Anni Kityk
Кросовер
16+
Змішані
Міні
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
вт, 08/09/2022 - 19:53
нд, 05/14/2023 - 20:54
260 хвилин, 45 секунд
вт, 08/09/2022 - 19:53
нд, 05/14/2023 - 20:54
260 хвилин, 45 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
Навіґація

Агент Мобіус М. Мобіус стомлено дивиться на екран з черговим файлом УЧВ. Жоден новий спійманий Локі не наближає його до того Локі, зате чоловік починає аж надто добре розуміти усих цих варіянтів.

 

Або збірка міні та драблів про Локі у мультивсесвіті. Мітки, жанри і персонажі оновлюватимуться

Міжвимірне блядство

Робота на #лфз2022 та #горнісерпень за ключем «Петтінг, поцілунки, ласки»


— Люба, ну навіщо вам той Джокер?

— Хто тут? — блондинка замахнулася битою, та богиня з легкістю зупинила її, виставивши долоню поперед обличчя. — Ти ж не та відьма?

Обітниця молодят

— Локі! Локі, ти тут? — Сіф знала принців з дитинства, коли вони разом ковзалися на ідеяльно відполірованій підлозі коридорів замку, збиваючи слуг з тацями та гінців з дорученнями. Тож вона знала, що Тора найлегше знайти у зброярні чи в Геймдала, а молодшого Одінсона — в палацовому саду.

Бог історій

Старий замок натужно скрипів, відгукуючись на постріли та вибухи, що лише прискорювали його руйнування. Хоча, більшість вікон були вибиті задовго до того, як тут почався якийсь рух. Ці стіни вже століттями не бачили жодної живої душі.

  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  данаделіон

  ААААА МІЖВИМІРНЕ БЛЯДСТВО ЦЕ НАЙКРАЩА НАЗВА У СВІТІ

  насправді мені дуже сподобалось таке бачення, і Локі б ідеально вписався у світ загону, хотілося б колись таке побачити (невер, ай гесс)! єдина проблема - мало, ЩЕ Б ХОТІЛОСЬ ТАКІ КРАСИВЕННІ, ТАКИЙ ГАРНИЙ ЛОКІ, ТАК ПОДОБАЮТЬСЯ УСІ ЇХНІ ПОДОБИ, ОЇУЄННО АААА А А А 

  дуже гарне мовлення, сообливо сподобався момент з джокером типу «можу бути ким захочеш - тоді будь моїм» Я ПРОСТО ВМЕРЛА ОТ ПРЯМ НА МІСЦІ, ЦЕ НЕЙМОВІРНО!!

  дуже красиві згадки про богів, про хрестик Ріка - реально круто вийшло! настрій тепер дивитись і читати абсолютно усі твої фіки, І Я ЩЕ ДУЖЕ ЧЕКАЮ ВАМПІРСЬКЕ АУ ПО ГАННІГРЕМУ АААААА 

  ну і Локі з Гарлі - просто любов максимальна, мені не вистачає багато гарних фемслешних робіт, я б хотіла навіть детальніше почитати про них - Гарлі щастить на зелених жіночок авхзавзх, то айві, то відносно зелена Локі! Дуже гарна робота, і я дуже рада, що ти взяла участь у  цьому з’їзді!!!! дуже круто!