аня обходисвітка
Оріджинали
16+
Фем-слеш
Обов'язок | Кохання | Сім'я
Телма "Місячна Крадійка" Барлас, Марцела Дей-Костанцо (Ґверієро), Даная Зервас-Сідеріс та ще два аристократичні роди з приколами
Міні
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Лаєр, її чудовому всесвітові та моїй любові до подібних історій

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
ср, 03/01/2023 - 13:05
нд, 06/04/2023 - 23:27
396 хвилин, 50 секунд
1
Навіґація

Колишня аристократка, нині крадійка і детективеса об’єднуються задля одного розслідування. Одна планує помсту, інша - втілити свої амбіції.

Або ж абсолютно різні жінки шукають спільності і вчаться втраченому - довірі.

Пролог. Клятва для Колючки

Несамовитий вітер бив гіллям бузку і кленів у вікна, ніби віщував щось дуже нехороше. І як же всім мешканцям маєтку хотілося, аби той зрештою помилився…. Погода теж непоганий провісник, головне – вміти прочитати її знаки. 

Розслідування починається!

Скільки часу пройшло з візиту пані Колючки – залишалось тільки здогадуватися. Поряд з галасливими сусідами у камерах поряд, звичайно, виспатися було складно, втім не неможливо. Телма з грацією кішки витягнулася на дерев’яному ослінчику і всілася. 

 

Зачіпки і сумніви

– В мене не було часу зайти по цукерки, пробачте! І ще на мене очікують! 

 

Хорена визирнула у вікно. Зачепилася поглядом за Марцелу, яка, наче маленьке кошеня, виглядала з-за кущів і тупталася на місці. 

 

Гонитва за минулим

Ранок розпочався зі скандалу. 

 

Лохина залізла під одяг Марцели і вчепилася кігтьми у груди, варто було тій повернутися на інший бік. Передбачувано та нагримала на кішку, а разом із нею – і на Телму, яка мала наглість не закрити двері до кімнати. 

 

 

Запитання без відповідей

На світанку, ясна річ, ніхто нікуди не вирушив. Обидві розімліли одна в обіймах одної і прокинулися з криками аж тільки опівдні. Марцела, збуряковіла і обурена до глибини душі, пожбурила в Телму подушкою.

 

 

 

 

— Ти! Т-ти! 

 

 

Танці на кістках

Людей у дворі кружляло неймовірно багато, ще й карети ледве розминалися. Не те, щоб запрошених було не перелічити: деякі просто надто любили ажіотаж і приїздили окремими екіпажами. 

 

 

 

 

    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики