BurningBright/Ви, яке з повагою, а не як до множини
немає на сайті
ср, 06/22/2022 - 23:08

Українка, редакторка, маркетологиня. Намагаюся перекладати роботи з роснявої на інші мови, але поки зі складнящами. Дуже сподіваюся, що скоро будуть оновлення рідненькою мовою.

Читачів:

5

Автор читає

Всього: 1
Логін: LenetDDroklova
Відстежують: 11

Активність автора

Показано 1 - 5 зі 5

Кроулі. Точніше Кров-Лий

Відпочатку Кроулі знав, що суд у Пеклі - це ще не кінець його проблем. Все найгірше лише попереду і розібратися з ними так само легко не вийде. Саме тому він не був здивований, коли Люцифер з’явився у його Бентлі. Він був смертельно наляканий.

На кінчику шпильки

Азирафаїл і Кроулі обісрались. Кінець світу все ж настав, сім янголів грають на трубах, поки по Портобелло тічуть ріки крові, а Лондон горить. В букіністичному магазині тихо грає патефон.

7

Проблеми при спілкуванні з красивими дівчатами

Азирафаїл повертається у Гоґвортс аби продовжити навчання, але новий навчальний рік приносить йому нові сюрпризи. Його ліпша подруга Кроулі без попередження змінила стиль! І щоб розібратися що стало цьому причиною, Азирафаїл проводить ціле розслідування.

Три вечора без любові і один без сексу

Азирафаїл, не підозрюючи поганого, радісно заїжджає до нової квартири, наївно дивуючись низькій ціні. У першу ж ніч їй доведеться дізнатися, що в квартирі чудова чутність, а її нова сусідка - німфоманка.

З третього погляду

Азирафаїл полюбляє стабільність в житті. Він ходить в одну і ту саму кав’ярню, де його впізнають з порогу і починають готувати йому каву ще до того, як він встигне зробити замовлення.

8

Автор, ще не працював як редактор для жодного фанфіку.

Автор, ще не працює у співавторстві з кимось. Можливо ви першими запропонуєте співвпрацю ;)

Автор, ще не написав ідей для фанфіків.