Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Пробудження було не найприємнішим: тіло боліло у всіх можливих та неможливих місцях. Таке відчуття, що мене переїхала декілька раз каток. Особливо боліла ліва рука. Мимоволі я застогнав і спробував розплющити очі, але на голові була якась залізяка. Спроба поворухнути руками результатів не принесла: я був прикутий до холодного стільця. Праведно обурюючись, я направив магію в сідліще, маючи намір звільнитися але мана, покинувши тіло, миттєво розвіялася. Круговий огляд Бьякугана було заблоковано каструлею на голові. Тільки зона шиї була не прикрита, і я міг бачити власне тіло, поки погляд знову не впирався в неприємний метал стільця.

— О, наша спляча красуня прокинулася? Як самопочуття? — почувся збоку знайомий голос демона.

— Що це було?

— Я хотів повністю розчавити тебе і битися чесно, але Кіра обмежив мій розвиток. Скільки б я не чаклував, мої проекції залишалися на одному рівні. Тому довелося підготувати все, щоб отримати перевагу від початку. Рейлган був моїм останнім козирем — самовдоволено похвалився він.

Зрозуміло. Ця ідея і мені на думку спадала, благо реалізувати нескладно: два меча блискавок, деякі розрахунки, снаряд і готове. Але я знаю, що в радіусі кілометра нічого незвичайного не було. Хоча хтось йому заважав протягом трьох днів встановлювати формації на дахах багатоповерхівок на відстані більше кілометра. Але як я не помітив? Стоп, містом скрізь стоять камери. Зламати систему для мене, а значить і для нього, не важко. Якщо я підходив на відстань, з якої я зможу побачити формацію, він дистанційно розвіював її. Прекрасне використання навколишнього оточення, нічого не скажеш.

— Як ти й думав, використати болванку, створену за допомогою магії, не вийде. Тертя повітря розігріває метал, і він швидко втрачає свою тверду структуру, і, як наслідок, руйнується Містичний код. Але це все вирішується матеріалами цього світу. Як результат, достатньо клацнути пальцями, щоб запустити болванку зі швидкістю, що перевищує швидкість звуку, — продовжував хвалитися він, переміщаючись по кімнаті. Впевнений, він не забуває бурхливо жестикулювати.

— Цей стілець, як я розумію, зроблений з меча Асуни.

— Правильно.

— Слухай, я вже не хочу обійматися, можемо навіть не тиснути руки, тільки не треба мене гвалтувати. Будь ласка, — майже щиро благав я.

— Навіть не думав про це, — з огидою відповів доппельгангер. — Знаєш, цей світ може створювати об’єкти, які ми хочемо. Головне, щоб наші бажання були синхронізовані. Я помітив цю особливість, коли ти виходив із нашого будинку. Побачивши крутий байк, мені захотілося теж покататися, і бам! Поруч зі мною виник такий самий. Слідом я створив горобця, якого так тут не вистачає, — він нахилився до вуха. — Я дійшов висновку, що можна створити будь-кого.

Його вкрадливий повний отрути голос викликав дрібне тремтіння по всьому тілу. Тільки зараз мені вдалося відчути ще одну живу людину. Ніколи раніше я не відчував такого сильного страху як зараз. Укріпивши тіло я ривком смикнувся. Але масивні ланцюги брязнувши спокійно стримали мене.

— Знаєш я не зовсім твоя темрява, і перемогти мене просто «прийнявши» неможливо. Єдиний спосіб пройти це випробування – це убити мене. Все, що станеться далі, буде через твою слабкість, — після цих слів він підняв глухий шолом.

Коли я побачив її, моє серце пропустило удар. У першу мить мені здалося, що це ангел із казок та легенд. Але в моїх очах навіть найпрекрасніші богині не могли зрівнятися з тією дівчиною, про яку я мрію. Жодні слова в людській мові не можуть гідно описати її красу. І зараз дівчина, гідна поклоніння, була прикута ланцюгами, що звисають зі стелі. Її проста сукня була порвана в деяких місцях, на щоці красувалися сліди ляпасів, а в куточку губ була кров. Вона була схожа на нещасну пташку, яку жадібна людина спіймала для насолоди своїх очей.

ЯК. ТИ. ПОСМІв!

Ніколи в житті я не відчував стільки ненависті, як тоді. Він наважився її вдарити! Розірву, вб’ю, розчленю. Я укріпив тіло на максимум Магічні ланцюги миттєво набули яскраво-червоного відтінку. М’язи, зв’язки, судини, артерії руйнувалися щомиті, але я продовжував вливати магію у своє тіло. Але реальність була жорстокою. У спробі звільнитися я зламав майже всі свої кістки, розірвав усі зв’язки та заробив як внутрішні, так і зовнішні кровотечі. Зараз я являв собою не більше ніж шматок м’яса.

Відірвавши погляд від несвідомої дівчини, я нарешті повернув голову в його бік. Він теж дивився на неї, і від його погляду моє тіло пронизало безконтрольне тремтіння.

— Ти переконався, що вона з плоті та крові, як ми з тобою? Думаю, ти також помітив, що я її ще не «чіпав». Вирішив розділити насолоду з тобою. Сподіваюся, тобі сподобається, — він підійшов до дівчини і підняв її голову за підборіддя, щоб я краще роздивився її обличчя.

— Чому ти це робиш?

— Ви створили мене як чергову сходинку на твоєму шляху. Як незначну перепону яка має здохнути коли її роль буде завершена. Думаєш я маю змириться зі своїм станом? Ні, якщо я і піду то тільки після того як голосно грюкну дверми.

— Я ти це, а ти це я. Виходить, ти теж її кохаєш! — мій голос тремтів від страху.

— Так, ти правий я кохаю її до нестями. Але справа в тому, що я вся тьма і зло що є в тобі. Тому буду робити те що захочу, — він з неприхованим задоволенням облизнув тонку шию дівчини, при цьому краєм ока спостерігаючи за мною.

Від безсилля я заскрипів зубами з такою силою, що кілька зубів розкришилося. Моє безсилля викликало чергову посмішку темного. Він обійшов дівчину ззаду і став грубо м’яти її невеликі груди. Від такого варварства вона болісно застогнала.

ПРИПИНИ!

— Ти маєш рацію, — він обійшов її по колу. — Без одягу буде краще.

— Стій!

Не звернувши на мої слова жодної уваги, він простягнув руку до неї. Звук тканини що рветься здавався надзвичайно голосним. Разом із ним моє серце впало у п’яти. Якщо раніше у мене був крихітний, майже примарний шанс, що він лише прикидається, що темний я не здатний на таке, то зараз надія померла. Більше нездатний дивитися на свою темряву, я заплющив очі.

— Гей, не дивитися проти правил, — легковажно промовив хлопець і в ту ж мить почулася гучна ляпас.

Розплющивши очі, я побачив, як від удару голова дівчини сильно хитнулася вбік. З розбитої губи стікала цівка крові, яка надто виразно була видна на білій шкірі дівчини. Від цього виду моє серце стискалося від болю. Я ще раз спробував смикнутися, але мої жалюгідні потуги були марні.

— Дивись уважно інакше їй буде боляче, дуже боляче, — усміхнувся демон своєю найотруйнішою усмішкою, на яку був здатний.

Якби поглядом можна було вбивати, хлопець уже давно помер би незліченну кількість разів. Однак він тільки підняв брову і замахнувся. Я поспішно перевів погляд на неї. Тонкі аристократичні риси обличчя, які були з одного погляду підкорювати серця чоловіків, зараз були обрамлені печаткою побоїв. Цей вигляд змусив моє серце обливатись кров’ю і ненавидіти його ще більше.

Я опустив погляд, і переді мною відкрилася найбажаніша і, водночас, найсумніша картина. Її досконале підтягнуте тіло було усіяне дрібними ранами та гематомами. Вона не з тих, хто терпітиме таке приниження. Упевнений, поки в неї залишалася хоч крапля сил, вона продовжувала чинити опір.

— Ну як, тобі подобається? — спитав темний, обійнявши її ззаду і жадібно поклав руку на плоский животик дівчини. Він ніжно провів рукою по вигину талії, потім вище, доки не зупинився перед простим білим бюстгальтером.

— Сволота!

— Не розумію, чому ти так злишся? Адже вона несправжня, — демон підняв її за підборіддя і з насолодою злизав краплю крові. — Досконала ілюзія, не більше. Можна робити що хочеш, справжня ніколи не впізнає, — глянувши на мене, він побачив тільки очі сповнені жаги вбивства.

Раптом дівчина слабо застогнала і розплющила очі. Першим, що вона побачила, був я в такому жалюгідному і непривабливому вигляді. Вона дивилася на мене лише секунду, перш ніж спробувала вдарити головою доппельгангера. Хлопець легко ухилився в правий бік, саме туди й пішла негайна атака ногою. Розрахунок часу був ідеальний: якби це хтось інший, він залишився б зі зламаним носом, як мінімум. Однак демон легко перехопив її ногу і, одночасно з цим, на другій щиколотки дівчата заклалися кайдани. Вона спробувала вивільнитись із захоплення, але хлопець міцно тримав її.

Огидно посміхнувшись, демон провів язиком від щиколотки до середини стегна. Навіть сталевий самоконтроль дівчини дав тріщину, і вона нагородила його поглядом, сповненим огиди, що ні краплі не засмутило темного. Він створив нові кайдани, які зафіксували другу ніжку до підлоги.

— Знайомся, це Еш, моя дефектна частина, — він махнув рукою в мій бік. — Зі мною ти вже знайома, радий тебе знову бачити. Як твоє самопочуття? — добродушно, мов до старого друга, звернувся до неї демон.

Дівчина проігнорувала питання двійника і швидко кинула погляд довкола, оцінюючи обстановку, після чого холодно глянула просто у вічі темному.

— …Монстро, що тобі від мене треба? — у голосі, схожому на передзвін дзвіночків, не було чути страху, агресії чи інших емоцій. Навпаки, її тон був сильним та рішучим. Навіть незважаючи на незавидне становище, вона не втрачала самовладання. Про себе я міг тільки гірко посміхнутися: мені до неї ще далеко.

— Не став дурних питань, — хтиво посміхнувся хлопець.

Дівчина краєм ока глянула на мене. Цієї миті я відчув себе цілковитою нікчемністю. Весь той час, що я витратив на тренування, вдосконалення магії та становлення, сильним були з метою запобігання подібним ситуаціям. І зараз, коли на неї чекає найстрашніше приниження для жінки, я можу тільки скреготіти зубами.

Схоже, вона все зрозуміла, бо через секунду вона похитала головою. На мить заплющивши очі вона, не змінюючись в обличчі, спробувала відкусити собі язик. Проте демон був готовий до цього. Він не дав щелепам зімкнутися і силоміць відкрив їй рота. З синім спалахом у неї в роті з’явився кляп.

— Будь хорошою дівчинкою і не роби дурниць, — промуркотів доппельгангер, закінчуючи фіксувати іграшку.

— Будь ласка… Якщо ти маєш хоч краплину світлих почуттів до неї, не роби цього. Вона не заслуговує на таке відношення, — я низько схилив голову, благаючи демона. — Можеш робити зі мною все, що хочеш, тільки благаю, не чіпай її.

— Книжки часто романтизують демонів, роблять із них «хороших хлопців». Хоча насправді в мені немає нічого світлого, одна лише пітьма і нічого більше, — пирхнув доппельгангер і глянув мені просто в очі. — Єдина причина чому я не зґвалтував її раніше це ти. Я хочу зламати тебе щоб ти до кінця життя жалів що створив мене. А зараз ти будеш дивитись як твоя кохана перетворюється в безвільну шлюху.

З кожним новим словом темний розпалювався все сильніше, погляд палав божевіллям. Груди важко здіймалися, немов одні тільки фантазії могли довести його до оргазму. Я не міг навіть уявити, що всередині мене ховається такий монстр. Потрібно це припинити. Як тільки ця думка майнула в моїй голові, і я приготувався відкусити собі язик, з’явився він.

Сильним ударом у щелепу демон зупинив мене, після чого засунув мені в рот гумовий кляп як і в дівчини. На мій повний ненависті погляд він відповів поблажливою усмішкою, сповненою переваги.

— Я не дозволю тобі померти раніше, — він клацнув пальцями, і моє поранене тіло обтягли десятки тисяч найтонших ланцюгів.

Тепер навіть пальцем не вийде поворухнути. Все передбачив, ублюдок. Демон переконався, що я міцно пов’язаний, і повернувся до дівчини.

— Тож на чому ми зупинилися? — підстрибуючи він обійшов її ззаду і, недовго думаючи, міцно обійняв її за тонку талію. Дівчина намагалася вдарити головою, але демон легко подолав опір і закопався у її волосся. — Ти завжди мріяв так зробити. Вона пахне ромашками, Еш, прямо як ти собі уявляв. Але я хочу більшого.

Його руки жадібно ковзали по плоскому животику, витонченій талії. Дівчина не намагалася втішити садиста безглуздим опором. І тільки стиснуті кулаки свідчили, що вона ще не здалася. Полонянка стояла рівно з холодним виразом, проте іноді її самоконтроль давав тріщину, і обличчя спотворювалося в гримасі огиди, наче її торкалися слизькі змії. Незабаром доппельгангер це набридло, і він поклав своє підборіддя їй на плече і різко зірвав бюстгальтер.

— Вау, яка краса, — проковтнувши, темний потягся до ніжних дівочих грудей. Красуня здригнулася, в її очах з’явився гнів і вона знову смикнула кайдани.

Безрезультатний опір викликав задоволену усмішку демона. Його руки торкнулися чутливих пагорбів і почали з силою стискати ніжну шкіру. Він навмисне робив їй боляче, бажаючи почути жаданий стогін, але вона не мала наміру радувати ката.

— О, Еш, я майже забув про тебе. Ти не уявляєш, наскільки вони шикарні, теплі, ніжні, наче зефірки. А ці вишеньки просто диво, такі маленькі й апетитні, — блаженно замружився він, продовжуючи жорстоко м’яти груди полонянки. — Це навіть краще, ніж ти можеш собі уявити.

Демон насолоджувався повною владою над тілом бранки, а моє безсилля тільки додавало родзинки. Я розумів, що моя реакція радує доппельгангера, але змусити себе не виявляти емоції було вище моїх сил. Як можна залишатися спокійним, коли роблять боляче дівчині, яку я кохаю.

На відміну від мене, вона за цей час жодного разу не скрикнула, і навіть її обличчя не змінилося. Холодне, відсторонене, ніби те, що відбувається, не має до неї жодного відношення. Воістину сталевий дух.

Незабаром демонові набридла байдужість дівчини, і навіть моя реакція перестала його бавити. Він обійшов дівчину по колу, не забувши при цьому гарненько шльопнути її по попці, і зупинився навпроти неї. Жадібно провівши поглядом по беззахисному тілу полонянки, він затримав погляд на її грудях. Від жорстокого поводження ніжна біла шкіра набула рожевого відтінку. На його вустах засяяла задоволена усмішка, і він підвів очі вище. Їхні погляди зустрілися, після чого веселість демона трохи зменшилася. У прекрасних очах полонянки, як і раніше, палав вогонь непокори.

— Чудовий погляд,— похвалив доппельгангер, м’яко поклавши долоню на щоку дівчини. — Але скільки його вистачить? День, два чи, може, тиждень? — його рука сковзала по тонкій шиї, невеликих грудях і плоскому животику, поки не зупинилася перед останнім одягом полонянки.

Відповіддю йому послужив непохитний погляд дівчини і моє відчайдушне мукання. Я просив, благав і проклинав одночасно. Але мої жалюгідні потуги були просто проігноровані, вся увага ката належала їй.

— Еш, а що ти думаєш? — грайливо спитав він, навіть не повернувшись до мене.

Демон схопив тонку тканину спідньої білизни і почав повільно, навмисне повільно, тягнути на себе. Я кричав, що було сили, виривався. Почувся виразний тріск тканини. Разом із ним усередині мене щось зламалося. Темний двійник відкинув білу тканину до моїх ніг і почав розливатись солов’ям. Я бачив, як його рота відкривається і закривається, як він жестикулює. Але жодне слово так і не дійшло до мене: у вухах віддавався тільки шалений стукіт серця.

Перевівши погляд на неї, я заглянув у чарівні очі полонянки. За ширмою впевненості та непохитності, яку вона демонструє, ховався вихор емоцій: агресія, сором і розпач. Моє серце стиснулося від болю. Поки мій розум полонений емоціями, вона страждає. Я відкинув голову назад, ударившись об залізну спинку. Потрібно зібратися, включити мізки та врятувати кохану. Інакше…

У цьому порожньому світі є лише троє людей. Чекати на допомогу ззовні безглуздо, тільки я здатний врятувати її. Потрібно заспокоїтись і щось придумати. Але блять, як можна заспокоїтися, коли кохану жінку зараз намагається зґвалтувати хлопець з моїм обличчям. Я силою змусив себе не звертати уваги на емоції та думати. Думати!

Мій фізичний стан не далеко відійшов від відбивної, стілець і ланцюги блокують магію. Що робити без цілих кісток у тілі та магії? Я ще раз стукнувся головою об спинку стільця. Розпач із новою силою захлеснув мене, але я не дозволив емоціям знову взяти над собою гору. Стоп. Якщо… Якщо моя магія не працює, то, можливо, спрацює не моя. Еребія, магія Еребії може спрацювати! Надія спалахнула яскравим світлом.

Сила та слабкість, добро і зло. Сила в тому, щоб прийняти їх такими, якими вони є. Ці слова ключ, але я не розумію, як прості слова можуть навчити таку складну магію? Схоже, це шлях Негі, мені ж доведеться знайти свій власний.

Магія Еребія перетворює людину на демона, отже вона харчується негативними емоціями. Саме те, що потрібно, цього добра в мене є достатньо. Заплющивши очі, я спробував простежити за найсильнішою емоцією гнівом. Слабкий потік захлеснув мене і потяг кудись униз. Кров скипіла, думки почали плутатися, хотілося розірвати, розчленувати стерти в порошок допельгангера. Але я не дозволив гніву оволодіти мною і продовжив спуск у темні палаци своєї душі. Чим довше тривав спуск, тим менше світла було навколо, наче я занурювався на дно морське. Через деякий час потік привів мене до найглибшої частини, в темряві тліли сім слабких вогників. Смертні гріхи: гординя, жадібність, гнів, блуд, ненажерливість, зневіра і заздрість. хіть, ненажерливість і лінь. У такому стані вони нічого не варті, тому я відкрився і дозволив їм захлеснути мене, поглинути, зжерти. Якщо вони мені дарують силу, я згоден. Темний потік жадібно огорнув тіло і почав дарувати таку бажану силу.

Розплющивши очі, крізь червону завісу я побачив як цей ублюдок торкається моєї жінки. Кофти на ньому при цьому вже не було. Гнів заполонив кожну частинку мого єства, червона пелена стала ще щільнішою. Кістки стали на місце, кров поверталася в тіло, і вже за дві секунди я був у своїй піковій формі.

Демон, захоплений бранкою, помітив зміни тільки коли ланцюги з дзвоном були розірвані на шматки. Тієї ж миті шквал гострої сталі кинувся в мій бік. Рухомий гнівом я не збирався захищатися. На обличчі двійника виникла слабка усмішка, він у останній момент змінив траєкторію клинків так, щоб вони не зачепили життєво важливі точки. Але те, що сталося далі, він ніяк не очікував: гостра сталь, безсило брякнувши об мою шкіру, розлетілася на всі боки.

Доппельгангер не встиг навіть змінитися в обличчі, як наступної миті я вже опинився поруч. Схопивши його за морду, я жбурнув темного подалі від полонянки. Своїм тілом він пробив дві бетонні стіни, вилетів надвір, після чого врізався у сусідню багатоповерхівку. Коли він зник, гнів трохи вщух, голоси інших гріхів стали куди відчутнішими. Крики хіті і заздрості були найсильнішими, вони нашіптував мені обернутися і поглянути на неї. Гординя ж підтримувала гнів у якнайшвидшій розправі над темним. Жадібність бажала всього і відразу. Тільки зневіра мовчала.

Я не наважився активувати Бьякуган поруч із бранкою або підходити, тому швидко втік у дірці. Водночас звично вирішив закликати свої обладунки. Але магія Трейсінга відмовлялася підкорятися. Втім, начхати, зараз я хочу просто розірвати на шматки цю тварюку.

Надворі мене вже чекав одягнений у чорну броню ворог. Поруч із ним кружляли сотні клинків, і, як тільки я вийшов на відкритий простір, вся зброя моментально кинулась на мене. Однак воно було повільним, шалено повільним. Ведений гнівом, я не думав, не будував планів, а просто йшов напролом. Але крапелька розсудливості, що таїться десь глибоко всередині, забила тревогу і відчайдушно кинулась відвойовувати контроль. Червона пелена трохи відступила, і я почав ухилятися.

Перші долі секунди мені вдавалося ухилитися від усіх снарядів, але хаотичний круговий обстріл дав свої результати. На тілі з’явилися неглибокі порізи. Схоже, моє тіло не невразливе, подумав я, глянувши на небезпечно поблискуючу зброю з Адаманта. Рани миттєво затяглися, не залишивши і сліду. Я перехопив одноручний меч і почав відбиватися, продовжуючи наступати.

— Схоже, нова сила не без недоліків, — вирвався демон, відступаючи. — Ти продовжуєш наступати на ті ж самі граблі. Зараз ти під впливом Гніву не відрізняється від скаженого пса. Сильний, але безмозкий, — клацнувши пальцем, він розвіяв проекцію в моїх руках.

Раптова втрата зброї була критично небезпечною, спис встромився в ключицю, а алебарда глибоко вп’ялася в ліву ногу. Але навіть після таких складних ран я не збився з ритму та продовжив танець зі смертю.

— Ага, і це є хвалена магія Еребія. Цілковите сміття, — скривився демон і посилив на мене тиск. — Коли я відріжу всі твої кінцівки, я примушу тебе дивитися, як вона страждатиме.

Я рикнув як збожеволілий звір і, не дивлячись на оточення, рушив уперед. Але саме цього він і домагався. Дворучний меч врізався у правий бік, у повітрі без стійкої опори мене закрутило. Але коли демон почав святкувати перемогу, я витяг спис з тіла і миттєво кинув. Швидкість снаряду була настільки величезна, що він на шляху пронизав кілька проекцій і, не сповільнившись, пришпилив демона до високої багатоповерхівки. Виплюнувши повний рот крові, він спробував повернути концентрацію та стримати мене. Але було вже надто пізно: я прорвав сталеве оточення і з’явився поруч.

Без слів, я просто врізав кулаком по глухому шоломі. Від удару у стіні утворився значний кратер і ссіть тріщин. Проекція була миттєво знищена і побачивши його обличчя, я ще раз вмазав. Атака навіть не пів сили зламала носа, і вибила всі передні зуби. Але з якоїсь причини він шалено реготав. Кров кипіла і удари посипалися на його тіло: руки, ноги, живіт — все було перетворено на відбивну. Але він продовжував реготати.

— Я твоя темрява і завжди буду з тобою, — виплюнувши свої останні акулі зуби востаннє, він розреготався. Наступної миті я почув гучний вибух і щось шалено швидке прошило моє тіло наскрізь і не зупиняючись встромилося прямо між очей темного.

Він навіть не подарував мені задоволення вбити себе. Пішов по своєму. Я просканував його тіло Бьякуганом, точно переконавшись, що він помер. На понівеченому обличчі застигла шалена посмішка. Цокнувши язиком, я востаннє вдарив його в груди. Кістки немов сухі гілки зламалися, а всі життєво важливі органи були перетворені на фарш. Занадто легко пішов.

Відвернувшись, я зробив глибокий видих і вийшов з режиму злиття Ерібії, і майже відразу впав на бетонну підлогу. Тіло боліло скрізь, де тільки можна, до того ж сили були наче викачані під чисту. Але найбільша проблема була в безперервному шептанні гріхів. Негі живе із цим? І як він ще не збожеволів?

Струснувши головою, я сяк-так підвівся і висмикнув уламок алебарди з лівої ноги. Моє самопочуття не має жодного значення, головне – врятувати її. Укріпивши тіло, я сціпив зуби і, терплячи біль, стрибнув у бік багатоповерхівки, де була, як і раніше, прикута жінка моєї мрії. Через кілька хвилин, які мені здавались вічністю, моє тлінне тіло дошкандибало до потрібної кімнати. Я побачив тонку спинку дівчини, ніжну, немов шовк шкіру. Моє серце забилося швидше, а обличчя стало горіти. Раптом тихі майже невиразні нашіптування гріхів стали голоснішими і чіткішими. Блуд ніби демон спокусник пропонував мені опустити очі нижче, підійти і торкнуться.

На мить лише на мить я піддався і зробив крок уперед простягаючи руки до неї. Проте біль у тілі прогнав туман із голови. На зміну похоті прийшло усвідомлення та страх. Страх, що я міг зашкодити їй. Більше не сміючись витріщатись, я створив на ній сукню і розірвав кайдани.

Ніжна, тендітна фея похитнулася і була готова впасти, і я ніжно підхопив красуню. Однак через слабкість я не зміг утриматись, і ми впали разом. Тільки після цього я зрозумів, яку помилку зробив. Після пережитого мої дотики будуть подібні до зміїних. Та й до того ж, нова порція спокусливого шепоту гріха була в рази сильніша. Зі скрипом відсмикнувши руки, я низько схилив голову.

— Пробач… Пробач, це все моя вина. Вибач, — я відчайдушно вибачався. Нехай це він винен, але це не скасовує її страждань.

Я чув, як вона невпевнено підвелася і підібрала з підлоги клинок і направила його на мене. Нічого дивного, я теж виявив би настороженість у такій ситуації. Але навіть усвідомлюючи все це, десь глибоко всередині мені було прикро. І цією крихітною тріщиною скористалися негайно.

— «Як сміє трофей спрямовувати на нас свій паршивий меч!» — заревіло гординя у моїй голові.

— Що це означає? — запитала фея з мечем. Я підняв голову і зустрівся з її холодними, але, як і раніше, прекрасними очима. Мимоволі я використав свої обчислювальні ресурси, щоб розтягнути цей чарівний момент. Але шепіт гріхів повністю зруйнував чари, і мені довелося сильно постаратися, щоб знову, не дай Боже, не втратити контроль. — Твоє волосся, — підказала красуня.

Ще більше насупившись, я озирнувся навколо в пошуках поверхні, що відбиває. Але, на жаль, нічого, крім мечів, у цій порожній кімнаті не можна було використовувати як дзеркало. З зрозумілих причин, я не став пробувати чаклувати чи тягнуться до зброї та активував Бьякуган. Як тільки мені вдалося глянути на себе збоку, моє серце пропустило удар.

— Хоч я й виглядаю так, ще недавно сам був бранцем! — мимоволі простяг руку до неї, але вчасно відсмикнув себе. Зараз моя зовнішність сильно нагадувала його: чорні губи, червоні витягнуті зіниці, біле волосся. Тільки невелике пасмо залишилося чорним, але і те незабаром повинно буде перефарбуватися в новий колір.

— Я вірю тобі, — спокійно промовила фея і опустила клинок. — Розкажи, що тут діється.

Я полегшено видихнув: будь-яка інша на її місці вже давно б прибила мене, але то інша. Однак, хоч непорозуміння вирішилося, мене непокоїть факт мого перетворення. Щось тут не так, і моє погане передчуття на все про це сигналізує.

— «Темрява змінює тебе, робить ідеального носія магії Еребія,» — поділився інформацією один із гріхів. — «Для повного перетворення потрібно зробити останній крок».

— «Вірно, забери свій трофей!» — вигукнув Марнославство на все горло.

— «Так, подивися на ці очі, на ці губи, на ідеальне тіло без жодної вади. Ти заслужив нагороду. Вона твоя».

— «Заткнися! Заткнися! Заткнися!» — я схопився за голову. З кожною миттю мені було все важче і важче тримати себе під контролем. Блуд з кожною секундою захоплював дедалі більше контролю, і справа була навіть не в словах.

— «Вона не справжня, лише ілюзія в цьому просторі. Втілення твоїх бажань, не більше. Просто нагорода за твою працю.»

— Заткнися! Я не стану! — заревів я щосили. Дівчина й так була на сторожі, а після мого крику відсунулась подалі і приготувалася до бою.

— «А навіщо шкодити?» — ліниво промовив голос, який до цього мовчав. — «Це твій світ, просто побажай і вона сама стрибне в твої обійми.»

Після цих слів стало зрозуміло, що рано чи пізно мій самоконтроль дасть тріщину і тоді… Ні, не піде. Ілюзія вона, ідеальна копія, або ще що, не має значення. Вона дівчина моєї мрії, жінка, яку я кохаю до безумства, і ніколи, за жодних обставин, я не збираюся їй боляче.

— Схоже, я скористався забороненою силою, — насилу моя голова підвелася і наші погляди зустрілися. — Будь ласка, убий мене, доки я не перетворився на нього.

Прекрасна фея деякий час дивилася в мої очі, наче перевіряючи мою рішучість. Я не відводив очей і намагався щосили показати, що без цього ніяк. Ну, якщо це було взагалі можливо в моєму становищі: я скрючився на землі, від постійних криків гріхів. Красуня стиснула губи і рушила в мій бік.

— «Ти правда готовий відмовитися від магії Еребія, від можливості зняти прокляття і, можливо, навіть від власного життя заради якоїсь ілюзії?»

— «Не заради «якийсь», а заради улюбленої ілюзії,» — з усмішкою промовив я, коли на мою шию опускалася гостра сталь. Мить болю, обертання світу і настала темрява.

Коли почуття до мене повернулися, над головою була люстра з білих кристалів, а повернувши голову, мені довелося побачити роздратовану Євангеліну. Поруч із нею на невеликому столику лежав сувій, хоча ні, зараз він більше був схожий на ганчірку з купою дірок. Кинжал був устромлений у сувій з такою силою, що пронизав дерев’яний стіл. Схоже, я знайшов причину її невдоволення: все ж таки цей ніж мав припинити випробування після єдиного удару. Але не в моєму випадку.

Не встиг я почати сумувати, як на тильній стороні руки почало утворюватися біле татуювання. Схожа була у Неги і свідчила про успішне навчання магії Еребія. Але, на відміну від нього, мій знак мав безліч відмінностей. У Негі він був чорного коьору і мав різкі гострі та агресивні риси, у мене татуювання було білим і мав м’які та ніжні, заспокійливі риси. Принаймні саме такі почуття викликала знак.

Коли татуювання закінчило пров’ялитися, вона на мить спалахнула палаючим болем. І з якоїсь причини я згадав останні слова демона: Я твоя темрява і завжди буду з тобою. Схоже, це його останній подарунок. Ненавиджу татуювання. Але що важливіше, що це означає?

Несподівано мою багатостраждальну кінцівку схопила дівчина і потягла ближче до себе. Її маленька ніжна ручка стискала мою з нелюдською силою, ні про який опір не могло бути й мови. Маніпуляції Євангелини змусили трохи зісковзнути червону від крові ковдру і я побачив, що під ним нічого немає. Схоже, вона бачила мене в негліжі, ну тепер ми квити: один-один.

— Як… Як це можливо? — вражено прошепотіла дівчина, продовжуючи досліджувати руку.

— Що не так? — моє запитання повернуло красуні самовладання, і вона, роздратовано опустивши мене, повернулася на своє крісло. Мимоволі вона поклала ногу на ногу, відкриваючи мені вид на свої трусики. Можливо, ще три дні тому я б миттю глянув на таку привабливу картину, але зараз…

— А ти прислухайся до своїх відчуттів. Сам усе зрозумієш.

Пожавши плечима, я натягнув ковдру вище і послухався поради дівчини. Все стало на свої місця миттєво: більше немає відчуття наближення смерті, немає слабкості. Дамоклів меч перестав нависати над моїм життям, і я з полегшенням видихнув. Тіло, що мимоволі напружилося, розслабилося. Хоча я і був впевнений, що тим чи іншим способом позбудуся смпрокляття, стрес все одно накопичувався. На цьому сюрпризи не закінчилися: коли я був під впливом магії Еребія, мені доводилося протистояти внутрішній темряві. Нині не було ніяких сторонніх звуків, як і самої темряви. Навпаки, були лише світлі та добрі почуття. Таке відчуття, що всередині мене розгорілося тепле лагідне сонечко.

Насамперед я знову спробував увійти в режим Злиття Еребія. Душа почала поглинати ману як і у світі випробування, але хоч і спосіб був той самий, підхід виявився зовсім іншим. М’якший і добріший, чи що? На тілі почали виступити татуювання білого кольору, а моя сила зросла експонентно. Жодного шепоту, ніяких зайвих поривів: моя свідомість абсолютно чиста і безтурботна. Схоже, моя сила тепер бере свій початок зі світлого боку.

— Як це, чорт забирай, можливо? — карбуючи кожне слово, немов робот, спитала Євангеліна.

— А що тут такого?

— Що ж тут такого? — підскочила дівчина. — Ти, ти, неосвічений неандерталець! Магія Еребія, заборонене темне мистецтво, була створена мною, Темною Євангеліною для темного мага. Вона вирощує з людини демона. Але ти примудрився зробити неможливе. Все одно, що запалити багаття на дні океану, — досить емоційно закінчила дівчина, після чого важко впала на крісло.

— Як на мене, це просто зміна кольору. Все одно, що залити в бак машини інший тип бензину. Спектр емоцій є лише тригером. Тому не бачу причин дивуватися, — пожавши плечима, я прислухався до свого тіла. Все ж таки кожне поранення, крім смертельних, у просторі випробування транслювалося на реальне тіло. І зараз я був весь у крові.

— Еш, — стомлено потерла перенісся Євангеліна. — Сам спосіб поглинання магії душею є забороненим та темним. Як наслідок, по суті, неважливо, який спектр емоцій змушує магію рухатися, результат повинен був бути той самий, — раптово дівчина насупила брівки і глибоко задумалася. — Можливо, спектр все ж таки має значення, але важливо і яким чином відбувається перетворення в самій душі. Еш, твій друже геній!

— «А то!» — гордо обізвався Кіра в моїй голові. — «Це дівчисько тільки-но почало вивчати магію душ, недаремно ж у мультиверсі це мистецтво одним із найскладнішим.»

— Так, я хочу в душ, все інше зачекає!

— Добре, — скривила носик красуня. — Але я сподіваюся, що ти дозволиш мені вивчити цей феномен.

— Спершу душ.

Після того, як господиня замку неохоче покинула мене, я нарешті дістався кращого, що винайшло людство. Насолоджуючись теплою водою, я помітив, що моє тіло вкотре змінилося. Для початку зникли деякі рудименти: волосяний покрив на ногах, руках, грудях та інших місцях. Навіть борода в мене, більше рости ніколи не буде. Чесно кажучи, в першу мить відчув себе ніяково, немов панночка, що зібралася на побачення. Але потім стало все одно. Друге здивування прийшло, коли я відмився і глянув у дзеркало. Шкіра стала білою, мов мармур, м’якою і ніжною, немов першокласний шовк. Риси обличчя теж стали більш аристократичними, плавними, але при цьому не втратили мужності.

Нещодавно я заздрив Негі, але тепер у мене й у самого не буде відбою від дівчат. Кіра перетворив мене на першокласного бісенена. Начебто мені треба радіти, але це ще один дзвіночок, що темний мав рацію, мої комплекси знову вийшли назовні. Однак моя минула проста і незабутня зовнішність була б не дуже доречною поруч з таким ангелом, як вона.

— «Ну як, подобається?» — самовдоволено спитав Кіра. — «Я тут ні причому, це все наслідки Світлої магії Еребія»

— «Кіра, скажи, хто придумав випробування? Розробив правила, закони?» — спитав я, як і раніше, посміхаючись до власного відображення.

— «Від початку і до кінця це все твоїх рук справа, твоєї підсвідомості, якщо буде завгодно. Саме тому я вважав це надто особистим, і не став спостерігати», — чесно відповів Кіра.

— «Зрозуміло», — я глянув на власне відображення з неприхованою огидою і відвернувся. Час перевірити, як мої успіхи відобразилися на статусі.

Ім’я: Еш Шики;

Раса: Напівангел

Титул: Мрійник

Клас: Трейсер

Рівень 8;

Характеристики:

• Сила: 285 — G

• Витривалість: 358 — F

• Спритність: 364 — F

• Швидкість: 429 — Е

Додаткові параметри:

• Контроль: 90 000 (20 060+75% + 54 895)

• Мана: 250 001 (200 656 + 49 345)

• Швидкість відновлення: 35,00 (5,51 + 29,49) МР/сек

• Кількість ланцюгів: 16

• Резервуар ядра: 253 352/655 360

Бали дій (БД): 100 003 348 156

Магія:

[Укріплення Ранг:S]

[Магія розуміння структури Ранг:B]

[Трейсинг Ур 149 Досвід: 77,38%]

[Дзеркало душі: «Домініон мечів» Ранг:Е]

[Спотворення сприйняття Ранг:А]

[Злиття Еребія Ранг:В]

[Атрибут Світу Ранг:С]

Навички:

[Імунітет до прокльонів]

[Зброяр:С+]

Статус приємно здивував: дебаф прокляття зник, рівень повернувся, та ще й додалося кілька рядків. Кіра іноді казав, що мені не вистачає пончика над головою і ось, згодом з’явився. Нова раса подарувала як плюси, і мінуси. З плюсів це повний імунітет до проклятть, збільшена енергоємність, Злиття Еребія та Атрибут світла. Тепер можна спокійно підставлятися під будь-які передсмертні прокляття архілічів і не боятися. Також можна знову повернутись до поглинання ядер монстрів із підземелля. З режимом злиття не все так просто: хоч мої фізичні показники сильно зростають, але неможливість користуватися магією сильний недолік, але, думаю, наступний етап розвитку вирішить цю проблему. Найспірніший навик це Атрибут світла, тепер моя магія містить у собі частинки світла. Завдяки цьому проекції автоматично отримують атрибут світла, наприклад звичайний сталевий клинок тепер завдаватиме підвищеної шкоди створенням темряви. На стихійні мечі це теж вплинуло, хоч і не так сильно, мабуть, треба буде добре дослідити цей момент.

Звичайно, це хороша новина, ось тільки є і погана: на проектування проклятої чи темної зброї тепер потрібно набагато більше магії. До того ж, я став уразливим до темної енергії, а от наскільки мені ще доведеться дізнатися. На цьому й закінчуються всі плюшки за вбивство богині та порятунок цілого світу. Мало? Можливо, якщо не враховувати майбутні перспективи магії Еребія та непрямий прибуток. За випробування Кіра щедро відсипав 100 мільярдів, що вистачає для одного не менш важливого апгрейду.

— «Скажи мій друг, як не «підглядаючи» ти зміг оцінити мої потуги там?» — спитав я, спроектувавши чисте ліжко недалеко від закривавленого і зручно на ньому розвалившись.

— «Я просто бачу зміни які відбулись з тобою», — промовив він, погладжуючи свою довгу бороду. Мене повністю задовольнила його відповідь, чи, вірніше буде сказати, мені все одно. Мені вже немає справи до нашої маленької гри в угадайку чи питання особистого простору.

— «Ясно, мені вистачає на перетворення істоку на концепт Зброї?»

Зараз я з радістю змінив би на щось корисніше, проте обмеження класу, а як результат ціни стали невиправдано більшими. Тому з доступних джерел «Зброя» непогано доповнює мої навички та магію, але, що важливіше, позбавляє мене від закостенілості у своїх думках і переконаннях.

— «Вистачає», — підтвердив Кіра і, після мого кивка, приступив до маніпуляцій.

Фактично, це людина володіє Істоком, це Істок приймає форму людини. Тому зміни які відбувались були не із приємних. Моє єство немов вивертали назовні, скручували, розтягували і стискали одночасно. Це не було боляче, але при цьому страшенно нестерпно, ніби хтось брудними руками поліз до найпотаємнішого, і зараз виліплює непристойний орган. Загалом, не найприємніші п’ять хвилин мого життя. Тепер, валяючись на ліжку вичавлений, як лимон, я вирячився на залізний свічник. У голову лізли всякі неймовірні способи використання цього предмета інтер’єру для захисту та нападу. За такими думками я й не помітив, як провалився у спокійний сон, де на мене вперше за довгий час не чекали кошмари.

Я прокинувся з усмішкою на обличчі, мій мотивуючий сон знову повернувся. У тілі відчувалася небувала легкість і сила, світ сприймався трохи по-іншому, ніби щойно розплющив очі зовсім нова людина. І, по суті, це так: нове тіло, інша раса та інший погляд на світ. Я відчуваю, як істок вплинув на мене, але поки не усвідомлюю наскільки.

***

Щоб більше не відчувати того відчаю і безсилля як після зустрічі із темним я вирішив залишитись в Євангеліни на пів року щоб підтягнути свої магічні здібності, майстерність і бойові можливості. На щастя дівчина була зацікавлена в світлій Еребії тому ми змогли домовитись: вона мене інколи навчає а я дозволю себе трішки дослідити.

За пів року інколи траплялись пікантні моменти. Я неодноразова бачив дівчину голою тай вона мене тільки відгрібав виключно я. Але що поробиш вампірка набагато сильніша й досвідченіша, тому доводилось миритись.

Несподіваний промінь білого світла недалеко від мене і Евангеліни. З якого вийшли Негі та Асуна. Хлопець був у своїй незмінній накидці мага, а в його руках лежав дерев’яний посох, який за мить став приємним доповненням для моєї колекції. Його супутниця, з якоїсь невідомої причини, була одягнена у шкільну форму. Вони тепло привітали господиню замку і дивилися на мене.

— Ем… А ти хто? — трохи ніяково звернулася до мене Асуна, не наважуючись зустрітися зі мною поглядами. Більше того, вона навіть трохи почервоніла.

У першу мить я навіть подумав, що у мене ширинка розстебнута, чи в мене на обличчі щось, але потім згадав, що тепер першокласний біссен. Не дивно, що вона розгубилася. Майнула думка подразнити її: поцілувати руку або відкрито пофліртувати. Але якось немає бажання і чого вже приховувати, я не знаю, що саме робити.

— Мене звуть Еш, і трохи більше тижня назад ми билися, і я, до речі, переміг.

— Ти?! — здивовано вигукнула дівчина, широко відкривши рота. Я обдарував її чудовою усмішкою, на яку був здатний, і з задоволенням спостерігав, як вона густо почервоніла і відвернулася. Тепер я починаю розуміти, чому Євангеліна іноді дражнить мене.

— Щось трапилося? — перейшла одразу до справи Єва, скоріше звертаючись до учня, ніж до збентеженої Асуни. Негі ніяково усміхнувся і, за звичкою, почухав потилицю.

— Ми чули від Тятямару-сан, що ви прискорили час у сфері до максимуму, от і вирішили відвідати вас, — по-доброму глянув на дівчину маг. Єва від такої щирої турботи зовсім трохи почервоніла, але швидко взяла себе в руки і, гордо піднявши носик, пирхнула.

— Я пам’ятаю про ризики і чим це загрожує, — вона поклала свою руку Негі на плечі. — Але мої дослідження дуже важливі. До того ж, це умова моєї піддослідної мишки.

Я обурився б, якби не знав, на які жертви пішла Євангеліна. Тут вона як у клітці наодинці з єдиною людиною понад шість місяців. По суті, дівчина відірвана від життя, своїх друзів та знайомих. Коли вона вийде назовні, їй доведеться майже по новій знайомиться з усіма. Не найприємніші обмеження, особливо після набуття прекрасного тіла. Сподіваюся, її важливі дослідження варті таких жертв. Для мене ж ці умовності нічого не варті, все ж таки мені не важко перед зустріччю з друзями скористатися ідеальною пам’яттю і відтворити потрібні емоції та образи.

— Єва-чан, ми хвилюємось раптом він щось з тобою зробить, — Асуна кивнула на мене грізно, схрестивши руки перед грудьми.

— Вона безсмертна, будь-яка рана гоїться миттєво, до того ж між нами ціла прірва в силі як між небом і землею. Та за весь час, що ми билися, я жодного разу не зміг її навіть подряпати! Що я можу зробити? Розсмішити до смерті?

— Ти можеш… — школярка густо почервоніла і опустила очі. Я ж не зміг упустити можливість помститися за перший день. І швидко скоротив між нами відстань і нахилився, щоб наші очі опинилися на одному рівні.

— Ти ж подумала про щось хтиве, чи не так? — вона завмерла, наче її зловили на місці злочину. Я ніжно погладив її світло-каштановий хвостик і млосно прошепотів. — Мені подобаються збоченки. Може, зробимо те, що ти подумала?

Моя фраза змусила, вушка дівчини залилася яскравим рум’янцем і навіть склалося враження, що від неї зараз повалить пару. Її сині очі забігали в пошуках підтримки, ручки прикрили груди, наче я прямо тут візьмуся її роздягати. Просто чудова картина: Асуна в паніці, помста вдалася, краще не може бути. Як раптом Негі набрав у груди повітря, маючи намір чхнути. Укріпивши тіло до краю і навіть більше, я на надсвітловій швидкості опинився поряд з ним і всунув йому хустку.

Негі мені подякував і я вже думав щось відповісти але зненацька щось сталось. Занепокоєння хвилями почало накочувати на мене з усіх боків, наче прямо зараз мало статися щось страшне. Ставши серйознішим, я відкинув руку Євангелини і, активувавши Бьякуган, почав озиратися довкола. Щось безперечно не так.

— Що з тобою? — напружилася Євангеліна, і сама почала озиратися довкола.

— «Еш, це кулон Арії, приготуйся!» — вигукнув Кіра.

Мить, і на моїй руці виникає маленьке магічне коло. Таке саме з’явилося на моїй сумці після цього вона, ніби маючи свій розум, покинула межі кімнати через вікно і найкоротшим маршрутом кинулась до мене.

— Схоже, щось трапилося, я маю покинути вас, — швидко промовив я, одягаючи сумку з дорогими подарунками. Тієї ж миті мене почали обплутувати невидимі руки. Прийшло усвідомлення, що часу у мене не так багато, як вони охоплять все тіло, я буду ривком відправлений до своєї учениці. — Євангеліно-само, я вдячний Вам, що прихистили, врятували моє життя і навчили багатьом речам. Будь ласка, бережіть себе.

— Що відбувається? Куди ти зібрався?

— Негі бувай.

— Асуно… я ніколи не забуду того бою. Оголена валькірія з мечем у руках надовго залишиться в моєму серці, — підморгнув я і з задоволенням почав спостерігати, як вона червоніє від люті. Ще мить і в її руках з’явився чорний меч.

— «Кіра, поспішай, а то я наостанок отримаю по голові».

— «Зараз почнеться найцікавіше,» — збочено посміхнувся мій друг.

І справді: Негі чхнув, створив повітряний викид, який зніс весь одяг дівчаток. Євангеліна витончено прикрила свої інтимні місця, а ось Асуна першу мить нічого не зрозуміла, тим самим радуючи мене прекрасними краєвидами, після чого крикнула чарівне «Кья» і, прикриваючись, сповзла на землю. Ах, Негі, це найкраще прощання на землі. Але ж його можна зробити ще краще. Клацніть пальцями, і на двох прекрасних німфах виникають чорні панчохи. Ось тепер ідеально.

Коли я відчув, що ось-ось маю покинути цей світ, всі сторонні думки як вітром здуло. Хтось намагається образити мою ученицю. Що ж, не важливо, чи це людина, чи монстр, я примушу вас пошкодувати, що ви народилися на цей світ. Ще мить, і моє тіло немов артилерійський снаряд виривається із цього світу.

    Ставлення автора до критики: Позитивне