Повернутись до головної сторінки фанфіку: noble house duties

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Мені завжди хотілося, щоб у Реґулуса Блека була якась хороша кінцівка і близькі люди, які б підтримували його серед усього хаосу навколо – це причина, чому цей фанфік існує. Тож запам’ятовуємо бекграунд:

  1. Белатрікс Блек вийшла заміж за Рудольфуса Лестрейнджа у 1968 році, і через рік народила доньку Пандору. З тих пір як Сіріус втік та назавжди став для них вигнанцем, Вальбурга та Оріон ще сильніше трясуться за продовження їх роду, тому після втечи старшого сина у 1975 році вони вирішують обручити Реґулуса з Пандорою. Дівчинка чистокровна, багата, з «гарної» родини, ще й наполовину Блек – ідеальна партія. Вони з Реґулусом мають одружитися, як тільки вона закінчить школу.
  2. В 1979 році Крічер таки встигнув апарувати з хазяїном в безпечне місце до того, як на них накинулися інфернали. У Реґулуса очікувано не вийшло знищити горокракс, але він настільки хотів позбавитися від Темного Лорда, що звернувся до Ордену Фенікса і навіть примирився з Сіріусом. Медальйон був зруйнований незадовго до 31/10/1981, саме тому сили Волдеморта частково вщухли і його майже вбило закляттям, яке він випустив у маленького Гаррі.

Я настільки мало читала флаффа з Реґулусом, що зроблю все, щоб ця робота викликала більше позитивних емоцій, ніж бажання втопитися. 

    Ставлення автора до критики: Обережне