Ольґерд із роду Еверец герба «Дик» (пол. Olgierd z rodu Everec herbu Dzik) або Ольґерд фон Еверец — головний герой доповнення «Серця з каменю» до відеогри Відьмак 3: Дикий Гін.

Ольґерд — шляхтич, єдиний живий нащадок давнього реданського роду Еверец. Є отаманом Вільної реданської кампанії («дикунів»).

Намагаючись вирішити проблеми, та отримати щастя для себе й дружини Іріс, підписав контракт з демоном з іншого світу — Ґонтером О’Діммом, щоб отримати безсмертя в обмін на свою душу. Проте виконане бажання, не тільки не дало бажаного, а й зруйнувало йому та Іріс життя, нагородивши крім безсмертя фон Евереца ще й «кам’яним» сердцем.

Відьмак Ґеральт знайомиться з ним, узявши завдання від Ольґерда на вбивство чудовиська з каналізації в Оксенфурті.Показано 1 - 2 зі 2Сусіди по кімнаті

Романтика
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Поки Ґеральт готується до свята Ламмасу, до нього в садибу з’їжджаються гості — бажані та не дуже. Кількість відвідувачів росте, а кімната для гостей всього одна. І як на зло поруч немає Йеннефер, щоб швидко вичарувати додаткову кімнату та запобігти конфлікту.

Рудий грифон з Реданії

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

«...Короткі історії з життя (без)славного відьмака зі Школи Грифона  Ольґерда з Реданії, записані й редаговані згідно з п
Упс.. такого ще не написали.