Повернутись до головної сторінки фанфіку: Мрійник

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

На тридцять сьомому поверсі стіни, земля та стеля були білого кольору. У центрі величезного лабіринту, у кімнаті, Монстр Рекс Удайуса зараз стояли численні намети. Тріск вогнищ, навколо яких зібралися люди, ельфи, гноми та звіролюди. Вони весело про щось розмовляли, сміялися.

Навколо табору можна було помітити пости охорони, які пильно вдивлялися в напівтемряву поверху. Раптом котяче вухо одного охоронця сіпнулося, він уловив новий звук. Насторожившись, він приготував спис і вийшов напереріз. Однак напружувався, він даремно просто один із розвідників повернувся. «Але чому один, і до того ж у такому поспіху?» — Подумав охоронець, але не надто замислювався про це і просто пропустив члена своєї родини.

Розвідник із раси прекрасних ельфів швидко перетнув табір, поки не дістався центрального намету. Він зупинився перед входом і спочатку вирішив відновити дихання, але з того боку почулося запрошення.

— Заходь.

— Вибачте за вторгнення, — відкидаючи полог пройшов ельф і побачив капітана родини Локі, Фінна.

— Розповідай, що трапилося, — м’яко наказав хобіт, глянув на співрозмовника, відклавши перо з чорнильницею, зручніше вмостившись на ящиках.

У рейді немає місця зручностям і тому стіл та стілець невиправдана розкіш. Доводиться обходиться ящиками, коли треба писати звіт.

— Під час розвідки ми натрапили на несвідомого шукача пригод. Але ми не знали, чи варто його приводити до табору, — невпевнено промовив ельф.

— Він становить небезпеку? — піднявши брову, спитав Фін.

— Не знаю. Вам краще самому подивитись.

***

Я прокинувся від сонячного проміння, яке било мені прямо в обличчя. Неохоче розліпивши віки я потягнувся всім тілом. Ох як добре почуваюся, просто чудово, енергія так і б’є ключем. Давно мені не доводилося почуватися так добре.

Поглянувши на ліву руку, я побачив, що вона перев’язана якоюсь зеленою тканиною з символами. Досить знайомі символи. Активувавши Бьякуган я розглянув магічну структуру і виявив багато відомих характеристик, і розібрався з функцією пов’язки. Вона стримує ауру смерті, що дуже корисно у моєму випадку. Переконавшись, що запам’ятав структуру до дрібних деталей, я звернув увагу на світ навколо. Кімната в якій я виявився мені невиразно знайомою, але моя рідна пам’ять не дозволила пригадати місце. Тому я активував Ідеальну пам’ять і миттєво розгадав питання, що мучило. Це є гостьова кімната у Сутінковому будинку котру я бачив тільки раз коли навідувався у гості до Локі.

Двері кімнати почали відчинятися і довелося відключити Бьякуган. У заході сонця я побачив молодого хлопця з холодним обличчям і котячими вушками на маківці.

— Ти прокинувся. Чудово. Почекай тут, — досить сухо промовив член сім’ї Локі і вийшов, не забувши замкнути мене на ключ.

Напевно така поведінка обумовлена моїм виглядом, все ж таки маски немає, а Спотворення сприйняття відключено. Ну, принаймні він йде доповідати про мене, а я поки що переодягнуся, благо одяг і сумка виявилися поруч. Хоча було видно, що мої речі обшукувалися.

Декількома хвилинами пізніше до кімнати увійшли Локі і Фінн. Дівчина у своїй звичайній манері сіла на стілець схрестивши свої ніжки, а хобіт став біля стіни немов страж.

— У нас багато питань, але давай спочатку почнемо зі знайомства. Мене звуть Фінн Дайме, а це пані Локі.

Знайомства? Ем, що він, не пам’ятає мене? Ну в принципі без маски ми зустрічалися тільки раз, коли я з Бете посварився, і з того часу багато води вибігло. Схоже, Локі зараз грає якусь гру. Ну що ж, підіграємо.

— Приємно познайомиться мене звати Еш Ейнсворд. Ви не скажете, скільки днів я спав? — дружелюбно посміхнувся до своїх співрозмовників.

— Ти був непритомний більше трьох днів, — легковажно відповіла Локі. Я неприємно здивувався, оскільки це означає, що за три дні я втратив три мільярди балів, залишилося всього п’ять і мені слід поспішити. Поки я планував наступний крок, богиня змінилася в обличчі, тепер вона пронизувала мене своїми червоними очима. Атмосфера в кімнаті швидко поважчала. — Що з твоєю рукою?

Її питання породило якесь незрозуміле почуття у грудях, щось було не так. Але зараз у мене не було часу розмірковувати, я мав дати відповідь. Раптом двері відчинилися і зайшов уже знайомий мені хлопець із котячими вушками. Він попрямував до Фінна і почав щось йому шепотіти.

— Вибачте, але мені треба вас покинути, — винувато посміхнувся хоббіт, і з легким поклоном Локі він покинув кімнату, залишаючи нас наодинці.

Коли вони зникли, а кроки вже були не чути, я спокійно відкинувся на ліжко. Але перш ніж відкривати рота, про всяк випадок перевірив стіни на наявність зайвих вух. На щастя, таких не виявилося.

— Ти б не могла припинити свердлити мене таким поглядом, а то мені якось не по собі, — для більш наочної демонстрації почуттів я навіть обійняв себе і почав удавано тремтіти. Дівчина підняла одну брову, але наступної миті її личко знову набуло звичайного виразу обличчя.

— То що ж сталося?

— Якщо чесно, я й сам не знаю. Але тобі не варто хвилюватися, скоро це прокляття стане лише неприємним спогадом, — легковажно махнув лівою рукою я. — Вибач за причетні незручності.

— Нічого, все гаразд, — усміхнулася дівчина.

Але ця посмішка була якась не така, наче в ній не вистачало чогось важливого. Двері відчинилися і в кімнату увійшла Принцеса меча. Дівчина була одягнена в легке біле плаття, яке підкреслювало її чарівні вигини тіла. Коротка спідничка приковувала до себе погляд, але я не став хтиво вирячитися на красуню і поспішив привітатися.

— Доброго вечора Айз-сан, давно не бачилися.

Дівчина незрозуміло дивилася на мене, після чого мило схилила голову на бік, від чого її довге золотисте волосся колихнулося. Красиво. Не можу не визнати, я навіть на мить втратив голову. Але такі слова справили ефект грому серед ясного неба.

— Ми знайомі?

І тут я нарешті все зрозумів, це не світ, який встиг стати мені другим домом, а просто одна з варіацій, де мене ніхто не знає. Тут не Локі веде себе дивно, а я зі своєю фамільярною поведінкою. Боюся навіть уявити, що вона про мене думає. Від цих думок обличчя раптово спалахнуло.

— Ні, я обізнався. Локі-сама сподіваюся ви вибачте мою негідну поведінку, і я піду? — мені було ніяково залишатися в одній кімнаті з богинею, що так схожа на мою подругу. Дуже незвичайна ситуація і я не знаю як поводитися.

— Ми тебе підібрали на тридцять сьомому рівні, врятували, а ти просто йдеш без всяких пояснень? — богиня самовдоволено схрестила руки під грудьми, при цьому підступно посміхаючись. Схоже, навіть за таку коротку розмову вона встигла зрозуміти що я за людина.

— Так, ви маєте рацію, — погодився я і порившись у сумці дістав звідти мішечок з рубінами і поклав його на стіл поряд з Локі. — Колір каменів підійде вашим очам, раджу зробити намисто та маленькі сережки.

— Я б віддала перевагу відповідям, — Богиня відсунула мішечок і з усмішкою дивилася на мене. — Скажи, чому ти поводиться так ніби знаєш мене?

Ну, так як дівчина відмовилася, я забрав назад мішечок, але залишив кілька камінців, щоб відшкодувати матеріальні витрати за ліки і допомогу. Навіть в Ораріо, одному з центрів світової торгівлі, навряд чи знайдуться такі висококласні камені. Ну, принаймні мені на очі не траплялося настільки майстерне ограновування і такі розміри.

— Я поводився так, бо в іншому світі ми друзі. Доказом може бути зміст моєї сумки, впевнений ви бачили все особисто. Ну і звичайно ж ви відчуваєте що я не брешу, — мої губи розтяглися в задоволеній усмішці. Вперше мені вдалося побачити такий приголомшений вираз обличчя богині. Вона прекрасна, обов’язково виокремлю для цього спогаду окрему поличку. — Тепер мені треба вийти.

— Стій! — зупинила мене Локі. Вона підвелася, вперла руки в боки і грізно промовила. — Поки ти все не розкажеш, ти не втечеш.

— Можливо, паралельний світ чимось і відрізняється від мого, але в одному я певен, — спокійно закинувши сумку на плечі і впевнено посміхнувся дівчатам. — Я найсильніший авантюрист у місті.

Як тільки останнє слово покинуло мої вуста, я вистрибнув з вікна. Айз серед зелених потоків вітру стрибнула за мною. А її швидкість непогана, йде нарівні зі мною, але в мене немає бажання грати в доганялки. Приземлившись на даху будинку навпроти Сутінкового будинку, я стрибнув через широку вулицю. Через секунду золотоголова переслідувачка пішла за мною, але раптово прямо в повітрі я відштовхнувся від невидимої платформи і змінив траєкторію вниз. Дівчина не могла так швидко зорієнтуватися та продовжила параболічний політ. Коли Айз пролітала з мене мої очі кинулися вгору. Красуня помітила куди спрямований мій погляд і мило почервонівши прикрила спідницю.

Я м’яко приземлився в центрі бурхливого натовпу, злякавши цим кілька перехожих. Швидко вибачився і попрямував у найбільше скупчення людей, активуючи Спотворення сприйняття. Принцеса меча намагатися знайти мене з дахів будинків, але це було марно, і незабаром вона зникла з поля зору. Звідусіль можна було почути радісні вигуки та сміх. Безліч ліхтариків розвішаних над головою створювали чарівну атмосферу. Працівники кафе та шинків невпинно закликали клієнтів, обіцяючи найсвіжіші смаколики за найнижчими цінами. При згадці їжі мій живіт вимогливо подав голос, і я відчув дикий голод, три дні наче труп. Гаразд, розслідуванням можна зайнятися і пізніше, а зараз чому б не зайти в отой заклад, де мила дівчинка-зайчик у формі покоївки, здається вона щось говорила про м’ясо на грилі. Пробираючись крізь натовп, я підійшов до закладу, але раптом на очі мені потрапив прапор біля входу. Тієї ж миті моє тіло вражено завмерло. Тільки зараз я звернув увагу, що багато людей носять накидки із символом місяця. Значить місцеві святкують Божественно Місячний фестиваль.

— «Кіра що це означає?! Це завдання не може бути… Гей, відгукнуся!» — проте ніякої відповіді не було, як би я не кричав відповіді так і не дочекався. Більше того, його присутність, до якої я вже давно звик, не відчувалася. Схоже мені доведеться покладатися тільки на власні сили, до того ж, поки завдання не виконане, цей світ мені не покинути. Від цієї думки по моїй спині пробігли мурашки. Це ж означає, що я можу не встигнути до канону і Арія може постраждати. Не кажучи вже про те, що мені доведеться забути про свою мрію і залишитися в такому знайомому, але такому чужому світі.

— Ви в порядку? — турбуючись запитала мене зайчик у формі офіціантки, яке так вигідно підкреслює її гарячу фігурку. Власник однозначно розуміється на бізнесі.

— Да все добре. У вас ще є вільні місця?

— Звісно! — щиро зраділа красуня і схопивши мене за руку потягла до шинку. Головна зала зустріла мене веселим шумом безлічі голосів. Майже всі столики були зайняті. Де-не-де були видні парочки, які так завидно воркували, але все ж більшість столів зайняті суто чоловічим колективом. Повз такий стіл я із зайчиком проходили, як раптом один із хлопців схопив дівчину за сідниці.

— Ік… Ось це дупа! — вигукнув він під сміх своїх друзів.

Я вже думав втрутитися, навіть зробив крок у бік дурня і відкрив рот, але дівчина повернула до хлопця голову і він ніби ошпарений забрав свою кінцівку і сильно зблід. Навіть більше, його дружки різко замовкли і дивилися на свої тарілки. Я не міг бачити вираз обличчя дівчини, і зробив крок убік щоб розглянути краще, але на її красивому лиці була тільки професійна посмішка. То чому вони так злякалися? Чи може вона колишній авантюрист?

— Дорогий клієнт, будь ласка, поводьтеся культурно, — сухим тоном промовила зайчик і більше не звертаючи уваги на цей столик рушила всередину закладу.

— Д-добре… Вибачте, — збентежено промовив хлопець, не сміючи піднімати голови.

Ми пройшли в непримітний темний куток, де був столик тільки з одним стільцем, всі інші, очевидно, забрали інші відвідувачі. Я намагався не думати про те, що трапилося, але зараз, навіть після неприємного потрясіння, мій настрій був у позитивній зоні. Все ж таки вперше за такий тривалий період мені вперше вдалося так добре виспатися.

— Невже простих вибачень достатньо? Тобто я можу вас потискати, а потім просто вибачиться? — тільки коли останнє слово покинуло мій рот я зрозумів якусь дурість ляпнув.

— Ви можете спробувати, — усміхнулася дівчина. Але чомусь по моїй спині пробіг холодок. Зовсім слабкий, я особливо не відчув, але що це таке? Зайка нагородила мене здивованим поглядом. На що я відповів схиливши голову на бік:

— Не хвилюйтеся, я не розпускатиму руки, просто цікаво.

— У такому разі я викину вас через вікно, — як і раніше, посміхаючись, відповіла дівчина.

Я подивився на неї, на себе і найближче вікно, яке було на іншому боці корчми. Після чого наші погляди зустрілися, у її рожевих очах я побачив упевненість у своїх силах.

— Кхм.. Я буду м’ясо, і побільше будь ласка.

— Що питимете?

— Молоко.

— Чудовий вибір, — тепер її прекрасна посмішка була сповнена прихованого самозадоволення.

Після ситної вечері я із задоволенням розвалився на м’якому кріслі, закинув ноги на стіл і попивав Dr. Pepper. Зрозуміло, всі інші бачили, як простий хлопчик сидить на дерев’яному стільці і попиває молоко. Але насправді зараз я за допомогою Бьякугана обстежив Ораріо. Арію знайти не вдалося, навіть після того, як я спробував пограти зі сприйняттям інших типів енергії.

Другим місцем в яке проник мій погляд був маєток, де в моєму світі відбувалися страшні речі. На щастя, тут все гаразд, і належить воно якійсь невеликій родині. Головний герой цієї історії – Белл Кранел, живий, здоровий і зараз збирається разом із Гестією, Лілі та Вельфом на фестиваль. Також мені вдалося знайти Артеміду та Гермеса, які на даний момент закінчували підготовку для свого шоу. Мабуть, мені потрібно й самому йти.

Шлях від північної частини Ораріо до південної зайняв чимало часу, але я встиг якраз на початок. Невеликий натовп уже встиг обступити невелику сцену у центрі площі. Не бажаючи чути шуму схвильованих авантюристів я притулився до стіни будинку, біля самого краю площі. Тінь дерев приховувала вид на сцену, але це мені не заважало. Незабаром на сцену піднявся світловолосий бог у крислатому капелюсі з довгим білим пером і старомодним костюмом.

— Підходьте! Підходьте! Хто встиг підійти – дивіться, кому не пощастило – слухайте, – почав розголошувати Гермес. У цей час Белл, Гестія, Лілі, Вельф зайшли площу. — Якщо ви авантюрист, впевнений у своїх силах, назвіть своє ім’я! Ну який герой зможе витягнути спис? — підігрівав інтерес натовпу бог. Авантюристи з блиском в очах слухали кожне його слово.

— Лише обраний зможе витягти цю Легендарну зброю! — широко простягнув руки Гермес, стоячи поруч із списом, наконечник якого був уморожений у лід. — Цього щасливця обдарує своїм благословенням богиня цнотливості. І крім того, на нього чекає розкішна подорож навколо цілого світу, на яку Гільдія вже дала добро!

Натовп схвально заревів. Один за одним авантюристи почали вигукувати свої імена та підніматися на сцену, проте нікому поки що не вдалося звільнити легендарну зброю. У цей час Айз і Ліфілія зіткнулися з групою Белла. Я вже бачив цю сцену в аніме, тому не надто надавав цій зустрічі уваги, проте за щось моє око зачепилося. І це точно не були панчохи із підв’язками Ліфілії.

Незабаром Айз зазнала невдачі і на сцену впевнено піднявся Белл. Я насупився, адже під прицілом стільки очей він не повинен поводитися так сміливо. Де той невпевнений парубок схожий на кролика? Але те, що сталося на сцені, змусило мене забути про все на світі. Він не зміг дістати списа. Як би Белл не тужився, не тягнув звільнити зброю, він не зміг. Блідий, як сама смерть, хлопець спустився до своїх компаньйонів і знесилено впав додолу. Гестія та Лілі намагалися втішити хлопця, навіть беземоційна Айз занепокоєно вирячилась на хлопця.

Мій стан був не найкращим навіть через годину або близько того, я не міг усвідомити те, що сталося. У голові роїлися десятки тисяч думок одна гірша за іншу. Як я там казав, не може бути настільки очевидним. Виявляється, може. Глибоко зітхнувши, я взяв себе в руки і активував Бьякуган. На аналіз пішло не більше кількох хвилин, після чого всі шматочки мозаїки стали на своє місце.

Широкими кроками я рушив до все ще блідого Белла. Він в оточенні своєї сім’ї, Айз і Ліфілії досі не покинув площу, з надією проводжаючи поглядом чергового авантюриста, який намагався висмикнути спис. І при кожній невдачі він бліднів все більше.

— Белл, не треба так переживати, ось у Вален якось там теж не вийшло, — стурбовано промовила Гестія. Бідолашна дівчина весь цей час сильно переживала і намагалася хоч якось втішити хлопця.

— Пане Белл, не треба хвилюватися, — опустивши вушка промовила Лілі. Вона навіть взяла хлопця за руку, щоби підтримати.

Я безцеремонно проштовхнувся між Вельфом та Айз, яка зараз у нерішучості просто стояла намагаючись підібрати слова. Перш ніж хтось встигли обуритися, присів щоб наші з Беллом очі були на одному рівні із жорстокою усмішкою привітався:

— Здоров попаданець. Відкрию я тобі невеликий секрет цього списа, існують всього лише три вимоги: вік, потенціал і цнота. Ти підходиш під усі критерії крім останнього, молодець, так тримати, — я поплескав його по плечу але приклав чуть більше сили і він аж присів на землю.

— Ей! Якого чорта ти робиш, — обурився Вельф.

— Да так просто виражаю своє невдоволення все ж пацан завів гарем, а я… Но ти правий яке я маю право втручатись у ваші відносини.

— Г-гарем? — збентежено проговорила Гестія, часто моргаючи щоб приховати підступивши сльози.

— Думаю у вас з Лілі є про що поговорити.

Мініатюрна дівчина також подивилась на Гестію не вірячи в сказане. Судячи з усього вони не знали, що Белл зустрічається з ними обома. Чесно кажучи як тільки я побачив сліди інтимної близькості попаданця з богинею і помічницею, я хотів його прибити. Але в мене не має на це права.

— Друзі! — ефектно увірвався в центр нашої невеликої компанії Гермес. — Сьогодні свято, і не треба влаштовувати бійки! Давайте продовжимо веселитися! Нагадую, що ще нікому не вдалося витягти легендарну зброю!

Бог поплескав мене по плечу і став перед Айз, щоб вона не витягала свого меча. Через дію навика Принцеса меча так і не впізнала мене що спрощує ситуацію. Я прислухався до поради Гермеса і підвівся.

Глибоко зітхнувши, я подався на сцену. Серце билося в грудях з шаленою швидкістю, а ноги наче налиті свинцем. Що буде, якщо мені дійсно вдасться вийняти спис? Мені доведеться вбити Артеміду? Навіть від однієї думки мені ставало зле. Ні, я маю катана Феміди. Але чи допоможе вона? За такими важкими думками я не помітив, як зупинився перед списом закутим у лід. Глибоко видихнувши, я повільно простяг руку. Як тільки мої пальці торкнулися холодного металевого древка, по зброї пробігла в’язь рун і лід розколовся на тисячі дрібних уламків. Легка, мов пір’їнка, зброя завібрувала, визнаючи в мені гідного. Але нічого, крім тяжкості тягаря, я не відчув.

Звуки навколишнього світу мене не досягали, все що було в моєму полі зору – це спис. Несподівано мене хтось повалив на землю. При падінні я стукнувся головою об дерев’яну сцену, і до того ж моє чоло зустрілося з чимось твердим. Подвійний удар. Потираючи забите місце я нарешті звернув увагу на людину, яка мене збила з ніг. Красива дівчина з витонченими рисами обличчя зараз потирала чоло. У її чарівних смарагдових очах зараз стояли маленькі сльозинки. Я винувато відвів погляд на її довге синє волосся, заплетене в косу до тонкої талії. Краса богині перехопила дух і на деякий час вибила з моєї голови всі думки. Я просто зачаровано витріщався на неї.

— Я знайшла тебе, мій Оріоне, — промовила Артеміда своїми тонкими рожевими губами. Чарівний голос пробудив мене від мани, я звернув увагу на становище в якому ми опинилися. Дівчина сиділа на мені, і я міг відчути м’якість її сідниць. Можливо, за інших обставин певна частина мого тіла відреагувала б навіть незважаючи на те, що ми на сцені під прицілом безлічі очей, але зараз нічого крім жалю я не міг відчути до цієї богини. Артеміда помітила мій тужливий погляд і зворушливо схилила голову на бік, від чого її шовковисте волосся хитнулося в такт руху.

— Ну, ну у вас ще буде час дізнатися один про одного краще, — з хитрою усмішкою звернувся до нас Гермес, і перед тим як повернутися до натовпу він навіть підморгнув мені. — Привітаємо переможця!

Незабаром ми з Артемідою вирушили до шинку. Спочатку Гермес теж мав намір скласти там компанію, проте необхідно було підготуватись тому він покинув нас.

Через півгодини ми з богинею були наодинці, в її номері кімната була досить просторою, з м’яким ліжком і непоганим оздобленням. Найдорожчі апартаменти, які мені вдалося зняти в розпал фестивалю. На жаль, грошей у мене не залишилося взагалі, останні залишив у шинку, але зі мною була богиня, що дозволило нам записати все на рахунок Гермеса.

— Артеміда-само, залишайтесь у номері та відпочивайте. Думаю завтра вранці ми почнемо нашу подорож, треба як слід відпочити, — промовив я ніяково потираючи шию, намагаючись не дивитись на дівчину. І це не через збентеження, просто я не знав як мені з нею поводитися. Все ж таки вона тільки уламок списа, ні, точніше стріли, яка зараз була в спеціальному чохлі у мене за спиною.

— Оріоне, звідки ти знаєш? — з цікавістю спитала дівчина, підвівшись зі стільця. Підійшовши до мене, вона ніжно обхопила мою голову руками і повернула до себе. Я зустрівся з її невинним чистим поглядом, у якому було більше занепокоєння про мене, і на душі стало гірко. Як би я себе не переконував, що зможу впоратися Фемідою, але щось мені підказує, що потрібно готуватися до гіршого розвитку подій. Може, це мій внутрішній песиміст, може ще щось, проте твердо сказати самому собі «Я обов’язково врятую цю дівчину» я не в змозі. Не кажучи вже про те, щоб вимовити це в слух.

— Мені здалося, що Гермес-сама поспішає, — перш ніж дівчина встигла відкрити свій рот я м’яко вислизнув з хватки богині, дістав з-за спини спис і вручив його їй. — Мені треба відійти.

— Оріоне, я піду з тобою, — прийнявши від мене зброю, Артеміда зробила крок уперед. Відстань між нами стала досить близькою, я міг відчути приємний запах ніжних трав. А якби підняв очі, то побачив би перед собою смарагдові очі, в яких можна потонути.

— З цією людиною я хотів би поговорити наодинці.

— Тоді візьми його, — дівчина простягла мені спис. Завагавшись миттю я все ж таки закинув його за спину і побажавши добраніч віддалився.

***

На безхмарному небі висів білий серп місяця, який освітлював нічні вулиці Ораріо. Незважаючи на пізній час магічні ліхтарики удосталь висвітлювали святкові вулиці, створюючи тим самим казкову атмосферу. Хоч зараз людей на вулицях і поменшало, але все одно залишалося ще достатньо, щоб крамнички продовжували працювати.

Незабаром я покинув людні вулиці і заглибився у трущоби. Розруха довкола була дуже схожа на ту, яку я пам’ятав. Виключаючи деякі деталі можна сказати, що цей світ ідентичний моєму другому дому. За такими думками я не помітив, як на наступному повороті, який вів у церкву, звернув ліворуч і заглибився в провулок, і незабаром досяг зруйнованого майже вщент старого храму. Крім кількох колон, що лежали на землі, це був відкритий простір, освітлений білим місяцем. Камінь на підлозі вже встиг поступитися бур’янам.

Біля дальньої колони я помітив «Белла», який зараз розслаблено лежав на колоні, покусуючи травинку і витріщаючись на небосхил. Я ще в трактирі побачив що попаданець втік сюди тому вирішив трішки поспілкуватись. Все ж не часто можна зустріти гостя з іншого світу

— Відпочиваєш, поки є час?

Хлопець почув мій голос смикнувся і мало не впав на землю. Але якось йому вдалося втриматися і він ображено звернувся до мене.

— Не лякай мене так! — не побачивши на моєму обличчі каяття, він зітхнув. — Чого ти від мене хочеш?

— Хіба тобі самому не цікаво побалакати з іншим попаданцем? — признався я, і дбайливо притулив спис до колони, після чого заліз на камінь навпроти хлопця. — Як ти сюди потрапив? Загалом почни з самого початку.

— Добре, але я хочу послугу у відповідь,— з такою знайомою посмішкою закінчив «Белл». А в нього сталеві яйця, зовсім нещодавно він був блідий як сама смерть, а тепер сміє щось вимагати натомість. Але це справедливо тому я кивнув. — Я закінчував другий клас старшої школи, вчився непогано. Друзів чи дівчат у мене не було, з батьками у нас були натягнуті стосунки…

— Дай вгадаю, що було далі, — перебив його я. — Одного разу ти побачив дитину якої мала збити вантажівка-сан. І ти доблесно кинувся рятувати незнайому людину. У результаті тобі вдалося виштовхнути дитину, але сама потрапила під удар.

— Ну, якщо впустити деякі деталі, то все так і було. Хоч це і заїжджене кліше, яке мені й самому не подобається, але я радий, що це дозволило мені потрапити в цей світ, — пожав плечима хлопець і спробував усміхнутися. Однак важкі спогади змусили зовсім непомітно здригнутися, у результаті вийшла якась дуже натягнута посмішка. — Після того, як моя свідомість згасла там, вона прокинулась тут у тілі Белла Кранела. Зважаючи на все це був його перший день в Ораріо, і йому не пощастило натрапити на бандитів. Його тіло було все в синцях і навіть кілька зламаних кісток. Думаю, він помер, а я зайняв його місце.

— І вирішив скористатися знанням канону, щоб зібрати гарем. Мило. Я думав японці більш стримані в цьому плані, — останні слова я сказав настільки холодно, що хлопець мимоволі зіщулився, але не став поступатися.

— Хіба здоровий чоловік може втриматись, коли дівчата самі заграють із ним? – хлопець ненадовго замовк, уявляючи таку ситуацію. Але мені не потрібно було будувати теорії, я знав, що насправді це можливо, і Белл з мого світу наочне тому підтвердження. Що вже казати, якщо нещодавно я й сам потрапив у досить пікантну ситуацію і втік.

— І не кажи мені, що сам не мріяв про гарем, — продовжив хлопець. — Навіть якщо ти скажеш так я тобі не повірю. Абсолютно будь-який чоловік хоча б раз але мріяв про гарем. Мені ж випала нагода втілити його в життя! Заповітну мрію будь-якого чоловіка! Ах, які плани ти своїм втручанням зламав. Тепер моя Айз може дістанеться якомусь ублюдку. А Фрейя… Ти хоч знаєш, як я хотів випробувати таку досвідчену жінку, — на його обличчі справді почали проступати сльози.

Я дивився на нього як на найогидніший шматок сміття у всесвіті.

— Ну, мріяти і втілювати в життя це два абсолютно різні поняття. По крайній мірі я вважаю що здорові стосунки можуть бути лише у випадку якщо ставитись до партнера так як би ти хотів щоб ставились до тебе, — на невдоволений погляд хлопця я відповів питанням. — Чи ти дозволиш своїм дівчатам мати кілька партнерів?

— Ех-х, нічого ти не розумієш, — махнув рукою «Белл», не маючи наміру продовжувати хвору тему. — Тепер твоя черга розповідати.

— Ну у мене схожа історія, тільки з однією відмінністю я отримав систему яка дозволяє подорожувати паралельними світами і навіть іншими всесвітами. Але недавно мене прокляв один Ліч , — я торкнувся темної частини обличчя, яку перестав ховати навиком. — Щоб розвіяти прокляття я почав стрибати зі світу у світ, але так і не зміг навіть близько наблизитися до необхідної кількості балів дій. Довелося приймати завдання в обмін на допомогу.

— Але навіщо? Ти міг би відвідати світ Ван Піса і з’їсти один з імбових плодів, або зайняти місце Сайто Хірагі і отримати силу Гандальва? Скільки ж існує історій, де цілий клас в інший світ телепортують заздалегідь роздавши імбові скіли. Камі-сама, та в коміксах Марвел чи ДС, ще простіше здобути силу. На будь-який смак будь-що! По стінах лазити так, будь ласка, прийти в потрібне місце в потрібний час і дозволити павуку куснути себе. Або сила металюдей під час катастрофи до Централу Сіті. Ідей стільки, що й не згадати все одразу.

— Ти маєш рацію, але сила ніколи не була моєю метою. До того ж, існують свої складнощі, різні світи працюють за різними принципами та законами. Наприклад, не впевнений, що сила спідстера працювала б і тут. До того ж не забувай, не система дає мені ці можливості, а особистість. Боюся, стежити за Мері Сью не так вже й цікаво. І насамкінець скажу, що такий легкий спосіб незадовольнить мене, я не відчуватиму що заслужив ці можливості. Тому все чого я досяг результату наполегливої роботи, що змушує мене пишатися собою.

— Знаєш, герой який отримує рани і бореться щосили рятуючи красуню виглядає набагато краще, ніж хлопець який клацанням пальця прикінчить владику демонів. Ну, не важливо, ці роздуми нас нікуди не приведуть. Ти вже вибрав свій шлях, а я простий шукач пригод.

— До речі, про врятованих красунь, — раптом переклав тему я, при цьому розвалившись на холодній кам’яній колоні. — Як ти можеш бути третього рівня, якщо в тебе не повинно бути Фрази?

— До моменту зустрічі з Мінотавром я сприймав цей світ як просту гру. Вбиваєш монстрів, заробляєш гроші, піднімаєш рівень. Велика кількість рас, магія, все дуже схоже на гру. Але зазирнувши в очі смерті, коли все життя перед очима пролетіло наче мить, я зрозумів, наскільки моє життя мізерне. Скільки жалю та нереалізованих бажань… — хлопець ненадовго замовк збираючись із думками. — Життя надто крихке, щоб у ньому було місце жалю. Після випадку з Мінотавром я вирішив брати від життя все, а для цього потрібна насамперед сила.

Спочатку я думав, що він просто попаданець, який думає не тією головою. Але насправді все виявилося не так однозначно. Не знаю, чи помітив він, але його голос, вираз обличчя були надто промовисті. У Белла симптоми посттравматичного синдрому. Не те щоб це виправдовувало його дії, проте тепер можна однозначно зробити висновок, що він не є «абсолютним злом».

Ми розмовляли до самого світанку. Як виявилося, хлопець теж намагався дотримуватися канону в міру своїх можливостей. Однак справжній характер дав про себе знати, і деякі події зазнали змін. Наприклад, попаданець висловив усе п’яному Беті і спробував навіть кинутися з кулаками на звіролюда. Але результат був очевидний: повна поразка, проте була і позитивна сторона, хлопець раніше познайомився з Принцесою меча. У результаті в підземеллі він не пішов, і богиня не стала просити Гефест про кинджалів. Це призвело до того, що «Беллу» довелося власноруч розбиратися із Срібною гривою. Ну як власноруч, його врятувала моя знайома дівчина, кролик із шинку. Після цього випадку Гестія все ж таки пішла до Гефест.

Ситуація з Лілі була досить простою. Хлопець пішов рейками канону, тим самим досяг її любові. Проте після попаданець майже відразу ж досяг аудієнції у Соми, і в обмін на сучасні технології виготовлення вина йому вдалося звільнити Лілі. Також хлопець вирішив не зустрічатися з Чорним Голіафом, і це майже вийшло, але доля вирішила інакше, наступного дня після передбачуваного дня Х, на групу «Белла» раптово напали монстри і їм довелося тікати. Випадкові авантюристи побачили це і розповіли про всі Гільдії. У результаті канон узяв своє. Попаданцю все ж таки довелося прикінчити монстр Рекса. Якщо підсумувати, то доля не порожній звук для цього світу. Це проглядалося навіть у дрібницях, незважаючи на різницю у світогляді, хлопцеві з гримуару Фрей дістався Вогненний розряд. Також всі наступні навички після підвищення рівня були ідентичні канону.

У свою чергу, я теж поділився деякими своїми пригодами. Так непомітно й пролетів час. Сонце показало свої перші несміливі промінчики, і я вирішив, що на цьому все попрощався і рушив у місто. Була ідея придбати запаси та спорядження для подорожі, але соромно визнати, у цьому я повністю профан. Краще за покупками піти у компанії Гермеса.

    Ставлення автора до критики: Позитивне