Пані Гротеск
Книги
16+
Гет
Максі
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Людині, яка прочитала цю роботу першою

Немає схованих позначок
сб, 08/26/2023 - 10:04
сб, 08/26/2023 - 10:27
292 хвилини, 56 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Це не дитяча казка зі щасливим кінцем. Ця історія про страхи, сумніви, владу. Що буде, коли зустрінуться люди, такі схожі й різні водночас? Що буде, коли почнеться боротьба за життя? Що коли жага помсти виявиться сильнішою? Чи врятує їх хвалене кохання, чи вони потонуть у власних помилках?

1. Зустріч, що змінила все

Легкий літній вітерець тріпав волосся. Солоний запах моря змушував задоволено прикрити очі. Цей запах оточував мене все дитинство. Але от вже вісім років я не бачила це море, не відчувала його запах. Не відчувала запах дому. Але я повернулася.

2. Хто сильніший, Я чи Ти?

Збоку замерехтіло синювато біле світло. Патронус моєї матері, пухнаста кицька. Вона походжала пляжем немов невагома. Замість нявчання прозвучав голос матері.

– Волдеморт пішов. Повертайся додому.

3. Вибір

Я сиділа у вітальні, закинувши ноги на диван, та пила трав’яний чай. В голові швидко проносилися картинки сьогоднішнього дня, ніби прискорені кадри кінофільму. Золотий спалах, біль у грудях, обличчя Волдеморта.

4. Помилки й наслідки

Додому повернулася не відразу. Все ходила пляжем й думала, думала, думала. Намагалася заспокоїтися. Був не час сваритися з батьками. Їх рішення було зрозумілим мені, але тримати це в таємниці, не казати мені?

5. Твій дім моя темниця

Різкий запах моря вдарив у ніс. Коліна й руки загрузли в піску. А хвилі все намагалися торкнутися мене. Першим, що почула крізь гупання власного серця у вухах було море, потім трава й дерева, а потім голоси батьків біля будинку. Я через силу встала.

Розділи:
    Вподобайка
    0
    Ставлення автора до критики