Ґеральт з Біблії
16+
Джен
Міні
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
пт, 08/26/2022 - 00:40
пт, 04/28/2023 - 19:13
72 хвилини, 52 секунди
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

«...Короткі історії з життя (без)славного відьмака зі Школи Грифона  Ольґерда з Реданії, записані й редаговані згідно з помітками у щоденнику чародія Ґонтера з Гесо…»

  Примітки
  Присвячується LeLik. Тій, що своєю AU надихнула мене на рудого відьмака Ольґерда зі Школи Грифона.
  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Критик-ор

  Мені дуже сподобалось, хоч я й знаюся на каноні лише по першому сезону серіалу. Але ця історія затягує та інтригує. 

  Дуже вдала, на мій погляд, побудова тексту. Ви розповіли одну й ту ж історію, але під різними кутами. Десь доповнили, десь зняли зайву шелуху. 

  У вас гарний стиль, який повністю відповідає роботі. Не виникає жодного дисонансу. Читати - одне задоволення. І ви так привабливо дали натяки на майбутні події, що неможливо не чекати. Тож штовхніть, будь ласка, на продовження, якщо що, бо я повністю очарована цією роботою.

  silverpeony

  Яка ж прекрасна історія по світу Відьмака! Я справді в захваті, бо читаючи вашу роботу у мене склалось враження, що мені в руки потрапило якесь раніше не видане оповідання по цьому всесвіту.

  Барвисті описи та захоплива оповідь про ще одного з відьмачого роду, що справді міг ходити сторінками пана Сапковського. Я з головою поринула в прекрасну атмосферу таверни та послухала оповідку від випадкового відвідувача, що виявився зовсім не простим купцем.

  Дякую за чудову історію!

  Ґеральт з Біблії

  Вважаю за найкращий комплімент те, що стиль Відьмака достатньо витриманий.

  На жаль, Ольґерд та Ґонтер є лише персонажами гри, тому я мав за місію вплести їх у книгу трохи чіткіше (при цьому користуючись барвистим лором проджектів і стилем Сапковського). Хоча найперше це все ж ав, що народилося під захватом від реверсу української художниці. Мене захопила думка про те, яким би був цей світ, до Геральта. І хоч багато оригінальних історичних подій залишилися, все ж деякі мали зміни, відповідно до появи в цьому світі не шляхтича, а Відьмака Ольґерда, одного дивного чародія і відьми Іріс. Сподіваюсь, в майбутньому ця невелика історія отримає ще багато продовжень.