Немає схованих позначок
вт, 02/28/2023 - 23:15
сб, 04/15/2023 - 21:43
841 хвилина, 4 секунди
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

— Як думаєш, чи існує всесвіт, де ми можемо бути живими і щасливими?
— Я не думаю, що є така світобудова, де я заслуговую бути живим і щасливим.
— Я сподіваюся, що є місце, де ти навчишся любити себе за те, чого ти вартий.
Дадзай дивиться на Чюю.
Чюя не озирається.

Переконайтеся, що ви звернули увагу на попередження в тегах, тому що в цьому фіку йдеться про багато важкого лайна, але просто щоб згадати це ще раз, якщо вам некомфортно з розладами харчової поведінки, самогубством або абьюзом, то цей фік не для вас.

2. Падіння (буквально)

— Гей, Койо, ти знаєш якогось рудого в цій лікарні? — гукає Дадзай, коли помічає, що двері його палати зі скрипом відчиняються. Він чекає на відповідь, розслаблено лежачи в ліжку, а по телевізору йде нудний серіал про сім’ю, яка ненавиділа одне одного.

3. Ґей-тренінг

— Дадзаю.

— Так, медсестро Койо? — хлопець кривиться у сліпучій усмішці. Він використовував її багато разів: чи то до вчителів, щоб отримати кращу оцінку, чи до офіціантів у кафе, щоб отримати знижку на каву, але в нього є відчуття, що на Одзакі вона навряд чи подіє.

6. Гомофобія (канон) (не клікбейт)

Це все неправильно.

Дадзай міцно притискає Чюю до грудей, вони дивляться якийсь паскудний романтичний фільм, який рекомендував Ацуші. Парубок відчуває, як ребра Накахара впиваються йому в боки, а кінцівки надто худі.

8. Бурґери

Це починається з розкладу.

Дадзай дуже швидко з’ясовує, що Койо Одзакі доволі зациклена на розкладах. Він зупинився в гостьовій кімнаті її будинку, де вона акуратно склала графік прийому їжі.  

10. Епілог

Дадзаю зараз 24.

Він ніколи не очікував, що проживе так довго. Якби ви повернулися і сказали 15-річному підлітку, що він доживе до 24 років, він би вам не повірив (і, швидше за все, спробував би покінчити життя самогубством, щоб вам досадити).

  Примітки
  Переклад: NW
  Редактура: Софі, Мika, дюдюка, Люїс, Шона, Lisard
  Вподобайка
  9
  Ставлення автора до критики