Rin_Okita
Оріджинали
18+
Джен
Олена, Кетрін, Саймон, Елоїза
Міні
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
ср, 12/14/2022 - 21:37
вт, 03/12/2024 - 00:33
360 хвилин, 20 секунд
24
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Збірник страшних історій на різну тематику.

Будинок

Я живу в цьому будинку більше десяти років, хоч у перший день, коли його побачила, то злякалася. Незрозуміле відчуття небезпеки охопило мене. Річард, мій покійний чоловік, сказав, що боятися нема чого. Так, особняк старий і трохи похмурий через дерева, що розрослися довкола.

Нарциси

Ці квіти почали з’являтися під моїми дверима в лютому. Зима ставала особливо нестерпною, дратуючи своєю білизною і раптовими поривами холодного вітру. Голі обмерзлі дерева, неприродна тиша ночами, ожеледиця і снігопади. І тут - нарциси.

Покинута школа

Я мав зрозуміти, що щось не так, коли Сашко згадав про Олексу.

Ми вечеряли. Я допоміг Іванці приготувати бараболю зі шкварками. Син сидів за столом і читав «Тореадорів з Васюківки». Раптом Сашко наче щось згадав, повернувся до нас із дружиною й сказав:

Подруга

Я ніколи більше не бачила Шону Маклі. Після тієї події — дивної, незрозумілої, гучної, містичної — Шона та її друзі зникли, хоч поліція оголосила її у розшук по всій Америці. Я розповіла про неї все, що знала, хоча, правду кажучи, виявилося, що я не знала Шону взагалі.

Воно живе у колодязі

Те, що трапилося з Пітером, до сьогодні тривожить мене. Цей випадок не йде з голови, бо мій приятель помер доволі дивною смертю. І я ніколи не зрозумію, що з ним сталося насправді у тому колодязі.

Сестра

Коли я був малим, то часто хворів. Мама казала, що багато часу я проводив у лікарні з підозрою на анемію. Але як мене вилікували, вона не розповідала. Останні результати мого обстеження в лікарні показали, що я абсолютно здоровий.

Найщиріша любов

Високий келих повільно наповнювався вином. Рідина рубінового кольору мала приємний ягідний аромат і терпкий присмак. Підперши однією рукою щоку, Маргарита підняла келих і стукнула об гладеньку поверхню дзеркала.

Вони

Не спиться. У кімнаті чомусь душно, хоч за вікном зима, а квартира опалюється поганенько. Ліниво гортаю стрічку новин у телефоні. Десь у сусідній кімнаті сплять батьки. Я чую, як сопе тато. Цокає годинник на стіні.

Кара

Сиджу за столиком сама. В руці - келих джин-тоніку, напій приємно гірчить у роті, кубики льоду мелодійно стукають об скляні стінки. Довкола гамір, сміх, розмови, поверх яких накладаються неритмічні баси музики. Кольорове світло спалахує й гасне, освітлюючи відвідувачів клубу.

Тунель смерті

Піти на прогулянку в тунель кохання в листопаді — погана ідея. Я зрозумів це пізніше, та, проїжджаючи повз Клевань подумав, що сумно втрачати нагоду прогулятися тунелем. Мені подобався вигляд цього міста влітку і наприкінці вересня.

Вугільний чоловік

«Мене звати Оксана. Якщо ви слухаєте цю розповідь, значить, мене вже нема. Мене забрали. Куди - сама не знаю, а ця істота навряд чи відповість. Сподіваюся, ви не оглядали хатину в лісі, а тільки забрали касету. Я навмисне лишила її при вході разом із запискою. Прошу вас, спаліть ту хатину.

Та, що забирає серця

У смерть батька важко було повірити. Ще зовсім не старий, енергійний, здоровий чоловік, котрий щовесни сам обробляв поле коло хати. Охоче допомагав сусідам. Неговіркий, проте доброзичливий. Коли ми з братами були малі, мама пішла від нас. Батько виховував мене і братів сам.

Чорний пес

Я завинив у цьому світі. Знаю, просити прощення пізно, бо розплата вже близько. Я усвідомлю, що заслужив на все, хоча розум відчайдушно шукає надію на порятунок, якого всесвіт мені не подарує.

Не йди на вогні

Ми заблукали. Це було очевидно так само, як і те, що в глухомані, куди нас завіз Борис, відсутнє покриття. Тож ґуґл-карти відкрити не вдалося. А паперову ми не взяли, бо… Бо ми трійця довбодятлів.

  Вподобайка
  10
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  не знаю

  Цікава робота! Особливо мені сподобалась інтерпретація русалки, як дівчини яка постраждала від насилля і мститься. При цьому вона не втратила людності, адже врятувала Оленку. 

  Дякую та натхнення вам)

  Anni Kityk

  Пам’ятаючи про опис зі словами «мала бути історія, де дівчина закохалася в русалку», я десь на половині роботи почала відчувати, ніби мене ошукали (хоча я не проти) (і дала б ошукати себе знову, бо ця історія досконала до найдрібнішої деталі)

  Дякую вам за неї!!

  Anni Kityk

  Не хочу бути Грінчем, але десь так я і уявляю новорічні святкування у великих компаніях — хтось обов’язково вийде з них п’яним і засмученим (у найкращому разі)

  Дякую за цю роботу, вона дійсно занурила у моторошно-новорічну атмосферу

  liza_kharkiv

  Доброї ночі!

  Побачивши, що мені в Ланцюжку випали страшні історії, я, звісно, вирішила прочитати їх серед ночі. І не пошкодувала!

  Я наче нічого поганого нікому не робила, але сама кілька разів роззирнулася, щоб перевірити, чи одна я в кімнаті)) У історій моторошна атмомфера, яка пробирає.

  Найбільше мені сподобалося, що як жінка, я б  почувалася в ваших історіях дуже комфортно. Багато жахастиків напхані мізогінними речами, але ваша робота - повна протилежність. Навіть отримуєш якесь задоволення, коли кривдники жінок отримують по заслугам.

  Дякую вам за роботу! Сподіваюся, засну, бо зараз знову відчуття, наче я в кімнаті не сама))

   

   

   

  Anni Kityk

  Напевно, не найкращим рішенням було читати «Покинуту школу» після півночі, чи не так? Бо я зараз не можу позбутися сиріт на шкірі. Ця робота надзвичайно моторошна і лише збурює додумувати деталі, що не були до неї включені, так що перед очима виникає своя стара школа. Дякую вам і бажаю натхнення♥

  Anni Kityk

  «Подруга» радше скидається на теплу історію, аніж на темну) І знаю ж, чим усе закінчиться, та замість того, щоб боятися, прагну швидше дочитати. Ніби якась фея веде до краю прірви, а потім виявляється, що за нею — нескінченне море гарячого шоколаду із зефіром. Впевнена, що ця історія стане моїм комфортним горрором. Дякую вам за неї♥

  Anni Kityk

  Стосовно «Вугільного чоловіка»… усе б нічого, якби подібні штуки не снилися мені регулярноindecision це я до того, що ця історія певно стане тим типом горрору, який читаєш, лякаєшся, забуваєш, потім якась дрібничка знову про неї нагадує — і так по колу. Дуже моторошно

   

  Anni Kityk

  Від «Сестри» буквально мурашки по шкірі. Навіть попри те, що в описі історії було про «сестру яка врятувала брата, момент, коли упирка подивилася на Аліну у шафі, пробирає до кісток. Утім, я дуже втішена з того, що у ваших історіях жінки зазвичай виживають. Дякую за чудову роботу!!

  Anni Kityk

  Читати «По той бік екрану», сидячи по той бік екрану трохи (не трохи, а вельми) моторошно. І одразу приходить відчуття якоїсь сюрреялістичности усього навколо. Дякую за неймовірну ідею, втілену таким нетривіяльним чином!!

  Anni Kityk

  Варто було бачити, як я здриґнулася на останньому абзаці «Хатини у лісі», навіть сидячи у кімнаті при світлі

  Вперше бачу, щоб у такому маленькому розділі так гарно розкривали сюжет горрору, це щось неймовірне

  Дякую за цю роботу і бажаю натхнення♥

  Anni Kityk

  Як же мені подобається ваша оповідь від першої особи — така жива, але не перенавантажена емоціями та почуттями

  Особливо це відчувається в «Тунелі смерті», здається, що зрештою головний герой прийняв свою долю

  Дякую за такі чудові роботи♥