Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

На п’ятдесятому поверсі Вавилонської вежі, у просторій кімнаті, покусуючи губи, Фрейя не могла заспокоїтися. Її богиню зухвало обдурили! І хто? Звичайне нерозумне дитя нижнього світу. Вона повірила затуманеному від кохання погляду, а зрештою він просто погрався з нею.

— Пані… — постукавши до кімнати, швидким кроком зайшов звіролюд, і хотів продовжити доповідь, але його нетерпляче перебила богиня.

— Де він?

Хлопець ще ніколи не бачив свою пані такою розлюченою, але навіть у такому стані вона була сліпуче прекрасна. Не сміючи зустрічатися з нею поглядом, він винувато опустив голову.

— Він покинув місто. Його бачили на західній вулиці та на тракті. Але ми продовжуємо шукати в місті на випадок, якщо це тільки відволікаючий маневр. Пані, накажете вислати погоню?

Фрейя відповіла не відразу, адже вона розуміла, що такі рішення не можна приймати раптово. Дівчина взяла келих вина та підійшла до вікна. Вигляд на нічний Ораріо її трохи заспокоїв. Зробивши один ковток, вона нарешті звернулася до слуги не відриваючи погляд від вікна.

— Пішли невеликий загін, у погоню. Припинити пошуки в місті та влаштуйте та простеж  за сім’єю Гестії. Також знайдіть всю доступну інформацію про цього Еша, — з деякою образою в голосі промовила Фрейя. — Скажи Оттарові, щоби зайшов.

— Як накажете, пані, — хлопець уклонився і вийшов із кімнати. Тільки за дверима він дав волю своїм емоціям: стиснувши кулаки, він пообіцяв собі, що як слід покарає зухвальця, який посмів засмутити його богиню гніватись.

***

У той же час на банкеті Ганеша, Арія досі залишалася на тому самому місці, де її залишив Еш. Дівчина хмурила брівки і дивилася собі під ноги невидимим поглядом. Посилено міркуючи, вона не помічала нічну прохолоду.

— Апчхі, —нарешті вона вийшла зі свого трансу і відчула, що вся промерзла.

Гестія, яка щойно відчинила скляні двері, почула чих і побачивши дитину своєї сім’ї, звернулася:

— Аріє!? — богиня здивовано вигукнула, але відчувши прохолодний вітерець, схопила за руку дівчину і потягла назад до теплої зали. — Твої руки такі холодні, що ти там робила?

— Думала, — трохи почервонівши, відповіла дівчина. Щоб зігрітися, вона залпом осушила келих вина, у офіціанта, що проходить повз нього.

— Більше не роби так, бо можеш захворіти, — грізно прочитала богиня дівчину. Щоправда, на зріст вона була нижчою, тому з боку це виглядало досить комічно. — До речі, ти не бачила Еша? Після того злощасного танцю я не можу його знайти. У мене погане передчуття.

— Він розлютив Фрейю, тому покинув місто на місяць.

Гестія кілька секунд вражено вирячилася на Арію. Після засмучено опустила свою маленьку голову.

— Ми можемо його наздогнати?

— Сумніваюся. Ми не знаємо, яку дорогу він вибрав. Не знаємо, приєднався до каравану чи подорожуватиме сам. Чи залишився у місті на ніч чи ні. Тим більше, він має фору в часі. Іншими словами: його пошуки схожі на пошуки голки у стозі сіна, — Арія сумно розвела руки убік.

Маленька богиня стиснула свої кулачки: вона хотіла прямо зараз кинеться за Ешем, привести його додому та накричати. За його дурість, за його надмірну турботу, вона хотіла впізнати його справжнього. Але він знову все бере на себе, знову вважає, що вони слабкі. Однак Арія права: Еш буде ховатися, і його вже точно не наздогнати.

— Хіба він не сказав тобі тримати це у таємниці? — маленька голівка з двома хвостиками нарешті підвелася. Гестія зазирнула дівчині в янтарні очі.

— Так, Еш попросив мене сказати вам, що він вирушив у Місто Меч за дорученням пані Гефест, — щоб поговорити у зручнішій обстановці, дві красуні вирушили в непримітний закуток. Дорогою красуням довелося кілька разів відхилити запрошення на танець, але їм вдалося досягти більш-менш тихого куточка.

— Чому ж ти вирішила сказати правду? — спитала богиня, схрестивши руки під своїми грудьми. Арія, побачивши цю картину, відчула поразку і трішки заздрості. Зробивши ковток гарного вина, вона з усмішкою відповіла:

— Я не зобов’язана підкорятися цьому егоїсту, до того ж ми сім’я і зобов’язані допомагати один одному, — Арія мило посміхнулася до своєї богині. — Але ж у чомусь я з ним згодна. Ми не можемо протистояти родині Фрей.

Богиня стиснула кулачки, але незабаром вона розслабилася.

— Ти права. Навіть якщо я її попрошу, вона мене не послухає.

***

Зробивши крок, з лісу, що буяє життям, перемістився в кам’яні джунглі. У ніс ударив сморід технологічного світу: вихлопи від машин, заводів, звалище та багато іншого. Слух вловив какофонію найрізноманітніших звуків: від торохтіння моторів, криків натовпу до плачу немовляти.

Скривившись, я притупив надто посилені почуття і озирнувся довкола. На жаль, дивитися було нема на що. Кіра висадив мене в безлюдному брудному провулку.

— Що це в біса, — притулившись до стіни, я жадібно хапав повітря ротом. З якоїсь причини моєму тілу не вистачало повітря. Ні, не те. Моєму тілу не вистачає магії. Тільки зараз я звернув увагу, що в повітрі дуже мало магії. Стоп. Зараз не час для аналізу. Потрібно думати, що робити! Ось тільки тіло зрадливо ослабло і я впав в купу сміття. Думки плуталися і не хотіли вишиковуватися в логічний ланцюжок. Несподівано свідомість, незважаючи на вмовляння провалилася, у темряву.

Пробудження було не з приємних: Магічні Ланцюги гидко нили, а голова боліла так, ніби її півночі били кувалдою. Помасажувавши віскі, я простогнав і нарешті розплющив очі.

— Прокинувся? Це добре. Ти як себе почуваєш? — повернувши голову у бік старечого голосу, я бачив брудного старого в лахмітті безхатька. Зараз був ранній ранок, тому він не встиг вибратися з-під коробок, які служили йому і як ковдра та ліжко. Тільки тут я помітив, що цей провулок не той, що був учора і моє тіло теж було укутане картоном.

— Бувало й краще, — не приховуючи свого стану, зізнався я. — То ви мене перетягли сюди?

— Вчора волею долі мені пощастило натрапити на тебе. Думав викликати швидку, але це може дати тобі величезні проблеми. До того ж ти не виглядав хворим, скоріше втомленим після вечірки. — напевно, він зараз згадує свою бурхливу молодість, старі це люблять. І справді — його очі, які раніше дивилися на мене, тепер спрямовані кудись далеко. Навіть самовдоволена посмішка з’явилася. Схоже, він має що згадати.

— Дякую, — щиро подякував, маючи намір зігнутися, але зупинився, адже тут це не прийнято. Тому я лише широко посміхнувся. Старий, почувши мої слова, відволікся від своїх роздумів, і знову його карі винні очі зафіксувалися на мені.

— Вибач мене. Я хотів знайти твій телефон та зв’язатися з друзями чи батьками. Тому мені довелося тебе обшукати, вибач, — він засмучено опустив голову. Мої очі широко розплющилися. Він такий чесний. Не чекав від звичайного безхатченка такої порядності. Адже йому нічого не варто було приховати факт обшуку, і я ніколи не здогадався б. — Після чого я вирішив, що вже краще провести одну ніч на вулиці, ніж мати проблеми.

А ось тут він вчинив більш ніж безвідповідально. Я виглядаю, як п’ятнадцятирічний підліток, і це ненормально проводити ніч на вулиці. Якби його застукали копи, проблеми були б у нього. Але мені нема на що скаржитися — його вибір позбавив мене купи проблем, чи заощадив бали. Пошарив у своїх кишенях і перерахував Валіс, я ще більше здивувався: всі до єдиної, були на місці.

— Дякую, ви справді допомогли мені. Але я хотів би запитати: чому ви не забрали це? З їхньою допомогою ти зміг би почати нове життя, — я вийняв кілька монет, які в променях ранкового сонця виблискували золотом. На що незнайомець тільки розреготався.

— Для початку, дитино, я ніколи не опущуся до крадіжки. До того ж ти одягнений, як герой коміксів. Не думаю, що вони справжні, — він махнув рукою, і з кректанням підвівся і попрямував до найближчого смітника, шукаючи залишки їжі. Мій живіт теж забурчав, тому насамперед треба роздобути їжі.

— Стривайте, стривайте. Якщо ви зараз трохи зачекаєте, я обіцяю, що влаштую нам непоганий сніданок, — все ще відчуваючи слабкість у тілі, я підвівся і пішов у бік гуркоту машин.

— У тебе ж грошей ніяких немає!

Незважаючи на його крики, я покинув провулок і опинився на широкій вулиці. Машини, рідкісні перехожі, різні магазини, загалом звичайне тихе містечко в центрі США. Перехожі часто кидали на мене косі погляди, але мене більше турбував мій шлунок. Заплющивши очі, я активував Бьякуган і знайшов ломбард. До нього було хвилин десять, тож поки ноги крокували, я відкрив статус.

Ім’я: Еш Шики;

Титул: Мрійник

Клас: Трейсер

Рівень 2(8);

Характеристики:

• Сила: 390 — F → 411 — Е

• Витривалість: 489 — Е → 503 — D

• Спритність: 498 — Е → 531 — D

• Швидкість: 558 — D → 588 — D

Додаткові параметри:

• Контроль: 65705 (20060+75% + 30600)

• Мана: 250 000 (200 656 + 49 344) (блок)

• Швидкість відновлення: 1,2 МР/год

• Кількість ланцюгів: 16

• Резервуар ядра: 253 352/655 360

Бали дій (БД): 16 132 520

Магія:

[Укріплення Ранг:S]

[Магія розуміння структури Ранг:B]

[Проеціювання Ур 94 Досвід: 39,48%]

[Дзеркало душі: «Домініон мечів» Ранг:Е]

Тепер зрозуміло, чому я відчуваю себе таким слабким — вплив світу, про який розповідав Кіра. Я маю Фалну, але це ще не означає, що можна ігнорувати правила та закони інших світів. На жаль, різні світи по-різному впливатимуть на дар богині. Одні накладатимуть штрафи, інші – навпаки. На жаль, з такою регенерацією мани не вдасться дізнатися, як закони всесвіту впливають на моє Магічне мистецтво. Що вже казати: секунда користування Бьякуганом коштує трохи більше восьми годин. Тому краще економити в міру можливості.

За роздумами я й не помітив, як зупинився на порозі ломбарду. Усередині, за стійкою з броньованого скла, сидить тільки один чоловік, що заплив жиром. Доведеться трохи витратити бали.

— «Кір, накинь на мене таку ілюзію, щоб жиртрест не смів мене обдурити. Для зменшення ціни: ілюзія буде тільки для нього, час дії не більше трьох хвилин».

— «Це обійдеться тобі в 6 700 ОД. А як же камери?» — я кинув погляд на стовпи на вулиці, а також пригадав, що у приміщенні теж є кілька.

— «Я не збираюся порушувати закон. Тому це не має значення», — після цих слів я відчинив залізні двері й увійшов до приміщення. Жиррест ліниво опустив газету і неохоче глянув на мене. Але як тільки його погляд зафіксувався кудись вище моєї голови, він відразу ж розплився в підлабузній посмішці.

— Бажаєте щось продати чи можливо купити?

Мовчки поклав чотири золоті монети, чоловік швидко підтяг їх собі через віконце і почав розглядати, зважувати, загалом: процес оцінки йшов швидко. Він навіть спітнів бідолаха.

— Я не можу знайти в каталозі схожі зразки, тому цілком неможливо оцінити їхню історичну цінність. Але вага складає дві унції, можу запропонувати за них 3 000 $, — швидко протараторив він, витираючи хусткою піт. Мені навіть стало цікаво, кого він бачить.

— Це точна ціна? — промовив я, пильно вдивляючись у його очі.

— Офіцере, ну так ви мене без заробітку залишите. Але якщо ви вже постійний клієнт, я доплачу ще 500 $.

— Іде.

З двома паперовими пакетами, доверху наповненими різними смаколиками, я повернувся в провулок до старого. Побачивши мене, мій благодійник підвівся з дерев’яного ящика.

— Ти повернувся, — щиро здивувався незнайомець.

— Ну, я ж обіцяв, — поклавши пакети на землю, я дістали звідти гарячий Хот-дог і баночку нектару богів — Dr Pepper. Якщо амброзія описується, як їжа олімпійських богів з незрівнянним смаком, цей напій йому, як мінімум, не поступається. Наше знайомство почалося з аніме Врата Штейна, потім між нами зав’язалася дуже міцний зв’язок і тепер, зробивши ковток, я трохи сльози не пустив. — Не соромся, їж, бо охолоне.

— Ну я це… Якось… Незручно. Мені навіть нема чого дати тобі натомість, — він, мов дитина, переступав з ноги на ногу, зрідка кидаючи голодні погляди на пакунок. Раптом його живіт забурчав і він почервонівши, опустив голову, як дитина. Це і називається старий, що мале, а мале, що дурне?

— А Ваш живіт набагато чесніший, — помітив я, роблячи ще один ковток і жмурячись від феєрії смаків. — Якщо ви не можете просто так прийняти мою подяку, то чому б за сніданком не розповісти мені вашу історію? Ви не схожі на звичайного безпритульного. Мені цікаво: як ви докотилися до такого життя? — він трохи пом’явся, але все ж таки прийняв простягнутий мною Хот-дог і воду.

У два укуси розправившись із першим старий взявся за другий після чого запив усе водою. Вгамувавши звірячий голод він третій почав як я смакувати насолоджуючись смачним Хот-догом з гірчицею.

— Мене звуть Джон Картер, і я прожив приголомшливе життя повне пригод, небезпеки та кохання. За мене вийшла найдивовижніша жінка на всій Землі. Наш шлюб був найщасливішою подією в моєму житті, для нас щодня був, наче медовим місяцем. Звісно були і різні складнощі у відносинах. Не раз ми були на грані розлучення, але наші почуття подолали усе, — його голос був сповнений дивовижної теплоти. — Ми багато працювали і, зрештою, нам вдалося накопичити достатньо грошей для будиночка нашої мрії. Перший поверх був відведений для магазину квітів, а другий був житловим. Наше щастя тривало недовго: всього на всього якихось одинадцять років, — він почав часто заковтувати, а на очі почали навертатися сльози.

— Вибачте не треба. Якщо вам боляче це згадувати, то не варто. Давайте краще поїмо, — ну навіщо я це запитав? Аби вгамувати власний інтерес? Чудово, зіпсував старому сніданок і цілий день на додачу.

— Не хвилюйся, я давно хотів ось так із кимось побалакати. Тож послухай історію цього старого, — Джон поплескав мене по плечу і продовжив розповідати. — Два роки тому моя дружина раптово знепритомніла, після обстеження стало відомо, що у неї рак. Цей діагноз перекреслив усе, наші плани та наше майбутнє. Хоч шанс вилікуватися був мізерно малий, але я без вагання продав все, заліз у борги взяв кредит. Моя дружина намагалася відговорити, мене, подумати про завтрашній день. Але інакше я не міг. Через півроку битв за життя, хіміотерапії болю та страждань вона пішла від мене. Я залишився один у цьому величезному порожньому світі, без грошей, друзів і знайомих, — старий на мить зупинився і гірко посміхнувся. — Соромно визнати, що деякий час мені хотілося піти за нею, але останнім її проханням було прожити життя за нас обох, — старий підбадьорливо мене поплескав по плечу і ми продовжили мовчки трапезувати.

Але їжа, за якою я встиг скучити, після його історії стала гіркуватою, тому я швидко набив шлунок випив ще одну баночку Dr Pepper і зазбирався. У мене всього лише місяць справ багато, тому потрібно підготуватися і приступити до того, заради чого я і прибув у цей світ.

— Спасибі, що вислухав, хлопче. Мені стало легше.

— Завжди будь ласка, а мені вже час. До речі, ви знали, що з добрими людьми відбуваються добрі речі?

— Звичайно знаю, ось сьогодні я гарненько поїв. Дякую, — він з посмішкою помахав мені рукою. — Бережи себе, хлопче!

— Ага, і ви себе.

Купивши в найближчому магазині два недорогі ноутбуки, я заселився в звичайний готель. У кімнаті, крім ліжка, невеликої тумбочки і столика з єдиним стільцем, нічого й не було. Ну це мене цілком влаштовує, адже спати я поки що не маю наміру.

Кинувши сумку на ліжко, я дістав два ноути і встановив їх поряд на столі. Розминаючи пальці, згадував, що раніше був непоганим програмістом. Настав час потрясти цей світ своїми навичками.

Як би не хотілося, але доведеться порушувати закон. Ну так, це того варте. Насамперед розібрався з усіма боргами старого і викупив той магазинчик для нього. Після чого подарував йому деяку суму, люб’язно позичену у мафії. Ну як позиченою буду називати все своїми іменами, я вкрав кілька мільйонів доларів, які зберігалися на рахунку у лідера. З моїми здібностями хакера це було нікчемною справою, а як подяка у вільний доступ потрапили докази відмивання грошей, шантажу загалом все що було на комп’ютері самого глави. Після чого послав розпорядника порадувати старого. Друга справа була набагато цікавішою — це знайти іншого себе в цьому світі. Але ні мене, ні моєї родини тут не існує. Розслідування показало, що з якоїсь причини мій прадід не зустрів прабабуся і одружився з іншою. Зрештою, мої дідусь і бабуся ніколи не народжувалися, і відповідно і мої батьки теж.

Після того, як я задовольнив свій інтерес, розпочав основну справу. Через три безсонні дні мені вдалося закінчити 87% роботи. Благо моя ідея одночасної роботи над різними частинами коду здорово заощадила час. Але моніторинг новин дав зрозуміти, що треба поспішати.

— Троє невідомих пограбували банк у місті Клівленд. Злочинці під час операції вбили двох охоронців та винесли майже всі гроші. Після чого зникли в невідомому напрямку. Шестеро потерпілих доставлено до лікарні у тяжкому стані. Поліція веде розслідування…

У мене було погане передчуття, тож я розслідував злочин. Очевидці в соцмережах стверджували, що грабіжники використовували надздібності: один був неймовірно сильний, друга могла силою думки переміщати предмети, а третій взагалі телепортуватися. Зрозуміло. Значить цей світ нарешті показав свій божевільний бік. За сюжетом, деяким людям запропонували в інтернеті пройти тест. Питання були так чи інакше пов’язані зі здібностями. За результатами відповідей людина набуває суперздатності. Деякі будуть використовувати на благо, а деякі лише заради себе.

Потрібно поквапитися. Залпом випив черговий енергетик, я з новим прагненням приступив до вірусу. Ще через сім годин, на вулиці вже на всю світило сонце. Мій вірус був готовий і навіть запущений у світовв павутину. Кинувши погляд на годинник, я помітив, що зараз одинадцята година, значить моя мета, а по-сумісництва і головний герой, який познайомив мене з цим світом зараз у школі.

Взяв із собою кілька баночок Dr Pepper, я рушив у бік школи. По дорозі на мене кидали косі погляди перехожі, дехто навіть питав, чи не хворий. Невже я так страшно виглядаю? Використавши найближчу скляну вітрину, як дзеркало, став розглядати себе. Подумаєш, мішки під очима, а обличчя, як у трупа, бувало й гірше. Якось вдалося дійти до найближчого кафе від школи.

— Що будете замовляти? — звернулася до мене миловидна дівчина зі світлим волоссям до плечей, і округлі форми в потрібних місцях робили її дуже гарячою штучкою. Навіть нині рідкісні чоловіки зрідка кидали на неї зацікавлені погляди. Тепер зрозуміло, чому цей аморальний виродок зацікавиться нею.

— Кава з молоком, будь ласка.

— Прекрасний вибір, — вона нагородила мене ввічливою усмішкою і пішла за стойку.

Коли на столі з’явилося моє замовлення, я активував Бьякуган і почав спостерігати за Аароном. Знайти його не стало проблемою. На тлі звичайних людей він дуже відрізнявся. У його тілі була якась дивна енергія. Що це? Навіть теорії немає. За яким принципом він працює? Звідки бере енергію? Усі ці питання залишаються без відповіді. Але ефект просто приголомшливий. Одним своїм голосом Аарон може керувати людьми, змушувати їх робити будь-що. Ось і зараз він у приміщенні для інвентарю змушував Аманду — найкрасивішу стерву в школі, а також його мучительку — відсмоктувати собі. У мене не було бажання підглядати, я відключив Бьякуган і зробив ковток кави.

— «Не думав, що перш за все ти відвідаєш світ із таким жанром. До речі, не збираєшся їй допомагати? Бідолаха все усвідомлює, але тіло не підкоряється, і їй доводиться задовольняти хіть хлопця», — він нахиливши голову на бік, не чекаючи від мене такої байдужості.

— «Вона лише отримала те, що заслужила. Адже не з’явися в Аарона його здатність, вона б використала його, як хлопчика на побігеньках. Зрозуміло, Аманда не проґавила б можливості ще сильніше познущатися з нової іграшки. А після всіх принижень компромат, яким вона має розлетівся б по школі. Це серйозний психологічний удар по шістнадцятирічному хлопцеві.

— «А може, причина в тому, що вона повія? Наскільки я пам’ятаю, її описували як стерву, що розсуває ноги перед будь-яким крутим хлопцем. На її рахунку навіть футбольна команда у повному складі».

— «Сперечатись не буду — це теж стало однією з причин», — зробивши ковток запашної кави, я часом поглядав за діями Аарона. Незабаром йому набридло сидіти в класі і він рушив у бік свого будинку. От і мій вихід. Залишивши гроші за каву та непогані чайові, я трохи випередив хлопця і зупинився на розі вулиці, сховавшись від поглядів нечастих перехожих, звернувся до Кіри:

— «Накинь на мене ілюзію дівчини його мрії. Не потрібно надмірної сексуальності, нехай це буде ніжна жіночна привабливість. Також зроби образ трохи холоднуватий незграбний і пробуджуючий бажання захищати».

— «На зразок Маширо з Кішечка із Сакурасо?» — припустив друг.

— «Я хочу утриматися від використання реальних образів, навіть нехай вони не існують у цій реальності. Забув сказати головне: ілюзія має дурити і тактильні відчуття Аарона. Для зменшення ціни зроби так, щоб тільки він був під впливом ілюзії», — швидко промовивши, я зафіксувавши рух моєї цілі. Якщо ще трохи мешкатиму, то так він може і втекти додому.

— «Невже ти хочеш так погратися з його ніжним серцем? Добре це буде тобі коштувати 132 000 БД, — Кіра клацнув пальцями, і я відчув, що ілюзія на місці і тепер можна діяти. Загорнувши за ріг, я почав повільно йти назустріч Аарону.

Хлопець одразу ж помітив мою появу проковтнув і прискорив крок ніби боячись, що я, чи точніше, красуня, яку він бачить, випарується. Коли ми порівнялися, він перегородив мені дорогу.

— Стривай, — наказним тоном промовив він блиснувши сірими очима. Він був самим звичайний не красень, і не виродок, не хлюпик, і не качок. Моє тіло, віддане під владу ментального двійника з параметрами сором’язливої дівчини, здивовано завмерло.

— Я дозволяю тобі говорити тільки пошепки.

— Що відбувається? Я не можу рухатись, — мій рот відкривався сам собою і до моїх вух долинав переляканий жіночий голосок. Аарон глузливо посміхнувся і дав новий наказ:

— Прикрий свій чарівний рот і йди за мною, — він попрямував до свого будинку, цілком упевнений, що я піду за ним. І моє тіло справді не відставало від хлопця.

Відчинивши вхідні двері, він одразу ж використав силу на своїх батьках: — Мам, тат я йду нагору. Що б не відбувалося б — мене не турбувати.

Ми піднялися до його кімнати на другий поверх. Ну що сказати, знову нічого особливого: стіл із комп’ютером, одномісне ліжко, жодних постерів чи щось подібне. На одній зі стін висіло ростове дзеркало і зазирнувши в нього, я зміг побачити образ, придуманий Кірою. Невисока дівчина ніби зійшла з картини майстра. Невисока зі світлим, майже білим, волоссям спадаючим трохи нижче талії. Тендітна фігурка, на диво, з великими грудьми, була одягнена в білу сукню. Гарне личко, в яке будь-який хлопець з першого погляду закохався б, зараз було сповнене страху, а у великих карих очах уже стояли сльози. Весь її образ так і кричав про чистоту та непорочність. Хто завгодно побачив би цю картину, відразу ж кинувся захищати красуню, але Аарон тільки цокнув язиком і дав наступні вказівки.

— Перестань хникати, — моє тіло відреагувало миттєво сльози як за помахом чарівної палички зникли а обличчя розгладилося. — Отак набагато краще, а тепер сядь поряд зі мною. Можеш тихо говорити.

— Допоможіть! Хтось допоможіть! — спробувала вигукнути дівчина, але звук її мелодійного, схожого на спів птахів голосу, не перевищує гучності звичайної розмови. Немає жодного шансу, що хтось почув такий тихий крик.

— Пора вже усвідомити, що ти виконаєш усе! Абсолютно все, що я тобі накажу, — він поклав свою руку на оголену частину ноги і почав повільно повільно піднімати її вгору. Але побачивши огиду на обличчі дівчини, дав новий наказ. — Тобі подобається мій дотик, — в ту ж мить обличчя красуні трохи змінилося, але все ще можна було розглянути не бажання й меншою мірою огиду.

— Що ви збираєтесь робити зі мною? — пролунав голос сповнений страху.

— Я не думаю, що ти дурна дівчина і, мабуть, уже здогадалася, — він ні на мить не відводячи від мене погляду, облизав пересохлі губи. Мені ж захотілося зламати йому руку, якою він продовжує гладити мої стегна. Але хочу дати йому шанс. — Сядь мені на коліна, — тіло слухняно виконало наказ. Треба трохи підкоригувати розмову, бо вона мене всього облапає, а ми так і не перейдемо до випробування. — Ти так приємно пахнеш.

— Ні, будь ласка, не треба. Я… я не хочу цього, не треба, — моє тіло під контролем двійника затремтіло. — Я ще ніколи з хлопцем… Благаю не треба.

— Ти така гарна і незаймана? Говори лише правду, — він глянув на мене просто в обличчя своїм хтивим поглядом.

— Так, я ще ніколи.

— Правда. От пощастило, значить я буду в тебе першим! — він радісно посміхнувся, насолоджуючись своєю владою та безпорадністю жертви.

— Будь ласка, благаю, не треба. Я хочу зберегти свою чистоту для коханої людини. Благаю. — краєм ока я спостерігав цю картину в дзеркалі і скажу, що такому виразу обличчя мало хто зможе протистояти. Стільки благання та жалю, що навіть камінь і того б пройняло.

— Ти віриш у цю нісенітницю? Маячня, яка нав’язує церкви і сопливі книжки? Хаха. Прокинься, принцеса. Реальний світ не такий влаштований. Трахаються всі, навіть найсвятіші. Але ти не хвилюйся, я виконаю твоє прохання і стану тобі єдиним коханим у світі. Я перетворю тебе на свою особисту повію. Хтиву повію, яка буде бажати члена завжди і скрізь, але тільки до мого тобі буде дозволено торкнутися.

— Ні! Благаю, тільки не це. Будь-ласка не треба, — дівчина благала, її обличчя спотворилося, вона намагалася заплакати вирватися, але через наказ виглядала вдвічі жалюгідно.

— Не хвилюйся, тобі сподобається. Отже, закохайся в мене! Нехай твоє серце тремтить від однієї тільки моєї присутності, мій погляд буде для тебе щастям, а дотик даруватимуть ні з чим незрівнянну насолоду, — з деяким божевіллям наказав Аарон.

Обличчя дівчини почервоніло і вона з чарівною усмішкою обняла хлопця за шию. Думаю, на цьому треба кінчати. Червоні губи розкрилися і промовили важким голосом питання — Як тебе звуть?

— Ага, зовсім забув. Мене звуть Аарон, а тебе як красуня?

— Мене звуть Еш, — ці слова вже пролунали моїм голосом. Хлопець здивовано вирячився на моє обличчя, яке розпливлося в зловтішній усмішці. Після цього ілюзія спала і тепер він бачить, що лапав він зовсім не дівчину, а хлопця. О так, це обличчя: суміш подиву шоку, зневіри та нарешті страху. Звичайно, він боїться, адже я обдурив гіпнотизера, який сам може контролювати думки та дії людей.

— «Ех, на найцікавішому. Але мені сподобалося, — він підвівся з крісла, перекинувши попкорн і содову і почав плескати. Тобто він весь цей час жер попкорн і пив газировку? Мда. — «Браво, маестро, браво!» — було б чогось плескати, бо всю роботу зробив двійник, я тільки спрямовував.

— … Злізь з мене і замри! — вигукнув Аайрон нарешті таки взяв себе до рук. Я із задоволенням зліз із нього і притягнувши його стілець сів навпроти нього.

— Можеш не старатись, на мене твій гіпноз не діє.

— Пішов геть! — як тільки він втратив контроль, так одразу почав верещати, який жалюгідний.

— Заткнися і слухай. Я хочу поговорити, поставити лише кілька запитань, після цього ти більше не побачиш мене.

— Хто ти? Що тобі від мене треба? — пропалюючи мене поглядом повним образи, він все ж таки зміг більш-менш узяти себе в руки і почати ставити запитання. Але я проігнорував його.

— Я знаю, що сьогодні Аманда зробила тобі мінет і знаю, що якби не відбулася наша зустріч, ти пішов би в кафе до Гінті. Ти б її трахнув без контрацептивів і кінчив усередину, після чого наказав би трахатись з усіма поспіль, — його очі широко розплющилися, адже він справді мав намір піти в кафе, до того ж, можливо, навіть здогадується, що міг би наказати. — Скажи, ти справді вважаєш це нормальним? Ти думав про наслідки? Чи ти думаєш, що сила гіпнозу абсолютна?

— Хто ти такий, щоби читати мені нотації? І з чого раптом я маю відповідати на твої запитання? — Аарон схрестивши руки під грудьми, уперто дивився на мене.

— Слухай, я обіймався з хлопцем і мої нерви і так на межі, не виводь мене. — щоб показати, наскільки моє обурення я двома пальцями, відламав шматок столу. Господар кімнати зблід, адже те, що він щойно побачив, звичайній людині не дано.

— «Тебе ніхто не змушував. Міг би трохи розщедритися і як я стежити за виставою, жуючи попкорн і запиваючи колою», — Кіра пожав плечима. Я ж продовжив лякати хлопця.

— Якби ти змусив таку дівчину трахатись з усіма поспіль, зараз би я тобі зламав руки або просто кастрував. Тому будь ласкавий і відповідай на мої запитання.

— …З моєю силою я зможу виконувати свої забаганки і робити при цьому, приносячи задоволення і щастя своїм жертвам, — Аарон скосив очі, намагаючись не дивитися на мене.

— Слабкий аргумент. Так, твої накази справді можуть змусити людину відчувати просто приголомшливі відчуття і, як ти висловився, щастя. Ці почуття та відчуття справжні, але вони навіяні. Складні філософські роздуми можуть зайняти багато часу, але так нічого конкретного не привести. Просто скажу, що твій аргумент викликає в мене відторгнення. Тому цей раунд ми можемо вважати нічиєю, — я махнув рукою, не бажаючи заглиблюватись у цю тему і продовжив:

— Але все ж таки існує об’єктивна реальність. По-перше: твої дії призвели б до того, що Гінті перетворилася б на повію. Адже вона нормальна дівчина, яка мала трьох партнерів. Ти думав про батьків, знайомих, про їхні почуття, коли б вони дізналися, що Гінті трахкає з усіма поспіль? По-друге: вона могла завагітніти від тебе чи інших чоловіків. Щоб ти зробив? Дав би гроші? Знайшов би будь-якого хлопця та змусив би бути з нею? — мої запитання вдарили по слабкому місцю, він скривився, наче від зубного болю, але все ж таки відповів.

— Цього всього не трапилося, і, можливо, це взагалі твої фантазії. Тому не бачу сенсу переживати. Якщо ти хочеш, щоб я пообіцяв тобі користуватися контрацептивами, то, будь ласка, обіцяю! Задоволений? А тепер йди.

— Я змусив тебе глянути на власні дії під іншим кутом, і ти вирішив просто втекти. Звичайно, думати членом набагато простіше. Трахнув і забув, і навіть не думаєш, що твої дії можуть зламати чужу долю. З чого ти вирішив, що маєш право вирішувати, як жити іншим? — від надлишку емоція я навіть підвівся зі стільця і навис над ним.

— Тому що мені було даровано силу. Я не збираюся ламати комусь життя, я та мої жертви отримують насолоду. Тут немає нічого поганого, — він витримав мій погляд і, підвівшись, прийняв мене, як старого приятеля. — Слухай, адже ти прийшов до мене за допомогою. Адже тобі подобається хтось? Можу трохи допомогти. Обіцяю, чіпати твою ненаглядну не стану. Ну як, іде?

Скинувши його мерзенну руку, я схопив його шию і підняв над землею. Він одразу ж зблід і став вирватися, але в нас занадто велика різниця в силах.

— Слухай сюди, покидьку, мені не потрібна допомога такого мерзенного виродка. Якщо вона вибере мене, то тільки з власної волі, а якщо ні, то я побажаю їй щастя. Це називається коханням, придурок. Хоча звідки тобі знати? Сміття, як ти, тільки й може, що думати не тією головою, — руки Аарона почали слабшати, і я відкинув його на ліжко. А сам приступив до того заради чого і прийшов сюди.

— Trace On, Фемідо, — із чистим білим світлом у руці сформувалася катана. Немов витвір мистецтва вона сяяла і заворожувала. — «Кіра, я хочу використати її трохи, не за призначенням, мені потрібна його сила».

— «Добре, 65 мільйонів, я заберу все, що маєш», — так, все ж таки переступати закон, злодійство та ще й така жорстока поведінка чудово оплачується.

Кивнувши, я всадив катану в груди враженого Аарона. Хлопець ошелешено переводив погляд з мене на зброю, доки до його свідомості не дійшла вся абсурдність ситуації. Він закричав і вже хотів торкнутися катани, але я просто забрав її і всадив собі в груди. Дивна енергія перетекла в моє тіло, після чого переповзла у голосові зв’язки.

НІ! ПОВЕРНИ! ПОВЕРНИ МОЮ СИЛУ!

— Заткнись, — хлопець слухняно закрив рота. — Скажи, Аарон, хочеш дізнатися, як це бути, з іншого боку? Ну, наприклад, я можу змусити тебе любити хлопців чи, наприклад, твою праву руку. Хм, будеш першою людиною, яка одружується зі своєю кінцівкою. Круто, чи не так? Навіщо таке обличчя? Ти ж будеш щиро щасливий. А може змусити твою матір стати залежною від членів? Що скажеш? Вона теж буде щаслива.

— Ні, не треба, будь ласка, я все зрозумів, не чіпай мою родину. Ти взяв, що хотів, будь ласка, йди, — зі сльозами на очах почав благати мене він.

— Скажи, а чому я повинен тебе слухати? Ти, наприклад, залишився глухим до благань і сліз дівчини своєї мрії. Ти впивався владою та її безпорадністю, чому я мушу тебе слухати? — схиливши голову на бік, я дивився, як він упадає в глибини розпачу.

— Будь ласка, роби зі мною все, що хочеш, тільки не чіпай батьків. Будь ласка, благаю, — він щиро зі сльозами на очах почав просити пощади не для себе, а для батьків. Схоже, він лише дитина, якій сила затьмарила розум.

— Отже, коли я покину цей будинок, ти забудеш про те, що в тебе була ця сила і моє існування. Прощавай, Аарон, — після цих слів я на мить активував Бьякуган. Енергія досить швидко витрачається, проекція протримається не більше тижня, але цього цілком вистачає, тому я, вклавши катану в піхви, які спроектував, вийшов із кімнати.

— Усі накази Аарона анулюються після того, як я покину будинок, ви забудете про моє існування, — у наказному тоні звернувся до батьків хлопця, які ні в чому не було сиділи за телевізором. Наче це не їхній син кілька хвилин тому кричав. Після моїх слів вони заворушилися, але цього я вже не бачив, адже вийшов надвір.

За півгодини я був у своєму номері, в готелі. На заздалегідь приготовлену камеру я знову і знову повторював один простий наказ. Різними мовами і не забув про мову жестів. Незабаром остання частина мозаїки була готова. Завантаживши відео на ноут, я активував вірус, який заразив телебачення, соцмережі, навіть радіо. Разом у всьому світі всі телевізійні канали всі пристрої з доступом до інтернету стали показувати одне і те ж. Як я в сліпуче білій масці та чорній футболці говорю одну єдину фразу. «Я забороняю вам користуватися над силами.» Знаю, це колосальні грошові втрати, але для мене життя людей дорожче. До того ж ця акція не кінець, а лише перша хвиля. Час від часу, мої відео будуть випадковим чином знову і знову програватись в надії викорінити всіх володарів сили та тих, хто з’явиться знову.

Що ж, тепер є шанс, що цей світ повернеться до вихідного стану, а я, доки не привернув до себе уваги істот чи сили, яка і влаштувала весь цей бедлам, сховаюся. Раптово один із ноутбуків подав звуковий сигнал. Хм, пошта? Але я ні з ким не контактував.

Дуже розумний: Привіт, я бачив, що ти зробив з Аароном і твій метод досить радикальний. Тепер у світі залишилося не так багато володарів сили, які можуть нею користуватися. Можна сміливо сказати, що я підтримую твоє рішення. Що збираєшся далі робити? І чому ти копіюєш аніме персонажа? Це обов’язкова умова? Скільки сили ти вже відібрав?

Мрійник: Як і очікувалося від власника сили Всезнання, ти обійшов мою акцію, вітаю. Я не можу бути повністю впевненим, що цьому світу в майбутньому нічого не загрожуватиме. Строго кажучи, моє рішення надто радикальне. Тому потрібний наглядач. Чи не хочеш їм побути?

Дуже Розумний: Ти кудись збирався? І з чого раптом така довіра?

Мрійник: Зібрався, але тебе це не повинно хвилювати, просто врахуй, що невдовзі на мою допомогу тобі не доведеться розраховувати. Якщо ти погодишся, я запишу відео, яке анулює мій попередній наказ, а також передам права на користування своїм вірусом. Хоча з твоєю силою ти і так можеш отримати над ним контроль. Строго кажучи, ти зможеш як віднімати так і дарувати силу людям, які цього заслуговують. Але я тобі не можу довіряти, тобі доведеться дати клятву не користуватися наданою владою на зло. Не хвилюйся, це буде теж через лист, але він матиме силу. Чи спроможний ти взяти на себе таку відповідальність?

За сюжетом цей хлопець зібрав команду супер героїв, але складно сказати з якою метою, щоб справді протистояти лиходіям і зберегти порядок, чи просто це такий спосіб потішити Его і пограти.

Дуже розумний: Мені треба подумати. Чи можеш дати мені кілька днів на роздуми?

Мрійник: Ні, мені потрібна відповідь зараз же, інакше тобі доведеться зберігати світ вже наявними способами.

Дуже розумний: …Я прийму рішення лише після того, як побачу текст клятви.

Мрійник: Все просто, тобі достатньо написати: «Клянуся використати силу заради захисту людей».

Дуже Розумний: Все надто розмите, але це дає мені простір для маневру, і це не суперечить моїм принципам. Я присягаюсь використовувати силу заради захисту людей.

— «Кір, одноразово зміни силу Аарона так, щоб вона подіяла через текст, плюс зроби клятву досконалою. Щоб вона не була тягарем, але й не спотворювалася різним трактуванням та сугубим поглядом хлопця. Важко дати загальне визначення різних ситуацій. Ну, наприклад, щоб він не вирішив, що найкраще для захисту людей влаштуватиме переворот і правитиме всіма залізною рукою.»

— «Не хвилюйся, я тебе зрозумів. І так це обійдеться тобі 35 000 000 очок дій. За вплив на цілий світ ти отримав 750 000 000, — я внутрішньо присвиснув. Думаю, ще один такий підхід і можна буде купити те, що хочу. Хоча, стоп, таке просте прохання коштує так дорого, схоже на вплив «плаваючих» цін. Так це означає, що деяких речей ніяк не досягти. Треба перевірити.

— «Скільки коштує магічний опір рангу А?»

— «Якщо ти продовжиш і далі в такий спосіб добувати бали, то 5,5 Мільярда». — відповів він хитро підморгнувши. Зрозуміло, доведеться закатати губу і використовувати бали більш обачно.

Дуже Розумний: Ого я справді відчув, що пов’язаний чимось приголомшливим. Обіцяю стояти на варті справедливості.

Ага, я вже бачу, як він б’є себе в груди при цих словах, ну та гаразд, я просто перекинув відповідальність на жителя цього світу. Все інше в його руках, сподіваюся, коли наступного разу прибуду в цей світ ще буде цілим.

Мрійник: Бережи цей світ і удачі.

Дуже Розумний: Агась.

Виконавши свою частину угоди я закинув у сумку пару баночок Dr. Pepper та ноутбуки. Після чого був готовий зробити ще один крок до омріяної мети.

— «Ти впевнений? Ця сила прив’язана до світу і там вона не діятиме.»

— «Хм, тобто вона нікуди не зникне, але діяти не буде?» — я поклав руку на підборіддя і задумливо витріщився на двері кімнати.

— «Так, ти маєш рацію».

— «А я можу зібрати кілька схожих сил, об’єднати їх і видозмінити?» — якщо я маю рацію, то це дозволить мені використовувати ці сили як витратний матеріал.

— «Відібрані сили належатимуть тобі, і ти зможеш ними розпоряджатися, як захочеш. Змінити буде не складно, до того ж, ти зможеш заощадити».

Наступні шість світів були одноманітні, головні герої, яких отримали надсилу контролю розуму. І після чого вони дивним чином переставали думати головою, що на плечах, виродки ґвалтували дівчат на право і на ліво не замислюючись про наслідки. Чесно кажучи, мені навіть стало гидко, що ми однієї статі. Я за традицією влаштовував їм тест «Дівчина мрії», але абсолютно всі провалилися. Один тільки подавав надії, проте навіть він не зміг стриматись і захотів гарем. А врешті-решт залишився ні з чим. 

В будь якому випадку зараз настав час трішки відпочити і відвідати один цікавий світ.

    Ставлення автора до критики: Позитивне