Karambolyyy
Аніме
12+
Слеш
Міні
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
пт, 06/16/2023 - 13:01
чт, 02/29/2024 - 00:20
126 хвилин, 16 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Леві — поміркований пацифіст, що зненавидів будь-які прояви війни. Чи можете Ервін переконати його, що розвʼязати світовий конфлікт можна лише зброєю? Чи забуде Акерман старі рани, чи зможе переступити через свої ідеали заради Ервіна?

Зустріч

Леві не любив балів та прийомів. Він не бачив сенсу у таких масових зборах, не бачив сенсу у цьому параді лицемірства, де твої гроші вирішують ставлення інших до тебе. Він рідко зʼявлявся на таких заходах, частіше за все приходив лише, щоб насолодитись музикою, отримати нові новини.

Знайомство

Пізнє літо, останні теплі дні, початок 90-х років 19 століття. Леві вирішує дослухатись до спонукань батька, відомого військового тих часів, і подається на службу в армію разом з давніми друзями.

Ініціатива

Наступною їхньою зупинкою став один з маєтків Акермана. Цей маєток ілюстрував становище роду Акерманів в Англії: він був величним. Тут можна проводити бали не згірші, ніж королівські. Воно й не дивно, що Леві тут не жив, адже мав простолюдинську звичку мати усе під рукою.

Довіра

Минуло декілька років. Їхнє листування перетворилось в цикл романів за розміром. Листи стали для них чимось більшим, ніж просто способом спілкування. Папір та чорнило стали їхнім домом, притулком та надією.

Любов

Раніше мотивація Ервіна як військового була доволі розмитою: він воював за загальні поняття, за мир, за країну, за технічний прогрес. І сам він відчував якусь нестачу у своєму переліку причин.

Розділи:
Вподобайка
2
Ставлення автора до критики