Немає схованих позначок
нд, 07/23/2023 - 23:33
нд, 07/23/2023 - 23:40
348 хвилин, 28 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
2
Навіґація

– Я лише хочу сказати, може, він хороший варіант, Тоні? Ти не можеш підпустити когось схожого на Стіва, aле той хлопець повна протилежність.Просто спробуй.
Тоні задивився на хлопця, якого вони обговорювали. Кучері, великі очі, запах альфи і величезна невпевненість.
– Гм… – Старк нарешті здався, облишивши суперечку. – Тобі хоч доплачують за роль свахи?

Шкільне!Ау, в якому Тоні Старк не довіряє всім альфам. А Пітер найбільш нестандартний із них.

1

Пітеру Паркеру не пощастило народитися альфою. Хлопчаки навколо нього хотіли виявитися альфами, щоб стати сильними, широкоплечими, накачаними. Пітер теж хотів. Хоча родичі дивилися на худого хлопчину і готували до того, що він виявиться омегою.

2

Пітер вискочив під зливу без вагань. Він швидким кроком сховався під дах сусіднього кафе. Поки таксі лишилося чекати його з іншого боку вулиці. Хай навколо горіли ліхтарі, темні хмари робили вечір ще похмурішим.

3

В понеділок Тоні поцілував Пітера ще раз. Притис до дерева посеред шкільного двору зовсім несподівано.

Пітер пів ночі не спав, все думав, що ж буде в понеділок. Вони з Тоні переписувалися, як зазвичай, але Паркер відчував бісову незручність у кожному повідомленні.

4

Вдих.

Дідько. Пітер не спав всю ніч, варився в ненависті до себе. Хто потягнув його за язик? Чому він просто не міг заткнутися, коли побачив, як Тоні перекосило?

Видих.

Розділи:
Теґи
    Примітки
    я використовую омегаверс задля побудови світу без гомофобії і стереотипів про геїв. ніяких анатомічних описів і сексу тут не буде. буде лише драма і психологія)
    Вподобайка
    1
    Ставлення автора до критики