Повернутись до головної сторінки фанфіку: noble house duties

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Реґулус відчуває себе мерзотним зрадником та найгіршим сином у світі, але отримує задоволення від того, як його батько втішає свого брата, матір істерично п’є склянку заспокійливого, а тітка не затикаючись жаліється.

— Це якесь прокляття. Так не може бути. Я можу зрозуміти одну помилку на декілька поколінь, але знову… Так не може… Так не повинно бути! — Друелла скиглить вже півгодини, і Реґулусу хочеться, щоб вони або замовкли, або поскоріше забралися з їх помістя.

Сиґнус додає:

— Не було ніяких підстав навіть припускати, що це може знову статися… Ми завжди оберігали її  від дурного впливу, ви ж знаєте…

Це триває ще цілу годину, а потім Реґулус нарешті може відкланятися, запевнити родичів, що ця «жахлива трагедія» ніяк не вплинула на їх договір щодо майбутнього шлюбу і він «якось зможе пережити таку прикру ситуацію». Матір бачить його наскрізь і виразно зиркає, коли його вираз обличчя на секунду втрачає скорботність і пропускає трохи веселощів.

Сиґнус та Друелла думають, що племінник дуже поспішає в Міністерство на якусь невимовно важливу нараду, але Оріон та Вальбурга знають, куди він так швидко втік. Вони знають про їх примирення з Сіріусом, але самі ніколи не зроблять того ж самого. І вони не просто знають, вони бачать це по його обличчю, що прямо зараз він апарує куди завгодно, але точно не в свій кабінет в Міністерстві.

І вони праві, бо Реґулус переноситься прямо до котеджу брата, щоб як слід потягнути прикола з того, що дочка Белатрікс потрапила на Ґрифіндор.

    Ставлення автора до критики: Обережне