кардістрі
Книги
12+
Слеш
Драбл
Character study
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Фанхаті та фанкотикам

дозволяю використовувати дану роботу для натхнення та розміщувати покликання в полі "Фанфіки за мотивами фанфіків"
Немає схованих позначок
пт, 02/24/2023 - 01:58
пн, 04/17/2023 - 23:18
26 хвилин, 27 секунд
4
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Сутність дивиться на нього допитливими очима. Очима Ґабріеля.

  Вподобайка
  8
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  paerrish

  Те, наскільки мені потрібен був такий фанфік, коли я півночі проридала, дочитуючи «Напівзагубленого», як виявилося, анітрохи не змінилося і не послабло за шість років, що минули з того часу. Історія Нейтана і Ґабріеля глибоко і міцно пустила коріння в моєму серці, і читаючи ваш фанфік, я відчула, як імпульси пробігають цим корінням, проникаючи у саму мою сутність. Щемливе впізнання змінилося пронизливим болем, який невдовзі незбагненним чином розчинився у всеохопливій ніжності. Це неймовірні емоції. Дякую вам за них 💔💔💔

  P. S. Стиль написання вашого фанфіку дуже нагадав мені той, в якому написані книжки. Моє бажання перечитати їх ще ніколи не було таким сильним, як зараз.

  кардістрі

  О боже мій 😭 Я просто плачу. Буквально. Перечитала коментар і воно само якось. А згадуючи, як я ридала над фіналом, а потім тижнями ходила як попаяна, бо не могла ані почати читати щось нове, ані перечитати напівкодового (хоч і дуууже хотілося) — то біль. Саллі Ґрін генійка, хоч в мене з нею лав/гейт за такий фінал. Але був би фінал інший, то, певно, книга б так не запам’яталася. 

  А щодо перепрочитання - ТАК, ТАК І МІЛЬЙОН РАЗІВ ТАК! Що б там не було, воно того варте🤲

  Kronos

  Дякую за таку гарну роботу, мені дуже сподобався ваш стиль написання.

  Мені справді потрібна була пост канон історія цих двох, адже кінцівка, де вони обоє помирають, здалася мені вельми несправедливою, як добре що є вічна розрада - інші люди та їх чудові роботи.