Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

На свято з нагоди підвищення рівня Белла я не прийшов. Не хотілося псувати вечірку своєю кислою пикою. Тому, прийшовши додому, я повернув первозданну форму клинку і пішов зганяти злість на монстрах. Бідні обивателі підземелля при зустрічі зі мною швидко перетворювалися на фарш; не пощастило їм потрапити під гарячу руку. Заспокоїтися вдалося під вечір; прийшовши додому втомленим, прийняв душ, повечеряв і зайнявся очищенням Міфрила.

Сидячи на зручному кріслі, я з великим задоволенням насолоджувався ілюзією засніжених гір. Пухнастий легкий сніжинок що пливли у повітрі. Як іскряться сніжинки у променях морозного сонця! Маленькі зірочки танцюють у хороводі, як у казковому танці. Ступаючи повітрям, немов мармуровими сходами, вони якось неохоче опускалися на землю і безслідно зникали.

— «Переживаєш?»

— «Так, все ж таки це перша сварка з другом», — чесно зізнався я, відкинувшись на м’яку спинку крісла, і меланхолійно подивився на засніжені вершини. — «Але можна обернути цю ситуацію собі на користь. Я почну віддалятися від сім’ї, і, як наслідок, розставання для них пройде простіше».

— «А як же ти?» — його голос був сповнений занепокоєння. Пожавши плечима, я приступив до аналізу своєї битви.

Бій з Кадмою дав багато інформації для роздумів. По-перше, починаючи з шостого рівня, мої клинки перестають бути такими ефективними. По-друге, треба підтягнути Магічний і Аномальний опір, а також Бьякуган. По-третє, потрібний одяг, здатний витримати екстремальні умови. Бо навіть соромно згадувати, що я вбив дракона з голою дупою.

— «Кір, хочу зачарувати екіпірування, але витрачати багато балів дій марнотратно. Може, щось порадиш?»

— «Матеріал — чим він кращий, тим дешевшим його зачарувати і тим більше різних властивостей можна накласти. Хоча жодних обмежень немає. Можна і звичайний матеріал зачаровувати скільки завгодно раз, але ціна зростає експоненційно», — відповів друг, не відволікаючись від величних гір. Я посміхнувся; схоже, він оцінив мою фантазію.

— «Зрозуміло, дякую», — більше не відволікав Кіру і повернувся до роздумів.

Наступного дня я витратив на розграбування лігва Кадми. Благо відроджується дракон раз в тиждень. Виніс абсолютно всі корисні копалини; тепер Міфрила та Адаманта достатньо на кілька обладунків.

Вечеря пройшла не найкращим чином. Ми з Беллом ігнорували одне одного. Якщо він це робив через дитячу образу та недосвідченість, то я — через залишки гніву, яке ще не до кінця вщухло, і своїм бажанням віддалитися.

— Гестія-само, найближчим часом я не зможу приходити на вечерю. Думаю щільніше зайнятися полюванням, — не відволікаючись від миття посуду, повідомив новину ніби між справою. Але, на жаль, мої слова швидко прикували до мене надмірну увагу. Всі, включаючи Белла, схрестили свої погляди на моїй спині. Мені стало навіть якось незатишно.

— Що? З чого це раптом? — спитала богиня з напруженими нотками в голосі.

— Хочеш довести, що ти чогось вартий? — вперше за вечір звернувся безпосередньо до мене Белл. Він підвівся з дивана і з викликом подивився на мене, наче розгадав мої мотиви. Наївне дитя, знав би ти, як далеко я забрався…

— Навіщо мені комусь і щось доводити? Мені нема справи до думок інших, — спокійно відповів я, повернувшись до Кранела.

— О, так тобі начхати, коли на тебе дивляться, як на сміття? Пані Ейна розповідала: щоразу, коли ти заходиш у гільдію, інші авантюристи або ігнорують твоє існування, або голосно обговорюють, який ти невдаха.

— Вона перебільшує, нікому до мене немає справи.

— Ви що, посварилися? — вклинилася в нашу суперечку Арія.

— Ні! — ми сказали це майже одночасно, це подіяло на нерви, і я, пирхнувши, відвернувся. Але й він зробив те саме. Бісить.

Тут до мене дійшло, що поводжуся немов дитина. Схоже, його слова зачепили мене сильніше, ніж я думав. Це не добре; не хочеться йти на поводу у негативних емоцій. Тож я вибрав піти.

— Аріє, вже темно, тебе проводити? — обернувшись до учениці, я запитав.

— Гаразд, — ми попрощалися і вирушили додому. Дорогою дівчина, природно, намагалася засунути свій цікавий носик у наші справи, але я лише відмовчувався чи перекладав теми.

***

Так як очищення Міфрила йде не дуже швидко, я зайнявся збиранням матеріалів для екіпірування. Ідеальним матеріалом буде магічна павутина: легка, міцна, еластична, приємна на дотик; Роби магів роблять саме з неї. Логово Потворних павуків зустріло мене зловісною тишею і білим шовковистим павутинням скрізь: на стінах, стелі, підлозі. Як тільки я зробив перший крок, павутинками передалася вібрація, попереджаючи господарів про чужинця. Вийнявши з нових піхов клинки, став чекати перших супротивників. Безшумно пересуваючись, шість пурпурно-червоних істот спробували оточити, сповивати і легко прикінчити ворога. Але застати зненацька власника Бьякугана неможливо: ухилився від влучних плювків павутиння, миттєво скоротив відстань і розрізав монстрів, не давши і шансу на опір.

Згодом кількість противників збільшувалася, але результат не змінювався — упіймати мене в них не виходило. Хоча був один небезпечний момент, коли вирішив відбити мечем павутиння, але тільки втратив зброю. Більше я таких помилок не робив.

На збирання потрібних матеріалів пішло трохи більше двох днів, після чого взяв відпустку на три дні. У цей час я присвятив себе повністю створенню обладунків та одягу. Коли закінчувалася магія, займався фехтуванням або нудним байдикуванням, загалом, відпочивав, як міг. Обладунки створив легкі, що прикривають всі життєво важливі органи і не заважають під час руху. Вразливі місця, не закриті пластинами, прикрив кольчугою з Міфріла. Не забув і про випадок із випаленими очима, тому зробив глухий шолом, без прорізів для очей.

Також не полінувався зробити екіпірування красивим: краї безлічі пластин обрамляв Адамантом. Вийшло досить красиво: Міфрил — з деякими домішками набув чорного кольору, Адамант — матово-білий, що в сукупності створило чудову картину. Не забув і про плащ, як у Арчера — чорна, тонка, майже прозора тканина тяглася від пояса до щиколоток, по краях якої було вишито білою ниткою. Обладунки відчувалися як друга шкіра: ідеальна вага, рухам не заважали, загальний вигляд вселяв і навівав якщо не страх, то побоювання. Особливо гладкий чорний глухий шолом.

Над одягом теж чимало попрацював: чорні штани з білими вставками на ікрах, облягаюча кофта без надмірностей і чудовий плащ. Дизайн останнього був схожим на злиття двох різних моделей — Кирито та Аллена Уолкера. Вийшло просто чудово.

Зачарував майже весь одяг з ефектами Гідро-Термо контролю , Стійкість , Непримітність , Самоочищення, Самовідновлення і Самопідлаштування. Тепер мені не страшні будь-які погодні умови, при цьому не треба боятися, що вийду надвір і приверну увагу дорогим матеріалом. Надання таких корисних властивостей об’єктам задоволення не з дешевих; навіть незважаючи на матеріал, довелося розщедритися на 8 250 000 балів. Але в порівнянні зі звичайною тканиною це вшестеро дешевше.

Але це не останні добрі новини: у процесі створення обладунків Зміна Форми еволюціонувала до Проектування. Нові знання подарували можливість створювати оригінальні вироби, також суттєво зросла твердість об’єктів. Але на цьому етапі неможливо створити магічну зброю. На жаль, на цьому погані новини не закінчуються, прогрес дуже сильно сповільнився. Доробляючи обладунки, показник зріс лише на три відсотки. Загалом, з цим треба щось робити і найближчим часом, а поки що варто виспатися. Кинувши задоволений погляд на обладунки, підвівся до спальні.

***

— Ого, і справді одяг прикрашає людину, — Арія кілька разів обійшла мене по колу і навіть помацала матеріал.

— Напроти одяг лише підкреслює мою природну привабливість, — поправив зачіску і сліпуче посміхнувся.

Учениця скривилася.

— Еш, я, як друг, маю сказати тобі правду. З такою зовнішністю на тебе западе або збоченка, або сліпа, — співчутливо поплескала по плечу дівчина.

У мене засмикнуло око, а на лобі здулася жилка.

— Ну, дякую за чесність, а тепер давай займемося тренуванням, — багатообіцяюче посміхнувся і підняв Боккен.

— Стривай-стривай, — примирливо підняла руки Арія. — Чому ти нас уникаєш?

Я опустив клинок. Варто визнати, але навіть на мене вплинула повна ізоляція. За останні дні Арія – перша, з ким я поговорив наживо. З погляду логіки, краще, щоб так і тривало, але мені трохи самотньо.

— Ми з Беллом посварилися, і тому я вирішив, що, поки він не вибачиться, не показуватимуся йому на очі зайвий раз. А оскільки ви постійно разом, то виходить, що я і вас уникаю.

Очі дівчини підозріло примружилися. Закинувши неслухняне пасмо за вухо, вона сказала:

— Знаєш, якби я тебе не знала, то, можливо, навіть повірила б у цю нісенітницю. Але ти не такий. Еш, якого я знаю, добра, відповідальна людина, яка всіма силами захищає друзів, — красуня тепло посміхнулася. Чи то від цієї усмішки, чи то від її слів моє серце забилося швидше, а обличчя запалало. Поки вона не помітила мого стану, я швидко відвернувся в інший бік.

— Ти мене переоцінюєш, — абияк вдалося взяти під контроль бурхливі емоції, і я повернувся до учениці. — Паршивко, невже ти заговорюєш мені зуби? Якщо ти не хочеш тренуватись, то так і скажи; у мене ще купа справ.

— Ні що ти. Просто…

— Ах, просто? Ну, тоді почнемо, — наступної миті їй довелося відхилятися від граду ударів.

***

Хоч я й обіцяв собі, що зароблю на магію наполегливою працею, але це нераціонально — розвиток магії зупинився. Грань сили воїна вже давно вирвалася вперед, якщо так і далі піде, магія стане тягарем. Я і так багато незручних поверхів пропустив тільки через те, що у мене немає далекобійних атак або монстри невразливі для фізичного впливу. А це вже втрачені можливості, і досвід надалі може мені непогано так відгукнутися. Тому довелося поступитися принципами та зайнятися фармом. І ось я знову на сорок восьмому рівні в Колізеї, але вже в новому екіпіруванні. Ох, який же це кайф — боротися, не переймаючись захистом, ефективність зросла на порядок.

Два дні постійного фарма і один імплантований Магічний Ланцюг — і на мене впав ще один біль голови.

— «У сенсі мій організм більше магічної енергії не витримає?» — ошелешено випустив ядро монстра. Воно впало до решти, які залишилися після тяжкого бою. Зараз на підлозі блищало безліч магічних каменів, немов зірки на небосхилі.

— «То й значить, твій максимум — це двісті п’ятдесят тисяч МР, ще бодай одна одиниця — і твій організм почне руйнуватися», — розвів Кіра.

— «Біда», — вражено схопився за голову, проте рукавички брязнули об шолом. — «Ти не казав, що виникнуть такі складнощі.»

— «А дехто й не питав,» — пирхнув Кіра.

— «Добре, не має значення», — не став сперечатися, і зосередився на вирішенні проблеми. — «Для початку потрібно поставити блок розвитку, скільки це буде коштувати?»

— «П’ятдесят тисяч балів дії».

Якось уже якось відвик від таких крихітних цін.

— «Став», — прикро, я навіть не встиг скористуватися Майстернею як слід, а тут такий облом.

Наступної миті я відчув якусь перешкоду, ніби всі Магічні ланцюги огорнув невидимий бар’єр. Неприємно, але нічого не вдієш.

— «Кір, це лише тимчасовий захід, порадь якісь рішення, будь ласка», — оскільки Магічне ядро повне, наказав розширюватися, але, на мій подив, замість звичного збільшення об’єму ядро зміцнило стінки. Але при цьому я відчув, що резервуар збільшився вдвічі. Цікаво…

— «Ну навиків можна вигадати багато, які завгодно, тут все обмежено твоєю фантазією. Я б порадив простіший шлях — зміни расу. Це відкриє тобі нові горизонти та можливості. Подумай».

— «Витончене вирішення проблеми. І скільки це коштує»?

— «Найдешевший варіант починається від ста мільйонів балів, але ж можна опосередковано змінити расу».

Точно, я ж можу переміститися в інший світ. Що, мало всяких вампірів чи перевертнів? Також згадався всесвіт «DxD»: Демони, Падшы, Ангели. І це тільки те, що перше спало на думку. Ось тільки все одно не уникнути витрат, потрібно ще оптимізувати расу під себе. Адже бали мені потрібні позаріз.

— «Що вирішив, Еш?» — перервав мої роздуми друг.

— «Поки що немає гострої необхідності, зайві витрати ні до чого. Є важливіші напрямки у розвитку».

— «Ты ж не використовуєш мої можливості на повну».

— «Знаю, але це мій спосіб досягти мети», — підвівся з каменю, вийняв з піхви мечі. Стінки підземелля розкрилися, з дір почали падати монстри. Відклавши розмови на потім, я подався винищувати нову хвилю супротивників.

На два дні я уподібнився до машини: нескінченні битви з невичерпною кількістю монстрів здорово вимотували за день. Але цілющий сон приводить мене в оптимальний стан — і все по новій. Шалений темп приніс свої плоди — 9 000 000 балів, і я зміг купити навик з гілки Геній під назвою Талант мага.

Ефект вміння відчув миттєво, розум ніби очистився, і ідеї, як снігова куля, заполонили голову. З новим натхненням розвиток проектування злетить на неймовырний рівень. А зараз чому б і не відпочити душею?

— Trace On.

З синіми спалахами в руки опустився перший оригінальний виріб, за основу взяті Каншо і Бакуя. Тримаючи в руках цю чудову копію, мене долали сентиментальні почуття, це сприяло ілюзії в майстерні Unlimited Blade Works. Численні клинки, застромлені в похмурі пагорби. Небеса були затягнуті хмарами, десь вдалині крутилися гігантські шестерні. Кілька разів змахнув мечами, наслідуючи стилю Арчера, після чого відклав зброю, під кінець я навіть погладив їх.

Я намагався відтворити багато відомих мечів: Учитель, Секретар темряви, Синя троянда, Мурасамі, зброя з всесвіту «Наруто», «Бліча» та багатьох інших. Загалом впав у дитинство і наробив собі багато іграшок. Однак не встиг добре розігрітися, як закінчилася магія. Здивовано поплескав очима, приступив до аналізу, аж надто швидко закінчилася енергія. Все виявилося до неподобства просто: проекції зроблені з найкращих матеріалів — Міфрила та Адаманта, що позначилося на витратах мани. У середньому витрати на один клинок дев’ять-тринадцять відсотків, мабуть, з такою витратою в бою робити нічого. Неприємно, але не критично, в даний момент рівня проектування абсолютно недостатньо на монстрів нижніх рівнів.

Геноцид монстрів тривав два з половиною тижні і закінчився не через моє бажання. Експедиції сімей Локі та Фрей помітили відсутність монстрів, і почалося розслідування. Попадати в поле зору сильних світу цього мені не хотілося, тому довелося спуститися нижче, ефективність збору балів впала на порядок, але мені вдалося накопичити трохи більше тридцяти шести мільйонів. Настав час шопінгу.

— «Кір, для початку підвищ Бьякуган до рангу А, далі…»

— «Стривай, ти надто розігнався, навіть ціну не дізнався», — зменшив мій запал друг.

— «Та я й так знаю ціну, п’ять мільйонів.»

— «Ні, не так. П’ять мільйонів було ще тоді, зараз ти став сильнішим, от і вимоги зросли».

Сказати, що новина приголомшила мене, значить нічого не сказати.

— «І скільки тепер коштує наступний ранг?»

— «П’ятнадцять мільйонів».

— «Чого ще я не знаю?»

— «Хто знає, може, пізніше я ще щось придумаю», — він відверто з мене потішався.

Раніше я вважав, що ціни мають стабільні планки, але це виявилося лише моїми припущеннями. Насправді ціни плаваючі та залежать від моїх зусиль. Це пояснює, наприклад, ціну на Магічне ядро, Сон Морфея і всі навики, які я купив на Землі. Здавалось я ніби маю бути досить кмітливим чи не так? Та щось не видно. Загалом довелося розробляти новий план розвитку.

— «Для початку потрібно підвищити Бьякуган, перебудова очей потрібна?»

— «Ні, чисто фізично ти здатний витримати наступний ранг», — ага, значить, розрізняти кольори на цьому рівні я не зможу. — «Але доведеться розширити можливості мозку, вартість п’ятсот тисяч».

— «Без проблем, дій», — поспішив друга. Очі кілька хвилин поколювало, як тільки процес закінчився, я одразу ж активував Бьякуган. Отже, радіус кругового огляду значно зріс, як і дальність. Точних експериментів не приступав, але цілий поверх зміг розглянути. З подивом примітив, що вже вечоріє, мої роздуми надто затяглися, адже сьогодні у Гестії вихідний, і можна оновити статус, не перетинаючись з  Беллом.

Не став упускати такої нагоди, підвівся з крісла зі шкіри Кадми, побіг у кімнату телепортації. За двадцять хвилин я вже був біля церкви. Відпочивав, привів себе в порядок і обережно відчинив двері.

— Доброго вечора, Гестія-само, — ніяково привітався, не наважуючись пройти всередину.

— Привіт, Еш, не стій у дверях, проходь, — щиро посміхнулася дівчина.

Маленька кімната за великим рахунком не змінилася: тут, як і раніше, відчувалася приємна домашня атмосфера тепла та затишку. Раптом я відчув укол сорому: поки я один живу в розкішному будинку, друзі туляться у підвалі покинутої церкви.

— Еш, що тебе турбує? — раптом перервала мої роздуми богиня, ніжно поплескавши по голові. — Ти завжди можеш поділитися зі мною своїми проблемами, — проникливо зазирнула у мої очі Камі-сама.

— Ні, нічого такого, — невпевнено пробурмотів я, відвернув голову. Витерпіти її такий чистий і щирий погляд вище за мої сили.

— Але твоє обличчя говорить про інше, — дуже засмутилася Гестія.

— Не звертайте уваги, Камі-само. Я ненадовго, якщо ви не проти, хотілося б поновити статус.

— Так, звичайно, як скажеш, — голосом промовила богиня.

Ім’я: Еш Шики;

Титул: Мрійник

Клас: Трейсер

Рівень 4 → 5;

Характеристики:

• Сила: 358 — F → 150 — H

• Витривалість: 444 — Е → 199 — Н

• Спритність: 902 — S → 314 — F

• Швидкість: 1000 — ЕХ → 347 — F

Додаткові параметри:

• Контроль: 44526 (20060 + 75% + 9421)

• Мана: 250 000 (200 656 + 49 344) (блок)

• Швидкість відновлення: 10 (5,51 + 4,49) МР/сек

• Кількість ланцюгів: 16

• Резервуар ядра: 50 187/327 680

Бали дій (БД): 170 000

Магія:

[Зміцнення Ранг:S]

[Магія розуміння структури Ранг:C]

[Проеціювання Ур. 54 Досвід: 09,42%]

Навички:

[Готування (пасив) Ур. 19 Досвід: 19,14%]

[Володіння полуторним мечем (пасив) Ур. 55 Досвід: 19,11%]

[Магічне ядро (пасив) Грейд 16]

[Мічник двох клинків (пасив)Ур 99 Досвід: 18,85%]

[Покращений Інтелект (пасив) Ранг: Н → D]

Власнику доступно 600 умовних одиниці інтелекту, 200 з яких на постійній основі, 400 — лише за високої розумової активності або активації Бьякугана. 200 перманентно виконують функцію аналізу зорової інформації. Не впливає на емоційний, моральний та інші стани.

[Бьякуган (актив)Ранг: В → А]

Радіус кругового огляду – 25 метрів, шляхом звуження поля зору можна розглянути далекі об’єкти, максимальна відстань – 15 кілометрів. Для підтримки активному стані необхідно 10 МР/сек.

Точність енергетичної складової об’єктів залежить від контролю.

[Регенерація (пасив) Ранг: Н → D]

Швидкість регенерації: у 64 рази вища, ніж у середньої людини.

Коефіцієнт корисної дії: 60%.

[Магічний опір (пасив) Ранг: F → Е]

Рівень захисту: 50%. (Блокування F рангу 100%, Е рангу — 90%, D рангу на 10%)

Не конфліктує із магією власника.

[Аномальний опір (пасив) Ранг: G → D]

Зводить нанівець ефекти: отрут, вірусів, інфекцій, шкідливі хімічні речовини тощо.

[Опора (актив) Ранг: S]

У повітрі під ногами на мить створюється опора, від якої можна відштовхнутись. На землі він діє фіксатором. Земля під ногами не руйнується, незалежно від прикладеної сили. Твердість опори залежить від вкладеної енергії.

[Талант мага (пасив)]

Збільшується швидкість навчання в даному напрямку.

Балів дій майже не залишилося, я витратив усе. На Магічний опір – дванадцять мільйонів, Аномальний опір – дев’ять мільйонів. Зібгавши листок, я зазбирався.

— Ти йдеш? Не залишишся на вечерю? — її очі були сповнені надії та благання. Якщо залишусь — Белл буде незадоволений, якщо піду — розстрою Гестію. Мене розривала ця суперечливість.

— У мене є справи, — вибрав все ж таки мінімальну шкоду.

— Ясно, — пригнічено опустила голову дівчина. Більше не в змозі дивитися на її спустошений вигляд, я подався до дверей. Але зробити встиг лише два кроки. Гестія схопила краєчок мого плаща. — Еш, пішли завтра на побачення.

Кілька секунд до мене доходив сенс її слів, а голова проти моєї волі кивнула кілька разів. На обличчі Гестії миттю засяяла сліпуча посмішка.

— Чекатиму тебе на Головній площі біля фонтану, після обіду.

Ще раз кивнув я і нетвердою ходою подався до себе. Тільки вдома до мене дійшло, що мене вперше в житті покликали на побачення, і це зробила дуже гарна дівчина та й до того ж Богиня.

Наступного дня я прийшов за дві години до зустрічі і нервово намотував круги біля фонтану. Іноді ловив на собі роздратовані погляди парачок і розумічі поглядт таких же схвильованих хлопців. До важливої події не забув і переодягтися: не надто офіційно і не буденно, одяг показував важливість події. Через годину прийшла дівчина: розпущене довге волосся іскрилося в променях сонця, елегантне біле плаття вигідно підкреслювало фігуру, вона виглядала просто чарівно.

— Привіт, Еш, я не змусила на тебе чекати?

— Ні, що ви, я тільки-но прийшов, — ох, нарешті настав цей довгоочікуваний момент, завжди мріяв сказати це! — Гестія-сама, ви виглядаєте просто приголомшливо.

Щічки красуні трохи порозуміли, а губи розтяглися в милій посмішці.

— Спасибі, хоч би сьогодні називай мене Гестією, будь ласка.

Відмовити цим іскристим сапфірам я не міг.

— Гаразд, Гестіє… ви… Тобто ти хочеш кудись сходити?

— Ні,— похитала головою богиня.— Залишу на твій вибір.

— Обіцяю, ти не пошкодуєш, — що, я даремно вчора обійшов усе місто і склав ідеальний план побачення?

Спочатку ми пішли до недорогого ресторану пообідати: кухня тут — вищий пілотаж, мені ще далеко до такого рівня. Далі ми неквапом прогулялися одним із численних парків Ораріо. По брукованих доріжках ми часто зустрічали пари, що трималися за руки; помітивши мій погляд, Гестія, не соромлячись, схопила мене за руку. Побачивши, як я почервонів, вона дзвінко засміялася: щиро й так заразливо, що не зміг стриматись і сам.

Наступним пунктом у розважальній програмі був театр. Акторська гра була чудовою, ми з головою поринули в історію авантюриста, який убив злого дракона та врятував принцесу. Дівчина полюбила юнака, але різниця у статусі не дозволяла їм бути разом, тому героїня відмовилася від титулу, і вони разом оселилися у найвідомішому місті на планеті Ораріо. І жили вони довго і щасливо.

— Еш, а ти знав, що історія Маргарет та Кріса справжня? — прогулюючись нічним містом, спитала мене Гестія.

— Вона ґрунтується на реальних подіях? — дівчина мило кивнула. — Приємно усвідомлювати, що у світі існують речі цінніші за безглузді титули та золото.

Прогулянка нічним містом була незабутньою: тримати теплу долоню дівчини, говорити ні про що, — я вперше за довгий час по-справжньому відпочив, забувши про всі турботи та проблеми. Присівши на лаву у відокремленому скверику, дівчина стала серйознішою. Ну ось і добігло кінця наше побачення, адже в планах ще була вечеря.

— Еш, ти йдеш? Настав час розлучатися? — стиснула кулачки дівчина, намагаючись не видати хвилювання, але в очах уже почала збиратися волога.

— Ні. Я ще не досяг необхідного, — заспокійливо поклав долоню на її кулачки.

— Тоді чому ти відштовхуєш нас? Я бачу, тобі самому боляче, але ти продовжуєш віддалятися. — на мою долоню впали гарячі сльози.

— Коли настане час розлучатися, вам буде легше відпустити мене, — можна було й збрехати, але коли я побачив її сльози, то зрозумів, наскільки вона переживала. Відповісти брехнею в такий момент буде як мінімум по-свинськи.

Гестія сильно розлютилася і різко піднялася.

— Не смій вирішувати, що для нас краще. Ти думаєш, що якщо принесеш себе в жертву, ми станемо від цього щасливішими? Нізащо! — тупнула ніжкою дівчина. — Перестань нас опікуватись, ми сильні!

Кілька хвилин я посилено розмірковував, дивлячись у заплакані очі богині. Вона має рацію, моя турбота переросла в гіпертрофовану опіку. Я зарозуміло вважав, що знаю, що для них краще, адже соціального досвіду в мене майже немає. Не бажаючи завдавати болю, я приніс ще більше сліз, гіркоти та переживань.

— Добре, я більше не приноситиму себе в жертву.

— І помирись із Беллом. Він докоряє себе за гаряче кинуті слова і хотів вибачитися, але ти став віддалятися. Він подумав, що тобі начхати на нас, і образився.

— Добре зроблю, — я протягнув дівчині непомітно спроектовану хустинку. — Як щодо того, щоб продовжити побачення?

— Я не проти, але мені подобається Белл, — дівчина почервоніла аж до кінчиків вух. У цей момент вона була як ніколи вродлива.

— Знаю, я й сам сприймаю це побачення як тренування. Як гадаєш, у мене вийшло?

— Звісно, було дуже весело.

Було видно, що їй полегшало, ніби її плечі залишили невидимий тягар. І як я не помітив цього раніше? Ну, що за дурень. Як справжній джентльмен я відвів дівчину додому.

— Еш, дякую за сьогодні, — дівчина нагородила мене щирою та доброю усмішкою. Вона все ж таки приголомшлива, як же я заздрю Беллу.

— Ні, це я маю дякувати. Все ж таки мало тих, хто може похвалитися, що був на побаченні з самою богинею, — особливо люди з мого світу, — додав я сам собі. — Ідіть уперед, а я трохи згодом зайду. Не хотілося б, щоб Белл знав, що ми були разом.

— Так, ти маєш рацію.

Дівчина помахала мені на прощання і зникла за парадними дверима церкви. Я, почекавши хвилин двадцять, сам зайшов усередину.

— Белл, можна тебе на хвилинку?

— Гестія-само, давайте лягати спати, — звернувся він до богини, ігноруючи мою присутність.

— Не будь дитиною і поговори з ним. Я ж знаю, ти теж хочеш помиритись.

— Камі-сама! — хлопець обурено підскочив із дивана весь червоний. — Але ви маєте рацію, я не хочу, щоб наша дружба закінчувалася ось так, — він перевів погляд на мене.

Чесно кажучи, не чекав від нього такої дорослої поведінки. Іноді я навіть сумніваюся, хто ж із нас двох старший. Ми піднялися до головної зали церкви. Місячне світло проникало крізь численні дірки в даху на уламки ослонів. Декілька хвилин між нами панувала незграбна тиша, поки ми одночасно не заговорили:

— Вибач…

— Вибач…

— Пха-ха-ха! — у приміщення рознеслися два веселі сміхи. Із забавою пішла і вся напруженість.

— Я вчинив надто егоїстично, вибач.

— Ні, це я маю вибачатися. Я не мав права так говорити, — він почав кланятися, але я швидко зупинив його.

— Адже ми сім’я, це ні до чого. Але я продовжу боротися поодинці.

— Тебе не переконати, адже так? — Белл зітхнув і присів на одну з уцілілих лав. Ми ще довго балакали до душам.

Наступного дня під покровом ночі, одягнувши маску та улюблений плащ, я знову побіг продавати власні трофеї.

— Ви, як завжди, приносите сюрпризи, юначе, — оцінюючи трофеї із сорок восьмого рівня, промовив старий. Я тільки пожав плечима. — Усе разом виходить на п’ять мільйонів,— для моїх цілей це обмаль, але у старого не так багато в сейфі грошей.

Виклавши на стіл п’ять важких мішечків, старий досить відкинувся на спинку стільця. Я, не перевіряючи, одразу ж закинув усе у сумку і розвернувся.

— Стривайте, юначе, — переконавшись, що привернув мою увагу, він продовжив: — З вами дехто хоче зустрітися тут. — Дворф махнув рукою на двері за спиною. Для Бьякугана не стало проблемою заглянути крізь стіну, кімната справді обставлена для приватних розмов.

— Хто, коли й навіщо?

— За три дні, а ось хто — я не можу сказати. Дізнаєтесь при зустрічі.

— Я прийду, — якщо мені не сподобається співрозмовник, то доведеться зникнути. Проблемно, звичайно, шукати інше місце збуту, але якщо питання заходить про збереження інкогніто.

— Розумне рішення, юначе, що ж, не смію вас більше затримувати. Всього найкращого.

    Ставлення автора до критики: Позитивне