cinamonum
kadele
Книги
12+
Гет
Міні
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

мявмявчику Реґулусу Блеку, в якого не було щасливої кінцівки

Немає схованих позначок
чт, 10/27/2022 - 21:04
нд, 05/28/2023 - 21:20
138 хвилин, 21 секунда
6
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Перший раз Реґулусу чує про обручення з родичкою в 14 років, через місяць після того, як брат хлопає дверима та тікає в ніч. Тоді хлопцю все одно одразу з декількох причин – по-перше, втрата Сіріуса як члена сім’ї занадто сильно вразила його, а по-друге, в якихось важливих питаннях він, тоді ще дитина, занадто звик покладатися на батьків, щоб задавати багато питань. 

Декілька років потому, вже коли мітка Пожирача пече його передпліччя, Белатрікс якось жартує про те, що колись вона буде йому не кузиною, а вередливою тещею, але Реґулусу зовсім не хочеться думати про дівчинку, на якій він колись ожениться. Він лише на хвилину замислюється, чи буде його майбутня жінка схожа на Беллу? Чи буде вона настільки ж жорстока та падка на людські страждання?

Передмова

Мені завжди хотілося, щоб у Реґулуса Блека була якась хороша кінцівка і близькі люди, які б підтримували його серед усього хаосу навколо – це причина, чому цей фанфік існує. Тож запам’ятовуємо бекграунд:

Частина друга (1980)

Реґулус відчуває себе мерзотним зрадником та найгіршим сином у світі, але отримує задоволення від того, як його батько втішає свого брата, матір істерично п’є склянку заспокійливого, а тітка не затикаючись жаліється.

Частина третя (1984)

— Чому ти не відмовився взагалі? — якось питає Сіріус.

— Бо якщо б ти трошки сумлінніше вчився у школі, то знав би специфіку укладання магічних договорів. Він буде розірваний, лише якщо хтось із нас помре, — Реґулус не любить цю тему, але брат починає її першим.

Частина п'ята (листопад 1985)

І Реґулус дійсно пише їй. До весілля близько восьми місяців, тож він не збирається втрачати час. Йому трохи смішно, що Пандора відповідає на його листи офіційним тоном, що так не схожий на її поведінку при першій зустрічі.

Частина шоста (зима 1985-1986)

Вони бачаться ще до її зимових канікул. Потім Реґулус сподівається, що вони зможуть сходити кудись окрім Хогсміду та провести більше часу разом, й запрошує її вчергове. Але в наступному листуванні Пандора розчаровує його нагадуванням про діда та бабку.

Частина сьома (зима-весна 1986)

Сіріусу подобається дратувати брата, кожного разу при зустрічі кажучи, що він виглядає просто огидно закоханим. Реґулус не визнає це, але думає, що він дійсно почувається самотньо, коли Пандора довго не відповідає на його листи, або кільце не транслює її емоції.

Частина восьма (червень 1986)

Після тієї сімейної вечері час йде ще швидше, хоча Реґулусу здається, що він встигає зробити все, що хотів би. Наприклад, змусити Крічера зробити його маєток не таким похмурим.

Частина дев’ята (червень 1986 – після весілля)

Насправді якщо б в Сіскейл Менорі так і залишилися темно-сині портьєри та мрачнуватий колір стін, Пандора б не звернула на це ніякої уваги.

  Вподобайка
  11
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  kadele

  неймовірна історія яку хочеться перечитувати знову і знову!

  дякую за чудову роботу котра викликала всю палітру емоцій: обурення та шок щодо умов виховання,печаль через травми головних героїв,мандраж при розмові двох закоханих ну і звісно ейфорія при завершенні.

  успіхів автору в подальших починаннях!