Важливу рольу  творі відіграє розслідування та викриття злочинів, правопорушень, зрад тощо.Показано 1 - 5 зі 5Багряна помада на зап'ястках

Розслідування чергового вбивства приводить аґентку Вів’єн Ґрем до БДСМ-клюбу, де їй належить допитати свідчицю-або-ж-підозрювану Аннабель Лектер.

3

Точки зіткнення

Мікаса Аккерман - профайлерка, котру залучили до розслідування справи про зникнення дівчат. Разом з психіатром Леві Аккерманом вони починають полювання на серійного вбивцю.

Теґи

Повір мені

Прокурорка Ніна Прайс не сказала коханій Бетані Бронсон, що буде виступати у суді по її справі. Бетані це образило, адже Ніна була не на її боці і, схоже, не вірила їй.

Арбітріум. Повернення

Егіла Масайоші, Гін аль Остре, Сайто Леонарді, Даніеле П'єрè, Персефона Аціо, Ейліна Ріхте
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Полковниця Егіла Масайоші гадала, що забула події минулого. Але хтось не дає цього зробити, виводячи її з рівноваги нагадуваннями про колишні помилки. І про людину, яку Егіла щиро бажала зустріти ще раз.

1

Біль у твоїх очах

Соулмейт ав. Людині сниться смерть спорідненої душі – за місяць чи за тиждень. Якщо людина не знайома із соулмейтом – сон вельми розпливчастий і нечіткий. Людина може врятувати соулмейта, якщо захоче.

2
Упс.. такого ще не написали.