Stanislaw_NAST
12+
Слеш
Міні
Від третьої особи
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Смерть головних героїв
пт, 03/17/2023 - 11:46
нд, 06/04/2023 - 22:10
66 хвилин, 20 секунд
3
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Карнел, маг та Сірий Вартовий переміг архідемона, встромивши у нього клинок. Перемога! Зал переповнений народом, що зібрався відсвяткувати цю подію. 

Двері

Розкішна святкова зала аж світилася серед вінків, гірлянд та гобеленів. Анора не поскупилась і на монету, щоб влаштувати таке свято. Звідусіль линули розмови, тости та сміх. Було так багато люду, а головне настільки різноманітного, що зір не міг сприймати їх як щось цілісне.

Горе

Вода протікала повз лінивою течією. Ріка відзеркалювала сіре небо, що затягнулось хмарами. Здається, скоро впаде дощ. Алістер не міг святкувати перемогу після того, як побачив ціну. Коли тіло Карнела обм’якло на його руках, він не одразу усвідомив, що сталося.

Обман

Карнел не міг дочекатися прибуття військ. Вони мали прибути сьогодні. Аванпост кілька годин тому передав послання про наближення Загону Палкого Кабана, останнього, що йшов до Тронної зали старих королів, де спочивав останній бог, що міг стати архідемоном.

  Вподобайка
  5
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  Пляшка Брому

  Авторе, дякую за вашу роботу!

  Скажу чесно, я не знайома з каноном, отже не можу судити, чи герої канонічні, чи ви маєте свій гедканон - але головний герой напрочуд живий і, що окремо втішає, не «хороший-хороший» аж до патоки: у якийсь момент він навіть викликає одразу своєю пихою та снобізмом, бо запрошені на свято селяни його дратують.

  Але коли дочитуєш до кінця, історія стає щемливою та печальною, ти починаєш по-справжньому спіувчувати Карнелові та не хочеш, щоб ця історія, яка ніби тільки почалася, обривалася так раптово і у такий спосіб.

  Дуже круто, що у такій короткій формі ви розкрили стільки характерів та емоцій - і сподіваюся, що ця історія матиме продовження, бо ну якого біса, ці двоє мають бути разом попри усі канони чи що там відбулося із ними у лорі))

  lisanudeln

  Пане, мушу сказати, шо характери персонажів дуже канонічні, а їх переживання описані напрочуд гарно. Алістер - котик! Скло - присутнє, і більше того, дуже болюче (окрема вподобайка за це). Шо ше сказати…ну це об’єктивно розйоб! Безмежно вдячна, за вашу працю!