Позначка стосується всесвіту Поттеріани. Головну чи другорядну роль у фанфіку виконує аврор — чарівник, котрий працює в Міністерстві магії та який спеціалізується на боротьбі з темними магами та темною магією.Показано 1 - 7 зі 7Зіткнення Мрій та Темряви

Epic Solemnity (Dark_Cyan_Star)
В процесі написання
https://archiveofou…
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Major АВ! СЛЕШ ЛВ/ГП: Незважаючи на відсутність очікувань щодо порятунку планети, у Гаррі все ще присутній синдром рятівника.

2

Дурна любов | Stupid Love (UA)

За що Драко Мелфой ненавидить Гаррі Поттера? Розгляньмо по пунктах.

19

три тьмяні чарографії

Святкова робота, натхненна конкурсом #РіздвоУГоґвортсі, яка кружляє навколо фатальних, але довгоочікуваних змін в житті.

 

Відтінки бою посеред життя

Лінді — одна із найкращих таємних агентів магічної Британії, хоча більш відома як «Чорна прима». Вона є тим прекрасним прикладом, що трохи праці, бажання і навіть така слабка дівчина з астмою, як вона зможе добитися усього.

Достойний бути моїм

Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Колишній аврор Вілл Ґрем, котрий викладає у Гоґвортсі захист від темних мистецтв, знайомиться з професором зіллєваріння Ганнібалом Лектером.

11

охолонувший напій

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Після довгих років відсутності, Драко повертається до Англії, працювати за запрошенням у Відділ Таємниць. Він живе спокійне самітне життя, аж поки в його магічному поселенні не стається загадкове викрадення.

Грати їй

Герміона задумливо обводить пальцем «Д» на кришці скриньки, зупиняється перед химерною «А» й нахиляє голову в бік. Скринька настільки стара, що, здається, тільки-но зрушиш — осиплеться порохнею. Вона оглядає торці, мацає старі завіси позаду, але відкривати не поспішає.

6
Упс.. такого ще не написали.