Streichholz
Серіали
12+
Слеш
Міні
Тільки покликання
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

пані @bluetailblue з твітеру, яка кинула в мене ідеєю

Немає схованих позначок
пн, 12/26/2022 - 04:58
чт, 04/20/2023 - 11:49
62 хвилини, 31 секунда
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Взимку через півроку після арешту професорки Торнгіл, мер міста хоче знову завоювати прихильність містян і влаштовує в місті грандіозне за мірками Джеріко Різдво. 

Ксав’є умовляють піти разом з усіма подивитися на це, і все було б добре, якби він не приховував той факт, що для нього завжди є одна причина приїхати до міста. І це зовсім не ковзанка. І навіть не різдвяна ялинка.

Розділи:
  Примітки
  !!! не вичитано, без бети !!!
  Тайлер не був гайдом (бо тоді мені в голову приходить тільки щось даркове), ООС це класика, але поки я поставила лише частковий. Перечитаю ще раз і подумаю. Продовжую примушувати мозок працювати, тому сподіваюся він скоро стане слухатися мене.
  Якщо раптом у вас є ідеї по цих двох, буду вдячна, якщо напишете отут за посиланням
  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Broken_Angel

  Чудова робота, солодко флаффно, люблю таке! Ще й цей отп який cheeky З мене радше кращий райтер, аніж комментатор. Зрідка в тексті зустрічаються помилки, але я теж не маю бети, а вичитка часом втомлює. Робота хороша, дякую! 

  Streichholz

  дякуююю, я дуже хвилювалася що буде надто солодко ахах. помилки це так, на жаль треба буде вичитувати, плюс все ще іноді треба користуватися перекладачем, тому не завжди слова підбираю влучно. але це прямо heartheartheart дякую вам за відгук, рада що сподобалося