Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Прокинувся, сповнений сил і енергії. У тілі відчувалася небувала легкість, наче я переродився чи став новою людиною, що недалеко від істини. Думаю, саме так починають свій ранок цілеспрямовані особи.

Бадьоро схопившись із ліжка, кинув погляд на краєвид, що розстилався за вікном. Сонце ще не встигло розпустити свої промені, тож над містом панувала пітьма. Але це ненадовго: червоний диск повільно, але невблаганно здіймався над горизонтом.

— «Еш, що ти так усміхаєшся в небувалу рань? Невже трапилося щось хороше? » — зацікавлено спитав друг. Тільки зараз помітив на устах легку усмішку.

Вдягаючись у зброю, подумки відповідаю:

 — «Ага, сталося. Я вперше в житті бачив сон: вона подарувала мені посмішку, здатну підкорювати країни, розв’язувати війни і надихати на немислимі подвиги.»

Від почуттів я тимчасово перестав рухатися. А обличчя, напевно, вкрилося рум’янцем. Кіра не поділяв мого настрою, навпаки, він навіть насупився.

— «Не завжди наші очікування збігаються з реальністю…»

— «Знаю», — перебив його, а потім продовжив: — «Розумію, можливо, всі зусилля не окупляться, і мене відшиють. Але, як я вже казав, для мене понад усе її щастя. У будь-якому разі я спробую завоювати її серце!»

— «Непогана позиція, але ти надто м’який. Май на увазі, що відмова може зламати тебе».

— «Не виключено. Але я згоден ризикнути всім і втілити свою мрію. Та й не варто забувати вислів: «Що не вбиває, робить нас сильнішим»», — зітхнув, але тільки після сказаних слів зрозумів, що вони не сповнені впевненості. Навпаки, вони повно песимістичних нот. Так не піде, треба змінюватись!

Кіра посміхнувся.

— «Добре, що ти розумієш усю небезпеку свого становища. Я більше не підніматиму цю тему».

Поки ми розмовляли, я перестав приводити себе у бойову форму. Півторний меч у піхвах на поясі з правого боку, кинджал — з лівої, броня на мені повністю закріплена і готова до бою, невелика сумка за спиною. Повна готовність!

Момент був зіпсований громоподібним звуком вмираючої істоти, чималих розмірів, тобто… мого живота. Тільки після прийшло усвідомлення, наскільки я голодний. Не дивно, бо я їв майже двадцять годин. Що ж, подвиги зачекають. Спершу сніданок!

Знайти таверну у такий час було складно, дуже складно. Тільки через годину натрапив на заклад, який «ще» не зачинився або «вже» відчинив свої двері. Їжа була, відверто кажучи, огидною: черствий хліб, трохи теплий суп, у якому зрідка можна було побачити маленький шматочок м’яса. Але все це я з’їв максимально швидко, навіть смаку не відчув.

Зараз я стояв навпроти входу до підземелля. Звідти так і віяло небезпекою та смертю. Нині я не маю захисту, долі чи канону, і не можу покластися на своєчасну допомогу партнера. Тепер я сам. Покластися можу тільки на свій меч, обладунки та майстерність. Сповнений рішучості, я рушив назустріч пригодам.

Рішення розпочати з першого поверху для адаптації було вірним. Підземелля давило, як уперше. Через це я поводився досить нервово: клинок не випускав з рук, а найменший шурхіт змушував ставати в стійку; кожен новий тунель заглядав з побоюванням. Але що по-справжньому змушувало нервувати, то це відсутність ворогів. Бурхлива уява народжувало купу маячних теорій, одна божевільніша за іншу. Така поведінка забирала купу сил, але вічно це продовжуватися не могло. В одному з тунелів я побачив гобліна. Мене якось одразу відпустило; ворог виявився не таким страшним, яким його малює моя уява.

Монстр заверещав, кинувся на мене. Відкинувши всі зайві думки, поспіхом став у стійку. Коли гоблін підійшов, я зробив один єдиний помах — і голова монстра відокремилася від тіла. За мить він зник у темному мареві, на підлогу впав магічний камінь.

Короткий аналіз показав, що після бою я почуваюся набагато впевненіше. Розвеселившись, підібрав ядро монстра і стиснув у правій руці. Згодом відчув, як енергія перетікає з магічного каменю через руку в ядро. Під час процесу поглинання я відчув енергетичну складову тіла.

Магічний ланцюг має таку саму структуру, як і оригінал із всесвіту «Насуверса». Ядро сферичної форми, діаметром приблизно один сантиметр, розмістилося у центрі грудей. Що примітно, магічне ядро немає фізичного втілення — воно цілком нематеріальне. Ланцюг має подвійну структуру: енергетичну і фізичну. По суті, магічні ланцюги — новий орган в моєму тілі.

Енергія в ядрі не залишається, а поширюється тілом легким теплом. Неважко здогадатися, що це процес конвертації; тепер деяка частина досвіду прикріпилася до відповідної характеристики.

Поглинання – швидкий процес. Тому вже за кілька секунд кристал у руці спорожнів, у той самий момент він втратив тверду форму і розсипався. Тепер на долоні була невагома гірка темно-фіолетового піску. Я струсив його з руки. Піщанки повільно падали на землю, але не долітали — просто зникли.

— «Кіра, скільки енергії в магічному камені гобліна?» — поцікавився я, озираючись на всі боки.

— «Один МР», — з нудним виглядом відповів він.

— «Скільки? » — неприємно здивувався. Якщо так і далі піде, то для заповнення Магічного ядра доведеться вбити щонайменше штук десять, і це ще не враховуючи вільний досвід. Також не варто забувати, що він капає навіть із слабких монстрів. — Так не піде, у мене замало часу, — останню фразу я сказав уголос, Кіра, природно, зацікавився.

— «Чому ти вважаєш, що в тебе мало часу?» — його запитання змусило мене прийти до тями, тому я пішов у прохід на нижній поверх.

— «Різниця у віці», — коротко відповідаю.

Він насупився.

— «Ти і так виглядаєш як дитина. Не варто забувати, при переміщенні в новий світ ти вибираєш час, коли прибути. Тому, не розумію твоєї поспіху».

— «Кіра, справа не в тому, як я виглядаю. Так, на вигляд мені п’ятнадцять, але насправді двадцять чотири. Додай сюди ще час, за який я знайду належну силу».

— «А, знаючи тебе, можу припустити, що силу ти бажаєш не маленьку», — впевнено кивнув мій невидимий співрозмовник.

— «Не маленьку — це м’яко сказано. В аніме, книгах чи манзі персонажам часто доводилося у критичний момент викладатися на повну, і навіть більше. У дуже поодиноких випадках навіть цього не вистачало, і доводилося відступити для тренування. Завжди запитував, а що якщо навіть цього не вистачить? Ризикувати коханою не збираюся. Я маю стати настільки сильним, щоб ніхто і ніщо не могло їй загрожувати», — твердо заявив.

Кіра посміхнувся.

— «Непогана мотивація».

Нічого не відповівши, я рушив далі.

Хоч я й сказав, що треба поворухнутися, це не означало діяти безрозсудно, тому треба спускатися поступово. Адже потрібно спочатку з’ясувати справжню небезпеку підземелля.

Другий та третій поверхи не відкрили себе з нового боку. Єдине, що можна помітити, — це те, що на пошук противників витрачалося набагато більше часу. Наприклад, з Беллом очікується монстрів майже за кожним поворотом; я ж шукав щонайменше п’ятнадцяти хвилин. Саме тому довелося спускатись нижче.

Мани в магічних каменях кобольдів — три одиниці, не так багато, але на даний момент найкраще, що є. Всі магічні ядра відразу ж перекладаю в бали параметрів. Що підвищить ефективність полювання.

На четвертий поверх спустився майже повсякденно, але при цьому не втрачаючи пильності. Тихо ступаючи, намагався не видати свого місцезнаходження. Прислухався до будь-якого шароху, кожен тунель чи відгалуження перевіряв, перш ніж зайти. Така обережна поведінка забирала багато сил, зате я майже завжди міг вибрати з ким битися, а з ким — ні.

На четвертому поверсі монстри зустрічалися досить часто, та й поки що жодних проблем не було: з малими групками розбиратися було просто, а великі намагався оминати. Тікати поки що жодного разу не доводилося.

Вкотре виглянув з-за рогу і миттю зник. У тунелі побачив дев’ять кобольдів, і вони поволі наближалися. Раціональна частина розуму говорила відступити, не наражати себе на невиправданий ризик. За допомогою «Фарма» спокійно можу безпечно отримати силу, борючись зі слабкими монстрами, ось тільки це шлях боягуза. А трусу немає місця поруч із нею.

Повільно видихнув, я, безшумно вийняв меч із піхов, притулився до стіни. План сформувався миттєво, але, на жаль, доведеться використати брудні прийоми. Не зовсім по-лицарськи, але й монстри не стануть влаштовувати бій віч-на-віч.

Кроки наближалися, а разом з ними зростала напруга. Я розумів, що не маю права на помилку.

Хватка на ефесі посилювалася з кожним кроком. Очікування було нестерпним: секунди розтяглися за хвилини. Як тільки в проході з’явилися перші вороги, я завдав стрімкого горизонтального помаху. Дві голови були легко відокремлені, мить — і тіла зникли.

Ривок, широкий замах — і один ворог розрізаний у районі талії, другий залишився без ноги. Запахло кров’ю; кобольд звалився на землю, стискаючи культю і жалібно поскулячи. Я скривився. Незважаючи на те, що це монстр, він все одно був живою істотою. Мучити його не хотілося.

Секундна затримка коштувала втрату ініціативи; кобольди прийшли до тями і люто загарчали. П’ять монстрів разом зірвалися з місця.

Взмах.

Меч із дивовижною легкістю розрізав супротивника в районі тулуба.

Крок убік, довернути корпус. Пропустити в міліметрі пазурі другого.

Взяв меч зворотним хватом, зробив укол у спину. Вістря увійшло точно до хребта; тонкий скрик — і кобольд зникає в мареві. Це все я помітив краєм ока, основну увагу займали три останні монстри.

Якомога нижче присідаю, пропускаючи над головою кобольдів у стрибку. Зворотним рухом намагаюся зачепити бік четвертого. Через незручну позицію це вдалося, ось тільки монстр живий.

Беру меч звичним хватом і намагаюся збільшити дистанцію. Але монстри не дозволяють. Розвернувшись, вони знову кинулися на мене.

Якщо так, сам роблю ривок, вертикальний взмах розрізає кобольда, пазурі другого відбиваю наручем. Пораненого штовхаю під коліно. Не втримавшись на ногах, він падає. Не втрачаю моменту та добиваю, не зводячи погляду з останнього.

Оскалившись, він стрибає на мене, крок убік — пропускаю повз, розворот — і один точний випад ставить крапку в протистоянні. Хоча ні, чую слабке жалібне скиглення. Безногий кобольд ще живий. Підійшовши, побачив монстра в калюжі власної крові, неприємний металевий запах вдарив у ніс, а нудота підступила до горла.

— Вибач.

Швидкий розчерк клинка перериває життя останнього супротивника. Розумію, що це всього лише безмозкий монстр, штучно створений підземеллям, але все одно ніхто не заслуговує на тортури. Швидко зібравши всі магічні каміння, залишив прохід, адже запах та звуки бою можуть привабити інших мешканців поверху. Знайшовши більш-менш безпечне місце, сів відпочивати.

— «Це був непоганий бій», — похвалив мене Кіра.

— «Ось тільки одна помилка могла коштувала мені життя. Але не будемо про погане, ти краще скажи, скільки балів дій я отримав?»

— «1140 Еш, будь обережний», — голос друга був сповнений щирого хвилювання.

— «Не хвилюйся, я не збираюся вмирати незайманим».

— «Ха-ха-ха, заспокоїв».

Поглинувши магічні камені, відчув, що став трохи сильнішим. Відпочивши, пішов далі підкорювати підземелля. Через кілька годин і непростих бійок нарешті вдалося розглянути справжню небезпеку підземелля. Звук бою може запросто залучити іншу групу. Також прямо під час бою потрібно стежити за стінами та стелею. Яке ж було моє здивування, коли кобольд звалився зі стелі. Добре хоч на голову своєму побратимові, а не мені.

Белл і раніше розповідав про такі небезпеки, але ми жодного разу не натикалися на таке. Цікаво,я щасливчик чи невдаха, за один день зустрітися з такими рідкісними подіями?

Зітхнувши, подався в черговий тунель, зіткнувся ніс до носа з кобольдом. Секунда приголомшення, стрибок назад, меч миттєво залишив піхви, легко розрізав монстра на дві рівні частини.

— Фух, налякав, скотина, чого ти стояв без руху?! Прям фільм жахів якийсь.

— «Еш, ти ніби вирішив ніколи не лаятись».

— «Вирвалося, просто все сталося так раптово».

Підібравши ядро монстра, почав його поглинати. Раптом почувся шум натовпу, секундою пізніше в тунель-тихоні увірвалося безліч кобольдів.

— Лайно!

Меч у піхви — і збігаю. З такою кількістю мені не впоратися, їх щонайменше двадцять, звідки стільки?

— «Еш, знову».

Подолавши прямий відрізок, повернув праворуч, біжу тільки що пройденим маршрутом, адже шанс зустрітися з монстром у такому разі мінімальний.

— «Кір, просто надзвичайна ситуація», — встигаю відповідати на ходу.

— «Ти біжи-біжи, не відволікайся».

Тут ліворуч, вкінці перехрестя, монстри встигли трохи відстати, якщо так і далі піде, то без проблем відірвусь. До перехрестя залишалися лічені метри, коли вийшли два кобольди та перегородили прохід. Тікати нікуди, тому стрибнувк. Використовую плече монстра як трамплін, сальто в повітрі, легке приземлення на ноги і, не втрачаючи швидкості, біжу далі.

— «Це навіть весело! »  — радісно реготнув я.

— «Хворий виродок».

Відірватися вдалося за кілька хвилин, на третьому поверсі. Монстри втрачали інтерес поступово, починаючи з хвоста групи. Перевівши дух, вирішив розібратися з монстрами. Не хотілося б, щоби через мене постраждали новачки. Впоравшись із поставленим завданням, відчув втому, тому вирішив закінчити.

Мені сьогодні пощастило, випало одразу два пазурі, тож має сенс зайти до Гільдії. Щоб не виникло зайвих питань, довелося додати кілька магічних каменів. Денний дохід становив 6 750 валіс, що досить непогано.

Зайшов на ринок, купив продукти на вечерю і вирушив до покинутої церкви.

— Доброго вечора, Гестія-сама, Белл, — усміхнувся я їм.

— Привіт, Еш, — як завжди, життєрадісно привіталася Богиня.

— Як полював? — спитав Белл.

— Нормально. А ти як?

— Було складно, часто доводилося тікати, а ще нудно… — хлопець почав скаржитися. Я уважно його вислухав і дав кілька порад. Не те щоб я був якимось надтактиком, просто знайомий із звичками монстрів, а високий інтелект дозволяв аналізувати та знаходити рішення.

Після ситної вечері попросив Богиню поновити статус. Вона, звісно, не відмовила.

Ім’я: Еш Шики;

Титул: Мрійник

Рівень 1;

Характеристики:

• Сила: 9 — I → 179 — Н

• Витривалість: 4 — I → 167 — Н

• Спритність: 1 — I → 149 — Н

• Швидкість: 6 – I → 158 – Н

Додаткові параметри:

• Контроль: 2

• Резервуар ядра: 9/10

Окуляри дій (БД): 7 489

Навички:

[Працьовитість (пасив)]

[Ідеальна пам’ять (пасив/актив)]

[Розумніше в 2 рази (пасив)]

[Готування (пасив) Ур. 6 Досвід: 44,27%]

[Геній клинка (пасив)]

[Володіння полуторним мечем (пасив) Ур. 18 Досвід: 15,83%]

[Такий як усі (пасив)]

[Стійкий розум (пасив)]

[Фарм (пасив)]

[Магічне ядро (пасив) Грейд 1]

[Магічний ланцюг поглинання (актив)]

Неймовірний приріст характеристик не дивний, адже це досвід за тиждень застою та за сьогоднішній день. Особливо за сьогодні, адже за останні чотирнадцять годин я викладався на всі сто двадцять відсотків! Багаторазово бився проти переважаючих ворогів; постійно відчував подих смерті.

А далі хочеться плакати: дев’ять із десяти, це фіаско. Просто немає слів… Але ж у мене було магічне каміння. Прикро…

Збільшився контроль на два пункти. Напевно, це тому, що я відчув магічний ланцюг та ядро. Думаю, у майбутньому, коли ця характеристика збільшиться, зможу відчувати рівень заповнення ядра.

Ну і останнє, найсмачніше, — це, звісно, бали дій. Їхня кількість зросла аж на сім тисяч, що дуже і дуже багато. Що ж, сподіваюся, що далі швидкість розвитку лише збільшуватиметься.

    Ставлення автора до критики: Позитивне