Пиріжокер
18+
pearlandpine
В процесі написання
https://archiveofou…
Джен
Максі
США, Подорожі в часі, Висока самооцінка, Наркотики, Непряме вбивство, Низька самооцінка, Паління, Пошук себе, Прийняття себе, Проблеми з довірою, Рефлексія, Сімейні проблеми, Спокута, Бісексуальність, Вихід з нездорових стосунків, Гомосексуальність, Дружба, Друзі дитинства, Елементи гету, Елементи слешу, Нездорові стосунки, Поліаморія, Співмешканці, Біполярний розлад, Депресія, Емоційно нестабільний розлад особистості, Одержимість людиною, ПТСР, Селфхарм, Суїцидальні думки, Фанатизм, Учні та студенти
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Моїй подружці Аліні, яка весь цей час підтримувала та була поруч.

пн, 11/21/2022 - 20:09
вт, 05/30/2023 - 18:37
1286 хвилин, 12 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Майкл Афтон падає в басейн з м’ячиками, намагаючись назавжди покласти край своєму батькові.
Чому ж, в біса, він прокинувся в 1950-х роках і став уявним другом Вільяма Афтона?

або

Майкл Афтон випадково подорожує в часі і намагається перешкодити своєму батькові стати вбивцею.

Офіційний плейліст: https://open.spotify.com/playlist/3zG13fzBR29Kua5yO5OBHj?si=1a8bb3c285a…
оновлення кожного тижня :)

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРО ВМІСТ: час від часу цей фік стає дуже жорстоким. Хоча, безумовно, тут є веселі й світлі моменти, проте моторошні частини мають відвертий та виразний опис. Сюди входять: жорстоке поводження з дітьми, жорстокока поведінка, зневага, думки про самогубство, спроби суїциду, панічні атаки, селфхарм, депресивні епізоди, відразливо показане насильство, вбивства, маніакальні епізоди, галюцинації (спричинені наркотиками), зображення посттравматичного стресового розладу, депресії, тривоги, МРО і біполярного розладу, (натяки на (але без зображення)) грумінг, а також вживання наркотиків, алкоголю та нецензурної лексики.

 

Цей фанфік справив на мене незабутнє враження, подарував мільйон емоцій та, можна сказати, став свого роду терапією. Такого маштабу робіт, з настільки щільно написаним текстом по фнафу, та й не тільки, я майже не зустрічала. Тому я вирішила, що український читач теж повинен мати можливість отримати те ж задоволення, яке отримала і я. Писанини тут ого-го, так що готуйте нерви та платочки >:)

П. С. Фанфік сам по собі написаний так, що читати його може кожен, навіть без глибокого знання гри та її заплутаного лору.

Розділ 1: Майкл Афтон падає в басейн з м'ячиками

У житті Майкла Афтона був приблизно один випадок, коли він відчував себе в любові та безпеці поряд із батьком. Насправді, це був фарс ― як і більшість речей пов’язаних з татом — але сліпа дитячість не давала йому цього побачити.

Розділ 2: Майкл Афтон пускає жабки

Перші три телефонні будки, на яких вони наткнулися, або мали забиті в слотах монети, або їх дроти висіли перерізаними неповнолітніми бевзями. Левова частина людей кидала Майку підозрілі погляди.

Розділ 3: Майкл Афтон знаходить місце ночівлі

Вся дорога до дому родини Афтонів пройшла для Майка, як у тумані. Справді, Вільям виконував більшу частину роботи, тягнучи за руку. Майк відчував себе аксесуаром, яким хизується молодий майбутній серійний вбивця. Погляньте на цього великого сильного чоловіка, який захистить мене.

Розділ 5: Майкл Афтон намагається вірити в Бога

Рано-вранці їх очікував похід до церкви. І Майкла, і Вільяма однаково дратувала думка просидіти на незручних твердих лавах більше двох годин, слухаючи ідеї, які вони вважали хибними і нікому не цікавими. Однак місіс Афтон наполягала.

Розділ 6: Журнал #1

15 вересня 1948 року

Майк у лікарні. Вони не дають мені його побачити. Я запитав у мами чому, але вона не відповіла. Я запитав батька, і він мене вдарив. Знову. Я просто хочу, щоб Майк повернувся. Я навіть не знаю, чи він живий.

Розділ 8: Майкл Афтон продовжує горіти

Таке відчуття, що його збила машина. Майк з бурчанням потер макітру і пригадав, що щойно сталося: «От чорт, мене справді збила машина».

Розділ 9: Майкл Афтон (нарешті) отримує допомогу

— Не рухайся, сонечку, — Майк здригнувся і звісно ж відразу не послухався доброго голосу. Він рипнувся встати, очікуючи зустріти або батька-вбивцю, або самотнього батька.

Розділ 10: Майкл Афтон возз'єднується зі своїм єдиним другом

Клара безупинно поправляла своє волосся, поки проводжала Майка до дверей. Вони перейшли в інший житловий комплекс, цей ближче до кампусу. Хоча будівлі подібно бракувало витонченості та екстравагантності, як і Клариній, вона була на рівень краща з точки зору чистоти та безпеки.

Розділ 12: Майкл Афтон знову стає жертвою капіталізму

― Дорогенький, чому ти весь червоний? Афтон не завдав тобі ніякого клопоту? ― Клара практично затягнула Майка до квартири. Її підручники валялися розкиданими на столі у вітальні.

― Мені його вдарити? ― голосно запитала з ванної Ізабелла.

Розділ 13: Майкл Афтон з’ясовує, що Вільям і Генрі на дух не переносять один одного

Вистава в кількох діях, з перспективи Майкла «Фріца Сміта» Афтона

Місце дії: квартира Вільяма Афтона — ІНТЕРЄР

Актори:

Майкл Афтон у ролі Фріца Сміта

Розділ 14: У Майкла Афтона панічна атака через подорожі в часі

Сьогоднішнього ранку Генрі пішов до церкви, тож Майк придумав розклад занять на день:

Розділ 15: Майкл Афтон ― п'яте колесо

Вільям не докладав додаткових зусиль, щоб добре виглядати для побачення, адже він вже добре виглядав. Генрі переймався через вид свого волосся в дзеркалі. І Майк, і Вільям намагалися запевнити друга, що з ним все гаразд, та Генрі не сприймав їхніх слів.

Розділ 16: Майкл Афтон майже вбиває свого батька (цього разу ненавмисно)

Вільям прикупив їм пива за допомогою свого підробленого посвідчення. Белла направляла Генрі по глухих дорогах, щоб дістатися до раніше згаданої каменоломні. Майк сидів на задньому пасажирському сидінні старої машини Генрі.

Розділ 17: Зломлені жінки сім'ї Афтонів

Майк слухав, як тато розповідав Ліз казку перед сном. Серце палало від ревнощів, але поряд таїлася порожнеча, яка виникає лише тоді, коли ви розриваєте стосунки з усіма важливими людьми у вашому житті.

Розділ 18: Майклу Афтону слід подати заявку до управління з охорони праці

Генрі вже спав. Майк випив склянку води, аби полегшити завтрашню мігрень після стількох банок пива.

— На добраніч, Вілле, — він попрямував до своєї спальні, але Вілл вильнув перед ним, не даючи зачинити двері. — Що?

Розділ 19: Майкл Афтон знешкоджує бомбу

Стояла середина жовтня. Вільям покинув ходити на побачення з випадковими дівчатами, і тепер він та Клара повсякчас миготіли десь у полі зору. Цього дня Генрі допомагав з продовольством своєї церкви, залишивши Вільяма і Майка наодинці.

Розділ 20: Майк Афтон галюцинує в хорошому сенсі слова

Наступного дня Генрі, над яким дамокловим мечем нависало есе для проміжних іспитів, скубав себе за волосся.

Розділ 21: Майкл Афтон намагається думати, що життя прекрасне

Генрі стояв, склавши руки на грудях. Дівчата пішли рано вранці, незабаром після прояснення йому бідолашної Беллиної ситуації. Генрі, на диво, не проронив ані сльозинки.

Теґи: #mustread
    Вподобайка
    3
    Ставлення автора до критики