Anni Kityk
Кросовер
16+
Джен
Міді
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
ср, 09/14/2022 - 21:47
пн, 05/22/2023 - 22:40
239 хвилин, 45 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

4 квітня 1728 року корабель королівського флоту Речі Посполитої вирушив з балтійського порту у далеке плавання аж до Карибського моря. На борту було двоє закоханих — князь Ганнібал та його «права рука» посол Польщі Вілл Ґрем. Та ледь не у першу ніч їхнього візиту на Кариби, на місто здійснили набіг пірати, розлучивши пару. Тепер кожен із них мусить шукати способів повернутися додому — в обійми иншого.

Урок нестандартних рішень від Надзвичайного та Повноважного посла Речі Посполитої

Вілл прокинувся із почуттям тривоги. Слуги та охорона клятвено обіцяли, що до їхнього маєтку у цих невисоких горах на віддалі від міста не дістануться пірати, це підтверджувало те, що він прокинувся у ліжку, а не без голови, однак Ґрем переймався не за себе.

Про віру, прокляття та сексизм серед піратів

Піратський корабель відпливав від берега, залишаючи позаду місто, що палало. Ганнібал стояв на кормі, даремно намагаючись розгледіти масштаби пожежі за стовпами густого диму.

Піратська кров

— Бачу, Джек мав рацію — хоч як би ви цуралися піратського походження, пане Тернер, та володієте двома характерними рисами, що дозволили б легко затесатися до їхніх рядів, — Вільям завмер на порозі каюти, адже на нього направили дуло пістоля.

Инший капітан Чорної Перлини

З приглушених та незадоволених голосів команди випливав найбільш очевидний висновок — на Ісла-де-Муерте щось пішло геть не так, як Барбоса очікував.

Прокляття Короля Польщі, Великого князя Литовського, Великого князя Руського та Курфюрста Саксонії

Холодний та темний трюм піратського корабля просякнув ароматом водоростей та морської солі.

Короткий епілог про найкращого стрільця

Повернення до Порт-Роялю тривало менше, ніж того можна було б очікувати. Звісно, кожен із учасників погоні за піратами хотів якнайшвидше повернутися додому, тим більше, що поверталися вони із перемогою.

    Вподобайка
    6
    Ставлення автора до критики

    Відгуки