Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Через два дні настав момент із оригіналу, якого я не міг допустити. І ось я знову з самого ранку чекав біля Вавилонської вежі приходу Белла, вірніше, моїх знайомих із родини Соми та їхнього спільника. Хлопець з довгим чорним волоссям і китайський меч за спиною. Останній цікавив мене найбільше — саме йому пощастить натрапити на Ліліруку, що тікає.
Кілька годин очікувань, невдала спроба схилити Белла на темний бік — і я вже сів на хвіст цьому недоумку. Довелося спуститися в зону проживання мурах; посилений слух раз у раз засікав мерзенні звуки пересування комах. По можливості намагався обходити стороною ненависних монстрів, проте іноді доводилося битися. Вбивав швидко, без жорстокості, хоча іноді свербіли руки.
Хлопець нарешті дійшов до проходу на десятий і почав чекати. Я теж приготувався до тривалого очікування: розслаблено розвалився на землі, зрідка скануючи околицю. У радіусі ста п’ятдесяти метрів не засік жадібне тріо, а от мурах було забагато. Удача була на їхньому боці, і вони оминали мій тунель. От і добре. Очікування, яке тривало трохи більше півгодини, для мене розтяглося у вічність. Ну, не звик я нічого не робити так довго, але довелося набратися терпіння і чекати. Раптом на кордоні зони побачив вогник, який піднімався з десятого рівня. Підскочивши на ноги і струсивши пилюку, я підійшов ближче.
Негідник почув кроки з проходу, притулився до стіни і почав вичікувати зручного випадку. Я в цей же час, тримаючись тіней, безшумно попрямував зі свого тунелю до нього. Хлопець не міг мене помітити, адже надто зосередився на полюванні, та й я підходив із сліпої зони.
Крізь стіну побачив, як Лілі поспішала піднятись на поверхню. Підніжка хлопця – і дівчина втратила рівновагу. Від падіння її врятувала моя своєчасна допомога: ніжно підхопивши крихітку, повернув їй стійке становище і подарував мою найкращу посмішку.
— С тобою все гаразд, Ліліруко?
— Еш-сан?! — вражено дивилася на мене дівчина. Коротко кивнувши, перевів погляд на не менш шокованого хлопця. Ну, його можна зрозуміти, адже він був цілком упевнений, що тут один, а тут я не зрозумій звідки.
— Ти ще хто? — нервово поклав руку на руків’я клинка він. Хлопець хотів здаватися сміливим та безстрашним, але для Бьякугана він немов відкрита книга. Дрібні краплі на лобі, прискорене серцебиття і погляд, що шукає шлях відходу, видавали в ньому боягуза. Гієна, яка ображала слабких і схилялася перед сильними.
— Я її друг, — лагідно посміхнувся до дівчини і відсунув її за спину. — Не раджу виймати зброю, якщо ти, звісно, не готовий бути вбитим, — мій голос набув сталевих ноток. Звичайно, це блеф: мені ставало не по собі від самої тільки думки, що міг нашкодити такому ж розумному, як я. Але на даний момент це найефективніша стратегія.
Хлопець відсахнувся, але потім взяв себе в руки і нахабно вишкірився.
— Друг, значить. А ти знав, що вона злодійка? Ця погань втирається в довіру до авантюристів, обраховує їх і краде здобич. Тому віддай її мені і вдай, що тебе тут не було.
Звичайно, знав, я не приймав її підхід, але й судити не мав права. Лілі злякалася і зробила крок назад, вся зіщулилася, чекаючи від мене удару. Я тільки ніжно розкуйовдив її м’яке волосся.
— Все, що я бачу, — це як дорослий мужик знущається з миленькою дівчинки. Який я після цього джентльмен, якщо пройду повз мене? А її провини мене не цікавлять, хай Белл розбирається, — дівчина здригнулася, згадуючи це ім’я.
У цей момент з трьох різних тунелів, гидко посміхаючись, вийшли три члени родини Сома.
— Ти з нею ще возишся? І хто це? — кивнув у мій бік ватажок бандитів. — Хоча байдуже, лови!
Хлопець упіймав пакунок, а побачивши, що там за бяка, злякано відсахнувся.
— Мураха-вбивця! Ти хоч розумієш, що твориш?
— Розуміє. Скоро тут все кишітиме мурахами. Ідеальна можливість, щоб позбутися зайвих свідків, — безцеремонно втрутився у розмову я. — Часу не так уже й багато.
— Ми так не домовлялися! — запанікував довговолосий, коли побачив монстрів, що прибували з тунелів. — Лайно, я на це не підписувався! — він почав тікати підібгавши хвіст.
Блискавично схопивши хлопця за комір, стрімко сіпнув тим самим ударив його об стіну. Силу приклав немаленьку, і він одразу ж вирубався. Цими діями я врятував йому життя, адже продовжи він далі бігти в тому напрямку — його зжерли б. Хоч мені огидний цей індивід, але це не означало, що я міг спокійно спостерігати, як його вбивали.
— Хлопче, віддай нам дівчисько, і ми тебе не будемо чіпати, — ватажок хоч і хотів здаватися спокійним, але від мене не втік його небезпечний погляд і рясна пітливість. Все ж таки моя демонстрація сили не могла пройти непомітно.
— Вона під моїм захистом. Ви її і пальцем не зачепете.
— Сопляк, не змушуй мене… — товстий єнот кивнув сподвижникам, і вони витягли зброю, погрожуючи кроком уперед.
— Ви впевнені? — з чистим металевим звуком я вийняв з піхв два клинки і направив їх на бандитів. Під моїм поглядом вони здригнулися і почали відступати. Зрештою, не змовляючись, вони разом розвернулися і почали тікати. Я та Лілі проводжали їх здивованими поглядами.
— «Еш, ти вбив дуже багато монстрів і встиг сформувати Які чи Жагу крові. Щойно ти несвідомо направив її на тих покидьків», — пояснив Кіра.
— «Ого, круто», — приємна новина позбавила мене купи проблем. Адже знешкодити відразу трьох дорослих чоловіків не покалічевши і при цьому не показати справжній рівень було б непросто.
Щойно члени родини Сома зникли у тунелях, мурахи-вбивці заблокували всі шляхи відходу. Покидькам же невимовно пощастило, бо вони обрали єдиний шлях без монстрів. Поступово ворогів ставало дедалі більше, нам доводилося відступати до несвідомого тіла.
— Еш-сан, у вас є план? — стурбовано поцікавилася дівчина, зводячи свій арбалет.
— Так, чекатимемо, доки нас не врятують.
Лілірука нагородила мене дивним поглядом. Похитавши головою, вона випустила стрілу у фасетчасте око монстра. Однією рукою закинув на плече безвільне тіло, а другою відбивався від найшвидших комах. Якийсь час нам доводилося відбиватися; я спеціально показував, що не справляюся і без допомоги нас точно прикінчать. Ситуація здавалася безвихідною, Лілі вже думала використовувати магічний клинок, але в цей час нам на допомогу прийшов Белл.
— Вогненний розряд! — заклинання випалило дорогу серед комах, хлопець скористався цим і увірвався до наших лав.
— Еш?! — не на жарт здивувався друг.
— Все потім, а зараз давай прикінчимо всіх комах, — мабуть, я так сильно зосередився на каноні, що забув про себе. Тепер треба вигадати правдоподібну брехню, адже так хотілося обійтися без цього.
— Як в старі добрі часи? — вирвав з роздумів напарник.
— Звісно, спина до спини.
Шансів у комах не було – утрьох ми швидко знищили всіх. Потім була зворушлива сцена між Беллом та Лілі: сльози, зізнання та розмова на чистоту. Я десь недалеко намагався привести до тями бранця. Безуспішно. Що б я не робив, він наполегливо не хотів приходити до тями. На мить стало страшно, що він ніколи не прокинеться. Але після сканування його стану Бьякуганом хвилювання вщухло. Потоки життєвої енергії циркулювали стабільно, ніде нічого не порушено. Хлопець просто непритомний, і здоровий як бик. Довелося тягнути на собі. По дорозі назовні збрехав, що випадково заблукав так далеко.
Правопорушника ми здали Гільдії. Виявилося, що на нього неодноразово скаржилися інші авантюристи і наші свідчення стали останнім цвяхом у кришку його труни. Хлопець отримав Вовчий квиток. Виходячи з будівлі, відчув сильне занепокоєння, було почуття, що має статися щось погане.
— Еш, щось скоїлося? Ти так раптово підвівся, — Белл дбайливо поклав руку на моє плече.
— Не знаю, погане передчуття, — похмуро озирнувся на всі боки. У радіусі огляду нічого незвичайного. Варіантів багато, але чомусь один конкретний сам ліз у голову.
— Беле, вечеряйте без мене. І не забудь: завтра я приведу декого. А мені треба дещо перевірити, — закінчував говорити вже на бігу.
— Я допоможу!
— Пане Еш, стривайте.
Друзі щиро хотіли мені допомогти, але зараз я і сам не знав, що відбувалося. З кожною миттю внутрішня напруга наростала, як і моя швидкість. Повернувши в безлюдний провулок, стрибнув на дах і, не стримуючись, почав бігти, що є сил.
Почуття все наростало, поки раптом не відчув напрям. Як тільки скоригував маршрут, внутрішня напруга безвісти зникла, це тільки ще більше насторожило. Зміцнивши тіло на максимум, почав вдивлятися в далечінь. Будинки, стіни і навіть люди не стали перешкодою для Бьякугана, але сто п’ятдесят метрів — дуже мало. Це нервувало і змушувало рухатись шивидше.
Якийсь час рухаючись по прямій, побачив Арію, що спокійно йде вулицею, наступної миті якийсь ублюдок силою затягнув її в темний провулок. Як на зло, поруч нікого, наче всі раптом кудись поховалися. Скрипнувши зубами, зміцнив тіло надміру: Магічні Ланцюги почервоніли, а я суттєво прискорився. Черепиця під моїми ногами перетворювалася на пилюку, опори натужно рипіли і тріскалися.
У цей же час виродок встиг затягнути дівчину, що чинить опір, в далеку частину провулка і почати розпускати руки. Але, отримавши важкий стусан у пах, трохи послабив хватку. Проте дівчина не змогла вирватися. Більше того, цей виродок ударив її в живіт. Від болю Арія скрикнула і перестала чинити опір, чим і скористався виродок. Підтримуючи тендітну фігурку однією рукою, другою лапав її, щось нашіптуючи.
Витиснувши з тіла максимум, я подолав останні метри і, немов снаряд, увірвався в закуток, з ходу надрукував голову недоумка в стіну будинку. Дівчина звільнилася від хватки, почала відповзати подалі. Я помітив, як у куточках її очей зібралися сльози, з найтемніших глибин єства піднялася первозданна лють.
Потираючи лоб, що кровоточить, гнусовим голосом промимлило це:
— Та хоч ти знаєш, хто я? Я із сім’ї…
Сталева хватка на горлі перервала потік слів.
— Мені начхати, хто ти і звідки. Якщо ти ще раз торкнешся моєї учениці, — наблизив своє обличчя до нього, прошипівши крізь зуби. — Я тебе покалічу, кожен день життя перетворю на пекло, а смерть для тебе стане порятунком.
На мить — всього лише на мить — ілюзія яка досі приховувала мій справжній вигляд згасла, і він побачив монстра в обличчі людини з холодним, байдужим поглядом і лініями, що світяться по всьому тілу.
Обличчя хлопця спотворилося у гримасі первозданного жаху. Відчайдушно вириваючись із моєї хватки, він намагався втиснутись у стіну.
— Мабуть, треба закріпити урок, — після цих слів я надрукував свій кулак у грудях покидька. Пролунав гучний хрускіт, шість пар ребер зламалися, наче сухі гілки. Життя нічого не загрожувало, але тепер довгий час йому буде важко навіть дихати. Кинув тіло геть, як мішок сміття. Я заспокоїв лють, що клекотіла всередині, присів біля дівчини і якомога м’якшим голосом звернувся:
— Аріє, заспокойся, все добре, я поряд, — намагався поводитись дуже обережно, адже незрозуміло, як вона відреагує після пережитого.
Почувши знайомий голос, дівчина підвела голову, і я побачив, як великі сльозинки котилися її щоками. Поки приголомшено вирячився, Арія кинулася мені в обійми, сховавши своє обличчя в мене на грудях. Її тендітне тіло безперервно тремтіло. Арія, дівчина, яка навіть в оточенні кобольдів без шансу на порятунок не впадала у відчай і після продовжила полювання. А зараз… Погляд впав на скиглий шматок сміття, полум’я люті розгорілося з новою силою. Може, зламати кожну кісточку в його тілі чи… Продовжити думку я не зміг, учениця ще більшою силою вчепилася в мене. Обпалюючі емоції не допоможуть заспокоїти її. Придушивши гнів, почав ніжно гладити Арію по спинці. Тихо нашіптуючи всякі заспокійливі дурниці, звернувся до Кіри:
— «Зроби так, щоб цей виродок не зміг нас впізнати».
— «Добре».
Якийсь час ми так і сиділи в обіймах один одного; дівчина все не заспокоювалася, тож запропонував залишити це злощасне місце. Не піднімаючи голови, Арія кивнула. Піднявши її, як принцесу, я поніс її додому. Щоб не постраждала репутація учениці, уникав уваги людей — користуючись дахами чи безлюдними вуличками, але мені вдалося дістатися до її готелю ніким не поміченим.
— Аріє, ми прийшли, — поставив дівчину на ноги прямо перед дверима її кімнати. Вона мовчки дістала ключ і відчинила двері. Тут я вирішив, що мені вже час піти. — Добраніч до завтра, — я встиг зробити тільки крок, як його зупинили. Арія схопила мене за краєчок кофти.
— Еш, мені страшно, будь ласка, залишись, — голос її був тихий і майже не чути.
— Вибач, але я не з таких, ми навіть на побачення не ходили, а ти вже… — Арія трохи пожвавішала і вперше за весь час нашого знайомства почервоніла.
— Дурень, — вдарила мене вбік красуня. — Я не це мала на увазі. Залишися, доки не засну, потім підеш.
— Добре, — з усмішкою погодився.
— Почекай тут, — дівчина зачинила за собою двері.
Залишившись на самоті, я зміг нарешті оцінити свій стан. Відключив Стійкий розум і мало не закричав від болю. Було таке відчуття, ніби у венах рідкий вогонь. Ноги просто відвалювалися; щоб не впасти, довелося спертися на стіну. Організму терміново потрібний відпочинок, але зараз важливіше допомогти учениці, тому знову активувала навик.
— Еш, входь.
Змусивши себе повернути привітний вираз обличчя, відчинив двері. Кімната дівчини була більше й краще обставлена, ніж моя: велика шафа біля стіни, стіл та два стільці біля вікна, ліжко. Арія закуталася в ковдру, виглядали тільки її янтарні очі та біла ручка. Здогадатися, чого вона хотіла, неважко. Я притянув стілець до ліжка і м’яко взяв її за руку.
— Можеш спати спокійно, я тебе захищу.
— Дякую, — щиро подякувала дівчина і заплющила очі.
Перевів погляд за вікно на зірки та місяць, було про що подумати. Сьогодні я зробив те, на що, як мені здавалося, не вистачить духу — не сумніваючись жодної миті, безжально покалічив людину. Мій вчинок правильний, він отримав по заслугах, але мене хвилювало, що совість мовчала. Невже я перетворювався на кровожерного монстра, яким так боявся стати? Чи низка безперервних вбивств зробила мене безжальним монстром? Не знаю, думати про це зараз марно, тільки час покаже, ким чи чим я стану. А зараз є питання, які потребують відповіді.
— «Ти знову зробив щось без мого відома. Відчуваю себе лялькою у твоїх руках».
— «Зробив, але хіба це погано?» — я глянув на мирно сплячу Арію і похитав головою. Заради її безпеки можна і побути маріонеткою. — «Вибач, але мені не хотілося б бачити, як ти падаєш у вир темряви і розпачу. Та й мені подобається ця дівчина».
— «Що ти маєш на увазі?»
— «Арія не витримала б наруг і наклала б на себе руки. Це стало б початком кінця», — у пориві люті я міг би наламати дров. Але, звичайно, найголовніше, що з моєю ученицею все гаразд. — «До речі, я допоміг не просто так: її порятунок коштував п’ятдесят мільйонів».
— «Ха-а? Звідки?» — з витріщеними очима я намагався знайти розумне пояснення.
— «Два мільйони за магічні пошуки та навчання красуні, а решта за того дурня. Тобі нашкодити і тим більше покалічити людину неприйнятно, але ти таки зробив це. Звідси й так багато очок».
— «Ясно», — хм, а може, цьому місту потрібний герой? Вдягнуся, як Бетмен, і вибиватиму у злочинців зізнання, де детонатор. А те що вони — ні сном, ні духом? Що це таке? Так, це дрібниці, головне бали. Жарт, звичайно, але темна сторона манила.
Поки був захоплений роздумами, дівчина встигла заснути і зараз мирно сопіла, обійнявши мою руку, як маленька дитина улюблену іграшку. Губи самі по собі розтяглися в теплій усмішці, обережно вивільнив долоню. Як тільки я це зробив, вона поводилася неспокійно, а в куточках очей зібралися сльози. Схоже, у неї кошмари.
Залишити її в такому стані я не міг, значить доведеться залишитися. Але перспектива провести ніч на стільці мене не радувала, тим більше, що моєму тілу потрібен повноцінний відпочинок. Начебто логічно, але серце все одно прискорено забилося. Знявши з себе обладунки, я залишився у верхньому одязі і, взявши Арію за руку, ліг на краєчок ліжка. Якщо подумати, то така поведінка не схожа на мене. Зовсім недавно червонів при розмові з дівчатами, а зараз лежу в одному ліжку з такою красунею і ніби ще не втратив голову. Схоже, я недооцінив вплив підземелля. Часті зустрічі зі смертю зробили мене не лише безжальним, а й сміливим. Сон довго не йшов, я боровся зі зніяковілістю, але постійні нагадування, що в мене вже є кохана, заспокоїли серце, що тривожилося, і вдалося провалитися в сновидіння.
Розбудив мене промінчик світла та тепле дихання на шиї. У першу секунду навіть злякався і миттєво розплющив очі. Просто перед носом побачив умиротворений личок дівчини. Її довге чорне волосся розкидалось по ліжку, гарно поблискуючи в променях ранкового сонця. Серце пропустило удар. Арія забралася на мене повністю, кожна частина м’якого теплого тіла була на мені. Я обіймав дівчину за талію і відчував її ідеальну гладку шкіру. Було настільки приємно, що в мене не знайшлося сил поворухнутися.
Своїм тілом я відчував її м’які пагорби, що притискалися до моїх грудей, і ідеальні ніжки, переплетені з моїми. Ранок та ще й ситуація, загалом, мій дружок уперся у… Краще не думати. Дихання почастішало, у роті пересохло, мозок просто відключився. Моє тіло застигло.
Не знаю, скільки це тривало — чи то мить, чи то година, — а отямився тільки тоді, коли Арія почала ворушитися. Скоро вона прокинеться і тоді мені кінець. З превеликим невдоволенням розтис обійми і спробував вибратися з теплого і такого приємного полону. Але не було: тіло після вчорашніх викрутасів ще не повністю відновилося, кожен рух викликав сильний біль.
— «Кіра, що відбувається, чому я не можу активувати Стійкий розум?»
— «А чи не надто нахабно?» — обурився друг. — «Навик взагалі заточена на бій, і тільки з мого дозволу ти можеш використовувати її в інших випадках».
— «Ну так дозволь, будь ласка, бо з мене зроблять відбивну».
— «Я б подивився на це. Та й необов’язково, є шанс на інтим», — Кіра легковажно підморгнув.
— «Ти ж знаєш, я не піду на це».
— «Еш, а хто тебе буде питатати, зґвалтують — і все. Поза, до речі, підходяща. А щоб ти не соромився, я підглядати не буду».
— «Я заплачу», — благав я, ось тільки Кіра зник.
Якщо мені все одно кінець, зроблю наостанок те, про що давно мріяв. Я ніжно гладив її довге м’яке волосся, і насолоджувався божественними відчуттями. Дівчина від моїх, пестощів солодко, посміхнулася і ще міцніше обняла, як кішечка, почала ластитися.
Продовжуватися вічно це не могло, і через деякий час, Арія, не до кінця прокинувшись, сіла, потираючи заспані очі. Переді мною постала найкрасивіша картина, яку я коли-небудь бачив. Тонка маєчка трохи задерлася і стала видна ідеальна талія і плоский животик, довгі білі ніжки обійняли мене з обох боків. Але найпривабливіше — це чорні мереживні трусики, які дуже спокусливо виглядали на ній!
Прийшовши до тями, дівчина помітила під собою щось тепле і опустила погляд. Перше, що вона побачила, це моє червоне й задоволене обличчя. Далі свою ручку на оголеному пресі і, нарешті відчувши дискомфорт знизу, помітила, що сидить на чомусь твердому і довгастому.
Зойкнувши, Арія, наче злякана кішка, відскочила в далеку частину кімнати.
— Я можу все пояснити, — вставши з ліжка, сором’язливо прикрився. — Тобі снилися кошмари, і я вирішив залишитися до ранку, але провести всю ніч на стільці не хотілося, тож ліг поряд у одязі.
Дівчина закуталася в ковдру, вишкірила білі зубки і зло промовила:
— Забудь! Забудь про все, що бачив! Хоча ні, я сама зітру всі спогади, — виглядала вона як демон. Якби не тіло, давно б уже втік.
Я був страшенно побитий: Арія, не шкодуючи, дубасила мене руками, намагалася й ногами додати, але імпровізована сукня задирала. І її досконале тіло відкривалося моєму погляду. Красуня мило верещала в такі моменти, і її кулачки мутузили мене з новою силою. Вигнавши мене з кімнати, вона навздогін викинула обладунки. Добре, що на шум ніхто не вийшов, бо чутки — страшна сила. Спокійно, але не без зусиль надів обладунки і вийшов надвір. Безкрає синє небо тяглося від горизонту і до горизонту. Прикривши очі рукою від сліпучого сонця, я пішов у тінь дерева навпроти готелю учениці.
— «Як ранок, Еш?» — як ні в чому не бувало поцікавився Кіра.
— «Зрадник. Через тебе мене побили».
— «Ой, тільки не кажи мені, що тобі не сподобалося», — я промовчав, адже це був незабутній досвід. — «Отож, а, як відомо, за все треба платити. Зате тепер у тебе є ідеальні спогади, і цей момент ти можеш переживати скільки завгодно разів. До речі, сьогодні вночі можу залишити тебе наодинці, спустиш пару», — покровительственно посміхнувся цей… друг.
— «Пф-ф, пішов ти», — відмахнувся від «великодушної» пропозиції, наче від гнойової мухи. — «Краще скажи, скільки балів за такий ранок ти нарахував?» — переклав тему на раціональніше русло.
— «Два мільйони».
Хм-м, а непогано. Ще трохи — і можна буде купити Елементну Спорідненість або назбирати та відновити око. Хоча це не поспіхом. Насамперед потрібно вирішити всі справи з Лілі. Та й дізнатися, чи не передумала Арія вступати до сім’ї. А ось і вона.
— Аріє! — звернувся до дівчини після того, як підійшов до неї.
— Ви щось хотіли, Еш-сан? — її тон був підкреслено холодний і відсторонений. Кінчики вух дівчини почервоніли, і вона дивилася будь-куди, але не на мене.
Вклонився на дев’яносто градусів.
— Я припустився помилки, будь ласка, пробач мені! — вийшло досить голосно, і люди стали звертати на нас увагу.
— Що тут відбувається? Ти образив таку красуню? Зараз я тебе провчу, шмаркач, — деякі надто гарячі хлопці навіть вирішили заступитися за бідолаху. О, чую проблеми.
— Ні, все гаразд, ми вже йдемо, — дівчина схопила мене за руку, і ми швидко покинули натовп. Однак деякі настирливі особи все одно переслідували нас, довелося навіть трохи попутати. Через кілька хвилин ми забрели в одинокий провулок.
— Аріє, я правда шкода, — у мене не знайшлося сміливості подивитись їй у вічі. Вона вчора пережила таке, а я… просто егоїст.
— Перестань робити таке обличчя. Бісить! — мила грізно тупнула ніжкою, схрестивши руки під грудьми дівчина. — Просто вдай, що нічого не було. Загалом, забудь.
— Просити збоченця забути таке? Це просто неможливо, — я легковажно похитав головою. За що зловив кулаком у бік.
— Ти невиправний, — дівчина закотила очі і рушила на головну вулицю. Я пішов за нею.
Спочатку ми зайшли на ринок та закупилися на свято. Продуктів було багато, тому навіть дівчині довелося нести кілька пакетів. Доведеться з готуванням постаратися, благо ми з Беллом нещодавно укомплектували непогану кухоньку.
Через деякий час ми дійшли до церкви, попросив дівчину почекати у храмі, відчинив двері.
— Привіт народ, — у кімнаті зібралися всі: Белл посередині, а дівчата повисли з обох боків. Заздрю.
— Ну нарешті то! Зібрав нас, а сам спізнюєшся, — надулася Гестія.
— Вибачте, непередбачені обставини. Пам’ятаєте, я казав, що знайшов людину, яка хоче приєднатися до нашої родини? Так ось, радий представити… — моя знайома увійшла до кімнати, здивувавши всіх. Схоже, ніхто не очікував, що це буде дівчина, та ще й такої дивовижної краси. — Арія Райхард, моя учениця. Арія, праворуч від хлопця – Богиня сім’ї, Гестія-сама, посередині – Белл Кранел, зліва – Лілірука Арде.
— Приємно познайомитись, — трохи хвилюючись, зігнулась у поклоні Арія.
— Нам теж, — за всіх відповіла Лілі. Белл і Гестія ще шоковано переводили погляд з учениці на мене.
— Гаразд, знайомтеся ближче, а ми з Беллом будемо на вулиці. Коли закінчите, покличте, зараз вони будуть проводити ритуал, і нас у будь-якому випадку виженуть, краще проявити тактовність і самим відійти.
— Ага, — відмер хлопець, і ми вийшли надвір.
***
Залишившись віч-на-віч із дівчатами, я не знала, з чого почати. На щастя, прокинулася Гестія-сама, і ми швидко порозумілися. Камі-сама вміла створювати навколо себе теплу та затишну атмосферу. Ми трохи побалакали, я розповіла, як познайомилася з Ешем і яким чином він став моїм учителем. А дівчатка трохи розповіли про себе.
— Аріє, поки хлопці на вулиці, може, проведемо ритуал? — запропонувала Богиня з променистою усмішкою.
— Так звичайно, — я почала знімати з себе шкіряні обладунки та кофту, після чого лягла на ліжко. Гестія-сама залізла до мене на спину, доторкнулася до шкіри краплею божественної крові. Що відбувалося далі, я вже не бачила, вирішила не заважати, бо раптом щось піде не так.
— Вау! Аріє, у тебе навик Мечник I рангу, — щиро раділа Богиня.
— Це незвично?
— Ще як, тільки в одного зі ста тисяч із самого початку були навики. Подейкують, що такі авантюристи завжди досягають висот, — відповіла Лілі.
— Це все завдяки Ешу, — з усмішкою згадала тренування. Яким би він не був збоченцем, учитель з нього вийшов чудовий.
— Він тобі подобається? — поцікавилася Богиня, хитро посміхнувшись.
— Що? Ні, нізащо! Кому взагалі сподобається такий збоченець?
— Чого? — в унісон вигукнули обидві.
Довелося їх просвітити про справжню натуру цієї людини. Він, звичайно, ніколи нічого не зробить проти волі дівчини, але такі речі краще дізнатися наперед.
— Гестія-сама, а який рівень у Еша? — нарешті набралася сміливості, спитала про важливе.
— Перший.
Неможливо! Учора той ублюдок багато чого брудного сказав, але одну фразу я запам’ятала: «Не рипайся, лялечка, я авантюрист четвертого рівня, тобі не втекти!». Тоді як Еш його побив?
 

    Ставлення автора до критики: Позитивне