lady_di
Серіали
16+
Гет
Максі
Дозволено з покликанням на даний сайт
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Людині, яка завжди мене мотивує та за потреби може дати добрячого копняка під зад. Моїй найкращій подрузі Деніз♥

Немає схованих позначок
пт, 08/05/2022 - 19:43
нд, 07/09/2023 - 19:12
1653 хвилини, 33 секунди
2
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Трагедії минулого щоночі переслідували її, а тіні вбитих товаришів непосильною ношею лягали на плечі. Зехрі довелося докласти надзвичайних зусиль, щоб збудувати для них з Яґмур нове життя в Бодрумі. І ось, коли все тільки-но прийшло в норму, на порозі дому з’являється Халіт і звичний порядок руйнується, як картковий будинок. На розвідницю чекають нові пригоди, таємничі організації та приємні сюрпризи від долі. Чи зможе смерть вийти переможцем з цієї історії, чи закохані нарешті возз’єднаються після тяжких випробувань?

Розділ 1

Минув 1 рік після фіналу 2 сезону

–  Діти, а як буде цей колір англійською? – вчителька тримала в руках картку фіолетового кольору. Вона підняла її вгору та запитально глянула на десяток зацікавлених малих облич, що втупили в неї свої погляди.

Розділ 6

Кажуть, що доля є всього-на-всього сумою зроблених виборів. Тобто життя залежить не від якогось там фатуму та ефемерного призначення, а від дій та вчинків самих людей. Зехра б усе віддала, щоб дізнатися, який саме вибір в її житті призвів до трагічних подій.

Розділ 8

Ранок почався з великих чорних хмар, які заполонили небо та завадили сонячним промінням розбудити землю. Зехра прокинулася від того, що за вікном періщив дощ, стукіт крапель об вікно вирвав її з рук солодкого сну.

Розділ 9

Чому щастя таке швидкоплинне? Коли стається трагедія, час ніби сповільнюється і все навколо завмирає, почуття заморожуються і залишаються такими, допоки все не налагодиться. Щасливі моменти минають на шаленій швидкості і навіть, якби хотів їх наздогнати, швидкість світла була б недостатньою.

Розділ 11

– Зателефонуй мені, як тільки приземлишся, добре? – прощаючись, Зехра не забувала давати чоловіку настанови.

– Обов’язково, – ствердно кивнув у відповідь Сердар, підставляючи щоку для поцілунку.

Розділ 12

Виринути зі сну було важко. Думки дрейфували посеред свідомості, не дотримуючись ніякої траєкторії. Реальність, сон, ілюзія – все сплуталося в один клубок. Зехра поволі приходила до тями, заледве усвідомлюючи становище, в якому опинилася з власної дурості.

Від автора

Після фіналу Розвідки та смерті Сердара я довгий час не могла прийти до тями. Той сюжетний поворот просто зруйнував мене. Але я намагалася не вдаватися в паніку та заспокоювала себе тим, що це просто такий сценарний хід, щоб ще більше зацікавити глядачів та створити інтригу.

  Вподобайка
  8
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  yulliana_26

  Це шикарноооо) мені здається Сердар впізнав її але або сам на завданні і шпигує за своїм батьком, або його завербували( може шантажем. Але дійсно круто, я обожнюю все що зв’язане з ягхаз, а тут часом помічаю відсилки до гфід чи то мені так здає) ну незнаю але продовжуйте)))