BloodyMelonTeamUa
Книги
18+
В процесі написання
https://archiveofou…
Змішані
Максі
Ангст
Заборонено
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
пт, 01/13/2023 - 00:16
нд, 02/04/2024 - 20:37
271 хвилина, 45 секунд
1
2
1
Навіґація

Переказана історія першої книги. А що, якби Гаррі допомогли перед школою? Що, якщо він зустріне когось, хто допоможе досягти величі? Що, як за ним хтось наглядатиме? Гаррі отримує допомогу з малоймовірних джерел і не змінить їх ні на що у світі; він і його нові супутники зіштовхнуться з випробуваннями світу чарівників і тим, що він може запропонувати. Чи зможуть Гаррі та його друзі перевершити те, що для них приготував навчальний рік?

1. Усе, що він коли-небудь знав

Біль був єдиним, що знав Гаррі у своєму житті. Щоразу, коли він не виконував чогось як говорили Дурслі, йому робили сувору догану. Звичайно, хлопчик завжди намагався робити те, що казали, не будучи прихильником болю, але вони завжди знаходили недолік у всьому, що робив юнак.

3. Рятівник

Пройшов тиждень із того моменту як хлопець відправив листа, і, здавалося, час сповільнився. Авжеж, Леві був поруч, розмовляв із ним і навчав шляху до чарівного світу настільки, що юнак пам’ятав усе з розповідей; увесь час парубок був загнаний у пастку в будинку.

4. У пастці

Чоловік хвилювався за хлопчика; він зробив усе, що тільки міг придумати, але через три дні після того, як узяв цю відповідальність, підопічний так і не прокинувся. Він крокував перед каміном і думав, що робити, щоб надати безпеку малому.

5. Вечеря

Северус сидів, дивлячись одразу й усюди, і лише на дитину, яку врятував; він проклинав себе, уже будуючи думку, що хлопчина буде копією свого батька, Джеймса, та чарівник забув, що малий також був дитиною Лілі.

6. Минуле

Навіть після довгої ночі Гаррі думав лише про одне: чим він має заплатити за шкільне приладдя? Усе життя Дурслі передавали йому старі речі Дадлі, хоча одяг був завеликий, шкільне приладдя було вживаним і порваним, а іграшок не існувало зовсім.

  Примітки
  Переклад: Катрусик
  Редактура: Міарі, Руслан, kachurivska

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики