Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Після свята настала рутина. Арія стала повноправним членом групи Белла та робила непогані успіхи. У мене з’явилося більше часу на себе та зайві гроші. Насамперед вирішив погасити старі борги: книжкові, які я відвідував у перші дні, отримали від мене по дві тисячі валіс; будинки, дахи яких я пошкодив, рятуючи Арію, отримали по десять-двадцять тисяч валіс, в залежності від нанесеної шкоди. Також я почав підшукувати нове більше комфортне житло, але щось конкретне вибрати не було часу, адже віддавав всього себе магічним тренуванням.

Результат не змусив себе довго чекати: через два дні Копіювання досягло двадцять п’ятого рівня. Еволюція навика пройшла досить цікаво: після створення проекції в мозок наче прориваючи греблю, увірвалась нова порція інформації. Процедура пройшла безболісно, навіть приємно.

Копіювання еволюціонувало в Зміну форми. Назва говорила сама за себе: тепер я міг змінювати форму реальних об’єктів, крім моїх власних копій. Тобто можна, з звичайного каменю виліпити ідеально рівну сферу, куб, піраміду та інші форми. Загалом, що завгодно, головне, пам’ятати два обмеження: закон збереження маси та закон збереження матерії. Іншими словами, неможливо зробити з маленького велике (за умови, що велике не буде порожнім ); також після зміни форми об’єкт не змінить свій хімічний склад. І самим великим плюсом цього навика була його перманентність, іншими словами, об’єкт збереже форму назавжди.

Теорія, безумовно, цікава, але настав час вже перейти до практики. Підібрав звичайний камінь, прорахував його структуру, потім елементарно змінив частина Містичного коду, що відповідає за форму об’єкта. І вуаля! На долоні тепер лежала точна копія мого меча, тільки кам’яна та зменшена у кілька разів. Що примітно, вся магія була витрачена без залишку, у вільне простір і краплі не пішло.

Прикольно, звичайно, проте настав час придумати, як використовувати. Можна, піти ковалем працювати, але це, по-перше, забирало занадто багато часу, і, по-друге, це зневажливо по відношенню до самих ковалів. Вони працюють цілий день, у поті лиця, а мені потрібно всього лише дотик. Ні, так не піде.

Раптово мене відвідала просто неймовірно зваблива ідея. Схопившись на ноги, я став збуджено намотувати кола в проході.

— «Кіра, чи можна використовувати камінь телепортації для перенесення ресурсів?»

— «Можна, скільки за раз піднімеш, стільки і перенесеш. Дай вгадаю, тебе цікавлять кристали з тридцять сьомого рівня?»

— «Так, ти маєш рацію, з цим будуть якісь проблеми?» — із завмиранням серця чекав відповідь.

— «Ні, жодних проблем. Еш, ти будеш будувати будинок?»

Я тільки подивувався проникливості друга, але, з іншого сторони, цілком очікувано: він постійно поруч, і передбачити мій наступний крок не так уже й складно.

— «Ага, настав час вже обзавестися власним притулком», – не дарма у мене було відчуття, що бали знадобляться.

Єдине місце, де можливо непомітно для всіх звести і зберегти в секреті будинок — це підземелля. Ідеальним місцем буде вісімнадцятий рівень, тому що там спокійно і тихо.

Не втрачаючи часу, створив собі плащ із маскою і рушив на вісімнадцятий. Нині надворі вже глибока ніч; зустріти когось у такий час хоч і малоймовірно, але все ще можливо. Тому зайва обережність не завадить.

Моя передбачливість окупилася сповна. Сімнадцятий поверх, кімната Боса, прямий, як стріла, відрізок шляху. Все йшло нормально, поки я не дістався протилежного проходу. Бьякуганом помітив, що до мене назустріч піднімалася невелика група авантюристів; і не якась, а передовий загін сім’ї Локи.

Я не встигну повернутися назад, сховатись ніде, та ще й одяг підозрілішою нікуди. Якщо втечу, можливо, почнеться переслідування, залишуся — не знаю, але велика ймовірність, що просто проігнорують. Загалом, сподіваючись на диво, я все ж таки залишився, в крайньому випадку викладуся на повну і втечу.

Залишився на відкритому просторі і, коли група вийшла з проходу, демонстративно відійшов. Фінн разом з Тіоне, що йдуть попереду, кинули на мене зацікавлені погляди, але ворожнечі не виявляли; Реверія та Айз просто проігнорували. Гарет насупився, але нічого не сказав. Всі йшло гладко, поки Бете не вирішив випендритися.

— Ти хто такий? Маску зніми, — нахабно заявила ця шавка.

— Відмовляюся.

— Тоді я її сам зніму, — похрумкавши кулаками, він з нахабною усмішкою рушив у мій бік.

Невже він не знав іншого способу як вразити дівчину? Або він не бачив, що Айз байдуже, що тут відбуваєтться, і зупинилася вона виключно тому, що це зробили інші.

— Бете, дай йому спокій, яка тобі справа, чим він тут зайнятий? — спробувала урезонити соратника Тіона.

— Хіба тобі нецікаво, хто під маскою? — вишкірився блохастий.

Це, мабуть, сама дурна мотивація, яку я коли-небудь чув. Не зміг стримати втомленого зітхання.

— Не торкайся, інакше пошкодуєш.

— Та що ти можеш мені зробити, пуцьвірінок? — він простягнув руку до моєї масці.

Пуцьвірінок? Ну все, виродок, я просто зобов’язаний тебе провчити. Укріпивши тіло, на повну мої Магічні Ланцюги почали сяяти, але завдяки ілюзорному артефакту зміни мого тіла біли проховані. У наступне мить я зник, з’явився за спиною у Бети і зі всією сили вмазав по дупі. Не чекаючи каверзи, першокласний авантюрист не встиг зреагувати.

За мить від розслаблених авантюристів не залишилося і сліду. Тепер передо мною стояв згуртований загін, готовий будь-якого мить відреагувати. Я навіть не помітив, коли вони встигли зайняти позиції та приготувати зброю. У такій напружений момент будь-яке рух або необережне слово могло викликати конфлікт, але я, ледве стримуючи сміх, прокоментував:

— Гарний політ.

Бете летів високою параболічної траєкторії, кричачи і матюкаючись. Гарячі близняшки ледве стримували сміх, Гарет, не стримуючись, заржав на весь поверх. Інші були більше спокійні.

Не чекаючи приземлення Бете, я попрямував на наступний поверх. Чого-чого, але не збирався зволікати, коли він оклемається і накостиляє мені. Хоч із укріпленням наші сили майже рівні, але досвіду у Бете більше.

— Я, мабуть, піду, удачі вам.

— Чекай, хто ти? — звернувся Фінн.

Проігнорував його, з всією доступною швидкістю рушив у прохід. Через кілька секунд я почув, як Бете увірвався в тунель. Він щось кричав і начебто як матюкався, це подіяло як додатковий стимул, ноги заробили з новою силою. Тільки глибоко в лісі, переконавшись, що його поряд немає, я зітхнув з полегшенням.

— «А ти вперше відповів на грубість. Схоже, Арія добре на тебе впливає».

— «Напевно».

Кристали на стелі створювали ефект нічного неба. Але, на жаль, ніколи милуватися, завтра тренування з Арією; потрібно знайти місце для дому і виспатися. Пошуки затягнулися на кілька годин, але все ж таки вдалося знайти ідеальне місце. У північно-східній частини поверху ліс густіший, і, якщо пройти його наскрізь, можна вийти на ущелину з крутими краями. Ущелина тяглася до самої стіни рівня, поступово розширюючись. Внизу буйна рослинність, але саме головне — це віддалене місце, якщо не задаватися метою, сюди ніхто ніколи не забреде.

Зістрибнувши вниз, почав обстежувати місцевість; біля самого краю поверху знайшлася чудова та зручна галявина. Вона мені одразу сподобалася, адже перекрито зі всіх сторін, її просто неможливо розглянути, не спустившись у ущелину. Прийшовши на місце, помітив вузеньку щілина в стіні підземелля; зацікавлено зазирнув через стіну. Там я побачив величезне порожній простір з кількома гарячими джерелами.

Доторкнувшись до стіни, я деформував камінь магією; пройшов всередину і детальніше обстежив мою майбутню ванну. А тут досить гарно: природна печера, вода що підсвічувалася мінералами знизу, і чарівні відблиски на стінах. Пара піднімаючись до високої стелі, конденсувався на білих сталактитах, рідкими краплями падав назад у озерце. Хоч простір був величезним, інших входів та виходів не знайшлося. Шикарно!

— «Отже, це місце стане моїм будинком, тому мені необхідний проміжний телепорт. Цього разу обмеження на габарити немає, також можна не паритися про світлові ефекти. Але непомітність все ж таки необхідна: не хотілося б, щоб якийсь чутливий до магії авантюрист натрапив на це місце».

Друг кивнув.

— «Стаціонарний телепорт обійдеться тобі п’ятсот тисяч балів дій. Вибери камінь».

— «Почекай, я хочу одноразово змінити форму артефакту. Адже він повинен стояти в будинку і необхідно, щоб він вписувався в інтер’єр», — не можу собі відмовити у прекрасному, навіть якщо це злегка нераціонально.

— «Добре, без проблем, п’ятсот п’ять тисяч балів».

— «Супер, йде!» — швидко підійшов до стіни ванної, почав формувати камінь потрібних габаритів. Після чого присів поруч, поставив руку на майбутній артефакт і попросив Кіру зачарувати. Сам же в це час зайнявся самонавчанням, знайшов у пам’яті потрібну літературу з будівництва будинків, активував Поліпшений інтелект і приступив до вивчення.

Деяке час через Кіра закінчив, я ж встиг накидати зразковий план будинку. Доторкнувся до артефакту, став накачувати його магією; з центру каменю до країв почали поширюватися лінії схожі на ефект Укріплення. Цікаво. Коли він повністю зарядився, я відчув, що можу переміститися нагору. Довірившись відчуттям, я дав згоду на перехід. Сліпучий спалах поглинула моє тіло, секунда дезорієнтації… і відкривши очі, я побачив стіни та стеля п’ятого поверху.

— «Кіра, що це було?» — це переміщення сильно відрізнялося від усіх інших. Світ навколо крутився.

— «Економ варіант, не хвилюйся, скоро звикнеш», — безтурботним тоном відповів він. Сподіваюся, а то, якщо так буде щоразу, я не витримаю.

Ледве дістався додому. Не роздягаючись, упав на ліжко і миттєво заснув. Мій чудовий сон був безцеремонно перерваний — гучний стукіт у двері. Вирішив проігнорувати і повернувся на інший бік.

— Еш, я знаю, що ти там, відкривай! — голосно і до болю знайомим голосом прокричали з того боку. Роздратовано підвівся і відкрив двері, за ними виявилися розгніваними Арія. — Ти чого на тренування не прийшов, придурок?!

— Я проспав, вибач, — чесно зізнався, ніяково пошкріб щоку.

— А чим ти був зайнятий всю ніч?

Таку безцеремонність я вже не зумів стерпіти, сам розлютився і видав:

— Так, півночі згадував той ранок, навіть руку перенапружив.

Почервонівши від злості, вона кинулася на мене з кулаками, я тільки й міг здавлено сміятися та прикривати голову. Лице Арії в цей момент хоч і було злим, але від цього не менше комічним. Коли дівчина втомилася мене бити, плюхнулася на ліжко.

— Аріє, це була всього лише жарт, — удавано потираючи бік. Насправді ж її удари були не сильнішими за комариний укус. Але що не зробиш, лише би підняти настрій одній красуні.

— Не смішно! — знову розлютилася дівчина.

— Оу тоді більше не буду. Вибач.

— Вибачення прийняті, також я не ображаюсь, адже мені вдалося тебе побити, — посміхнулася красуня. — До речі, чому ти живеш у такій дірі?

— Я тут проводжу мінімум часу, тільки сон, не більше, — пожав плечима, підібрав сумку і поманив Арію. — Ходімо на тренування.

Прийшовши на наше місце, ми провели кілька спарингів. я був млявий і неуважний, чим спробувала скористатися дівчина, але так і не змогла зачепити мене. Від чого шаленіла, втрачала голову і ще швидше програвала. Так ми билися, поки красуня повністю не вибилася із сил. Поки вона відпочивала, я теж вирішив трохи розслабитися, але не помітив, як задрімав.

Прокинувшись, я відчув голову на чомусь теплому та м’якому, а мої волосся хтось ніжно погладжував. Чому хтось? Арія, зрозуміле справа. Ну що ж, не упускати такий момент. Я продовжив насолоджуватися шикарними відчуттями та приємним запахом юної діви. Ляпота.

— І довго ти будеш прикидатися? — вдав, що не почув, продовжив лежати на цих м’яких ідеальних ніжках у панчішках. — Еш, тебе видає широка посмішка.

З подихом підвівся, кинув погляд на таку привабливу подушку.

— Як довго я спав?

— Дві години. І ти, не зрозумій неправильно, мені просто стало тебе шкода, не більше. Зрозумів?! — вушка дівчини почервоніли, і вона намагалася не зустрічатися зі мною поглядом. Це що, легендарний режим цундере? Арія справді багатогранна особистість, вже заздрю її хлопцю. Однак ми стали занадто близькі, так не піде, потрібно тримати її на відстані і перестати поводитися так фривольно.

— Ти ж знаєш, що я прагну досягнути?

— До чого це питання зараз? — красуня поправила неслухняну пасмо і спохмурніла.

— Я хочу зробити щасливою дівчину, яку люблю, стати достатньо сильним, щоб хоч раз з нею зустрітися і зізнатися у своїх почуттях, — говорив я серйозно, дивлячись їй прямо в очі.

— Ти сам тільки що сказав, що жодного разу з нею не зустрічався, не розмовляв, так з чого раптом такі гучні слова? Як на мене, ти просто вигадав ці почуття.

Її слова вдарили по самому слабкому місцю: не раз я і сам думав на цю тему. Інші закохуються з першого погляду, а я викликав певний образ? Це теж саме, що полюбити людину, побачивши її на фотографії. Так, звучить марно, але це не скасовувала того факту, що вона снилася мені кожну ніч і заради неї я готовий на все.

— Можливо, називати мої почуття любов’ю занадто зарозуміло. Але якщо я готовий поставити на кон своє життя, вони чогось та стоять, — тільки зараз я зрозумів, що поводжуся звичайний японський школяр. Не сказав б, що це погано, але іноді я їх критикую, а в результаті нічим не відрізняюся. Сміх, та й годі. — А якщо мене відшиють, то в мене є одна чудова учениця.

— Що? Та кому ти потрібен? — закотила очі красуня. — Одного разу пошкодувала, а він уже придумував собі всякого.

— Як скажеш, — пожав плечима, я вийшов на середину стіни, став у стійку з боккеном напоготові. — Тоді давай повернемося до тренувань.

Спаринги продовжилися до самого вечора. Після тренування ми з ученицею зайшли на ринок за продуктами, а потім до церкви. Наготувавши смакоти, ми дочекалися приходу всіх членів сім’ї Гестія і тільки після цього почали вечеряти. У дружній атмосфері їжа набагато смачніше, та й просто така традиція зближує. Помив разом з Беллом посуд, я нарешті вирішив, що настав час вже й поглянути на статус, а то довго не оновлював.

Ім’я: Еш Шики;

Титул: Мрійник

Клас: Трейсер

Рівень 4;

Характеристики:

• Сила: 336 — F → 358 — F

• Витривалість: 406 — Е → 444 — Е

• Спритність: 898 — А → 902 — S

• Швидкість: 1000 — ЕХ → 1000 — ЕХ

Додаткові параметри:

• Контроль: 16 000 (10232 + 45% + 1164)

• Мана: 110 510 (102 352 + 8 158)

• Швидкість відновлення: 5,07 (2,81 + 2,26) МР/ сек

• Кількість ланцюгів: 10

• Резервуар ядра: 110 789/163 840

Бали дій (БД): 4 170 000

Магія:

[ Укріплення Ранг:S ]

[ Магія Розуміння Структури Ранг:C ]

[ Зміна форми Ур. 25 Досвід: 07,22%]

Навички:

[ Готування ( пасив ) Ур. 17 Досвід: 79,74%]

[ Володіння полуторним мечем ( пасив ) Ур. 49 Досвід: 19,11%]

[ Магічне ядро ( пасив ) Грейд 15]

[Мечник двох клинків ( пасив ) Ур. 81 Досвід: 77,44%]

[ Поліпшений Інтелект ( пасив ) Ранг: Н]

[ Бьякуган (актив) Ранг: В]

[ Регенерація ( пасив ) Ранг: Н]

[ Магічне опір ( пасив ) Ранг: I]

[ Аномальне опір ( пасив ) Ранг: G]

Мда, таке нікчемне просування було тільки із самого початку. Дивлячись на цифри, зіпсував собі настрій; я стояв на місці, не зробив і кроку до виконання своєю мрії. Потрібно якомога, швидше повернутися до активних дій, але перх за все побудувати будинок. Благо в цьому випадку можна, поєднати приємне з корисним і притулок буде, і магічні тренування.

Поставивши крапку у своїх роздумах, я побажав спокійною ночі Гестії та Беллу. Дорогою додому помітив знайомий силует. Темна фігура насувалася всі ближче, мурашки пробігли по моїй шкірі. Це Арія, але що вона тут робить? Після того випадку вона не затримувалася на вулиці до темряви. Вона хоче побалакати наодинці? Невже це … Серце застукало швидше.

Ми мовчки дивилися один на одного. Вона несміливо прочиняла рот, але все ще мешкала, а погляд був спрямований кудись на підлогу. Невже це те саме? Освідчення в коханні? Якщо так, то що робити? Ця обстановка бентежила, але Арія нарешті заговорила:

— Слухай, Еш, а як ти думаєш, чиможливо обдурити Бога?

Я мало не подавився власною слиною, розмріявся. Активував Поліпшений інтелект, і в мене з’явилося більше часу, щоб прийти до тями і як слід подумати. Що відбувається, вона мене в чомусь підозрює? Перед очима відразу ж виник недавній інцидент. Судячи з кількості магічної енергії у невдахи-ґвалтівника був четвертий рівень. До того ж він ще щось там шепотів їй. Схоже, він згадав рівень своєю сили. Погано, але не критично: на моєму боці непорушні правила цього світу. Підробити свій статус неможливий, а значить, вона швидше повірить мені, чим у вихваляння того виродка.

— Звичайно можна, особливо таку наївну богиню, як наша. Тому ми повинні її захищати, — її питання можна, можливо трактувати по-різному. Почни я з головного, то це було б підозріло.

Вона посміхнулася.

— Тут ти маєш рацію. Але я мала на увазі не це. Як думаєш, чи можна підробити свій статус?

— Підробити статус? — я вдав, що замислився. — Магія богів — це диво, на яке не здатні ні ельфи, ні духи, ні тим більше люди. Тому як би ми не намагалися і що б не робили, нам їх не обдурити. Так до чого цей питання?

— Так так, один придурок сказав, що він четвертого рівня, а ти його не напружуючись побив. — виходить, я все ж таки мав рацію.

— Ну, я побачив, як мою миленьку ученицю ображають, і мені дах трохи знесло. Тільки в мене є право бити та домагатися до тебе.

— Що?! — дівчина насупилась і відвернулася. — Я тебе точно вб’ю!

Навіть не попрощавшись, вона пішла додому, а я повернувся в номер тільки після того, як переконався, що вона змогла дійти до себе без пригод.

***

Будинок вдалося збудувати за тиждень; фантастична цифра для такого масштабного проекту, але магія справді творить чудеса. Етап перший: фундамент, зведення стін та даху. Майже всі приміщення були зроблено з каменю, якого в окрузі багато. Надати потрібну форму, а потім, як конструктор, зібрати та злити воєдино — простіше простого. Майстерня та склад були повністю побудовані з антрацитово-чорного кристала, який чудово поглинав магію. Тепер я цілком у комфортних умовах зможу займатися магічними дослідами.

За цим чудовим матеріалом довелося підніматися з п’ятдесят другого поверху на тридцять сьомий, але воно того варте. Попутно за допомогою Бьякугана вдалося роздобути вісім кілограм міфрилової руди та деякі інші матеріали.

Етап другий: оздоблювальні роботи, як зовні, і всередині. Робота зайняла цілую тиждень. На жаль, не вийшло обійтися матеріалами з вісімнадцятого поверху, довелося докуповувати у кварталі ремісників. Щоб не приваблювати уваги, довелося все ж таки маскуватися. Витрачати двісті тридцять тисяч балів дій на Хензі та Дзюцу я порахував занадто, дешевше було на кілька годин накинути ілюзію за п’ятнадцять тисяч балів. Загалом, по завершенню косметичного ремонту хата повністю задовольняв мої естетичні запити.

Етап третій: меблювання приміщень. У цьому випадку мої копії підійшли б ідеально, але, на жаль, я обмежений рівнем навика: мої копії все ще занадто крихкі. Тому довелося знову створювати і знову закуповуватися у кварталі ремісників. Насамперед, створив у голові образ завершеної кімнати. Те, що я побачив, не порадувало. Виявилося, у мене зовсім немає смаку — окремо елементи меблів красиві та елегантні, але ось разом створювали просто жахливу картину. Тому знову довелося звертатися до літератури в голові. Як же добре, що у свій час я не цурався навіть такими, здавалося б, марними знаннями. Цей етап відняв більше всього часу, але після цього я нарешті переселився до себе.

Етап четвертий: купівля артефактів. Світильники, обігрівачі, очищувачі повітря, магічні прилади на кухню і таке інше. Загалом, все, що могло стати в нагоді цивілізованій людині для комфортної життя.

Етап п’ятий: оптимізація. Для початку за допомогою Кіри зачарував Майстерню та Склад; тепер енергія не поглиналася стінами, а збиралася одним артефактом — Магічним Кристалом, по суті це ідеальний акумулятор. Загальне джерело живлення яке приєднане до спільної системі магічних артефактів для кращого контролю та зручності. Обійшлася мені така процедура аж три мільйони балів, але воно того варте. Адже я реалізував безвідходне виробництво, зробив копію, розвіяв; вільна енергія перенаправлена стіною в Кристал, я поглинув і виростив новий Магічний ланцюг. Так такими темпами у цій кімнаті я швидко стану імбою.

Останні мої витрати — це чари ілюзії в Майстерня. Чорний колір хоч і мій улюбленний, але все ж перебувати велику частина дня в такій кімнаті фізично неможливо, тому за допомогою ілюзій я можу опинитися де завгодно: серед пшеничного поля, безмежного пустелі, на березі моря або на вершині гори; головне, щоб уяви вистачило. Причому це не тільки картинка, але і відчуття: прохолоди або спека, морського бриза або крапель дощу; запаху моря, чистого повітря ліси, свіжості гір. Насолода досить дороге — цілих два мільйони балів дій, мені б не вистачило, якщо би за будівництво не нараховувалися додаткові бали.

Якщо останній штрих нанесений, настав час оцінити зроблену роботу. Вийшовши назовні, я глянув на об’єкт моєї гордості: невеликий двоповерховий будинок виконаний у європейському стилі; білі стіни, великі вікна та чорна черепиця. Елегантно і красиво. Відкривши вхідну двері увійшов у велику прихожу; відразу праворуч телепортаційна кімната, щоб йти і приходити звідси і не бруднити інші кімнати після рейдів. Роззувся, ступив на теплу підлогу і рушив в інші частини будинку. Нічим особливим похвалитися не міг: вітальня, кухня та дві спальні, — обставлено все скромно, але з смаком. Склад представляв собою довгу кімнату зі безліччю стелажів, що в даний момент пустували. Піднявся на другий поверх, відкривши чорну двері майстерні, я опинився в просторій кімнаті без вікон, в центрі приміщення стояв масивний стіл з білих кристалів та зручне крісло. На краю столу у спеціальній металевої підставці стояв Магічний Кристал, ядро будинку, а також просто гарна річ. Розмірами це твір мистецтва було з баскетбольний м’яч, в формі витягнутого ромбу, на гранях якого вигравірувані якісь невідомі символи.

Те що вартувало окремої згадки — це санвузол: вигляд у нього такий, до якого я звик, як з рідного світу. Так, мені вдалося з’єднатися з білим троном так швидко. Ванну особливо не змінював, бо природа зробила все за мене, тільки підлогу підрівняв трохи і більше зручні спуски до гарячих джерел зробив.

— «Дивись, не лусни від гордості, Еш», — посміявся друг.

— «Не лусну, не хвилюйся», — не дарма моя міні — екскурсія закінчилася тут. Вмився під душем і увійшов у приємну теплу воду. Блаженство, який же кайф прийняти ванну після роботи. — «Слухай, а скільки рівнів підняв навик?»

— «П’ятнадцять, непоганий результат. До речі, за будинок в цілому ти отримав вісім мільйонів балів дій, на даний момент у тебе 7 547 657».

Я насупився. Знаю, що чим далі, тим складніше, але, якщо подумати, це тільки ознайомчі етапи, навіть не проектування, не кажучи вже про Трейсинг. Повільно, шалено повільно. Хоча ні, це я зажерся. Краще подумаю, куди витрачати бали. Насамперед весь час відновлювати око: якщо початково ця процедура коштувала п’ять мільйонів, то зараз повинна трохи менше, адже постаралася природна регенерація. Кіра підтвердив, що процедура обійдеться в 4 165 000 балів, залишиться трохи більше трьох мільйонів, вистачить на Елементну Спорідненість. Але монстри з кожним рівнем ставали все вище, більше, і часто, щоб дістатися до вразливих місць, доводилося стрибати, а в повітрі я ставав занадто вразливий.

— «Кіра, мені потрібен навик Опора. У повітрі під ногами на мить створюється опора, від якої можна, можливо відштовхнутися, на землі він діє як фіксатор, щоб мене не могли знести монстри тільки тому, що у них більша маса. А також щоб земля під ногами не валилася, — це так, про всяк випадок, а то буде смішно, коли просто зчеплення не дозволить використовувати всю швидкість».

— «Три мільйони», — трохи подумавши, відповів друг. — «До речі, розумно придумано, щоб не терпіти відновлення, ти просто перечекаєш його в комі».

— «Чому б іноді й не схитрувати».

Чотири години коми пролетіли непомітно. Ніч на м’якому великому ліжку — це не те ж саме, що на дошці, але саме головне, що це приємно, настрій ще більше піднялося, коли побачив світ уже двома очима. Шкода, що артефакт ілюзій розпався попелом, тепер треба бути обережніше на людях, а то можна і за звичкою активувати Укріплення або Бьякуган.

Вийшовши на вулицю, зробив глибокий вдих: ранкова прохолода приємно холодила тіло. Усміхнувся, взявся за зарядку та тренування на гнучкість. У цьому немає особливої потреби, бо Фална постійно тримала тіло в тонусі, але це приємне початок дня. Через двадцять хвилин закінчив вправлятися, вийшов на пробіжку. Мій маршрут — це цілий поверх по колу, при цьому я тренуюся на ходу дивитися вдалину Бьякуганом і намагатися не впасти серед дерев. Все ж, дивлячись в далечінь, я майже не бачив, що відбувалося під носом.

Пробіжка зайняла цілу годину: спочатку було досить складно, я часто падав і врізався у дерева, але поступово вдалося адаптуватися. І ось настав момент істини — спробувати в дії новий навик. Підстрибнув вгору, миттєво відштовхнувся від чогось невидимого, змінив траєкторію ще кілька разів, нарощуючи швидкість. Чим швидше рухався, тим більше йшло мани, але з моїми запасами, поки я не зловживав, можна не паритися. Залишилося перевірити його в битві, але, гадаю, жодних проблем не виникне.

Змивши з себе піт, приготував яєчню з беконом та салатом; смачно поснідав і вирушив на тренування з Арією.

На підході до місця зустрічі мій чутливий слух вловив звуки битви; активував Бьякуган і побіг. Але тривога виявилася хибною: на стіні билися Белл і Айз, як і належить канону, а ось моя учениця там зовсім не в тему. Ось взагалі не вірю, що Кранел жодного разу не сказав, що йому подобалася Айз Валленштайн.

Підійшовши до учениці, процідив:

— Що ти тут робиш?

— Тебе чекаю і дивлюся, як бореться Принцеса Меча, — не відриваючись від бою, промовила Арія. — До речі, вона сама дозволила.

— Тобі не вистачає тактовності, ти ж напевно знаєш, що Белл закоханий у неї. А твоє присутність заважає! — я вже почав закипати.

— Яким чином? Я тихо стою осторонь і вчуся, — пожала плечима красуня. — До речі, у неї купа дірок у захисті, це нормально?

— Нормально, будь по-іншому — Белл нічому би не навчився, — подумки я зазначив, що тренування це таке собі: хлопець навчався миттєво аналізувати та реагувати на зміни в бою. Це безперечно корисно, але у Кранела немає твердої Основи, він самоучка, і це його слабка сторона. Однак хлопця рятував неймовірний талант. Йому взагалі нічого не показували, а він інстинктивно приходив до вірних рухам. Мда, які монстри мене оточують; якщо би не Кіра, я був би самою звичайною невдахою.

Поки аналізував, бій добіг кінця: Айз ударила хлопця по голові, і він комічно розвалився на землі.

— Доброго дня, Айз-сан, вибачте, що завадили, — трохи кивнув дівчині.

— Нічого, — односкладно відповіла Принцеса Меча. Які насправді _справі у неї думки — незрозуміло личко не показало і тіні емоцій.

Потираючи забите місце, Белл побачив мене.

— О, Еш, привіт, ми зайняли ваше місце, вибач, не знав.

— Не морочись, стіна величезна, ми знайдемо, де потренуватися, — заспокоїв друга. — Ми зараз же йдемо, адже так, учениця? — з натиском звернувся до дівчини, очима пообіцявши страшну кару за непослух.

— Так, зараз, — Арія відвела Валленштайн осторонь і зашепотіла. Розумію, зараз я вчиню некультурно, але це могло загрожувати зміною канону.

— Айз-сан, а чому ти ходиш у спідниці? — Принцеса Меча тільки незрозуміло схилила голову. Учениця зітхнула і почала пояснювати: — Ну, розумієш, під час бою твоя спідниця може піднятися, і всім стане видно твої трусики.

Неправда, скільки вона боролася з Беллом, не помітив такого, а я був дуже уважний. Тим часом дівчина продовжила:

— Цього разу все обійшлося, але, наскільки я знаю, монстри в підземеллі досить великі на нижніх рівнях. І тобі хоч-не-хоч доведеться стрибати, обов’язково знайдуться збоченці, які не проти зазирнути під спідницю. Навіть під час бою, — Арія кинула на мене погляд.

У мене засмикалось око, і страшно захотілося побити чиюсь дупу, цього разу не Мотиватором, а рукою, причому дуже боляче. Кхм, щось не туди звернув. Але вона обов’язково пошкодує, благо у нас зараз тренування.

Деяке час Айз посилено думала, насупивши чоло. Кивнувши, вона звернулася до учениці:

— Ти маєш рацію, дякую за пораду, — трохи вклонилася дівчина.

— Та гаразд, ми ж дівчата, повинні допомагати один одному, — задоволено усміхнулася Арія. — До речі, раджу взяти шортики: зручно, практично і хлопцям подобається. Якщо хочеш, я можу тобі щось підібрати.

Принцеса Меча кивнула, а далі розмови я вже не став підслуховувати, там пішли вже чисто жіночі щебетання. Мда вже ніколи би не подумав, що канон можна ось так змінити. Хоча Айз підуть шортики, але вона мені більше в короткій сукні подобалася. Спідничка — це ж спокусливо і так інтригуюче.

Як я і задумував, тренування для Арії пройшли дуже важко: її попка страждала сьогодні, як ніколи, навіть не впевнений, зможе чи вона сісти найближчим часом. Дівчина, звичайно, спочатку злилася, потім ображалася, але і я бив по справі, тільки під час грубих помилок. Красуня розуміла це, а також те, що тренувати я її зможу не так часто, тому стоїчно витримувала катування і з новою силою кидалася у бій.

Незабаром битва з Мінотавром – перше серйозна пригода Белла, ось тільки з ним ще Арія, боюся, вона буде під ударом. Якщо Лілі обійдеться переляком, учениця цілком може й померти. Тому мені доведеться за ними доглянути. До бою ще тиждень, тому в мене є час зайнятися своїми справами. Пора обзавестися гідними обладунками.

    Ставлення автора до критики: Позитивне