Overwatch — науково-фантастична відеогра жанру командного шутера від першої особи, представлена компанією Blizzard Entertainment 7 липня 2014 року на BlizzCon і видана 24 травня 2016 року для платформ Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One. У цій грі команди гравців змагаються в різних режимах, керуючи героями з можливістю змінювати їх прямо в бою.Показано 1 - 3 зі 3Нічне купання

Флаф
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Однією особливо похмурою, затягнутою хмарами ночі, звична тиша в спальні двох агентів Overwatch канула у купі шуму, гуркоту та криків. А всьому послужили двоє мудрих духів, які о пів на третю ранку примудрилися перевернути на себе віконний вазон. (написано в 2018 році)

1

(Не) дразни дракона

Флаф
Відхилення від канону
Запитуйте дозволу
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

У цьому світі було багато речей, які Ханзо не любив. Але найбільше він ненавидів, коли брали його речі. (написано у 2018 році)

сумному японському чоловікові не дають спокою

Це історія про телепнів (незнайомці/майже ворогують - друзі - коханці), але один з телепнів дуже страждає через почуття провини за скоєне в минулому і очевидно потребує психотерапії. Жарти про ковбоїв йдуть у комплекті.
Упс.. такого ще не написали.