Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Коли закінчилося відчуття, що мене тягнуть крізь простір і час, я розплющив очі. Навколо мого тіла все ще був товстий кокон білої енергії, але крізь нього можна було роздивитися навколишній світ. Переді мною був широкий водоспад. Кришталево чиста вода падала з двадцятиметрової висоти в невелике озерце

Але цей красивий вид залишив мене. Захисний кокон витончився і незабаром безвісти зник. Підкоряючись законам гравітації, моє тіло, яке до цього парило в кількох сантиметрах над землею, опустилося вниз.

Зустріч з вбивцею, катана яка показала мені видіння, а потім ще й покидьки в селищі. Це не просто збіг обставин, а пряма заява Кіри що він може робити все що захоче. Я відчув себе як ніколи вразливо, адже ні як не можу чинити опір.

— «Що відбувається Кіра? Ти говорив, що просто спостерігач але тепер твої дії говорять про прямо протилежне».

— «Я всього лише виконав бажання, не більше».

Кіра ж казав що бачить істинну суть моїх бажань і тому він може виконати їх без недоліків, ідеально. Я знаю що в майбутньому мені доведеться вбивати, багато дуже багато людей. Тому, можливо перехід і місія стали такими якраз через призму мого прагнення змінитись?

— «Це правда?»

— «Так», — Кіра пожав плечима і стомлено зітхнув.

Його слова в яких я не відчув брехні ні капельки мене не заспокоїли. Все виглядає занадто натягнуто. Але з іншої сторони Кіра всемогутній бог якому не потрібно діяти настільки незграбно і грубо. З його можливостями він може обманути мене так що я навіть не помічу цього. На одній чаші терезів два аргумента на іншій просто мої підозри. Що ж тоді мені не залишається іншого вибору крім як відкласти це питання на потім.

— «Скільки коштує воскресіння Артеміди?»

— «Все залежить від багатьох факторі. Але думаю що зараз у тебе є більш важливі проблеми».

Нахмурившись, я приготувався до бою і прислухався. Крізь шум водоспаду і звуки лісу можна було почути людей. Активувавши Бьякуган, я побачив непроханих гостей і зітхнув. Мені не перемогти, не втекти, і та не сховатися. Все, що мені залишається, – чекати на їхнє прибуття.

— «А ти не збираєшся давати мені час на перепочинок,» — важко зітхнувши, я і обернувся до своїх гостей.

Вже за кілька хвилин переді мною красувався клас 3-А академії Махора у повному складі. Натовп дівчаток безперечно привертав увагу: така велика кількість різного одягу та дивної зброї не могла залишити байдужим нікого. Серед них можна було знайти будь-кого: і медсестру з величезним шприцем, і міко, і гімнастку зі стрічками, і найманку в досить відвертому вбранні з двома пістолетами в руках.

Мій погляд привернула Сакурадзакі Сецуна, рішучого вигляду дівчина із зав’язаним збоку чорним волоссям і катаною в руках. Я не зміг встояти і, активувавши Бьякуган, скопіював історію її катани та стилю Сіннейрю. Вражаюче. Хоча катана призначена для вбивств, її зброя залишилася чистою. Мимоволі мій погляд сповнився повагою, але я недовго спостерігав за нею і одразу ж перейшов до другої, не менш цікавої особи: Кагурадзакі Асуна. Зараз вона була одягнена в красиву бордову сукню, яка добре на ній виглядала. Асуна тримала довгий чорний клеймор. Ця страшна зброя розвіює магію і ки, але, на мій подив, мені вдалося провести структурний аналіз не торкаючись такого складного артефакту. Цікаво, чи вдасться відтворити його?

— Хто дав тобі право телепортуватись на цю територію? Тобі що, життя не дороге? — випнувши груди, погрозливо промовила маленька дівчинка у шкільній формі.

Євангеліна Атанасія Кетрін МакДауелл виглядала як тендітна десятирічна дівчина з довгим білим волоссям і чарівними фіолетовими очима. Однак насправді їй понад сімсот років і вона найсильніший темний маг. Вона має багато титулів: Темна Євангеліна, Королева ночі та інші. Але що найбільше налякало мене, то це її обсяги магії. Я думав, мої 250 000 МР це багато. Так от, порівняно з нею, це просто крапля у морі. Вона розчавить мене одним пальцем.

— Майстер, — примирливо підняв руки Негі. — Можливо, він не знає про зони заборони та закони магів.

Я перевів погляд на хлопця поряд із нею. Блискуче каштанове волосся і добрі очі в тандемі з привабливою усмішкою робили його улюбленцем усіх жінок. Якби не його вік, він напевно був би неперевершеним красенем. Мені навіть стало завидно.

— Ти правий. Мені невідомі закони цього світу. Якщо я їх порушив, то перепрошую. Я готовий понести за це покарання, — нарешті подав голос я. Чемність – це шлях, який дозволить охолодити ситуацію.

— Негі-бозу, на твоєму місці я б не вірила цій людині. Від нього несе людською кров’ю, — висловила свої побоювання Каеді Нагасі, дівчина у формі куноїчі з чорним кінським хвостиком за спиною та гігантським сюрикеном у руках.

Дівчатка почали нервово перемовлятися між собою. Для Негі та Євангелини ця новина не стала чимось несподіваним. Ці двоє з самого початку були трохи попереду натовпу, готові до будь-якого розвитку ситуації.

— Людській, кажеш? — з якоїсь безглуздої причини я розреготався як якийсь другосортний лиходій. — Люди не здатні вирізати ціле поселення, при цьому зґвалтувавши всіх жінок від малого до великого. Я бачив прив’язаного до дерева старого, який служив мішенню для метальних снарядів, а також забитого на смерть хлопчика твого віку. Ти думаєш, що ці ублюдки заслуговують називатися людьми?!

Від мого тиску Нагаса відступила на крок. Але пропалювати її поглядом не дозволив Негі, він став переді мною і рішуче заглянув мені у вічі.

— Вбивство не вихід, ти міг…

Але я його перервав.

— Я теж так вважав, доки переді мною не з’явився вибір: або вбити невинного, або весь світ буде знищений, — на рішучий погляд Негі я відповів своїм не менш стійким. На деякий час між нами настала тиша, поки раптово вона не була перервана наївним жіночим голосом.

— А ти шукав інші шляхи? — спитала мене Асуна, ставши поруч із Негі.

— Звичайно шукав! Я спробував усе, що було в моїх силах. Та я навіть поради у богів просив, але, на жаль, вони теж були безсилі, — я схрестив руки під грудьми і продовжив. — Зрештою, я сюди не для відстоювання своєї точки зору прийшов. Мені треба поговорити з Євангеліною Атанасією Кетрін МакДавелл.

Я повернувся до дівчини і шанобливо вклонився. Євангеліна виразно підняла брову і посміхнулася.

— І що привело тебе до мене?

— Якщо ви дозволите, я буду прямолінійним, — я розвіяв Спотворення сприйняття, яке було особливо ненажерливо поряд з такими монстрами. Після цього зняв зелені бинти з лівої руки, дозволяючи темній еманації вирватися назовні. — Я вмираю і єдиний спосіб зняти прокляття — магія Еребія.

— І з чого б тобі допомагати? — вона спеціально прийняла більш загрозливу позу, вискакувавши свої білі зубки.

— Я мало що можу запропонувати, думаю вас не цікавлять багатства, — мій погляд мимоволі впав на сумку за моїми плечима, яка з’явилася при моєму переміщенні. — Або знання інших світів. Все ж тут вони абсолютно марні, — пожавши плечима, я створив у руці папір і магічне перо. На мій подив, у мене вийшло написати кілька слів. Розвіяв перо я підняв камінь, надав йому форму ручки після чого наклав магічну формулу. Однак експеримент провалився, плетіння трималося лише тоді, коли моя магія безперервно вливалася в нього.

— Однак я можу зробити так, щоб ваш час ненадовго зрушив уперед.

Все сталося настільки швидко, що я не мав шансу на опір. Та що там, я навіть не побачив початок її руху чи кінець. Просто наступної миті я вже стояв перед нею на колінах. Євангеліна, стискаючи мою шию сталевою хваткою, дивилася на мене своїми великими фіолетовими очима, в яких хпалала загроза впереміш із прихованою надією.

— Якщо твої слова тільки порожній звук, то я примушу тебе пошкодувати, — її вигляд мимоволі змусив мене проковтнути. Ніколи б не подумав, що злякаюся десятирічної малечі.

В даний момент необхідно заручитись довірою Євангеліни. Звісно можна піти важким шляхом і повільно, крок за кроком налагоджувати зв’язок, але проще сказати чим зробити. Тоді потрібно трішки прискорити мої плани і купити новий навик.

— «Кіра настав час створити містичний код Божественного рівня. Це буде сувій, який, однією своєю присутністю говоритиме про своє призначення — створення та виконання ідеальних контрактів. Тобто немає місця словоблудству чи лазівкам, все буде гранично прозоро для обох сторін, які укладають договір. При затвердженні контракту порушити його просто неможливо. І, зрозуміло, такий договір неможливо будь-яким чином обійти, обдурити і так далі. Для зменшення ціни використай всього дві сили контролю», — ця річ, мені, як Мироходцю, дозволить майже миттєво заручитися довірою незнайомців.

— «Навіть не дивлячись на відібрані сили, це коштуватиме тобі 600 мільйонів», — професійно підраховуючи велику пачку незнайомих купюр, промовив Кіра. Він навіть язик від старанності висунув.

— «Добре, сувій буде названий на честь богині контрактів Меіасу».

— Trace On Меіасу, — золоте світло виникло над рукою, яке незабаром прийняло обриси сувоя. — Якщо Євангеліна Атанасія Кетрін МакДауелл навчить мене магії Еребія, я, Еш Ейнсворд, зроблю так, щоб Євангеліна подорослішала на п’ять років.

Дівчина мене відпустила і відійшла подалі із задумливим виглядом. Незабаром її оточили дівчатка і сам Негі, і почалася гучна дискусія. Я ж привів себе в порядок і почав мовчки чекати на її відповідь. Створив зручне крісло зі шкіри дракона і вмостився споглядати красу водоспаду. Мої очі безтурботно спостерігали за невеликим, але дуже глибоким озером, поки вухами я намагався вловити розмову класу 3-А. Однак моя витівка не увінчалася успіхом: Євангеліна клацанням пальців створила купол, що не пропускає жодних звуків. По моїй спині пройшов холодок, невже вона помітила? Якщо так, то вона справді монстр.

Незабаром тяжке очікування закінчилося, маленька вампірка з рішучим виглядом підійшла до мене. Я підвівся, водночас розвіяв крісло і повернувся до співрозмовниці. Вона дивилася на мене знизу нагору, але я відчував все з точністю до навпаки.

— Перш ніж приймати рішення, мені хотілося б поставити кілька запитань, — промовила Євангеліна. Уперши руки в боки, вона усмішкою показала мені свої вампірські зубки.

— А чи є у цьому сенс? — не піддався на провокацію дівчинки. — Контракт захистить наші інтереси від початку до кінця.

— Так, я це відчула. Але я не можу довірити таку сильну техніку будь-кому.

Рішучі слова Єви викликали схвальні кивки дівчат класу 3-А. Негі ж навпаки, не знав що сказати, адже хоч він і безсмертний, його тіло все ж таки піддається старінню. Йому не зрозуміти переживань свого майстра. Як і всім тут присутнім. Може, подруги вампірші прийняли її такою, якою вона є, але це ще не означає, що вони розуміють її почуття. Понад сімсот років бути замкненою в тілі дитини, це серйозне випробування. До того ж, яка жінка відмовиться від реального шансу стати красивішою. Але Євангеліна все одно насамперед думає про інших.

— У міру своїх можливостей я відповім на ваші запитання.

— Добре, — кивнула дівчина, схрестивши руки під грудьми. — Звідки ти знаєш про магію Еребія? Тобі Ракан розповів? Чому ти можеш змусити мій час рухатись, але при цьому не можеш вирішити власні проблеми? Як на мене, змусити часзастиг на вічність час змусити рухатися набагато складніше, ніж зняти якесь прокляття.

— З Раканом я не знайомий. А щодо угоди… Скажімо так, деякі речі мені здійснити простіше, а деякі складніше. Змусити рухатися ваш час для мене буде дешевшим, ніж безпосередньо впливати на прокляття. Що стосується першого, я готовий розповісти, але тільки вам, — раптово я відчув як тридцять одна пара очей блиснула недовірою та загрозою. — Звісно якщо ви будете вважати за потрібне то ви вправі поділитися цією інформацією з усіма.

Євангеліна на секунду замислилась і рішуче кивнула. Її різкий розворот назад до соратниць змусив колихнутися шовковисте біле волосся, а також коротку плісировану спідницю. Чесно, я не хотів, але мої очі самі по собі опустилися вниз. Мені довелося побачити дорослі чорні стрінги, які намагалися прикрасити дитячу гладку попку. Але, як на мене, цей розпусний фасон не підходить маленькій дівчинці, навіть якщо вона вже 700—річний вампір.

Я не повірю, що Євангеліна зробила це спеціально чи випадково. Для такого монстра, як вона, це просто неможливо. Залишається лише одне: закони цього світу. Звучить безглуздо, але жанр еччі не дарма числився в анімі та манзі. Я відчув головний біль і мимоволі став масажувати перенісся.

— Апчхі!

Мене обдало поривом сильного вітру. Одяг затремтів, готовий ось-ось злетіти з мене, але якимось дивом він все ж таки втримався. Почулися численні жіночі верески.

— К’я!

— Негі-кун!

— Негі-бозу!

— Вчитель!

— Ти, паршивець, зараз отримаєш!

Розплющивши очі, я побачив очікувану картину. Отже, як виглядав рай у розумінні Гермеса. Чих Негі зніс одяг і навіть спідню білизну всіх дівчат! Тобто зараз перед моїми очима тридцять одна оголена красуня. Дівчата намагалися прикритися, але, чесно кажучи, у них це погано виходило: раз у раз можна було помітити досить пікантні місця чарівниць. Хоч їм лише по п’ятнадцять і більшість дівчат ще не встигли обзавестися спокусливими форми, були і винятки. Каракурі Тятямару, Ку Фей, Юкіхіро Аяка та Рюрюмія Мана були настільки розвинені у певних місцях, що навіть не віриться, що вони лише випускниці середньої школи.

Я лише на мить затримав погляд на оголених тілах дівчаток і зітхнувши перевів погляд на небо. Голова почала боліти ще сильніше.

— «Хто ти такий? Куди подівся Еш? — у шоці вигукнув Кіра. — «Еш, якого я знав, ніколи не б пропустив такого вигляду! Ти тільки глянь на Ману: яка гладка шоколадна шкіра, які довгі ніжки. На Аяку якимось дивом збереглися твої улюблені панчохи, у поєднанні з її спокусливими вигинами ти просто не міг не бути поглиненим її красою. Гаразд, можливо, великі груди тобі не до вподоби. Тоді глянь на Асуну, або на Сецуну. Хіба їх стрункі треновані фігурки не твої улюблені?

— «Нецікаво», — індиферентно промовив я і опустив очі на галасливий балаган. Настав час з цим закінчувати, інакше вони згадали б про моє існування і мені не поздоровиться.

При створенні магічного пера я зрозумів, що в цьому світі творити магію набагато простіше. Якщо у світі Данмачі, щоб створити одяг прямо на тілі, потрібен фізичний контакт, то тут досить невеликого зусилля. Тому по клацанню пальців на всіх дівчат виникли однотипні сукні, з поправкою на розмір. Нижню білизну я не став створювати, бо ще зрозуміють неправильно.

— А, що? — вигукнули красуні, усвідомивши, що тепер на них є хоч щось. Вражаюча безтурботність.

— Спасибі, вам, — подякувала мені Міядзакі Нодока, дівчинка з короткою стрижкою. Після своїх слів соромачка відразу ж сховалася за Аясе Юе.

— Будь ласка. До речі, я не представився: мене звуть Еш.

— Гей! Чому тільки я без одягу! — вигукнула Асуна, ховаючись за спиною Негі.

— Тому що твій клинок розвіяв мою магію, — я розвів руки вбік і демонстративно створив над нею таку саму сукню, як у всіх. Але як тільки вона наблизилося досить близько до дівчини, сукня розвіялася в синіх сполохах. Хм, цікаво, якщо мені не зраджує пам’ять, антимагічний бар’єр діє згідно з наказами господині, і тепер все мало бути гаразд, невже вона підсвідомо не довіряє мені? Ну, воно й зрозуміло, ми зустрілися лише півгодини тому. А можливо все не так просто, і тут є фактор магії іншого світу. Поки думав, я простяг їй свій плащ. — Ось тримай.

— Обійдуся, — підняла носик Асуна. — Я краще в Негі візьму. Відвернися, збоченець!

— Судячи з вашої різниці у зростанні, його накидка буде тобі до пояса. Тобі піде, — підморгнув я і одягнувся назад.

Але дівчина не стала залишати все як є. Вже за мить я відчув коливання повітря. Чисто інстинктивно присівши на коліно, я зумів уникнути раптової атаки. Ось же підле дівчисько, але якщо так, то чому б і не пограти. Зараз я знаходився на одному коліні прямо перед оголеною красунею, і моє обличчя було на рівні… Кхм, її плоского живота. Склавши руки в молитовному жесті і подивившись уперед, я благоговійно промовив:

— Дякую за частування.

Мої слова спровокували Асуну, і тепер вона тільки одну мету: розмазати мене по землі. Дівчина вдарила зверху донизу. Атака була настільки різкою, що мені ледве вдалося вивернутись. Клинок пройшов за сантиметр від моїх грудей. Але не встиг я видихнути. як важка зброя врізалася в землю. Ударна хвиля знесла мене на кілька метрів.

Ще в повітрі я побачив швидке наближення змазаної тіні збоку. Вертикальний помах чорного клинка мав пройтись по моїй спині, але за мить до цього я зміг укріпити тіло і уникнути атаки. Це було близько. Дуже близько. Ще б секунда, і мене б перетворили в відбьивну.

Активувавши Бьякуган і відкинувши сумку вбік, я перейшов у режим бою. Мені не слід сприймати її надто легковажно. Асуна сильніша і швидша за мене, до того ж дуже зла. Я не маю права на помилку.

Підготовка зайняла лічені миті. Друга ударна хвиля ще не встигла наздогнати мене у повітрі, як я перегрупувався і стрибком скоротив відстань. Моя магія абсолютно марна проти неї, потрібно нав’язати надближній бій, інакше противник з довгим клеймором отримає перевагу. Однак навіть у стані берсеркера дівчина встигла зреагувати та зустріла мене шквалом швидких та сильних ударів.

Мені довелося повністю скористатися з можливостей своїх очей. Зчитуючи рухи по найменших нервових імпульсах і доповнюючи знаннями про стиль Асуни, я зміг наче бачити майбутнє. Наступний крок супротивника мені відомий ще до того, як вона сама про це подумає.

Однак це не робило мене господарем становища. Я ніби вправний ляльковод направляв течії бою. Обманні маневри, навмисні дірки у захисті та багато іншого змушувало дівчину танцювати під мою дудку. Однак різниця в чистій силі майже нівелювала мою перевагу.

Сутичка тривала не більше п’яти секунд, але Асуна встигла завдати вже понад сотню помахів. І ознак утоми вона не виявляла. Я ж, на відміну від неї, вже був вичавлений як лимон. Занадто багато доводиться аналізувати, складати багаторівневі хитрощі та трюки, і все тільки заради того, щоб не потрапити під удар.

Але моє терпіння винагородилося: Асуна встигла трохи охолонути і всерйоз взятися за бій. Для мене це було тільки на краще: її рухи стали більш шаблонними та передбачуваними.

Дочекавшись випадку, коли валькірія завдасть сильного розмашистого удару знизу вгору, я довернув корпус, пропускаючи клинок у небезпечній близькості, зробив півкроку вперед і вдарив кісточками пальців по нервових закінченнях рук Асуни. Мимоволі вона послабила хватку на мечі, чим я скористався.

Лівою рукою перехопив клинок, а правим ліктем я завдав нищівного удару по грудях дівчини. Але Асуна встигла зреагувати і сама відпустила зброю і подала корпус назад, чим сильно зменшила шкоду.

— Ти думаєш, що можеш скористатися моїм мечем? — вона простягла руку, ніби кликаючи свою зброю.

— Можу, — я посміхнувся, коли відчув, як мій Істок запульсував, і меч відмовився коритися волі господині.

— Що?! Як!

— Зате тепер я нарешті можу тебе одягнути, — по клацанню пальців на здивованому дівчиську виникло коротке ципао. Розріз з правого і лівого боку тягнувся вище за пояс. Поділ був дуже короткий тільки щоб прикрити найпотаємніше. Загалом, ця сукня насправді прикривала все лише тоді, коли вона стоїть. Будь-який, навіть найменший рух, і найцікавіше відкриється білому світлу. Сподіваюся, хоч це стримає її від негайної помсти.

— «Дізнаюся старого Еша! Як не ховай, але твоя справжня суть вийшла назовні. Збоченець назавжди залишиться збоченцем!»

— «Вгамуйся».

— Ти! Ти! Ти, чортів збоченець! — вигукнула зла, але червона, як стигле яблуко, Асуна. Вона спробувала зробити крок у мій бік але сукня оголила стегно та частина сідниці. Дівчина відразу ж почала натягувати непристойно коротке ціпао.

— Вибач, але твоє тіло мене не цікавить, — сказав я, повністю переключившись на великий дворучний клеймор. Чорний матовий метал наче поглинав промені сонця. Проте найцікавіше можна було розглянути на енергетичному рівні. Артефакт був породжений магією, схожою на трейсинг, що підтверджується структурою та історією. Вражаюче, як за допомогою магії можна було створити щось, що розвіює магію. Хоч би як парадоксально це звучало, але зараз я тримаю матеріальне тому підтвердження. Клинок відганяв магію, яка була в повітрі, або, точніше сказати, приводив її в хаос. Але що цікавіше, моя чорна рука повільно повертала своє природне забарвлення. Прокляття, щоправда, нікуди не поділося. Я, як і раніше, відчуваю смерть, слабкість і час.

— Що!? Ти! Та як ти смієш! — гнів із новою силою почав наповнювати її голос.

Поганий знак, дуже поганий знак. Вона може згадати, що я і так бачив все, проігнорувати свій вигляд і знову кинутись в атаку! Моєю спиною пробіг холодок. Адже Асуна, яку я знав по аніме, ніколи б не стала битися в чому мати народила. Вона б швидше мило закричала «Кья!» і впала б на землю, приховуючи своє голе тіло. Напевно, це все робота Кіри. Не має значення, зараз головне трохи заспокоїти її.

— Не зрозумій неправильно, ти прекрасна. Скажу навіть більше, твій вибуховий характер стрункий тіло і навіть маленькі груди повністю на мій смак, — після моїх слів дівчинка ще більше почервоніла, чи то від злості, чи то від збентеження. Але головне, Асуна не намагається мене вбити. Не подобається мені грати на чужих емоціях і брехати, проте вступати в безглузду бій мені подобається ще менше. — Але зараз я вмираю, і ні про що, окрім власного порятунку, думати не можу.

Мої слова потрапили в ціль і красуня опустила голову. Її серце перестало битися, як шалене, і стиснуті кулачки розслабилися. Схоже, вона заспокоїлася. Непомітно видихнувши, я клацанням пальця трансформував її ципао в більш відповідне плаття.

— Ем… Спасибі. І, загалом, вибач, що накинулася… — Асуна дивилася куди завгодно, але тільки не на мене.

— І ти мене вибач, — я нахилився в неглибокому поклоні. — Я повівся неналежним чином. Будь ласка, не торкайся до меча, інакше моя магія знову розвіється.

Асуна кивнула, і я дбайливо поклав меч на землю. Тієї ж миті він зі спалахом безслідно зник. Після чого ми повернулися до жівчат і попрямували до академії. Звичайно, я ставив собі запитання, чому нас ніхто не зупинив, але все виявилось надто швидко. До того ж Єва явно скористалася нагодою перевірити мене. А під наглядом Негі, який не зводив з нас очей, Асуні нічого не загрожувало.

Через кілька хвилин неспішної прогулянки ми прибули до заднього двору маєтку Євангелини. Виглядало воно досить багато і охайно, але тим, що мене більше зацікавило, були бар’єри та магічні кола всюди. Деякі мали просту структуру, а інші, навпаки, хитромудру, трирівневу, і навіть об’ємну. Виглядало це цікаво, але, на жаль, незрозуміло.

— Майстер… — почав Негі, але був зупинений Євою.

— Не хвилюйся, зі мною все буде гаразд. Ідіть повеселіться на славу, я до вас приєднаюся трохи пізніше, — дівчина обвела всіх поглядом і, більше нічого не сказавши, попрямувала до дверей.

— Єва-чан, ми чекатимемо на тебе, — промовила Асуна. Губи Євангелини зрадливо здригнулися, але вона напустила на себе байдужий вигляд і перевернула ручку дверей.

— Перш ніж кудись іти, раджу вам переодягнутися. Моя магія може розвіятись від серйозних ушкоджень, до того ж вона не вічна, через півроку вона сама по собі розвіється.

— Ти думаєш, ми б кудись пішли в такому вигляді? — зло блиснула очима Асуна. Я ось не зрозумів, на що вона натякає на відсутність спідньої білизни чи однотипність? Втім, це не так важливо.

Похитавши головою, я попрямував за Євангеліною всередину маєтку. Пройшовши кілька кімнат, ми спустилися до підвалу, який був освітлений магічними сферами, стилізованими під звичайні світильники. Пройшовши кілька розвилок, господиня будинку зупинилася навпроти одного з дверей і повернула ручку. Нова простора кімната потопала в напівтемряві, і лише постамент із п’ятьма сферами, з’єднаними між собою, висвітлювався м’яким промінням світла. Чотири сфери з обох боків були налаштовані під кожну зі стихій: вогонь, вода, земля та повітря. Ландшафт вогняної сфери був усіяний вулканами та лавою, гори снігу та льоду були водною стихією, каньйони, землетруси та обвали були земною стихією, і, нарешті, повітряною був відкритий простір із сильними потоками повітря. Центральна сфера була найбільшою, і там був цілий замок, пляжі, море та навіть ліси.

Вражаюча магія створення мініатюрного світу, але це ще не все: час усередині сфери рухається у кілька разів швидше, ніж у реальному світі! Я мимоволі захоплено охнув, коли активував Бьякуган і почав запам’ятовувати структуру артефакту.

— Довго ти ще стоятимеш стовпом? — невдоволено зауважила Євангеліна, уперши руки в боки.

— Ох, даруйте, просто я захоплений цією магією, — зніяковіло чухаючи голову, я незграбно розсміявся.

Дівчина пирхнула і, підійшовши до вівтаря, торкнулася центральної сфери. З синіми сполохами її тіло зникло і з’явилося вже всередині сфери, на тренувальному полі поруч із замком. Вражаюча безтурботність, а раптом я вирішу покинути це місце, чи щось зробити з її мініатюрним світом? На мить активувавши Бьякуган, я зрозумів, що недооцінив Єву: перед зникненням вона активувала захисний механізм маєтку. Не знаю, на що саме він здатний, але така кількість магічних кіл мене лякає. Поглянувши на нього востаннє, я повторив дії дівчини, і за мить уже стояв перед нею.

— А ти не поспішав, — невдоволено зморщила носик Євангеліна.

— Вибачте.

— Припини, мені не подобається ця напускна ввічливість.

— Ну а як мені ще поводитися? Це мені потрібна ваша допомога, а не навпаки. Мінімум, що я можу зробити, це поводитися шанобливо.

— Як же ти дратуєш, — скривила губки співрозмовниця і розвернулася до альтанки неподалік. Коли ми присіли один навпроти одного, дівчина виразно підняла брову, натякаючи, що настав час відповісти на запитання.

— Краще показати, — клацнувши пальцями, я спроектував заздалегідь підготовлені 38 томів Учителя-чарівника Негіма. — Мої знання беруть свій початок із цієї манги.

Єва спохмурніла, коли побачила на обкладинці Негі разом з Асуною, і відкрила перший том. Спочатку вона повільно і без інтересу почала гортати мангу, але що далі, то швидше бігали її очі по сторінкам. Вже за кілька хвилин вона переглянула все, що було на столі. Виглядала після цього вона не найкращим чином, швидше вже жалюгідно. Тяжко зітхнувши, вона відкинулася на спинку стільця і втупилася в стелю невидимим поглядом.

— За винятком деяких деталей все сходиться… — вона трохи помовчала після чого дивилася на мене втраченим поглядом. — Хочеш сказати, що цей світ лише чийсь плід хворої уяви? Його вигадали заради забави?

— Це не так! Існує безмежна кількість світів та їх паралельних відображень, і не дивно, що деякі світи повністю збігаються з чиєюсь фантазією.

— Звідки ти знаєш? — байдуже спитала мала, схрестивши руки під грудьми.

— Я знайомий із сутністю, яка може переміщати мене крізь світи та їхні відображення, і навіть дарувати мені неймовірні здібності.

Я ніколи не був фахівцем у читанні людини на погляд, але навіть мені стало зрозуміло, що зараз на мене дивляться, як на душевно хворого. У мене засмикалось око. Навіть Кіра не втримався і засміявся на весь голос. Жаль тільки в моїй голові. Зітхнувши, я створив контракт Меіасу, який підтвердив мої слова. Тільки після цього співрозмовниця злегка розслабилась.

— Ти мав рацію, деякі знання не принесуть нічого хорошого, — пробурмотіла під ніс дівчина і почала постукувати по столу пальцями. Після тривалого роздуму вона нарешті підняла свої фіолетові очі на мене. — Я можу створити сувій, але ж ти повинен знати, що в нинішньому стані твоє тіло не витримає навантаження магії Еребія.

— Не хвилюйтеся, я впораюся, — запевнив я дівчину і витягнувши руку над столом. — Trace On Меіасу. Я, Еш Ейнсворд, присягаюсь змусити тіло Євангелини Атанасії Кетрін МакДауелл подорослішати на п’ять років. Натомість вона навчить мене магії Еребія.

— Згодна.

— Підтверджую.

Тут же золотий сувій перетворився на два згустки світла і ввійшов у наші тіла. Тепер ми повинні виконати свої зобов’язання. Дівчина розплющила свої очі і кивнула якимось своїм думкам, після чого вона підвелася зі стільця.

— Сьогодні випускний і я хотіла б провести цей день зі своїми друзями, — натякнула мені дівчина, що мені час піти.

— А ви не бажаєте здивувати своїх друзів? — я підвівся за нею і простяг руку. Євангеліна здивувалася, адже у нашому контракті не згадувалися терміни. Тим більше, вона не чекала від мене такої довіри, але я хотів ще багато чого попросити в неї, а ось заплатити мені вже не було чим, тому налагодити дружні стосунки буде найкращим виходом. Єва поклала на мою долоню свою крихітну ручку і заплющила очі.

— «Кіра давай».

— «Нахабство друге щастя, так?»  — невдоволено пирхнув Кіра, — «Від мене ти зажадав лише магію Еребія, інтегровану спеціально під тебе. Решта твої проблеми» — він відвернувся від мене всім виглядом кажучи що він не йтиме на компроміс.

— «Добре, а моїх заощаджень вистачає?»

— «Окрім місії, ти закінчив тридцять убивць та ще й досить жорстоко, я готовий нарахувати 50 мільярдів. Але цього, як і раніше, мало».

Я на деякий час замислився: буде, м’яко кажучи, дуже ніяково, якщо підіпхну хвіст після того, як взявся за справу. До того ж це може погано позначитися на наших відносинах. За кілька хвилин суб’єктивного часу до мене прийшла геніальна ідея.

— «Ти можеш її потік часу підмінити моїм, і вже після цього зістарити Єву», — чесно кажучи, ця ідея навіть мені здається маячною. Тут навіть не пахне логікою, але ж це Кіра, він може все. У гіршому випадку він назве мене розумово відсталим, і мені доведеться зробити кілька стрибків в інші світи, щоб розбагатіти.

— «Хоча твоя ідея сумбурна, і ти навіть не розумієш, про що говориш, але це справді можливо. Саме 50 мільярдів за п’ять років. Але оскільки це твій час, ти теж постарішаєш на п’ять років».

— «Чудово, приступай».

Кіра напоказ клацнув пальцями, і я тієї ж миті відчув дивний зв’язок з Євангеліною, після чого нас оточив вихор могутньої енергії. Крізь нього ми могли бачити навколишній світ, немов крізь криве дзеркало, і чим швидше рухався вихор, тим сильнішими були спотворення. Незабаром від розгорнутої картини розболілася голова, і я заплющив очі. Не знаю, скільки часу минуло, чи хвилина, чи цілий тиждень, але раптово все припинилося, і енергія часу розвіялася.

Розплющивши очі, я побачив повністю оголену дівчину неземної краси. Довге шовковисте волосся водоспадом спадало до талії. Її обличчя втратило дитячі риси і набуло елегантності та витонченості, здатні підкорити серця як чоловіків, так і жінок. Тіло Євангелини теж сильно змінилося: груди виросли до третього розміру, тонка талія, кругла попка і довгі ніжки стали немов твором мистецтва. Будь-який чоловік на моєму місці вже давно втратив би голову, але я, крім збудження, відчував ще й смуток.

— Може, спершу одягнешся? — не витримавши, спитав я, коли це дівчисько почало при мені розглядати своє нове тіло з усіх боків. Невже вона не сприймає мене як чоловіка, це прикро. Я глянув на себе: одяг, хоч і відчувався незручно, і навіть порвався в деяких місцях, як і раніше, на мені. Нове тіло не дуже здивувало: все ж таки мені вже доводилося бути у віці дев’ятнадцяти років. Але якщо судити лише по вигляду, мені не більше сімнадцяти. Риси обличчя стали трохи мужнішими, руки довші, а так все по-старому.

— Як я тобі? — спитала Єва, випнувши груди і вперши руки в боки. Вона вся світилася від радості, усмішка не сходила з її вуст, а очі сяяли. Але її питання змусило мене масажувати перенісся.

— Чудово, твій образ назавжди надрукувався в моїй пам’яті, — я зазирнув їй просто в очі, які блиснули неприхованим самозадоволенням. — А ти не боїшся, що я використовуватиму твій оголений вигляд у своїх вологих фантазіях?

Посмішка Євангелини застигла. Вона повільно опустила очі і побачила реакцію в моїх штанах. Вона не змінилася в обличчі, але від неї повіяло такою загрозою, що мій меч миттєво впав. По спині пройшов холодок, і я відступив на крок. Мої інстинкти кричали бігти, бігти не оглядаючись, але жахливий тиск магії скував мої рухи.

— Забудь, забудь про все, що ти бачив, — погрозливі слова Єви змусили моє серце битися, як загнаного в кут кролика. Я почав як бовдурчик кивати, не сміючи дивитися на неї.

Наступної миті настала темрява. Я прокинувся з тупим болем у голові, помасажувавши віскі. Мій погляд мимоволі прикував місяць у мініатюрному світу. Схоже, Євангеліна все ж таки може відчувати сором. Але для моєї голови це погана новина, як і для руки, ноги та пари ребер, які вона зламала. Нащастя, пройшло достатньо часу, і рани встигли тією чи іншою мірою відновитися.

— Ти нарешті прокинувся, — почувся знайомий голос поряд. Я здригнувся, адже був абсолютно певен, що ще секунду тому за спиною нікого не було. — Як твоє самопочуття? — вона посміхнулася, проте від неї повіяло холодом, і це в буквальному значенні. Камінь під її ногами вкрився слабким інеєм.

— Після того, як я взяв вас за руку та активував ритуал, нічого не пам’ятаю. Але, схоже, все вийшло, — я із захопленням дивився на красуню. Єва була одягнена в чорну сукню, яка підкреслювала ідеальні вигини. Світла шкіра красуні буквально манила до неї доторкнутися, гладке, немов шовк, сріблясте волосся спадало до осиної талії. Під світлом місяця вона нагадувала чудову тендітну фею.

— Але тобі довелося заплатити чималу ціну.

— Старіти на п’ять років краще, ніж просто померти.

Я вдав, що ніби щойно помітив свої зміни і почав хмурити брови розглядати себе з усіх боків. Одяг встиг адаптуватися під нові габарити власника. Переконавшись, що фізичні маніпуляції не порвуть моє вбрання, я під її пильним поглядом провів кілька бойових прийомів та зв’язок. Рухи вийшли грубими, а місцями так взагалі незграбними. І причина тут не лише у новому тілі, а й у незасвоєних знаннях Зброяра.

— Скільки я був непритомний? — Запитав я після різкої зупинки.

— Дві години.

Мабуть, у мене залишилося не так багато часу перед кінцем бафа. Невдовзі мені знову доведеться повністю відчувати смерть. Не витримавши тиші, раптом заговорила Єва.

— Поки ти був непритомний, я обстежила твоє тіло, і мені не вдалося дослідити структуру прокляття, лише його симптоми та наслідки. Ніколи ще не зустрічала нічого подібного. Кого ти так сильно образив?

— Ліча чи Архиліча, не має значення. Загалом перед своєю смертю він використав один артефакт. Хоч магії там залишалося небагато, проте навіть рештки випалили його фізичну оболонку і зуміли накласти прокляття безпосередньо на мою душу, — зітхнув я. І навіщо їй це знати? Хіба у нас не суто ділові стосунки?

— Не все так просто, як здається. Для таких тонких маніпуляцій потрібно щось більше ніж просто магія. За твоїми словами я можу зробити висновок, що він пожертвував своєю душею, щоб накласти таке сильне прокляття. Саме тому ти бачив, як його тіло «випалюється», — Євангеліна раптово глибоко замислилась. Тиша затяглася, і що більше тривали її роздуми, то похмурішою була красуня.

— Еш… Сила магії Еребія не зможе тобі допомогти. Після вивчення моєї техніки ти навчишся поглинати магію безпосередньо душею. Це дуже складний та небезпечний процес, будь-яка помилка може призвести до смерті. Саме тому найбезпечніше поглинати власну магію. Зрозуміло, за належної підготовки та таланту можна поглинути магію іншого мага. Однак це можливе лише за допомогою складного магічного кола та глибокого розуміння магії супротивника. Якщо ти спробуєш провернути це з агресивним і нестабільним прокляттям на тебе чекає лише смерть, — Єва з жалем розповіла мені правду. У цей момент вона була досить сумною.

— Не варто хвилюватися. Я ж казав що знайомий із сутністю, яка може дати мені неймовірні здібності. Так от, він змінить магію Еребія спеціально для вирішення моєї проблеми, — я не втримався і щиро посміхнувся дівчині. — Спасибі за турботу.

— Хм. За своє довге життя я розучилася турбуватися про випадкових знайомих, — Єва різко розгорнулася і хотіла було піти всередину замку, але мій окрик її зупинив.

— У скільки разів час у мініатюрному світі рухається швидше?

Вона кинула на мене роздратований погляд через плече, але я тільки й міг винувато посміхнутися.

— Зараз час тут рухається вдвічі швидше, ніж назовні.

— Можу я попросити вас прискорити час у сфері до максимуму. Щоб день тут дорівнював годині у зовнішньому світі. Будь ласка, — я посміхнувся найчарівнішою усмішкою, на яку був здатний. Однак на дівчину мої жалюгідні потуги не справили враження: вона зморщила носик і попрямувала до замку на ходу кинувши:

— Дратуєш.

Але, на відміну від її незадоволеного тону, я відчув магічні маніпуляції з її боку. Провівши тендітну спинку вдячним поглядом, я почав звикати до свого нового тіла. Найкраще для цього підійшли виснажливі тренування. Щоб відчути кожен м’яз, кожну кісточку, мені довелося викластися на повну і тренуватися до болю у всьому тілі. Після виснажливої практики протягом дня я знесилений падав на холодну землю і провалювався в рятівну пітьму. Такий темп тренувань був зумовлений не лише бажанням освоїти нове тіло.

    Ставлення автора до критики: Позитивне