Серія фільмів «Хроніки Нарнії» заснована на циклі романів Клайва Стейплза Льюїса «Хроніки Нарнії». З семи книг було адаптовано три — «Лев, Біла Відьма та шафа» (2005), «Принц Каспіан» (2008) та «Подорож Досвітнього мандрівника» (2010), котрі загалом заробили понад 1,5 мільярда доларів у всьому світі.

Серія обертається навколо пригод дітей у світі Нарнії під керівництвом Аслана, мудрого та могутнього лева, який вміє говорити і є справжнім королем Нарнії. Головні герої — це діти, брати та сестри Певенсі, а головним лиходієм є Біла відьма (також відома як Королева Джадіс).

Перші два фільми зняв режисер Ендрю Адамсон, а третій фільм — Майкл Аптед. Четвертим фільмом повинен був стати режисер Джо Джонстон, але в 2018 році було оголошено, що для Netflix будуть зроблені нові адаптації серії.Показано 1 - 5 зі 5Інструкція для перебіжчика, або як не нажити проблем в Нарнії

Сім’я Мародерів, як славнозвісна команда кока-кола – й дня без прикола не протягнуть. Не встигли оговтатися після війни, як хлопці знову в якусь сраку залізли!! І не самі ж, а з допомогою до хріна лисого шановного Албуса Дамблдора.

Це не клопи

AngelCuttingOnions
Робота завершена
https://archiveofou…
Драма
Селфхарм
Заборонено

Мозок Юстаса постраждав від того, що він був драконом.

Прізвиська

aurics
Робота завершена
https://archiveofou…
Флаф
Заборонено

Едмунд не знає, що робити з новою звичкою Каспіана. Але він точно знає, що вона йому дуже подобається.

4

Ти не такий, як я очікував

Едмунд Певенсі народжується без мітки соулмейта, і з роками він все більше переконується, що ніколи її не отримає. Принц Каспіан народжується з ім’ям короля Едмунда Справедливого на передпліччі і твердо вірить, що його споріднена душа померла багато століть тому.

Дикунка з паралельного класу

Едмунд Певенсі, ОЖП
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Приховані мітки

Едмунд ніби весь плавився у її обіймах. Не сказати, щоб це було безболісно, але дуже приємно.

4