Shiro_M
Аніме
16+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу

Кожному, хто завітав сюди.

пн, 02/20/2023 - 19:26
нд, 07/09/2023 - 20:31
97 хвилин, 31 секунда
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

«Ми одягаємося в ненависть, як у другу шкіру, — і що ви нам зробите? Цей світ і так нас прокляв». Вона проста і звичайна, з повною шафою непростих секретів; він — повністю незвичайний, і зовсім не приховує полчища кісток за спиною; а смерть, що снує всюди, мабуть, єдине, що їх об’єднує. Чи ні?.. Вони матимуть вдосталь часу, аби це зрозуміти. 

Пролог

Насправді їй не було страшно. Чесно кажучи, зовсім.

Хоча внизу кричали, бігали, метушилися, виспівували, майже що, моторошні літанії смерті, її самовладання так і залишалося непохитним, відчуженим від усіх людських турбот.

Це тому, що я знаю, яка смерть?

  Примітки
  Ніколи б не подумала, що обираючи цитату для фф вона обернеться для нього пророчою. Що мене тримає в цьому фандомі, що змушує, попри відсутність фідбеку, знову й знову повертатися до нього — загадка, чесно кажучи, для мене самої. Але ось я тут, і не знаю, чи надовго.
  Однак, якщо ти, мій любий друже, завітав сюди сам-знаєш-звідки, якщо час від часу ти накручував мені там перегляди, в майже що безнадійному очікуванні цього перекладу, це все для тебе. Тож, як щодо залишити фідбек? Аби я знала, що мої старання пройшли недарма і аби я, тим паче, розуміла, чи є взагалі сенс займатися цим фф і надалі.
  Вподобайка
  1
  Ставлення автора до критики