Клуб Вінкс (італ. Winx Club) — італо-американський мультсеріал виробництва «Rainbow SpA» і «Nickelodeon», створений режисером Іджиніо Страффі. Прем’єра відбулася 28 січня 2004 року в Італії на каналі Rai Due. Станом на 2022 рік вийшло 8 сезонів мультсеріалу по 26 серій у кожному та спін-оф «Світ Вінкс».

Серіал розповідає про пригоди дівчат-фей, які об’єднатися в команду під назвою «Вінкс». Протягом серіалу їм доводиться постійно рятувати світ від нападу темних сил, а також вирішувати власні проблеми, адже у кожної з них, як і у будь-якої дівчини, є своє особисте життя і своє місце у світі. Головною героїнею серіалу є Блум, яка несподівано дізналася про світ фей і про те, що вона сама одна з них. Потрапивши в Алфею, школу для фей, Блум заснувала Клуб Вінкс разом зі своїми однокурсницями. В основі сюжетної лінії мультсеріалу лежить історія Блум і її рідної планети Доміно.Показано 1 - 7 зі 7Як завжди

У Музи й Рівена завжди «все складно», але вони чомусь живуть разом, страждають разом і сваряться теж — разом.

2

Чудна

Закохатися в злісного двійника свого спекотного викладача той ще відстій. Сара не рекомендує.

 

Доросле життя

Коли ви у шлюбі шість років і ви вдвох — трудоголіки, потрібно докладати більше зусиль для збереження стосунків.

3

Снігова королева

Ізідор Хьольд — Айсі — двометровий здоровила з ходою від стегна на п’ятнадцяти сантиметрових шпильках, багатий хлопчик багатих батьків, краще Блум у всьому ще з дитячого садка. І Блум любила його дуже довго і, як думала, невзаємно.

4

Слабкість

Він міг її захистити від Трікс, від злісних глузувань, він був би її стіною, захисним коконом, а Мирта подарувала б йому всю себе.

Але Валтору вона не потрібна.

5

Рідна

Вночі після битви Кая чекає, сподівається та вірить.

7

У горах

Айсі йде за наказом Даркара до Відьми Гір, а потрапляє до шатру своєї давньої знайомої.

10
Упс.. такого ще не написали.