Laelassa
18+
Слеш
Максі
Тільки покликання
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
2020-ті, Магія
нд, 02/12/2023 - 00:12
вт, 08/01/2023 - 14:26
523 хвилини, 48 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Історія написана по мотивах гри «Ґеншин» із запозиченням існуючого канону надзвичайних сил та прообразів персонажів. Альтернативна історія про заклад спеціального призначення — такий собі «прихисток для поодиноких кілерів». Тепер вони мають навчитися працювати в команді та покладатися на інших. Або просто вижити. Для чого? Про це ви дізнаєтеся згодом.

Окремо хочеться додати, що робота запланована немаленька, тому вказані тільки ключові персонажі та стосунки між ними. Основна історія про гомосексуальну пару, але будуть присутні і гет/фемслеш стосунки. Як у реальному житті, що ж там) Тому не лякайтеся, якщо побачите гетні моменти з вище зазначеними персонажами. Все за планом. 

Частина перша. Спогад на сніданок.

-          Що ж, перший день не такий і поганий?

Багрянець повільно розпливається на світлій стіні, певно надовго забиваючись у зашпакльовані шви між плиткою. М’яка туша важкого тіла гупає на підлогу, залишаючи розводи слабкими руками.

Частина друга. Прогноз тиші

Сказати відверто, цього разу синоптики не збрехали. Мокра завіса потрималася декілька годин, а потім вщухла. Хтось таки зірвав з неба це простирадло сірості, наставивши поміж хмар яскравих крапок зірок, що вже запалили свої вечірні вогні.

Частина третя. О, дивний світ людей

Що може бути гірше за необхідність прокидатися рано вранці? Правильно, прокидатися, щоб пертися на дурнуваті заняття. В такі хвилини Кайя думав особливо активно, що можна утнути, аби тільки відкараскатися від усього.

Частина четверта. Dionaea Muscipula

Дорога до аудиторій займала близько двадцяти хвилин, якщо рахувати накинуте коло до буфету і невеликі черги млявих студентів. Дивно, але зранку ніхто не поспішав поснідати, особливо перед заняттями.

Частина п’ята. Контракт недовіри

Кров гриміла у скронях. Лік довгих кишок коридорів був безнадійно втраченим, як і тих, хто траплявся на шляху. Кайя ще раз озирнувся, щоби переконатися у тому, що його супроводжують тільки розлючені погляди студентів.

Частина шоста. Кришталева довіра. Дія перша.

Валятися просто неба під холодним потопом було дурнею, тому Кайя вже наперед знав, що завтра тягатиме весь день шмарклі. Діватися було нікуди, та і змінної одежі під рукою не було. А наново носити чужий верхній одяг поверх всієї цієї багнюки було, як мінімум, незручно.

Частина сьома. Кришталева довіра. Дія друга.

Ще деякий час люди стовбичили серед проходу, тихо перешіптувалися та раз по раз підходили, з удаваною турботою складаючи руки на плече Томи. Та тільки за усміхненими відмовками, плечі його опускалися нижче від кожного доторку, ніби він лишався непомітним тягарем. Альберіх мовчав.

Частина восьма. Закон і перелюб

Варто сказати, що нове знання маленької великої таємниці ніскілечки не заважало Кайї жити звичним життям. Чи то звичка, випрацювана роками, чи звичайна мудрість і безсилля щось рознюхати. Що б там не було, але сидів він рівно на дупці, не сунучи носа туди, куди не просять. Принаймні зараз.

Частина дев'ята. Дурман

Люди дуже легко перетворюються на м’ясо. І часто, у цьому навіть немає їх провини. Просто так склалося, що ось ти ще життєрадісний мішечок з тельбухами, сунеш свою тушу на ненависну роботу, а ось ти валяєшся на землі під акомпанемент сигналів автівок.

Теґи: #kaeluc #zhongchi
    Вподобайка
    5
    Ставлення автора до критики