Повернутись до головної сторінки фанфіку: noble house duties

Натисніть на потрібну назву, щоб перейти до читання відповідного розділу.

Повний текст

Вони бачаться ще до її зимових канікул. Потім Реґулус сподівається, що вони зможуть сходити кудись окрім Хогсміду та провести більше часу разом, й запрошує її вчергове. Але в наступному листуванні Пандора розчаровує його нагадуванням про діда та бабку.

«Закатайте губу, містере, та не забувайте про мою родину, будь ласка. Я не зможу піти з вами, на превеликий жаль»

«Я підтримую твоє бажання не афішувати наше знайомство і спілкування, принаймні поки. Але ти завжди можеш сказати їм, що йдеш кудись із друзями»

«В мене немає друзів, з якими мені б дозволили кудись піти»

«Що ти маєш на увазі?»

«За всі роки, поки я вчилася в Гоґвортсі, мені ні разу не було дозволено поїхати до друзів на канікули. Вони або недостатньо чистокровні, або з недостатньо шановної родини. А мені «не пристало навіть час проводити з покидьками суспільства», такі справи»

«Жахливо»

«Апофеозом була наша сварка, коли бабуся склала для мене перелік осіб, з якими мені було б прийнятно товаришувати  у школі»

«Я б посміявся, якщо б було не так сумно. Мені шкода, що тебе настільки обмежують. І ти маєш знати, що я не поділяю таку думку»

«А ти не маєш брехати мені. Дивно чути це від людини, яка носить мітку Пожирача з шістнадцяти років»

«Звідки ти знаєш?»

«Люціус казав, коли мені довелося гостювати в Менорі. Сказав, що моя мати дуже пишалася тобою»

«Це давно в минулому. Я був дитиною, яка не розділяла ідеї та реальність, а коли зрозумів, що це не те, про що я мріяв – було запізно. Це не стажування в Міністерстві, коли ти можеш два місяці походити до старого професора, а потім сказали «Пробачте, я вирішив змінити спеціальність» і зникнути з його кабінету без наслідків».

«О, то коли ти був дитиною, тобі подобалася ідея катування людей через невідповідний статус крові?»

«Ні. Мені подобалося, як твої дід та бабуся вихваляють Беллу. Я хотів, щоб батьки так безумовно пишалися мною… А не лише раділи, що я на Слизерині, а не як Сіріус, що я маю нормальних друзів, а не як Сіріус, що я виховано себе веду, а не як Сіріус…»

«І що змінилося, коли ти став Пожирачем?»

«Вони сказали, що пишаються мною. А потім як сильно раді, що я не як Сіріус»

«Що ж, я б посміялася, якщо б було не так сумно»

Вони переписуються ще довго, аж поки Реґулус не запевняється, що Пандора не вважає його чудовиськом. Він обіцяє, що розповість їй, як помирився з братом та в який момент його погляди на світ змінилися, наступного разу, коли вони зустрінуться.

    Ставлення автора до критики: Обережне