Київська_Мавка
manekaffe
Книги
18+
Гет
ОЖП, ОЧП
ОЖП/ОЧП
Міді
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

А.Е.

дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
ср, 12/28/2022 - 16:20
нд, 06/11/2023 - 22:25
166 хвилин, 46 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Лінді — одна із найкращих таємних агентів магічної Британії, хоча більш відома як «Чорна прима». Вона є тим прекрасним прикладом, що трохи праці, бажання і навіть така слабка дівчина з астмою, як вона зможе добитися усього. Але з одного дня її життя змушує знову й знову повертатися до демонів минулого, заважаючи жити, думати й дещо навіть взагалі повністю підкошує її життя. Але дуже вчасно повертається наставник, який вважався вже як 5 років мертвий й намагається допомогти з усім цим. Що їй ще приготувало життя? Хто повинен буде заплатити за всі гріхи? Які таємниці ховає минуле? А також, чи зможе вона це все витримати, коли емоції та стукіт серця бере вверх й душать тебе не гірше астми.

Розділ 1.2. Коктейль вогню, спогадів та впертості

Ітан помітив, що вона явно дуже схудла. Було це через працю аврора, або через самовиснаження, точно сказати він не міг. На словах капітана вона п’ять днів танцювала не зупиняючись. Це віддавалось совісним болем, бо уявлялось, що вона відчувала, коли вважала, що втратила його.

Розділ 2.1. Доля прийде за тобою

Та сама кімната. Ніч. Лінді сиділа за столом з увімкненою лампою і дивилася на лист пергаменту намагаючись написати хоч щось для своєї сестри. Мати кожен день читала їй казки й вірила, що вона чує, а тому була велика надія, що це теж буде почуто.

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики