Minecraft (від англ. mine craft — досл. «шахтарське ремесло») — відеогра від незалежної студії Mojang 2011 року жанру «пісочниця» у відкритому світі з виглядом від першої/третьої особи. Гра започаткувала однойменну серію, для всіх творів якої характерний мінімалістичний кубічний дизайн.

Ця гра передусім дає змогу виразити свою креативність. Розроблена шведським програмістом Маркусом Перссоном, відомим також як «Notch», і надалі випускається заснованою Маркусом Перссоном компанією Mojang, котра належить Microsoft Studios. Minecraft належить до ігор з найширшою аудиторією і визнана найпродаванішою відеогрою в історії.Показано 1 - 2 зі 2Тобі (знову) шість

Томмі проходить етапи свого життя на ДСМП від дитинства до повноліття, змінюючись сильно (страшно сильно), виростаючи, мудрішаючи, заробляючи друзів, ворогів і знову друзів. Одного разу опівночі на Різдво він побажав щастя.
Пройдуть роки.

2

Менхант. Різдвяне перемир'я

Нескінченний біом засніженої тайги та хуртовина на різдвяну ніч не дають можливості не просто Дріму втекти та мисливцям наздогнати, а й просто вижити далеко від спавну, і вони вирішують перечекати, уклавши мирну угоду. Тільки на одну ніч.

Теґи
3
Упс.. такого ще не написали.