Тінь та кістка (англ. Shadow and Bone) — американський фентезійний телевізійний серіал, розроблений сценаристом Еріком Гайсерером та кіностудією «21 Laps Entertainment» для Netflix, прем’єра якого відбулась 23 квітня 2021 року. Серіал заснований на книжковій трилогії «Гриша» (починаючи з дебютної першої книги «Тінь та кістка») та дилогії «Кеттердам» (роман «Шістка Воронів») письменниці Лі Бардуго.

Країна Равка знаходиться в стані постійної війни зі страшними істотами. Ці істоти мешкають у містичній імлі, знищуючи людей, кораблі та товари. Новобранка з низів, сирота Аліна Старкова під час своєї першої військової місії пробуджує в собі надзвичайну силу, яка може стати ключем до закінчення війни. Дізнавшись про силу Аліни, її відправляють тренуватися у складі елітної армії чарівних солдатів, відомих як «гриша». Намагаючись відточити своє вміння новоздобутою силою, Аліна поступово поринає у світ придворних інтриг. Вона починає розуміти, що союзники й вороги можуть бути одними й тими самими людьми та що нічого в цьому пишному світі не є таким, яким здається. У цій грі беруть участь багато сторін і для виживання знадобиться не лише магія.Показано 1 - 2 зі 2Моє слово

Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Каз Бреккер, Виродок із Бочки, з’явився на родинній вечері її сім’ї саме в той день, коли вона отримала дозвіл від Агенції на його ліквідацію.

2

Ще один ранок

Дислексія
Заборонено
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Прокидатися з Вайленом стало рутиною, і Джеспер, як не дивно, не був проти.

1
Упс.. такого ще не написали.