«Як приборкати дракона» (англ. How to Train Your Dragon) — американський повнометражний анімаційний фільм, знятий за мотивами однойменної серії книг британської дитячої письменниці Крессиди Ковелл в 2010 році. Фільм здобув низку нагород та номінацій світових кінопремій. На 23 серпня 2021 року фільм займав 205-у позицію у списку 250 кращих фільмів за версією IMDb. У 2014 році вийшов сиквел — «Як приборкати дракона 2», у лютому 2019 року — третя, заключна частина трилогії — «Як приборкати дракона 3: Прихований світ».

У маленькому селищі вікінгів, які спокійно полюють, рибалять та пасуть овець, лише одна велика проблема — сусіди. Плем’я драконів, яке живе поруч, постійно краде у них овець і руйнує будівлі — тож зрештою люди в рогатих шоломах починають планувати війну на повне знищення летючих істот. І лише один з них буде намагатись завадити цій війні — хлопець, який потоваришував зі збитим ним драконом.Показано 1 - 2 зі 2Привіт з майбутнього

Опинитися сере лісу не зрозуміло де, коли тільки-но втратив всю сім‘ю, ненайкраще що може з тобою. Хочеться покинути все, здатися та залізти кудись у далекий темний кут, але твій новий друг Жахливе Жахіття не дасть цього здорити.

Альтернатива.

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

моїм фантазіям в третій годині ночі

Драконячі вершники занадто довго продовжували війну з мисливцями на драконів. Один договір про мир, може змінити все. Тільки от, яка буде його ціна?

1
Упс.. такого ще не написали.