Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Я вийшов на свіже повітря і полегшено зітхнув, розглядаючи темний провулок на наявність людей. Було дуже темно і прохолодно, рідкісні пориви вітру змушували зіщулитися і обернутися чи то від холоду, чи то від страху. Стіни трущоб височіли наді мною і неприємно тиснули. Тут, у цих місцях, легко можна було нарватися на неприємності, що, швидше за все, закінчилося б смертю, а цього мені не треба, тому намагався пересуватися тихо і обережно. Мій шлях висвітлювали мільярди яскравих, таких далеких і недосяжних зірок; цієї ночі не було місяця.

Я, згорблений, ходив звідти, протяжно й полегшено зітхаючи. Ораріо в цей час ще не спав: безліч шинків і закладів були переповнені, на головних вулицях тинялися парочки або просто випадкові перехожі, на кожному кроці були чути веселі голоси і лункі крики; на великих стовпах світилися м’яко і акуратно магічні згустки, трепетно колихаючись, коли до них хтось наближався. Зараз як ніколи я бачив відмінності звичайного середньовіччя і ось такого, магічного, різниця між ними мене вразила.

Дивлячись на все, і сам задумався, чим зайняти себе завтра. Алкоголем? Випивка для мене майже теж саме що наркотики — те ж звикання і безшабашність, ті ж зруйновані життя, сім’ї, ті ж крики і сльози. Ні, не для мене це все. Можливо, мій погляд невірний, швидше за все, хибний, адже він заснований на стереотипах та упередженому відношенні. Може, коли випробуваю сам, зміню своє рішення?

Що там ще Кіра казав? Дівчата? Це ідея … Вирішено, завтра гулятиму містом і задивлятися на представниць протилежної статі. Благо, подивитися є на що.

Вранці прокинувся не з першими променями сонц. Швидше за все, годині о сьомій. А бажання повалятися довше і нічого не робити не виникло, тому, неквапливо одягнувшись, спустився на перший поверх, де на ресепшені, як завжди, сидів чоловік кримінального вигляду. Він хмуро кивнув на моє вітання і продовжив похмуро дивитись в газету.

За моєю спиною зачинилися напівскляні двері, а дзвіночок у вигляді зірок весело і дзвінко залунав, переливаючись на світлі. В обличчя мені подуло освіжаюче повітря, і я, не стерпівши, солодко потягнувся. Навколо снували жителі, розмови яких тонули у гучних закликаннях торговців і купців у свої лавки, що нещодавно відкрилися. Авантюристів серед натовпу було вкрай мало, бо основна маса вже давно спустилася до підземелля. Я йшов проти спокійної течії пересічних громадян, зрідка вловлюючи їхні розмови, зовсім не поспішаючи; Гестія завжди була в церкві, і я вирішив поснідати з нею. Вона була рада зустріти мене: її очі так само гарно блищали, а ці два хвостики завзято смикалися в такт кожному кроку.

За сніданком панувала спокійна і затишна атмосфера, але не було таких веселощів, як за спільними посиденьками з Беллом. Це трохи вводило мене в ступор, але я мовчав.

Незабаром Богиня весело і швидко втекла на щоденну роботу, попутно побажавши мені успіхів і пояснивши, де я міг би потренуватися. Мені трохи соромно, що Белл і Гестія працюють, а я відпочиваю, та нічого, постараюсь компенсувати це полюванням наступного дня.

Знайшовши невелику безлюдну полянку, я вийшов у центр і почав розминку: потрібно розігріти м’язи, почавши розвивати гнучкість тіла. Я закінчив порівняно швидко (від сили п’ятнадцять хвилин без перерв), дістаючи свою зброю. Ліва нога трохи попереду, а вістря мечів спрямовані до землі — що дає мені психологічний шанс, адже вся поза горланить про беззахисність. Варто противнику на мить ослабити свою пильність як мої мечі заберуть його життя.

Уявив собі нерухомий манекен: правим мечем завдав кілька діагональних і вертикальних ударів, також відпрацював випади, відразу повторюючи процес і з лівим клинком. Потім почав завдавати ударів одночасно двома, піднявши два леза паралельно один одному над головою з правого боку. Права нога виривається вперед, клинки, розсікаючи повітря, врізаються в уявний об’єкт. У мене надто мало сили, і трохи заносить уперед. Повернув собі рівновагу, аналізую.

Відчуваю, що удар видався не дуже, все ж таки я занадто слабкий. Потрібно, як мінімум, підняти рівень, щоб грамотно користуватися двома мечами.

Закінчивши з роздумами повернувся до тренування. Переходжу до прийому «хрест на хрест» : правий меч розрізає манекен праворуч наліво, лівим все навпаки — утворюється подоба хреста. Пробую інші прийоми, що їх бачив в інтернеті або про які читав колись у книгах. На моєму обличчі радісна посмішка; непоганий початок, але настав час вже переходити на новий рівень.

Уявив собі противника і себе, який бореться традиційним стилем. Я і моя тінь стоїмо один навпроти одного. Дев’яносто відсотків моєї уваги займає супротивник, а решта десять спрямована на контроль навколишнього простору — ландшафт чи інші небезпеки.

Тінь дворучним хватом тримає меч паралельно землі, вістря направлене мені в груди. Я залишився у своїй звичайній зазиваючій стійці. Противник не змусив себе чекати і завдає сильного удару зверху вниз, бажаючи розполовинити мене. На максимальній швидкості схрещую свої мечі над головою, ноги в колінах трохи підгинають, щоб погасити імпульс удару.

Удар тіні припав на схрещені клинки, але ворог на цьому не зупиняється і намагається вдарити ногою. Іду вправо і одночасно прибираю правий меч, дозволяючи зброї противника ковзати по лівому, вільним мечем намагаюся завдати удару в бік противника, але він розриває дистанцію.

Беру ініціативу на себе, наступаю на ворога: лівий меч виставляю як захист, правим намагаюся нанести колючий у живіт. Противник легко відступає праворуч. Колючий різко переходить у горизонтальний на розмах, тінь зустрічає удар жорстким блоком; не даю противнику схаменутися і наношу горизонтальний удар лівим клинком, цілячись у правий бік.

У такому темпі тривало моє тренування недовго, я швидко втомився, і противник мене легко зарубав.

Я лежав на соковитій і, як мені здалося, хрумкій траві, весь у пилюці, піт біг з мене в три струмки, а в грудях щось неприємно щеміло. Але на моїх вустах грала легка і щаслива посмішка, яка не була зупинена: тут, наодинці з собою, мої почуття розривали холодну і часом дуже міцну маску байдужості.

Хоча я спочатку не мав і шансу на перемогу. Моя тінь користувалася навиком Володіння полуторним мечем, ур. 12 , мені цей навик діяв лише третину, оскільки вміння спочатку було заточено на  традиційний стиль. У майбутньому обов’язково куплю відповідний навие для двох мечів.

Цей бій потрібен для розвитку таких навичок, як Амбідекстр та Асинхронні дії. Звичайно, навички у мене не з’являться від простих тренувань, але чим ближче я до оволодіння цими вміннями, тим дешевше обійдеться мені повноцінний скілл.

Амбідекстр - це виконання дій двома руками однаково ефективно. А ось Асинхронна дія працює трішки складніше. Мозок людини не може здійснити дві різні дії кінцівками одночасно, тобто я не можу одночасно нанести правою рукою вертикальний удар, а лівий укол. У майбутньому я куплю цей навик, щоб мої руки не залежали один від одного.

А зараз потрібно провести аналіз моїх емоцій, я надто щасливий після тренування. В принципі, це було завжди, але у своєму світі я знав, що якщо стану сильнішим, то перейду в інший світ. Саме так сам собі пояснював свій стан та настрій. Але чому зараз?

Все ще лежачи на землі, заплющив очі і ввімкнув навичку Ідеальна пам’ять. Згадав перший бій проти гобліна, помічаючи власні емоції: на початку була радість і передчуття, зачатки спраги битви, до середини з’явилися щастя і задоволення від самої битви, а вже наприкінці знову мною опановує смуток і байдужість, адже побоїще скінчилося.

Виринаю зі своїх спогадів, розплющую очі. Можна зробити однозначний висновок: мені подобається боротися. Саме боротися, не вбивати чи домінувати, бо для мене головне процес, а не перемога. Що, до речі, не може не тішити.

Сьогодні мені вдалося дізнатися про себе щось нове, свою нову грань. Чудове відчуття!

Вдосталь надивившись на мирне блакитне небо і невагомі солодкі хмари, я сяк-так підвівся, відчуваючи приємну, в’язку знемогу, розминаючи втомлені м’язи; на тренуванні я виклався на повну - так і має бути.

Перед тим, як піти, Гестія розповіла, де я зможу вимитися і випрати брудні речі. Такою собі ванною стала величезна дішка, повна холодної води, саме тому довелося задовольнятися обтиранням. Зрештою відчув себе людиною! Але купка брудної білизни безмовно нагадувала про себе, і, доки я думав, руки вже почали вперше прати.

У цьому світі я трохи менше двох тижнів, весь ореол чарівності зник. Тепер, коли заспокоївся, почав бачити не лише плюси, а й мінуси. Почну з найбанальніших, але не менш значимих.

Унітаз - білий трон, сидячи на якому замислюєшся про велике, про життя, про майбутнє. Ах, як мені його не вистачає.

В Ораріо є своя каналізаційна система, тому на вулицях чисто і охайно, але в таких хостелах, як той, де я ночую, звичайна дірка в підлозі, як аналог, навколо якого витає такий сморід, що мухи дохнуть. Може десь і більш приємливі умови, але зараз мені від цього нелегше.

Ванна. Мій готель може запропонувати таку послугу, звісно, за окрему плату. Таз із водою, ось тобі і душ, і ванна – два в одному. Звичайно, можна було б зняти номер у більш пристойному готелі, але це дорого. Може здатися, що сума у вісімдесят тисяч – це багато, але це не так. Зараз у день я витрачаю по три тисячі валіс, більшість цих грошей йде на їжу. Збалансований калорійний сніданок та вечеря. І, якщо додати до них ще й витрати на більш прийнятний готель, кошти зникнуть, як за помахом чарівної палички. Звичайно, зараз я заробляю лише одну тисячу триста валіс, і в майбутньому буде більше, але я все одно йду в мінус. Та й про що думати? Готель мені потрібний лише для того, щоб переночувати. А ось їжа справді серйозний пункт, на який не варто скупитися.

Їжа взагалі – окрема тема. Продукти в цьому світі набагато смачніші, але самі страви мого світу на порядок кращі. Справа в тому, що кухарі Землі набагато професійніші фахівці. Ну і ще важливим фактором є спеції. В моєму світі можна знайти сотні різних приправ, а тут кухарі здебільшого користуються сілью, перцем та якимись травами. Про соуси взагалі мовчу. Хоча знову ж таки, не варто недооцінювати місцевих. Я їв лише в кількох закладах, причому вони були дешеві. Впевнений, що у висококласних ресторанах кухарі зможуть мене здивувати. Але це буде дорого.

Можна було б зайти в паб «Гасподиня Рогу достатку», проте є кілька перешкод: дорого, з аніме пам’ятаю, що обід може обійтися понад тисячу валіс, та й канон може випаруватися, хоча це дуже натягнуто, але ризикувати не варто. В принципі, я й сам міг би щось приготувати, але ніде: кухні в церкві немає; хоча можна було б приготувати щось на відкритому вогні.

Але найсильніший удар я отримав, коли втратив воду. Так, саме води, газованої води, бо, ставши багатим, вирішив перетворювати гроші на задоволення. Тобто постійне вживання газованої води. І мені було байдуже, проста це вода чи солодка. Неймовірні відчуття бульбашок у роті. Ідеальна пам’ять увімкнулась магічним чином, і спогади рікою наринули, змушуючи облизуватися.

До чого я це все веду, мені подобається комфорт. Такі умови мені не дуже подобаються, але я готовий і надалі так проживати, якщо це плата за силу, бо я майбутній маг і обов’язково забезпечу себе достатнім комфортом. Сила, звичайно, це добре, але не варто забувати про радість життя.

Звернув увагу, нарешті, на прання і не думаю, що дія виконана якісно, тому компенсував кількістю витраченого часу. Все ж таки мені не все одно, як я виглядаю.

Розвішив свій одяг, замінив у бочці воду на нову. Мечі закинув у сумку, яка так і лежить у кімнаті Белла та Гестії. Зачинив будинок на замок. Так, Камі-сама довірила мені ключ! У той момент, коли вона мені передала його, мене захопила буря емоцій. Вперше у житті чужа людина мені так довіряє, зі мною ніколи такого не було. Перше, що спало на думку, — це словами передати свої почуття: подякувати; але комок в горлі заважав, і видавити з себе «дякую» не вийшло. Переводячи погляд від ключа на щиру посмішку Гестії, я просто стояв стовпом. Тому єдине, що я зміг тоді зробити, це подивитися їй прямо в очі і передати свої емоції через погляд. Не дарма ж кажуть, що «очі — дзеркало душі» . Я був упевнений, що всі відчуття, що переповнюють мене, дійдуть, бо не слід забувати, що переді мною не звичайна дівчина, а Богиня, яка прожила не одне століття. Життєвого досвіду їй не позичати. І справді, наступного моменту Гестія погладила мене по голові, не сказавши й слова. У цій ситуації вони просто порушили б атмосферу.

Погладжування Богиня дала зрозуміти, що все зрозуміла. Дивитись у її щирі очі, сповнені доброти та розуміння, я не зміг і відвернувся.

У той момент я ще раз для себе вирішив, що обов’язково віддячу Гестію та Белла. Добро має повертатися із відсотками. Давши собі клятву, ще довго не міг зрушити з місця. Думав, будував плани, вирішував яким чином найкраще здійснити задумане. Коли я заспокоївся, взявся за тренування.

Зараз я стою спиною до будинку Богині та знову розглядаю ключ. Тільки тепер без того емоційного стану, без тієї слабкості. Але моя клятва нікуди не поділася, і я її виконаю.

Посміхнувся самому собі, адже нещодавно я скаржився, що в мене немає конкретної мети. А тепер, отримавши її, і зроблю все можливе, щоб вона здійснилася.

Звичайно, чудово думати про високі матерії і будувати далекосяжні плани. Але зараз мої можливості обмежені; щоб відновити свою максимальну працездатність, потрібний відпочинок. Саме цим я зараз і займусь.

    Ставлення автора до критики: Позитивне