Rin_Okita
Аніме
18+
Слеш
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Втрата коханої людини
ср, 07/06/2022 - 21:47
чт, 04/06/2023 - 03:47
269 хвилин, 19 секунд
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Соулмейт ав. Людині сниться смерть спорідненої душі – за місяць чи за тиждень. Якщо людина не знайома із соулмейтом – сон вельми розпливчастий і нечіткий. Людина може врятувати соулмейта, якщо захоче.

Вбивство

Він біжить так швидко, що у вухах свище лиш вітер, а місто перед очима перетворилось на різнокольорові плями, розмилося і втратило обриси. Звідки він знає шлях? Тіло все ще болить від побоїв. Дихати нема чим, він відчайдушно хапає повітря, аби не знепритомніти.

Втрачене життя

Коли перше потрясіння пройшло, Ханаґакі взявся за роботу. Наото оглядав місце злочину. Більше він не виказував емоцій, хіба час від часу заплющував очі, коли повертався до тіла. Навіть незворушний Тачібана полегшено видихнув, коли труп нарешті опинився у чорному непрозорому мішку.

Зв’язок

У відділку знаходилися чергові, котрі здивувалися візиту Такемічі. Той щось сказав про прохання Наото, і його більше ні про що не питали.
А втім, треба повідомити і шефа. Бо, схоже, з’явився шанс відшукати Шуджі Ханму.

Найтемніша ніч

Такемічі все ще думав, що це поганий сон. Що усі ці смерті, ця марна погоня за маніяком, лише сняться, поки він спить разом з Майкі. А як прокинеться, то поцілує Сано в щоку й піде снідати, а в офісі підписуватиме папери, як і раніше.

  Примітки
  *Таякі – печиво у, вигляді рибки з солодкою начинкою.
  Вподобайка
  2
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  KwietienOz

  Мені здається, я пройшла крізь всі кола пекла, щоб дістатися до можливості писати тут коментарі, серйозно!
  Але, фанфік того вартував. По-перше, мені, як людині зі зросійщеного регіону, дуже подобається коли я бачу нові для себе слова, які раніше рідко мені траплялися - дякую! Більше гарної і квітучої української!
  По-друге, мені здаться, що саме детективи це найскладніший жанр, який тільки існує. Ти не тільки маєш відіграти кожного персонажа, але ще й погратися з читачем, щоб він не здогадався хто винуватий, перш ніж догадається гловний герой. Для мене, як для людини, яка сідає писати майже взагалі без плану, тільки знаючи +- кінечну ціль - це буквально неймовірної складності робота!
  Я не знайома з фд навіть близько, плюс, ніколи не цікавилася аніме, це ж по аніме? Тому, іноді дуже сильно складно було згадати і запам’ятати хто і до чого, але, персонажів було дійсно багато, тож, я впевнена, що цінителям оригіналу як мінімум - буде приємно впізнавати улюблених персонажів, а як максимум - просто дійсно сподобається читати)
  Історія у вас дійсно динамічна і цікава! Навіть якщо не завжди памйятаєш хто є хто, все одно є бажання повернутися і згадати.
  Описи…влучні, я би сказала. Не найприємніші, особливо моменти тортур, але вїм ідеально підходить слово «влучні». Картинки так і бачиш. Сподіваюся, мені не насниться сьогодні якась чарівна білявка)
  У вас хороша робота, сумна, але з надією на краще, дякую за можливість її почитати! Бо, якби не рандом, я би точно ніяк на неї не натрапила)