Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Жіноча краса творить дива. Вже за дві години від колишнього спустошення не залишилося й сліду. Якщо так, то треба розібратися з набутими знаннями. Зручніше присівши, відкинув голову і замружився. Наступної секунди голову заповнила чиста інформація, не обтяжена словами чи образами, — це була сама суть магічного навика. За коротку мить я зрозумів знання, які інші вивчають довгі роки. Але не сказав би, що мій шлях кращий. Біль, який зазнав, не побажав би навіть ворогові. Похитав головою, відганяючи неприємні спогади, і зосередився на накику.

Магія Укріплення підвищує всі властивості матеріалів: гнучкість, міцність, гостроту і таке інше. Наприклад, якщо зміцнити тіло, всі мої показники зростуть на 30%. Але це ще не все. Також посиляться всі органи почуттів: зір, слух, смак, нюх та дотик.

Звичайно, є і обмеження. Наприклад, посилити тіло можна набагато більше, бо якість ланцюгів дозволяє, але тут уся проблема у кількості. На даний момент їх катастрофічно мало, — скелет без м’язів і зв’язок, працюватиме, але слабо, а якщо посилити надмірно — не витримає тіло. Як підсумок, можна і калікою залишитися, тому використовуватимемо з розумом.

Зміцнювати предмети взагалі не можу — для цього потрібно бачити порожнечі об’єкта, а це можливо тільки зі Структурним аналізом, якого я не маю. В принципі, можна спробувати і очима знайти ці порожнечі. Сумніваюся, що щось вийде, але перевірити все ж таки варто.

Вийняв з піхов кинджал і почав вдивлятися. Знайти необхідне вдалося, ось тільки проблема в тому, що видно лише частину. Цього недостатньо – треба бачити все, причому в об’ємному вигляді. Жаль, звичайно, але без додаткової покупки не обійтися.

Так, настав час перейти до другої частини випробувань. Благо щоб посилити тіло, структурний аналіз не потрібен. Активував магічні ланцюги. Хвилі мурашок пробігли по всьому тілу. Енергія почала поширюватися по м’язах, кісткам, зв’язкам, внутрішнім органам та нервам. Нові відчуття надовго поглинули мою увагу. Розплющивши очі, помітив лінії, що світяться на руках, ногах і скронях. Але цього разу вони помітні звичайним зором. Якийсь час витратив на розгляд себе з усіх боків. Що сказати, безперечно круто!

Як тільки бурхливі емоції стихли, звернув увагу на легкість і силу, що наповнює тіло. Усі органи чуття стали на порядок гострішими. Слух вловив, як у сусідньому тунелі крапля води впала в калюжу; шкіра відчула легкий вітерець, якого раніше не було; ніс розрізнив масу нових запахів. Не зовсім приємних, але все ж таки. Посилення ніяк не вплинуло на очі з активним Бьякуганом, а смакові рецептори нема чим побалувати, на жаль. Але це не страшно — ще час поекспериментувати.

Почуваюся надлюдиною; нові відчуття не напружують, навпаки, викликають звикання. Зсередини розпирає спрага дій і бажання пустити силу, але перед цим потрібно дізнатися магічні витрати. Прислухався до відчуттів. На підтримку витрачається мінімум сил, основні витрати безпосередньо пов’язані з рухами. Міні-тренування дало більш детальну інформацію: чим більше виходжу за свої межі, тим більше витрати, але це не проблема з моїми запасами.

Після проведення всіх найважливіших дослідів, більше не став стримуватися і пустив силу в хід. Сьогодні для підземелля я став найстрашнішим кошмаром і на своєму шляху вбивав кожного монстра. Особливо постраждали Тигроікли з сімнадцятого та Мінотаври з п’ятнадцятого. Монстри сильні і якнайкраще підходили для випробування нових можливостей. Також затримався на одинадцятому, пояснив усьому роду Срібних Грив, як вони не мали рації, напавши на мою родину. Ні, я не катував їх. Що, я монстр якийсь? Один удар – не більше.

Виходячи з підземелля, я посміхався. Настрій був райдужним, хотілося співати та танцювати. Нарешті, перша магічний навик, та ще й мого кумира, Емії Широ. Наспівуючи якийсь опенінг з аніме, підстрибом прямував на ринок. Хорошим настроєм треба ділитися, тому сьогодні розщедрився на дорогу вечерю.

Відчинивши двері в кімнату, побачив, як Гестія обіймала Белла, а той, червоніючи, намагався залишити залізні обійми.

— Привіт. Я не вчасно? Може, зайти трохи згодом? — не вперше заставав таку картину, але завжди почував себе трохи ніяково.

Дівчина послабила хватку, чим і скористався друг. Вирвавшись із м’якого полону, хлопець полегшено видихнув і промовив:

— Ні, ти якраз вчасно.

Гестія онадула щічки і схрестила руки під грудьми. Виглядала вона, як скривджений хом’ячок. Мило, так і хочеться затискати.

— Еш, скільки разів я говорив, давай купувати вечерю разом, — обличчя хлопця набуло стурбованого вигляду. — Тобі, напевно, важко заробляти самому.

— Белл, ми не раз це обговорювали. Ви для мене багато зробили, я хочу вам хоч якось віддячити. Не позбавляй мене цієї можливості, будь ласка, — він збентежився і відвернувся, бурчачи собі щось під ніс.

— Ти зробив нам не менше. Тому перестань вважати себе нашим боржником, — проникливо зазирнула мені у вічі богиня. Тут уже я не знав, що відповісти, тому повів розмову в інше русло:

— Давайте не сперечатимемося, у мене надто гарний настрій для цього, — друзі погодилися відкласти розмову, і ми почали вечеряти. Смакота! Не дарма, стільки грошей витратив. Випічка просто клас.

— А що сталося? — поцікавився Белл.

— Та так, щось дуже круте, — замріяно посміхнувся, згадуючи першу магію.

— Невже якась дівчина-кішка дозволила тобі торкнутися свого хвостика? — припустив хлопець. Я збудував таку пику, що друзі не втрималися і покотилися від сміху.

— Ні ти помиляєшся.

Хлопець не звернув уваги і продовжив:

— Арня буде засмучена, ех, доведеться її передати, що ти знайшов іншу.

— Нічого подібного, — замахав руками.

— А, вона просила передати, що, якщо ти пообідаєш у пабі, вона дасть торкнутися свого хвостика. Ну що, підеш?

— Піду, —миттєво відповів я.

Це ще більше розсмішило друзів. Так, весело перемовляючись і жартома, пройшла вечеря, потім, за традицією, оновила статус.

Ім’я: Еш Шики;

Титул: Мрійник

Клас: Трейсер

Рівень 2→3;

Характеристики:

• Сила: 298 — G → 28 — I

• Витривалість: 467 — Е → 90 — I

• Спритність: 713 — B → 257 — G

• Швидкість: 887 — A → 288 — G

Додаткові параметри:

• Контроль: 5122 (3 680+25%+522)

• Мана: 40 928 (36 816+4 112)

• Швидкість відновлення: 2,08 (0,99+1,09) МР/сек

• Кількість ланцюгів: 6

• Резервуар ядра: 163 840 / 13 200

Бали дій (БД): 300 148

Магія:

[Магія Укріплення Ранг:S]

Навика:

[Готування (пасив) Ур. 12 Досвід: 78,04%]

[Володіння полуторним мечем (пасив) Ур. 45 Досвід: 99,98%]

[Магічне ядро (пасив) Грейд 15]

[Мічник двох клинків (пасив) Ур. 67 Досвід: 38,58%]

[Покращений Інтелект (пасив) Ранг: Н]

[Бьякуган (актив) Ранг: В]

[Регенерація (пасив) Ранг: Н]

[Магічний опір (пасив) Ранг: I]

[Аномальний опір (пасив) Ранг: I]

Ех-х, щоразу тішуся, коли заглядаю в рядок класу. Посмішка сама собою наповзає. Але також це і відповідальність, я не можу зганьбити ремесло Широ, тому обов’язково стану гідним наступником або послідовником.

З’явився пункт «Магія». Укріплення без опису, і це, зрозуміло, не потрібне — усі знання в голові. Дивує ранг S, — дивно, звичайно ж, але цілком зрозуміло. По-перше, магія повністю залежить від показників контролю та кількості мани. Поки в мене достатньо енергії і я можу її контролювати, матеріал можна покращувати хоч до безкінечності. Хоча це грубе перебільшення — об’єкт не менш важливий. Чим міцніший матеріал, тим більше можна ввести магічної енергії і краще стане об’єкт. У разі, якщо перенаситити матеріал маною, він може вибухнути, — приблизно таким чином Арчер створював свої Зламані фантазми .

По-друге, це вузька спеціалізація. Магія укріплення Широ могла не тільки підвищувати властивості об’єкта, але й могла змінити їхню форму на більш зручну та повертати її назад. Я ж можу лише підвищувати якість предметів та тіла. Думаю, це не єдині причини, але явні.

Скомкав листок, попрощався з друзями і вирушив до себе. Всю дорогу посилено розмірковував і, навіть коли прийшов у номер, не залишив це.

— «Ти чого такий похмурий?» — вирвав з роздумів друг.

— «Так так, думаю про наступний етап».

— «А що з ним не так? Насамперед тобі потрібен Структурний аналіз».

— «Звісно. Хвилює мене інше. Як добиратися до дев’ятнадцятого поверху непоміченим. Кімната Голіафа пряма, як стріла. Авантюристи постійно ходять туди-сюди, сховатися ніде. Вночі полювати не варіант. Хоч стрибай у інший світ за мантією-невидимкою».

— «В принципі, можна, але в мене є кращий варіант. Я можу зачаровувати предмети».

— «Наділення предметів особливими властивостями, я правильно розумію?» — це такі перспективи! Звісно, якщо правильно використовувати.

— «Так, правильно, до речі, твої мечі зачаровані на збереження властивостей», – а це вже несподівано, не раз дивився на клинки через Бьякуган і нічого незвичайного не побачив.

— «Але ж ти сам казав, що це заслуга металу, якості роботи та передових технологій», — активувавши Ідеальну пам’ять, я майже дослівно повторив його слова.

— «І це правда, просто на той момент зброя ще не була зачарована. Я це зробив після того, як ти визнав свої бажання та мрії».

— «Але хіба титул не був подарунком?» — хоч начебто я маю бути щасливим за додатковий рояль, але насправді в ситуації був і негативний бік. Кіра зробив щось без мого відома та згоди, а це вже насторожувало.

— «Був і є,» — легко погодився друг. — «Але, якщо чесно, він годиться лише у довгостроковій перспективі. Ну, а те, що тобі було потрібно негайно, — це висококласна зброя. Знаючи твій важкий характер, ти б нізащо не погодився взяти два подарунки, а один уже я не міг дати. Титул дорогий і майже марний, а зачарування надто дешеве. Тому я видав його як бонус. Передбачаючи твоє наступне питання, скажу, що насправді зачарування досить слабке, тільки зберігає наявні властивості клинків. За рахунок цього і дешеве — лише 1 500 000 балів дій».

— «Не вгадав, мене більше хвилює, що ти можеш щось робити без мого відома», — похмуро промовивши, дивився прямо в стіну навпроти, наче він не в моїй голові, а поряд.

— «Я не брехатиму чи виправдовуватимуся. Скажу прямо, я можу робити все, що захочу: давати і забирати», — після його важких слів я відчув себе, як ніколи, вразливо, немов іграшка в руках ляльковода. — «Але тобі не варто хвилюватися, я присягаюсь, що ніколи не нашкоджу ні тобі, ні дорогим тобі людям. Все, що ти заробив, у будь-якому випадку залишиться з тобою назавжди».

І я йому повірив. Було відчуття, що це не просто слова, а клятва, підтверджена магією чи чимось, що набагато вищим. На деякий час я залишився наодинці зі своїми думками. З одного боку, по суті я раб, а з іншого — його клятва. Але хіба я можу вплинути на щось? З його допомогою набути непорушної сили, а потім повстати. Дурниця, так буває тільки в казках. У мене два варіанти: вважати себе рабом, всього боятися і прожити нікчемне життя, або довіритись і продовжувати прагнути виконати потаємну мрію. Відповідь очевидна.

— «Дякую за турботу», — щиро подякував партнеру. Я відчув, як він розслабився і полегшено посміхнувся.

— «Ні, це я маю тобі дякувати, ти заслужив ще один под…»

— «І чути нічого не бажаю», — різко перебив його, невдоволено скривившись. — «Мені вистачає роялів у кущах. Але є питання, яке мені не дає спокою. Хто ж ти?»

— «Сприймай мене, як спостерігача, незалежного спостерігача», — у його словах я відчув сум і небажання продовжувати розмову, тому різко переклав тему:

— «Кіро, а ти можеш зачарувати предмет на телепортацію? Це здорово заощадило б час».

— «Ти маєш на увазі Хірайшин Техніка літаючого бога грому ?

— «Ні, я розумію, це буде надто дорого, мені щось простіше: два об’єкти, які можна пересувати відносно один одного, можна пересуватися в обох напрямках. Також потрібно, щоб ці два об’єкти не зацікавили авантюристів, монстрів чи підземелля. Для зменшення ціни зроби довгу активацію».

— «Одне уточнення, про які об’єкти ти говориш? Адже розмір має значення: що більше, то дешевше».

Я почухав голову і зніяковіло посміхнувся.

— «Спочатку думав, як Мінато, використовувати кинджали, але розумію, що вони привернуть увагу, тож це буде невелике каміння. Вони скрізь, і ніхто на них не звертає уваги, — ідеальне маскування».

Кіра почухав підборіддя.

— Так, справді, непогана думка. Це коштуватиме п’ять мільйонів; обмежень на відстані немає, але витрати енергії, відповідно, збільшаться».

Зрозуміло, у світлі нових даних логічніше для початку мати артефакт, а вже потім потрібну магію.

Усі наступні дні займався виключно фармом балів на сімнадцятому. Поверх досить цікавий і, можна сказати, особливий. Умовно його можна поділити на дві зони: зі звичайними монстрами та кімната боса. На жаль, мені так і не вдалося подивитися бій із Голіафом. Ну та гаразд, ще випаде випадок.

Зона зі звичайними монстрами велика і заплутана, небезпечних супротивників достатньо, що позитивно позначалося на фармі балів дій та магічної енергії. Небезпечних моментів було чимало, але я вже не той новачок, що був раніше. Якщо не допомагав досвіду, рятували навики.

Коли зібрав потрібну суму балів, Кіра зачарував два нічим непримітні камені, використовуючи мою магію. Звичайним зором ніяк не відрізнити артефакт від звичайного каменю, але як тільки включити Бьякуган, він починає світитися і випускати іскри до стелі. Видно здалеку, що неймовірно корисно, а ще дуже гарно. Отже хвилюючий момент першої телепортації. Наступивши на камінь, спрямував магічну енергію через ланцюг на нозі. Артефакт слухняно почав поглинати ману, згодом почав світитися, але простір навколо не не освітлював. Тільки глянувши на камінь, могло побачити сліпуче синє світло. Непогано, він не дасть місце навіть у непроглядній темряві.

Поки розмірковував, артефакт увібрав достатньо магічної енергії для перенесення. Мить дезорієнтації — і я опинився на п’ятому поверсі. Переміщення не супроводжувалося якимись ефектами: жодного викривлення простору, спалахів, сяйв або піктограм. Просто один момент нікого не було на цьому місці – в інший з’явився на п’ятому поверсі. Чудово тепер ефективність полювання зросте ще більше!

Операцію з проникнення на дев’ятнадцятий поверх призначив післязавтра. Цілий день відсипатимуся, а вночі проберуся на потрібний рівень і полюватиму до вечора.

Звучить просто, тільки мені довелося непогано так постаратися, щоб заснути вдень. Раніше з цим проблем би не виникло, міг хоч добу безперервно нічого не робити, але з приходом Кіри все змінилося, і тепер я постійно в русі. Загалом, абияк відпочити вдалося.

За вікном хмарна темна ніч. Вже не чутно веселого гомону з трактирів або натовпу, що хитається, — місто спало. Одягнувшись у обладунки і прикріпивши до пояса мечі, я непомітно вибрався з готелю.

Ідучи майже порожньою вулицею, час від часу зустрічав людей: хтось ледве ноги переставляв, були й підозрілі особи, закутані в темні плащі, навіть кілька парачок побачив. Останніх, до речі, проводив заздрісним поглядом. Ну нічого, колись і я буду ось так, на ніч дивлячись, гуляти з коханою… Ах, мрії, мрії.

Намагався триматися темряви та не привертати зайвої уваги. Хоча робити це було важко, адже щокроку магічний ліхтарик. І що ближче до Вавилонської вежі, то частіше вони зустрічалися. Хм-м, а нічний Ораріо — гарне місце, треба якось виділити час і прогулятися.

Нічне підземелля нічим не відрізнялося від денного. Все ж таки для нього немає такого поняття, як час доби. Кроки породжували відлуння в порожніх тунелях та проходах. Час і місце навіювало нудьгу, але я змусив себе підбадьоритись, бо зараз не місце для дурних роздумів. Дійшов до телепорту на п’ятому поверсі, почав накачувати артефакт і поклав руку на ефес меча.

Довелося влити 20 000 МР, щоб повністю зарядити камінь. Тут діяв принцип 1 000 одиниць поверх; Зручно, можна передбачити витрати на майбутнє.

Мить дезорієнтації — і я опинився на сімнадцятому поверсі. Зустріла мене дупа Тигроікла. Чи не найпривітніше привітання. Кіт відчув моє рух і повернув голову. На мою думку, я побачив на його морді приголомшення. Нічого дивного, адже коли тигр прийшов, то за спиною нікого не було, глухий кут, а тут — бац! — І людина з повітря.

Тигр швидко прийшов до тями і стрибнув у мій бік, маючи намір покуштувати свіженького м’яса. У повітрі монстр не міг змінити траєкторію польоту. Ковзаючий крок убік. Меч безпомилково пронизав серце монстра. Тіло поваленого ворога миттєво зникло і на землю впав магічний камінь.

Піднявши трофей, одночасно поглинув ману та просканував оточення на наявність людей та монстрів. У радіусі трьохсот метрів нічого незвичайного не виявив. І не дивно, адже зараз глибока ніч, але все ж таки…

Закінчивши розвідку, трохи розслабився і закинув у кишеню камінь телепорту. Не гаючи часу, рушив у бік вісімнадцятого рівня. Перебуваючи в тіні проходу, дивився на обитель монстра Рекса Голіафа. Кімната сама по собі була досить незвичайною, одна зі стін, ідеально рівна та гладка, м’яко світилася. Незважаючи на сумну історію, Велика Стіна Скорботи притягувала погляд.

Вхід на вісімнадцятий поверх був у протилежному боці, приблизно за два кілометри. Мої очі не могли так далеко зазирнути, тому я відчував себе вразливим без розвідки — надто вже звик бути в курсі подій навколо. Але нічого не вдієш — працюємо з тим, що маємо. Приховав обличчя ганчіркою, про всяк випадок зміцнив тіло на максимум і на повній швидкості рушив уперед. Ядро та магічні ланцюги, м’яко світячись синім навіть через одяг, привертали своїм виглядом зайву увагу. Помітити мене здалеку — раз плюнути, тому вдивлявся в далечінь, щоб у разі чого повернути назад.

Застереження були марними, бо я спокійно вийшов на поверх, нікого не зустрівши. Перед очима розкинувся неймовірний вигляд: дерева, трава, струмок, і все це було під землею. У центрі поверху росло гігантське дерево, на гілках якого можна спокійно збудувати будинок. Але найбільше мене вразила стеля, усіяна кристалами: у світлий час доби вони сяяли, і тут наставав день, а вночі тьмяніли, але не всі. Це створило ефект нічного неба, як на поверхні, із зірками. Гарне місце, не дарма його називають утопією чи підземним курортом.

Вітерець м’яко тріпало волосся; насолоджуючись природою, повільно йшов і розглядав усе довкола. Де-не-де бачив, як кристали росли прямо з землі. Вони не сяяли, але виглядали все одно незвично. Прогулянка непомітно закінчилася біля входу на дев’ятнадцятий поверх, настав час повернутися в бойовий стан.

Новий рівень зустрів деревами, рідкісним чагарником і землею, вкритою пожухлим листям. На поверсі панував сутінки, які не були проблемою для Бьякугана. Провівши розвідку, знайшов кілька монстрів. Їхні вогники були на порядок більше, ніж у Тигроікла, а значить, вони набагато сильніші.

Найближчий вогник знаходився в сотнях метрів на північному заході. Наблизив картинку і побачив Грізді — три метри заввишки, стільки ж завширшки, а це, на хвилиночку, рачки. Що буде, коли він стане на задні лапи… жах. Але це тільки змусило кров завирувати в жилах і зробити крок уперед.

Повільно ступаючи назустріч монстру, я вивчав його слабкі місця. На відстані п’ятдесяти метрів ведмідь почав насторожено прислухатися до тиші лісу. Чому не допомогти? Звук мечів, що виймаються з піхов, змусив монстра миттєво повернутися в мій бік.

Заревівши, цей танк рушив на мене. З кожним метром він набирав все більшу швидкість, маючи намір збити своєю тушею. Але я теж не спав і перестрибнув монстра в останній момент.

Мишко пройшов повз, зупинився, якось образливо рикнув, розвертаючись у мій бік.

— Вибач, друже, ми у різних вагових категоріях, — пожав плечима, при цьому стежачи за кожним його рухом.

А поблизу монстр на задніх лапах вражав : довгі пазурі, гострі зуби, могутнє тіло та жорстка темна шерсть. Поки я його роздивлявся, супротивник замахнувся. Неймовірно швидкий для таких габаритів удар я не наважився прийняти.

Крок назад — і гострі наче кинжали кігті в сантиметрі розминулися з моєю плоттю. Грізлі, розчаровано рикнувши, почав хаотично атакувати. Жахливої сили удари створювали пориви вітру та кратери на землі. Добре, що я не наважився блокувати, бо, боюся, легким ударом не обійшлося б.

Розірвавши дистанцію, активував магічні ланцюги на повну. Світ сповільнився, удари монстра втратили минулу швидкість. З новою швидкістю став аналізувати та вичікувати вдалого випадку. Через деякий час я пристосувався та дочекався шансу. Пропустивши над головою черговий розмашистий удар, контратакував. Клинок легко пронизав товсту шкуру і пошкодив зв’язки на лапі. Кінцівка безвольно повисла. Грізлі впав у шалену лють. І навіть із однією робочою лапою тиск не зменшився — навпаки, зріс.

Одну атаку довелося прийняти на схрещені мечі. Зі снопом іскор мене знесло, як пушинку. Відчуття було таке, наче збив поїзд. Тільки дивом вдалося не випустити зброю. Ось що робить лють, помножена на силу та вагу. Недовгий політ закінчився зіткненням із деревом. Удар припав на спину, все повітря вибило з легень, а в очах на мить потемніло. Біль була неймовірною, навіть вдих було важко зробити. Але в такий момент я не вдавався до навика — впорався самостійно.

Прийшовши до тями, одразу здійснив перекат убік. Секундою пізніше мене обдало дощем із тріски. Мішка начисто зніс дерево, пробіг ще трохи, почав розвертатися. Оскільки одна кінцівка неробоча, розворот виявився повільнішим, ніж уперше. Не став упускати такий гарний момент. Зайшовши з боку пошкодженої кінцівки, стрибнув, маючи намір закінчити бій одним ударом. Перебуваючи у повітрі, відчув небезпеку. Ведмідь смикнувся всім тілом, що дозволило йому використовувати неробочу кінцівку, як батіг. Ухилитися в повітрі було неможливо, тому я захистився мечами.

Хоч удар виявився не таким сильним, як перший, мене знесло набагато далі. І знову мій політ зупинило дерево. Щоправда, цього разу згрупуватися в повітрі не вийшло, і я врізався у виступаючий сук рукою. Неприємний хрускіт — і жахливий біль обпік ліву кінцівку. Миттєва оцінка ситуації: відкритий перелом та рясна кровотеча, меч неможливо утримати. Тому я кинув правий клинок в противника і підібрав, що випав.

Снаряд вп’явся в тіло монстра по саму рукоятку, але нічого серйозного не пошкодив. Черговий розлючений рик, і ведмідь знову став на карачки, розігнавшись у мій бік. Як би мені не хотілося перемогти самотужки, але біль надто сильно заважав, відключив. Бій треба закінчити якнайшвидше, а то кров’ю стечу.

Перестрибнув монстра. І, тільки-но приземлився на ноги, з усією доступною швидкістю рвонув до супротивника. Змах — і сухожилля на правій опорній нозі пошкоджено; ухилення від гострих кігтів та зубів; відступив. Глізлі завалився рачки, втратив більшу частину мобільності. Використовуючи перевагу в швидкості та маневреності, пошкодив усі кінцівки, і тільки після цього заліз на спину та пронизав серце ворога.

Після мого удару ведмідь зник у мареві, залишивши по собі магічний камінь розмірами зі страусине яйце та мій меч. Переконавшись, що битва не привабила інших монстрів, я, струсивши кров з клинка, вклав його в піхви і зайнявся рукою. За допомогою Бьякугана очистив рану від сміття, вправив кістку та перев’язав руку. Регенерація подолає пошкодження, але на це знадобиться кілька годин. Тому, випивши зілля, я трохи пришвидшу процес. Підібравши меч і магічний камінь, сів біля найближчого поваленого дерева і почав відпочивати після тяжкого бою. Але довго не діяти не вдалося, мені просто набридло нічого не робити. Насамперед поглинув енергію; виявилося, що в одному такому камінчику аж 5 000 МР. Ну а другою справою вирішив трохи розвіяти нудьгу розмовою.

— «Кір, скільки коштує Магія Розуміння Структури?»

— «Недорого, 500 000 балів. До речі, за ведмедика – 13 600. Але твоє бажання закінчити все одним ударом зіграло з тобою злий жарт».

— «Ти правий. Але все ж таки мені не подобається завдавати біль», — пожав плечима. Рух потривожив руку, тож я мимоволі скривився.

— «Ну, тоді страждай сам».

— «Е-е-е, ні, ти ж знаєш, я не люблю біль. Просто цього разу не пощастило», — зручніше відкинувся на повалену колоду, приготувався до довгих дебатів — це допоможе згаяти час. І Кіра не розчарував мене: ми довго балакали, я зрідка дивився, як зросталася кістка та рана загалом. Все ж таки Бьякуган корисний не тільки в бою. Коли рука прийшла в норму, я продовжив полювати.

Здебільшого моїми противниками були Грізлі. Такий підхід дозволив вивчити супротивника та отримувати менше ран. Згодом я зміг домінувати у бою і навіть кількома змахами вбивати. Загалом тепер ведмеді для мене не більше, ніж ходячі мішки досвіду. Тому я переключився на ящерів, а потім мій погляд зупинився на вівернах. Вистежити останніх не стало проблемою, ось тільки цей монстр – денна пташка, вночі спить. Раціонально було б скористатися слабкістю та вбити, але це низько. Тому добру частину ночі витратив менш сильних противників.

Кристали на стелі почали поступово сяяти, отже, на поверхні настав ранок. Відмінно, виходить, і виверне належить прокинутися. Вийшовши з лісу, попрямував до місця проживання крилатих — до скелястої місцевості без жодного дерева. Знайти супротивника не склало проблеми, а ось місце — справді проблема. Ну так, з Бьякуганом все ж таки вдалося підібрати оптимальний варіант. Відносно рівна місцевість, рідкісний чагарник, великі валуни, і у разі бою не потурбую сусідів.

Короткими перебіжками підкрадався ближче до монстра. Я ще здалеку розгледів усі слабкі сторони. Що здивувало, так це зовнішність — виглядало це диво, пряме як птеродактиль з каменем у лобі: великі шкірясті крила з кігтями на кінцях, довга витягнута дзьоб і потужні задні лапи з жахливими кігтями.

Поки дивувався виду віверни, встиг дістатися останнього укриття, далі — відкритий простір. Налаштував себе на складний бій, вийняв з піхви клинки, укріпив тіло на максимум і рвонув від каменю до ворога. Намагався рухатися безшумно, але при цьому не втрачаючи швидкості. Моє завдання було пошкодити крила. Ворог був до мене спиною, тому я був майже певен, що встигну зробити задумане.

На відстані якихось п’яти метрів віверна відчула небезпеку і змахнула крилами. Бьякуганом я побачив, як з каменю на голові до крил рушила мана, під час помаху вся накопичена енергія поширилася довкола. Повернутися часу не залишилося, тому мене просто здуло. Світ закрутився: кілька перекидів у повітрі та жорстке приземлення на спину.

Віверна, побачивши мене, набрала висоту, зробила коло над полем бою і спікувала вниз. За мить до зіткнення виставила задні лапи, маючи намір розполосувати кігтями. Я передбачив такий результат і був готовий, в останній момент присівши та виставивши клинки вгору. Пазурі були без опору зрізані, разом із ними частина кінцівки.

Почулися пташині крики; монстр, незважаючи на біль, зумів уникнути зустрічі із землею та набрати висоту. Піднявшись на деяку відстань, супротивник запустив у мене лезо повітря. Магія залишала на камінні гладкі зрізи. Рівень як мінімум G; якщо підставлюся, магічний опір не допоможе. Повертатися не складало труднощів, адже я бачив потоки магії до і після каста.

Пташка, незважаючи на марність своїх дій, продовжувала обсипати мене магією до кінця, поки втрата крові не змусила приземлитися. І як тільки вона торкнулася землі, шансів у неї вже не залишалося. Моїми трофеями стали магічний камінь на 20 000 МР, 20 000 балів дій та Сльоза Віверни. Останній трофей вирішив залишити — місця займав мало, річ рідкісна, може, в майбутньому знадобиться.

Трофеї — вищий клас, ось тільки такий бій мені не подобався. Може, я надто сентиментальний, але не хочу, щоб монстри страждали. Тому, поки не освою дальні атаки, не зв’язуватимуся з літаючими противниками. Вирішивши, я продовжив полювання на ведмедів і ящерів до самого вечора. Залишивши камінь телепортації в непомітному місці, перемістився на п’ятий і втомлено помчав додому.

    Ставлення автора до критики: Позитивне