Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Непомітно пролетіли чотири дні. За цей час нічого екстраординарного не сталося, хоча зовсім без новин не обійшлося. Наприклад, для мене стало нормою прокидатися ще до сходу сонця і проводити весь день у підземеллі від світанку і до заходу сонця. Вранці я давився помиями в шинках, а ввечері купував їжу на виніс. Єдине, що залишилося незмінним, — вечеря у компанії Белла та Гестії.

Такий суворий графік не міг не винагородитись: характеристики зростали як на дріжджах. Як результат, я став боротися чесно та відкрито, без використання засідок та пасток. Такий стиль мені справді до вподоби, та й балів дій більше отримую. Нещодавно навіть спустився на п’ятий поверх у пошуках нових випробувань.

Але не все було так гладко. Я часто отримував глибокі рани, які доводилося старанно приховувати від Гестії та Белла. А ті, що приховати не виходило, приходилось лікувати за допомогою Кіри. Функції не з дешевих, та ще одноразові, але що не зробиш, щоби не хвилювати близьких мені людей.

Нагальною проблемою стало моральне та психологічне виснаження. Тіло за ніч встигало відпочити, що не можна сказати про розум, як результат, загальна ефективність до кінця тижня сильно знизилася настільки, що стало небезпечно спускатися в підземелля. Три місяці в іншому світі зуміли трохи загартувати мою волю та дух, але цього катастрофічно мало. Щоб розвинути залізні нерви, потрібні особливі тренування або роки на адаптацію. Все ж таки не варто забувати, що я виріс у тихому і мирному середовищі.

Через низьку продуктивність довелося брати небажаний вихідний, але навіть так я не став марно витрачати час. Замість того, щоб як завжди милуватися красою місцевих німф, я тренувався. Якщо віддати себе фехтуванню, можна запросто знайти внутрішню гармонію і спокій. Зайві думки покидали голову; залишилися тільки мечі, звук розсікаючого повітря і уявний супротивник. Тренування дозволяло не тільки позбутися стресу, а й загартувати дух. Безперечно корисне заняття. Адже навіть зараз я відчував, як ставав сильнішим; все ж таки Фална — приголомшлива річ.

Після важкого спарингу зі своєю тінню, я втомлено розвалився на землі, шумно дихаючи. Волосся прилипло до чола, а весь одяг був у пилюці та поті, але, незважаючи на все це, мене переповнювала радість. Нарешті, я можу повноцінно битися двома мечами. Але, як би мені не хотілося закріпити успіх навиком, є проблема значно важливіша.

— «Мені потрібна навик скидання стресу чи психологічної розрядки».

— «Хочеш працювати щодня на ізнос? Таким темпом ти забудеш, як насолоджуватися життям. У книзі „Фауст“ сказано: „Зупинися, мить, ти чудова“. Може, слід прислухатися до мудрості великих людей?»

Я тяжко і стомлено зітхнув.

— «Так, ось тільки там є вираз, який підходить набагато краще: «Лише той гідний щастя і свободи, хто щодня за них іде на бій», — я посміхнувся і тихим голосом продовжив: — «Кір, зрозумій і ти мене вона сниться мені щоночі. Це шалено мотивує, я хоч-не-хоч викладаюся на всі сто, а то й на двісті відсотків. Один день бездіяльності подібний до тортур».

Кіра категорично цикнув.

— «Ти занадто сильно захопився цією дівчиною. Ну та гаразд, я ще ніколи не бачив тебе настільки живим, тобі йде…»

Ніколи не вмів приймати компліменти, тому поспішно повернув тему до більш практичного русла:

— «Давай краще поговоримо про навик».

Невидимий співрозмовник скрушно похитав головою, але не став наставляти істинний шлях.

— «Як скажеш, скромняга».

— «Кхм, перше, що спадає на думку, — медитація. Ну там, гармонія зі світом, зв’язок із всесвітом, поза лотоса, ще там щось було про внутрішню енергію та чакри. Допомагає знайти спокій і умиротворення. Думаю, це підійде.»

Відчув, як Кіра покивав головою і спокійним серйозним голосом промовив:

— «Дзяне Ван Еш, ти нарешті вирішив зайнятися культивуванням. Похвально, похвально».

— «Стоп, зупинись, не це. Забудь, забудь», — від надлишку емоцій, навіть незважаючи на втому, схопився на ноги і почав бурхливо жестикулювати.

Схоже, моя реакція була настільки комічною, що друг просто вибухнув. Кілька хвилин, поки червонів, мені довелося чути веселий сміх. Нарешті заспокоївшись, він прочистив горло.

— «Дзян Ван Еш, з таким настроєм ти ніколи не досягнеш неба!» — цього разу я тримав морду цеглою, а очима намагався відобразити всю свою зневагу до такого плоского гумору. Кіра недовго сміявся і швидко повернувся на робочий лад: — «Отже, може, в тебе є інші ідеї?»

Ідей якраз було багато, особливо після активації Ідеальної пам’яті; проблема полягала у виборі оптимального варіанта. Кілька хвилин мозкового штурму народило просто приголомшливу ідею.

— «Є одне дуже цікаве аніме „KADO: The Right Answer“. Там є один артефакт, Санса, він наділяє людину відчуттям анізотропного, основний принцип зав’язаний на множинності вимірів. Коротше, не так важливо, як воно працює, головна властивість — повна відмова від сну. Це ж якісь перспективи, я зможу працювати цілодобово».

— «У такому разі ти перетворишся на робота. Ні, звичайно, я не перешкоджатиму, але подумай ось про що. Чи залишишся ти після цього людиною? Та й чи варто відмовлятися від часу з нею?»

Тут справді варто замислитись. Щоночі я зустрічаюся з дівчиною моєї мрії, вона мене мотивує, підштовхує зробити крок уперед. Відмовлятись від такого буде дурістю. Та й людиною я напевно хочу залишитися. Але найбільшою перешкодою стане вартість — загалом вона того не варта.

— «Тоді візьму щось простіше, наприклад, Сон Морфея , з описом: „Здоровий восьмигодинний сон сприятиме зникненню накопиченого за день стресу та психологічної напруги“».

— «Хороша навик, вартість — дванадцять тисяч балів дій».

— «Чого?» — мимоволі вирвалося. Навик по суті читерська, я зможу безвилазно стирчати в підземеллі без шкоди здоров’ю. Моя ефективність буде щодня на максимальному рівні. І такий корисний навик коштує, можна сказати, копійки? Я скоріше повірю, що таким чином Кіра виявляє підтримку. Якось він мені сказав, що мені треба навчитися приймати доброту інших. Що ж, почну прямо зараз: — Однозначно беру!

— «Дякую за покупку. Ви користувалися послугами „Кіра Компані“, звертайтеся у будь-який час», — а у нього чудовий настрій.

— «Хм—м, у мене залишилося цілих вісімнадцять тисяч балів, настав час їх витратити. Отже, хочу дізнатися ціну на такі навики, як Амбідекстр , Асинхронні дії та Мечник двох мечів».

— «З першими двома зрозуміло, але що за пафос наприкінці?»

— «Ну Мечник двох клинків — це навик, подібний до Володіння полуторним мечем, тільки для двох клинків. А назвав круто тому, що вже давно мрію битися двома одночасно».

— «Гаразд, гаразд, називай як хочеш, головне, опис. Що ж, почну з найдешевшого, Амбідекстр ; ти багато працював і досяг непоганих успіхів, первісна ціна 5 000 до 3 000. Далі Мечник двох клинків – 5 000. І, нарешті, найдорожчий навик, Асинхронні дії — тут ти нічого не зміг би зробити, такі вміння просто неможливо розвинути, ціна 9500. Але ти намагався, так і бути, знижую трохи ціну, скажімо, на 1, разом 17 499».

— «Та ти сама щедрість…»

— «Будеш вередувати, додам».

— «Мовчу-мовчу».

— «Хе-хе, дякую за покупку, звертайся».

Кіра, як і я, не любитель пускати пилюку в очі, тому навики додалися без особливих ефектів та відчуттів. В принципі, це як і плюс, так і мінус, адже немає впевненості в тому, інтегрувалася навик чи ще ні. На даний момент я можу перевірити властивості лише одного навика.

Поворушив круговим рухом праве плече, за годинниковою стрілкою, лівим — проти одночасно. Вийшло легко і просто, наче завжди так умів, а не застосовував раніше тому, що не було особливої потреби.

Вирішив спробувати іншу вправу. Витягнув перед собою дві руки, зігнув у ліктях під прямим кутом. Розмістив руки так, щоб вони були одна під одною. І почав крутити праву за годинниковою стрілкою, ліву проти. Особливих проблем не виникло. Що цікаво, мій мозок сприймав це дії природніми. А то, якщо чесно, хвилювався, що доведеться купувати допоміжну здатність, щоби повною мірою користуватися Асинхронними діями. Було б досить прикро, коли тіло може, а мозок чи звички не дозволяють.

Далі ще трохи потренувався, але з новими можливостями. Відразу виник просто мільйон проблем: раніше, фехтуючи двома клинками, був один ритм на дві руки, зараз же на кожну руку свій; стежити за становищем мечів, центром тяжкості та противником шалено складно. Але це можна виправити, головне, напрацювати правильні рефлекси, а з навиком вже до кінця тренування спостерігався непоганий прогрес.

Стилю як такого в мене немає, але навіть так у спарингу з тінню я часто домінував. Затримка між ударами була мінімальною, різні прийоми та випади під неймовірними кутами були в рази ефективніші. Перемогти мені так і не вдалося із-за різниці в рівнях навика. Але наводить на певну думку, що при рівних умовах перемога була б моєю. Але це ще не все: навик воістину засяє саме в оточенні ворогів. Принаймні саме на це я робив розрахунок, купуючи Асинхронні дії .

Спаринг закінчив ще до заходу сонця і не тому, що я не мав бажання чи сили закінчилися. Ні, просто час готувати вечерю. Розпалило багаття, а поки горить вогонь, є час привести себе до ладу. На те, щоб помитися і випрати речі, пішло досить багато часу, але це не страшно, адже вогонь якраз встиг погаснути і залишити по собі розпечене вугілля, на якому і готуватиму. Сьогоднішньою стравою стануть три порції стейку.

Використовую найпростіший рецепт з мінімумом спецій: сіль, перець та оливкова олія. Цього цілком достатньо для приготування чудової страви. Три шматочки м’яса щедро посипав сіллю та перцем, особливо приділив увагу ділянкам, де більше жиру. Змастив стейк оливковою олією. Після чого розмістив над вугіллям сітку з м’ясом.

Поки я доглядав м’ясо і перевертав його час від часу, прийшла Богиня.

***

Після важкої роботи поверталася додому, відчула дивовижний запах м’яса. Проковтнувши, попрямувала у бік джерела.

— Привіт, Еш, готуєш? — запитала я, щиро посміхнувшись. Давно помітила, що йому дуже подобається моя посмішка.

— Доброго вечора, Камі-само, сьогодні в меню стейк з картоплею і салатом, — відповів він, повернувшись у мій бік і зігнувшись у поклоні. Цього разу він також не помітив, як губи самі розтягнулися в привітній усмішці.

— Ти знову нас балуєш смачненьким. Аромат просто чарівний, скоріше б спробувати. — обійшовши хлопця, почала спостерігати за мистецтвом готування. М’ясо шипіло над вугіллям, повільно набувало готового вигляду. Від картини, що розгорнулася, рот наповнився слиною, а животик вимогливо нагадав, що пора б і поїсти.

— Мені теж хочеться, але доведеться трохи зачекати.

— Угу, — це ідеальна можливість розпитати Еша про його дивацтва. Зібравши всю сміливість, що я маю, сказала: — Еш, я хотіла запитати…

— Богине, я повернувся. Еш, привіт, що це так смачно пахне? — перервав розмову Белл, яка ще толком не почалася. Весь настрій як вітром здуло, і я кинулася обіймати хлопця.

— З поверненням, Белл! — непомітно перевірила, чи не поранений він, на щастя, нічого такого.

— Привіт. Цього разу головна страва — стейк, але він поки не готовий, не поспішай, приведи себе до ладу.

— Добре як скажеш.

Ця швидкоплинна, майже повсякденна сцена дала зрозуміти, що Еш щиро дбає і захищає нас. Звичайно, він залишається загадкою, яку так і хочеться розгадати, але це вже егоїзм. Ця дитина повинна сама зробити крок нам назустріч, єдине, що я можу зробити, — чекати і вірити.

— Гестія-само, ви щось хотіли спитати?

— Ні, не зважай.

— Точно? — не хотів заспокоюватися Еш.

— Так. Нічого важливого, – впевнено кивнула.

— Ну добре.

***

Богиня сьогодні якась дивна: залишившись наодинці, вона спробувала про щось розпитати. Якщо чесно, я навіть встиг захвилюватися і уявляти собі всякого, але завадив Белл. Не люблю недомовленості, тож спробував докопатися до суті, але нічого не вийшло. Ну гаразд, значить, справді нічого важливого.

Стейк був просто незрівнянним: ідеальне прожарювання з двох боків забезпечило страві рум’яну скоринку та апетитний вигляд. Запах стояв – пальчики оближеш. За час балаканини стейк встиг «відпочити», тому настав час приступати до дегустації! Соковите м’ясо просто тануло в роті, навіть мені, з моїми підвищеними вимогами, сподобалося. Гарнір теж не підвів, і мою їжу засипали компліментами. Було приємно та мотивуюче. Як з’явиться час, обов’язково досягну висот у кулінарному мистецтві.

Перевірка статусу сьогодні мала бути всього лише рутиною. Але все змінилося, коли Гестія прошепотіла: «Навик». Сказати, що я був здивований, значить нічого не сказати. Хвилювання захлеснуло мене від кінчиків пальців до волосся на маківці. Я нервово проковтнув; невже Кіра не остаточно видалив функцію Фални давати навики? Якась помилка, чи, навпаки, всі мої навики стали відомі Гестії.

Я хвилювався, тому крутився і не знаходив собі місця, але після вигуку Богині мені довелося взяти себе в руки та заспокоїтися. Перенесення статусу на папір багато часу не зайняло.

— Еш, вітаю, у тебе з’явилася Розвинена здатність — Мечник двох клинків І рангу , — радісно вигукнула Гестія.

Не повірив своїм вухам.

— Що?! Чи можна поглянути? — миттєвий позвирнувся, і я вихоплюю листок з рук дівчини. Однак лише побачив свій звичайний статус, та й мечник був із звичайним рівнем; більш детальному вивченню завадив Белл.

— Вітаю, Еше, нарешті ти зможеш користуватись двома мечами, ти давно цього хотів.

Довелося відкласти статус на якийсь час і повернутися до реальності. Повернув голову в бік Белла, помітив його щиру радість, без заздрощів. Я радий, що саме він стала моїм першим нормальним другом. Кіра — це окремий випадок, я теж вважаю його другом, навіть найкращим, але це не скасовує факту, що він нематеріальний, а якщо немає оболонки, то фізичної взаємодії теж немає — іноді без цього не обійтися. Хто у скрутну хвилину поплескає по плечу чи вріже як слід, щоб не киснути? Щось я надто пішов у себе, добре хоч думаю я спритно, і затримку ніхто не помітив.

— Ага, нарешті, меч не припадатиме пилом на полиці, — відповів з усмішкою і перевів погляд на Гестію.

Спочатку я звернув увагу на її гордий вигляд, а потім на те, на чому вона сидить і як. Сиділа вона на мені в позі наїзниці: її попка примостилася, кхм … нижче мого живота. Від цієї пікантної сцени я почервонів і швидко сховав обличчя. Було ніяково. По-перше, через те, що я ніколи до цього не був у подібних ситуаціях, — все ж таки незайманий. І по-друге, Гестія красива дівчина з милим дитячим обличчям, прекрасною щирою усмішкою, чарівними синіми очима, шовковистим чорним волоссям. Маленьке зростання надавало їй додаткову привабливість; великі груди, тонка талія та коротка сукня. І вся ця краса зараз сидить на мені — на мою думку, будь-хто б на моєму місці збудився.

— Гестія-само, злазіть, будь ласка, — несміливо попросив Богиню, намагаючись не дивитися на неї.

— А? — дівчина помітила, в якому положенні перебуває, мило почервоніла й поспішно злізла. — Вибач, випадково вийшло.

— Ні, це я маю вибачатися.

Катастрофа минула, на щастя. Було б незручно (м’яко кажучи), якби вона відчула мою ерекцію. Навіть зараз я не міг подивитися їй у вічі. Було дуже соромно перебувати в одній кімнаті з дівчиною, і навіть присутність Белла цього не змінила. Швидко зібрав речі, невиразно попрощався і пішов надвір.

Холодне повітря трохи зменшило збудження, а кілька глибоких вдихів-видихів привели до адекватного стану.

— «Лоліконщик, збоченець! У тебе встав на Гестію!» — обурився Кіра.

Я аж закашляв від таких звинувачень і збився з кроку.

— «Що?! А що тут такого? Гестія — красива та сексуальна дівчина. Тим більше в такій позі…» — обурено заявив, захищаючи свою честь.

— «Ну-ну, ти ще скажи, що в тебе стане на Шинобу Ошино, Куруру Цепеш. Чи на Євангеліну Атанасію Кетрін МакДауелл? Невже ти здатний на таке?»

Трохи замислився.

— «Щодо перших двох, то, звичайно, так. Але Євангеліна тут, швидше за все, ні. Виглядає вона на десять років, навіть для мене це занадто. Хоча… все може бути».

— «Хворий виродок».

— «Чого? Хоч вони й виглядають молодо, насправді Шинобу 598 років, Крул — понад 1 200, а Євангеліні — понад 700 років. Тому не зовсім правильно класифікувати їх як лолі. За законом можна», — сміливо усміхнувся. — «До речі, Шинобу — моя фаворитка, можна трохи поділитися кров’ю та змінити її вік. Вранці – лолі, в обід – ровесниця, а на вечір – мілфа. Не розумію Арараги, чому він обрав Сенджогахару. Адже в його тіні такий скарб ховається».

— «Ось ти показав своє справжнє обличчя. Я розчарувався в тобі», — сумно зітхнув мій друг, навіть здалося, що він дивиться на мене, як на нікчему.

Тому я вирішив більш ґрунтовно пояснити свою точку зору:

— «Кір, визнаю, що перезбуджився і забувся. Напевно, на мене так вплинула сьогоднішня ситуація та просто гормони; все ж таки я в тілі підлітка. І мої слова були надто сміливими, але основна думка не змінилася. Люди часто оцінюють речі тільки на вигляд, я, смію сподіватися, не такий. Візьмемо, наприклад, ситуацію. Хто доросліший: Рафталія, якій насправді десять років, але виглядає вона як повнолітня, або Євангеліна, якій на вигляд десять, але насправді понад сімсот років. Відповідь очевидна, тому я й розумію Наофумі. Адже він бачить у ній дитину, якою вона і є. Хіба Євангеліна не заслужила на щастя?! Хіба вона не має права на близькість?!» — під кінець мого довгого монологу я все більше надихався і підвищував голос. Не в моїх правилах доводити щось через крик. Тому, щоб заспокоїтись, я прикусив язик. Через деякий час до мене звернувся друг.

— «Я трохи перегнув палицю, не думав, що тебе це так зачепить. Просто мене трохи бентежить твій потяг до маленьких дівчаток».

Після його слів я розреготався.

— «Не хвилюйся, по-перше, маленькі дівчатка мене не цікавлять. Існують деякі винятки, не більше. І навіть винятки мають більше емоційний та моральний потяг, ніж фізичний. По-друге, ти знайомий з моєю жадібністю: іноді я бажаю всього і відразу — це правило діє і в плані сексу. По-третє, у мене є дівчина мрії, якою я маю намір зробити своєю. Тому вся наша розмова втрачає сенс».

— «Що стосується першого та третього пункту, то все зрозуміло, але другий…» — здивовано промовив він.

— «А там все просто. Від сексу я хочу отримати максимальне задоволення: як фізичне, так і емоційне, а цього неможливо досягти без сильних щирих почуттів», — пишномовно закінчив я, задерши при цьому ніс до неба.

Кіра реготав.

— «Якщо перефразувати твої слова, то виходить: „Я залишуся незайманим, доки не знайду ту єдину“. Такі думки не є новими, і зазвичай вони не проходять перевірку часом чи реальним життям», — важко зітхнув друг.

Я пожав плечима.

— «Ну й що, я все одно вчиню так».

— «Роби як знаєш. Навколо багато спокуси, ти можеш і не втриматись».

Я пирхнув.

— «Ось і перевірка мого внутрішнього стрижня, сили волі і міцності почуттів, щирості помислів».

— «Ти, головне, стеж за «стрижнем» у штанах».

— «Та ну тебе», — махнув рукою, наче відганяв якусь настирливу муху.

Якийсь час я йшов мовчки, поки не згадав, з чого почалася вся розмова.

— «Кіро, ти мене не відволікай, а краще поясни, чому Гестія побачила навик і звідки ранг? Чому я бачив звичайний статус?

— «Просто хтось — не показуватимемо пальцем — не подумав, як пояснюватиме, чому ти  раптом вирішив брати у підземеллі два мечі. Ось я і подметушився, не дякуй. Ну а не присвятив тебе в план тому, що ти все зіпсував би, адже брехати ти не вмієш. А так, перебуваючи у незнанні, реакція була справжньою».

Я зніяковів. Він має рацію, на радощах не подумав про це. І начебто доросла людина, але роблю елементарні помилки.

— «Дякую, друже, і що б я без тебе робив».

Він усміхнувся.

— «Будь ласка».

За розмовами не помітив, як дійшов до готелю. Зачинивши двері, оглянув кімнату: за весь час, що тут живу, нічого не змінилося. Кімнатка все така ж маленька, а меблів — мінімум, але я не засмучувався. Швидко роздягнувся, поставив обладунки в куток, обидва мечі розташував біля ліжка.

Ніч. Єдиним джерелом світла виявився місяць. Мені дуже хотілося подивитися на свій прогрес, але світла було замало. Є й інший вихід; заплющивши очі, я активував Ідеальну пам’ять і почав вибирати найкращий образ. На це пішло кілька секунд, і переді мною листок статусу.

Ім’я: Еш Шики;

Титул: Мрійник

Рівень 1;

Характеристики:

• Сила: 179 — Н → 491 — E

• Витривалість: 167 — Н → 522 — D

• Спритність: 149 — Н → 518 — D

• Швидкість: 158 — Н → 537 — D

Додаткові параметри:

• Контроль: 14

• Резервуар ядра: 205/320

Бали дій (БД): 8.642

Навички:

[Працьовитість (пасив)]

[Ідеальна пам’ять (пасив/актив)]

[Розумніше в 2 рази (пасив)]

[Готування (пасив) Ур. 7 Досвід: 33,74%]

[Геній клинка (пасив)]

[Володіння полуторним мечем (пасив) Ур. 27 Досвід: 72,16%]

[Такий як усі (пасив)]

[Стійкий розум (пасив)]

[Фарм (пасив)]

[Магічне ядро (пасив) Грейд 6]

[Магічний ланцюг поглинання (актив)]

[Сон Морфея (пасив)]

Здоровий восьмигодинний сон сприяє зникненню накопиченого за день стресу та психологічної напруги.

[Амбідекстр (пасив)]

Ви здатні володіти двома своїми руками однаково.

[Мічник двох клинків (пасив) Ур. 12 Досвід: 44,13%]

Відображає рівень майстерності власника. Деградація навичок неможлива.

[Асинхронні дії (пасив)]

Ваші руки не залежать одна від одної, ви можете виконувати дві незалежні дії одночасно.

Перше, що попало на вічі, — це кількість балів дій: 8 000, хоча має бути 3 642. Але, не важко здогадатися, все ж таки за день тільки одна подія, яка вибивалася з розряду «звичайна». Бонус отримав за позу наїзниці у виконанні Гестії.

В голову полізли всякі вульгарні думки, а в штанах стало тісно. Це тривало недовго, згадав про свою мрію, і це протверезило, повернувся до аналізу статусу.

Мда, характеристики просто жорстоко зростають, і це всього лише за чотири дні рейдів і один день інтенсивних тренувань. До речі, за тренування усі характеристики піднялися приблизно на двадцять пунктів.

Також можна помітити, що сила, яка завжди була у мене на першому місці, зараз трохи відстає від решти. Все ж таки я став більше покладатися на швидкість і спритність, які вирвалися вперед. З підвищенням спритності зросла гнучкість тіла, тепер я спокійно сяду на шпагат чи зроблю сальто; реакція та дрібна моторика помітно збільшилися. Про швидкість і говорити нічого — зараз я, граючи, поб’ю всі рекорди забігів на Землі.

Контроль зростає лише тоді, коли стежу за енергією в тілі, наприклад, під час перекачування з магічного каменю до ядра і в ході конвертації, або в ході еволюції. Спостерігаючи за всіма цими процесами, краще відчуваю саму магію, але зараз це просто легкі натяки та невиразні відчуття. Також я навіть не намагався якось контролювати магію надто небезпечно. Все ж таки у мене немає тіла гравця, щоб пережити невдалі експерименти.

Знову ж таки викликає інтерес Мечник двох клинків: він аж 12 рівня — і це за один день. Якщо подумати то логічно, що навик з самого початку був 9, через суміжний навик Володіння полуторним мечем 27 рівня. Третина – це якраз 9 рівень, але 3 рівні я підняв за один день. Вибухова зростання рівня накика мечника я помітив відразу після вибору конкретної мети, тобто зустрітися з дівчиною з моїх мрій.

Тут постарався навик Геній клинка. Моє бажання стати сильнішим збільшило швидкість навчання на порядок. Покінчив із аналізом статусу, розвіяв образ та деактивував Ідеальну пам’ять. Пора перевірити у дії Сон Морфея.

    Ставлення автора до критики: Позитивне