BurningBright
Книги
16+
Слеш
Азирафаїл, Кроулі
Міні
Запитуйте дозволу
Немає схованих позначок
ср, 06/22/2022 - 23:17
нд, 04/02/2023 - 02:11
175 хвилин, 6 секунд
4
1
1
1
1
Навіґація

Азирафаїл полюбляє стабільність в житті. Він ходить в одну і ту саму кав’ярню, де його впізнають з порогу і починають готувати йому каву ще до того, як він встигне зробити замовлення. Однак одного разу в його улюбленій кав’ярні з’являється новий бариста і Азирафаїл заради нього залюбки змінить свої звички.

Повний текст

У кожної людини, що дійсно схиблена на каві, є місце, де вона любить пити каву найбільше, і зазвичай це далеко не будинок. Тому що наскільки б людина не любила кави, але витрачати гроші на кавомашину і навчиться нею користуватися - це занадто.

  Вподобайка
  8
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Lesley Moore

  Це було неймовірно мило! А те, як ви обіграли колір волосся Кроулі — взагалі круто. Мушу зізнатись, ви мене обвели, я зрозуміла, що бариста і є тим таємничим незнайомцем, тоді ж, коли й Азирафаїл. Хоча це ж було так очевидно, хто ще, окрім Кроулі, має чорняве волосся і носить окуляри і взуття із змінної шкіри? 

  А ще я захихотіла через ситуацію з обігрівачами. Ох цей Кроулі, знайшов причину вкрити свого янгола пледом (упевнена, що це доволі мила картина, перед таким не встоїш).

  Мені дуже сподобався ваш фанфік, дякую.