Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Переді мною на землі лежала дівчина неймовірної краси. На вигляд їй років шістнадцять; довге чорне волосся, зав’язане у високий хвіст; великі янтарні очі, акуратний носик і червоні губки в поєднанні з білою шкірою робили її просто неймовірно привабливою. Їй час бути моделлю для всесвітньо відомого журналу. Впевнений, обкладинка вийшла б шедевром.

Тіло богині, груди другого розміру, тонка талія, яку так і хотілося обійняти, чудові стегна та довгі ніжки. Красуня одягнена в шкіряну броню, яка підкреслювала форми володарки, але при цьому не втрачала свого основного призначення — захисту. Але найцікавіше нижче. Чорні облягаючі шортики та панчохи.

Панчохи — божественний винахід людства. Тільки вони можуть підкреслити красу дівочих ніжок. Квінтесенція милоти, невинності та сексуальності. Зона Zettai Ryouiki, яку створює верхній край панчохи та нижній край спідниці або шортиків, божественно приваблива для будь-якого чоловіка. Для мене ж це найбажаніший атрибут жіночого гардеробу. Будь моя воля, всі дівчата світу одягалися в цю зброю масової поразки.

Досі не можу вирішити, що краще: панчохи та спідниця чи панчохи та шортики? З одного боку, шортики, що облягають і підкреслюють попку; зона між панчохами та шортиками має свій шарм. З іншого боку, спідниця – це легкість, невагомість та шанс побачити більше.

Розглядав її і розмірковував про панчохи та їх поєднання не більше одного стуку серця. Це стало можливим лише після активації особливості Поліпшеного Інтелекту . На кілька секунд швидкість думок була як у суперкомп’ютера, встиг і дівчину розглянути, і про релігію Zettai Ryouiki подумати.

Прикрив очі, заспокоїв свої гормони та фантазію. І тільки після цього подивився їй у вічі, добродушно посміхнувся.

— Ти в порядку? Чи не поранена? — крові не помітив під час огляду, а оскільки я дуже ретельно її розглядав, то був певен, що кобольди не встигли їй нашкодити.

Простягнув їй руку. Незнайомка кілька мсекунд сумнівалася, але все ж таки прийняла мою допомогу. Її тендітна долоня, така м’яка і ніжна, стикалася з моєю шорсткою, твердою і повною мозолею від частих тренувань і битв. Навіть регенерація не справлялася.

— Все гаразд, ви прийшли вчасно, — пролунав чарівний голос красуні.

Хм, а в її голосі ще відчувалися відгоски страху. Подумки стукнув себе по голові. У такій ситуації я звертав увагу на зовнішність.

— Дякую за порятунок, — вклонилася дівчина після того, як піднялася і відпустила мою руку. Було видно, що для неї ситуація незвична та незручна. Я був у тому. Почухав потилицю і відповів, махнувши рукою:

— Дрібниці. Будь-хто на моєму місці вчинив би так само.

Дівчина похитала головою.

— Чому ви мені допомогли?

— Тому що міг, це було в моїх силах, — пожав плечима.

Красуня насупилась і зазирнула в мої очі, намагаючись виявити брехню. Я твердо зустрів її погляд, бо мої слова були щирими. Та й взагалі вважаю, що люди за своєю природою добрі створіння. Безкорисливо допомагати одне одному закладено у наших генах. Без цього наш вид уже давно загинув би.

Повисла незграбна пауза, вперше за довгий час відчув себе незатишно у повній тиші. Тому взяв ініціативу до своїх рук, порушивши мовчання:

— Знаєш, ти перша, кого я врятував. Мені хотілося б дізнатися твоє ім’я,— ніяково почухав щоку.

Дівчина стала ще більш підозрілою, але все ж таки відповіла.

— Арія, Арія Райхард.

Я здивувався і по-доброму посміхнувся. Арія — гарне ім’я, навіює спогади про першу прочитану книгу. Так, автор був бездоганний, я одразу ж закохався у цього персонажа. Правда, симпатії швидкоплинні, але перша фентезі книга досі у моєму серці.

— Приємно познайомитись, мене звуть Еш, Еш Ейнсворт. Арі-сан, де твої напарники?

Дівчина засмутилась.

— Я не маю напарників, у підземеллі я одна.

— З якої ти сім’ї? — цікаво, який безвідповідальний Бог дозволив їй вирушити до рейду соло?

— У мене немає сім’ї, ніхто мене не прийняв, — дівчина вкрай зажурилася, опустивши голову.

Відчайдушний крок. Без Фални, одна в підземеллі. Які обставини змусили її зайнятися такою небезпечною справою?

— Ти можеш розповісти, що сталося? Розумію, що першому зустрічному розповідати все не найрозумніший крок, але все ж таки я міг би допомогти, — я розраховував на кредит довіри, зароблений порятунком.

— Дякую за занепокоєння, але прошу, Еш-сан, не лізьте не в свою справу, — відповіла, дівчина різко розвернулась і рушила у бік, протилежний виходу.

— «Навіть після порятунку ти не зміг її зачарувати. На особливу подяку можеш не розраховувати», — сипав сіль на рану, ця скотина.

— «Пф, я не для цього рятував її. У мене вже є дівчина мрії. Я не збираюся відмовлятися від своїх почуттів після випадкової зустрічі.

— «Спокуси всюди…» — напустив загадковості наприкінці цей жартівник.

Проігнорувавши слова Кіри, подався за дівчиною. Кроки викликали дикий біль, було таке відчуття, наче ходив розпеченим вугіллям. Але не став зважати, бо регенерація з часом це виправить. Арія помітила мене, розвернулась і спитала:

— Чому ви переслідуєте мене?

— На цьому поверсі часто зустрічаються групи монстрів і більше.

— Я це і без тебе знаю, — роздратовано відповіла красуня. Вона перейшла на ти; що ж, недовго я побув у її очах героєм. Без різниці мені так навіть більше подобалося.

— Ніколи не сумнівався у твоїх розумових здібностях. Але не можу залишити тебе одну в такому небезпечному місці. Я потім заснути не зможу, совість замучить, бо міг щось зробити, але не діяв, — пожав плечима, а про себе додав: якщо ці чудові ніжки в панчохах і шортиках постраждають, то це буде злочин проти людства! Я не можу взяти на себе такий страшний гріх. Кхм, звичайно, дівчина неймовірно красива вся, а не тільки її окремі частини, просто її ніжки найчудовіші з усіх побачених в Ораріо. А я знаю, про що говорю, адже в мене Ідеальна пам’ять.

— Тобі не має чим зайнятись?

— Є, тільки спокійний сон набагато важливіший.

Дівчина піджала губки, розвернулась і на ходу кинула:

— Роби, як знаєш, тільки не заважай.

На моїх вустах заграла полегшена посмішка. Арія йшла попереду, а я за кілька метрів позаду. По-перше, саме така відстань дозволить мені вчасно прийти на допомогу, не показуючи всіх своїх здібностей. І по-друге, що найголовніше саме з такої дистанції я міг милуватися її фігуркою в повному обсязі.

Через деякий час нам зустрілися два кобольди. Арія вийняла з піхов меч і приготувалася до бою. Тільки зараз звернув увагу, що вона теж користується мечем. Її стійка була безглузда, стійкість так собі, центр ваги розташований неправильно. Удари будуть слабкими, то ще вага меча потягне за собою тендітну дівчину.

Мій прогноз виправдався. Бій вийшов дуже напруженим, причому не стільки для Арії, як для мене було багато, дуже багато небезпечних ситуацій. Я не раз намагався втрутитися в бій. Рятувала дівчину тільки неймовірна удача.

Те, що Арія робила, можна назвати як завгодно, але не фехтуванням. Вона махала мечем, ніби вперше його в руки взяла. Як вона взагалі дійшла до п’ятого поверху?

Після бою красуня, важко дихаючи, зібрала магічні камені, що випали, і присіла відпочивати. Я сів навпроти, глянув на неї і серйозно спитав:

— Як довго ти тренуєшся з мечем?

Арія кинула на мене роздратований погляд.

— Сьогодні перший день, коли я взяла зброю до рук.

— Воно й видно.

Дівчина роздратовано пирхнула і відвернулася. На якийсь час між нами настала мовчанка. Що робити далі? Те, що вона жива й досі, — диво планетарного рівня, не менше. Залишити все як є не зможу, і проблема навіть не в красі дівчини. Я справді не засну, якщо залишу її з такими навичками. Що ж, доведеться відкласти магічні пошуки та допомогти.

— Як я вже казав, для мене сон дуже важлива річ. Якщо тебе залишити без нагляду, ти рано чи пізно загинеш. Слідкувати за тобою напружено, та й не вихід це. Тому я пропоную тобі повчитися в мене, — перевів погляд із прекрасних очей дівчини на ефес одного зі своїх мечів. Обличчя дівчини було сповнене скепсису.

— А ти сам умієш ними користуватися?

У мене засмикнуло око. Та як вона… смілива… Де були її очі, коли я її рятував? Щоб прийти до тями, мені потрібно було зробити кілька глибоких вдихів. Не став щось доводити словами, краще покажу.

Встав у правильну стійку, одним стрімким рухом вийняв меч. Схопивши рукоять двома руками, почав завдавати базових ударів, потім перейшов до складніших випадів з обманним маневром, плавно перетікав з однієї позиції в іншу. Меч розтинав повітря з різким звуком. Це перетворилося не на демонстрацію, а на якийсь смертельний танець.

Звичайно, я не показував усіх своїх можливостей, але навіть цього вистачило. Арія з блиском в очах дивилася на мене. Зупинився миттєво, одним плавним рухом вклав меч у піхви, підійшов до дівчини.

— Ну як? Я досить компетентний, щоб навчати пані Арію?

Дівчина проігнорувала знущання і з блиском в очах почала хвалити:

— Це було чудово! Такі плавні швидкі рухи.

Дивлячись на її реакцію, я присунувся, випнув груди, а на обличчя сама собою налізла самовдоволена посмішка. Поправив чубок і кинув:

— Ти, головне, не закохайся.

Відповідь була миттєво:

— Можеш не хвилюватися, ти не мій тип: низький, худий, нічим не примітний, та ще й з дивною зачіскою. Одяг поношений, а обладунки вже давно настав час ремонтувати.

Кожне її слово вплинуло на мене як удар; посмішка скисла. Ось що означає повернули з неба на землю. Ех, зовнішність все ж таки мала значення. Дівчина поклала долоню на моє плече.

— Не хвилюйся, все не так погано. У тебе гарні очі та непоганий характер. Я впевнена, що знайдеться збоче … дівчина, якій ти сподобаєшся. — У мене засмикнулося вже інше око. Вона хотіла сказати «збоченка». Дратує. Мені захотілося відшльопати її апетитну попку. Заспокоїтися вдалося тільки після того, як я представив весь процес шмагання.

— По-перше, мені п’ятнадцять і я ще росту, по-друге, я не худий, а стрункий і жилистий, під цією кофтою у мене рельєфні м’язи. І по-третє, зачіска в мене нормальна, просто в деяких немає смаку, — виразно глянув на дівчину, але зустрівся тільки зі співчутливим поглядом. Бісить.

Останнім часом я сильно зосередився на магічному мистецтві, решта мене не цікавило. Тому я й не помітив, як речі зносилися. Ну та гаразд, настав час перейти до головного.

— Давай краще повернемось до основної теми. То ти будеш вчитися?

— Ні, мені нема чим заплатити.

— Мені не потрібні гроші, я вже казав, що мій сон дуже важливий. Якщо я дам тобі хоча б якісь базові знання, то з чистою совістю можу тебе відпустити на всі чотири сторони, — а ще під час тренування у мене буде законне право вирячитися на твоє тіло і не тільки, мені ж іноді доведеться тебе торкатися, щоб підправити рухи. Ну і останнє, якщо вона виконуватиме щось погано, її попка постраждає. Подумки я зловісно засміявся.

— Пропозиція приваблива, але мені треба за якісь гроші ще жити, а якщо я не полюватиму, то голодуватиму.

Заплющив очі і почав масажувати віскі.

— Нахабство — друге щастя, так? Гаразд, чиста совість важливіше за ганебний метал. Буде тобі фінансування, три тисячі валіс. Але ти також зобов’язуєшся пройти весь курс навчання і слухатися мене, — пф, теж мені гроші, тепер я можу заробляти набагато більше. Якісь три тисячі варті того, але її попка буде бита.

— Майстер, я зроблю все, що ви накажете.

Я закашлявся. Уява у мене була завжди розвиненою. Арія в одних панчохах тренується, крапля поту скочується з чола по тонкій шиї в ложбинку між грудей, минf’ плоский животик і… Похитав головою, знову переключився на робочий лад.

Дістав із сумки один із мішечків із магічними ядрами і кинув дівчині. Вона спритно спіймала і швидко сховала, наче боялася, що я заберу. У моїй сумці ще багато таких, адже під час магічних тренувань енергія після копіювання створювала нового монстра. Я не міг продати все відразу, а отже відклав до кращих часів.

— Ну, з чого почнемо? — Арія встала у свою безглузду стійку з мечем наголо.

— Поверни меч у піхви, на першому уроці він тобі не знадобиться, — дівчина понурилася, але все ж таки послухалася.

Я відв’язав з пояса піхви, меч вийняв і поставив на землю, зловісно посміхнувся.

— Знайомся, це «Мотиватор», — помахав піхвами. — Арія-сан, якщо ти будеш робити ті самі помилки, то «Мотиватор» познайомиться з твоєю дупою.

Дівчина відступила на кілька кроків і несвідомо прикрила свою попку ручками.

— А може не треба? — жалібно промовила вона, переводячи погляд із моєї зловісної посмішки на «Мотиватор».

— Ти не можеш відмовитися, адже вже прийняла гроші, а я їх назад не візьму, — не став далі нагнітати обстановку і сховав піхви за спину. — Не хвилюйся, він на крайній випадок. У нас не так багато часу, у мене і в тебе є свої важливі справи. Процес навчання має бути максимально якісним та швидким. Для прискорення я і використовуватиму додатковий стимул.

Арія деякий час мовчала, але потім з поглядом, сповненим рішучості, подивилася на мене і сказала:

— Я розумію, сенсей. Будь ласка, подбайте про мене, — зігнулась вона в глибокому поклоні.

— Добре. Щоб зайнятися фехтуванням, потрібно почати з правильної стійки та рухів: крок, півкрок, зміщення убік та інше. Якщо ти опануєш ці нескладні рухи, вважай, що вже половина справи зроблена. Стійка позиція дозволить тобі блокувати чи парирувати удар монстра. Правильні кроки дозволять швидко та ефективно рухатися, завдавати стрімких та фатальних ударів.

— Щоб завдати сильного удару, треба задіяти все тіло, а не тільки руки, — Арія зрозуміла сказане і зробила свої висновки, правильні висновки, що не може не тішити.

— Бачу, ти зрозуміла, тоді перейдемо до практики.

Встав у позицію: ліва нога попереду, права позаду і трохи збоку, коліна трохи зігнуті. Дівчина стала поруч і спробувала повторити. У неї вийшло досить швидко, я тільки виправляв у деяких моментах. Далі почав показувати та розповідати про інші рухи.

Коли переконався, що вона все запам’ятала і змогла повторити, я сів перед нею і наказав повторювати, доки рухи не дійдуть до автоматизму.

Ну що ж, ось і нагорода. А тепер я можу вирячитися на ніжки на законних підставах. Звичайно, не забував про свою роботу вчителя та поправляв ученицю. Зрідка страждала її дупа.

Коли перед очима витвір мистецтва, внутрішній світ заповнюється прекрасним і вічним. Тільки мистецтво може повною мірою показати красу навколишнього світу. Так, її ніжки в панчохах та шортиках — безперечно шедевр світового рівня. Ні, міжгалактичного. Знову ні. Міжсвітового рівня.

Думки про вічне були перервані дзвінким голосом Арії:

— …стер! Майстер! Еш—сан! Та прийди ти до тями! — замахнулася для ляпаса красуня.

— Я тут, тут, мене не треба бити. Що трапилося?

— Це я маю спитати: що трапилося? — красуня роздратовано скривила носик і відійшла.

— Нічого не сталося, продовжуй. І якщо ти не проти, то перейдемо на ти, — мабуть, це треба було сказати вже давно. Її краса збивала з думок.

— Я не проти, — пожала плечима красуня. — Тільки поясни, що з тобою трапилося?

— А що зі мною сталося?

— Ну, спочатку ти спостерігав за мною, вірніше, роботою ніг, — ех, що за блюзнірство, це не ноги, а ніжки. Гарні, чудові ніжки! — Але потім твій погляд став не такий…

— Не такий — це який?

Арія невпевнено глянула на мене.

— Ну не знаю, ти дивився з повагою та благоговінням.

— Тобі здалося, продовжуй займатися, — ну не міг сказати, що її ніжки — витвір мистецтва. І що вона найкрасивіша дівчина, яку я коли-небудь бачив у Ораріо. Навіть Принцеса меча Айз Валенштайн не така приваблива.

Мої думки були перервані мелодійним сміхом дівчини. Вперше бачив, як вона посміхалася. Їй йшло, краса піднімалася ще на один рівень.

— «Вона сміється тому, що дехто не стежив за своїм язиком і вона почула безліч компліментів», — увів у курс справи з реготом друг.

Ой, дурень. Прикривши гаряче обличчя руками, я не наважився вдруге поглянути на дівчину. Коли Арія заспокоїлася, звернулася до мене:

— Та ти у нас маленький збоченець, — дражнячи промовила.

— Я не маленький.

— Навіть не заперечуєш, що збоченець?

Відповів я, не підводячи голови:

— Який сенс щось заперечувати? Ти все чула. На свій захист скажу, що всі хлопці збоченці. Хтось це приховує, а хтось ні. Мене розкрили. Я перепрошую за свою поведінку, — схилив голову низько-низько.

— Ем-м, я не ображаюся. Твоя похвала мені приємна, — не чекав такої відповіді і підвів голову. — Але ти, як і раніше, ти не в моєму смаку, у тебе немає шансів, — самовдоволено закінчила дівчина і клацнула мене по носі.

Фиркнувши, я відповів:

— Та знаю-знаю, — вона, звичайно, красуня і таке інше, але не зрівняється з дівчиною з моїх снів.

— Але ти безсоромно вирячився на мене весь цей час. Що ж робити? — докірливо помахала пальчиком красуня.

Знову опустив голову, перепрошуючи.

— Я прийму будь-яке покарання.

— Не хвилюйся, я не збираюся тебе карати, ти мій учителю. А хочеш дивитись — дивися на здоров’я, я не проти.

— Тобто я можу вирячитися на тебе скільки завгодно?

— Так, головне, щоб це не завадило тренуванням.

Запитавши схиливши голову набік, запитав:

— І тобі не гидко?

Дівчина похитала своєю чарівною головкою.

— А чому мені має бути гидко? Щоб ти знав, дівчатам подобається увага хлопців. Так, деякі погляди справді огидні та неприємні, але не твій. Тому дивися, але не чіпай.

— Що ж, тоді дякую за частування.

Арія посміхнулася і повернулася до відточення рухів.

Після того, як ми дійшли взаєморозуміння, ефективність тренувань зросла. Дівчина все схоплювала на льоту, і її дупа отримувала все менше мотивації. До кінця дня Арія могла без помилок здійснити всі рухи. Звичайно, до ідеалу далеко, але це солідний крок за один день. Домовилися завтра зустрітись на Північно-західній стіні.

    Ставлення автора до критики: Позитивне