taika_i_titi
Серіали
16+
Гет
Міді
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
сб, 01/14/2023 - 00:35
нд, 01/07/2024 - 18:04
171 хвилина, 42 секунди
8
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Моллі Гупер ненавидить вісімдесяті. І трупи потойбічних створінь. А більше всього — розтинати трупи потойбічних створінь у вісімседяті. Шерлока Голмса… що ж, конкретно зараз вона ненавидить і його теж.


Моллі та Шерлок випадково опиняються в охопленому Виворотом Гокінсі.

I

Моллі Гупер ненавидить вісімдесяті. І трупи потойбічних створінь. А більше всього — розтинати трупи потойбічних створінь у вісімседяті. Шерлока Голмса… що ж, конкретно зараз вона ненавидить і його теж.

ІІІ

— Шерлоку, я можу зробити це сама.

Ледь помітний тремор втомлених м’язів, обережне, неглибоке дихання (ребра теж забиті), кутики рота опущені додолу ще більше, ніж зазвичай.

— Сядь.

V

Шерлок дивиться і мовчить.

Величезний металевий бак нагадує ємність, у якій маніяки виварюють кістки своїх жертв — він якось бачив такі під час розслідування однієї справи. На ванну це ажніяк не схоже. 

Шерлок дивиться.

  Вподобайка
  6
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  tsukkiehh

  Привіт, я з ланцюжка відгуків!!

  Я НІКОЛИ НЕ ЗНАЛА ЩО МЕНІ ТАК СИЛЬНО ПОТРІБЕН БУВ МОЛЛІЦЕНТРИК ФІК АЛЕ ОСЬ Я ТУТ!!!!! В захваті!!! Від вашої роботи!!!

  Дуже, ДУЖЕ приємний стиль, не перегружений, легко і швидко читається і одразу хочеться ще і ще – ви молодець!!! Дуже класно!!! 
   

  Щодо сюжету і задумки, ніколи б не подумала що можна зробити кросовер цих двох фд і що це буде настільки вдало!!! Дуже цікаво що буде далі, я спеціально зареєструвалася заради цього😅 окреме дякую що це саме молліцентрик, вона такий чудовий персонаж і заслуговує на увагу😩 і мене просто вибило з колії згадування Джонатана, прям дуже сильний був момент… дуже сумний…

  мене ще одне цікавить, а Ватсон лишився в своєму світі і зараз в шоці бо його ліпший друг зник?)))

   

  Дякую за вашу працю!!! 

   

  taika_i_titi

  Ох, Ви б знали наскільки приємно читати такий відгук, Ви так круто наповнили його емоціями, я аж не можу перестати посміхатися! Ще й на сайті зареєструвались — окреме дякую за це! ФУМ на стадії розвитку, але я в нього дуже вірю і хочу, щоб сюди приходило все більше людей, тому публікуюсь тільки тут. 

  Теж не знала, що мені настільки сподобається Молліцентрик, поки не почала писати laugh Вона і правда заслуговує на більше і я рада, що не одна так вважаю! Щодо кросоверу — мені дуже хотілося спочатку зробити зомбі-ав Шерлока, але я цю роботу починала писати на який челендж (вже навіть не пам’ятаю), де треба було вибрати з наявних фанхат. Насправді на той челендж я безнадійно спізнилась, але ідея залишилась і я вирішила до неї повернутися.

  Джон залишився в Лондоні і після повернення Шерлок чекає добрий прочухан :)
  Дякую Вам велике!

  Mariah D. Rock

  О, Боже, це НАЙКРАЩІЙ кросовер Шерлока з будь-чим ВЗАГАЛІ, який я читала!!! Це щось неймовірне, прекрасне, унікальне, я зараз просто лусну!

  Я не дивилась «Дивні дива», але я дивилася «Шерлока», я люблю «Шерлока», і це той самий Шерлок, якого я люблю, і якого зіграв Камбербетч. І це прекрасно!

  taika_i_titi

  Дякую за такий щирий та емоційний відгук! Мені приємно знати, що ця робота викликає таку реакцію, що Ви дійсно бачите того самого Шерлока, бо це круто, коли виходить передавати персонажів канонно :) Вдячна, що Ви не тільки прочитали, а й знайшли час, щоб залишити відгук! 

  caesium ores

  Ох. Одразу, певно, зазначу, що теґ #МолліНадериЗад сьогодні – можливо, не тільки сьогодні – буде мені титановою опорою та твердинею, що буде утримувати на плаву, бо я аж в голос хекнула і так згодно закивала головою, що у голові заклацало. Хоча, скоріш за все, це пов’язано з посмаком від роботи; я з обережністю і цікавістю завжди ставлюся до поєднання всесвітів, але у цьому випадку з перших же речень зрозуміла, що краще вже не буде – те, що Шерлоку настільки личить загадка демоґорґонів та в цілому Гокінс говорить більше про Голмса, ніж про деморґонів, тому я в захоплені. Неймовірно органічне поєднання, вам вдалося не просто приробити один до одного відокремлені часові площини та сюжетні полотна, ви їх майстерно проклеїли та прошили хірургічними швами так, що навіть крихітного рубчика не поверхні не лишилося – як би Моллі Гупер ненавиділа вісімдесяті, а вона з перших же секунд читання здалася мені на своєму місці. Те їй загрожує, вивернуто болить, як пошкоджений суглоб, є небезпечним на рівні фізичному, що вже казати про емоційну складову, але з іншої сторони – коли це з Голмсом в неї було інакше, й чи настільки їх звична взаємодія та співпраця відрізняються від порпання у Вивороті? Можливо, так навіть чесніше.

  В захоплені вашим стилем; саме у тому ступені, коли хочеться тягнути з кожного абзацу друзочки цитат, розподіляти їх по барвах внутрішнього відчуття та відокремлювати з категоріями того, як вони відгукуються, бо дуже у вас влучне слово, кожне слово на своєму місці, абсолютно неможливий об’єм крізь лаконічність та деталізація крізь крихітні штрихи, крізь їдучу замисленість, крізь гостроту діалогів, крізь влучність кожного персонажа. Я в абсолютній любові до того, наскільки вони у вас справжні, настільки канонічні, що мені в грудях стискало від того, як ви описали усмішку Моллі – «(негарній, думає вона)» вибачте, але хотілось пригорнути її до себе, цю Моллі Гупер, може на декілька годин чи тижнів, доки внутрішня Моллі перестане вірити у дурниці усіляких довбойобів, що прищепили їй цю сором’язливу не впевненість, – як ви через відкривання бляшанки й пару фраз повністю, повторюю повністю дали побачити Джастіна, як ви Стіва вималювали перед очима, хоча від нього була лише турбота та розсудлива присутність… А дівчата, Ненсі, тверда та рухлива у своїй адаптованій до подібного світу сміливості? Неможливо просто, я буквально хотіла кожне речення помацати пальцями, щоб побути поряд з ними під час шопінгу, щоб побачити, як рухлива усмішка Робін заламується трошки глибше, коли вона говорить про довбешку Шерлока, коли Ел питає, чи все добре, й вона така важка, тиснуча та тиха у сердешній співчутливості, котра вже дається їй набагато краще; словом, дівчата у вас просто неймовірні, абсолютно усі різні, як різнобарвні руди на тарелі обставин, котрі з’єднуються дротяною волосиною у вигляді Моллі Гупер, котра не залишається наодинці з собою та Шерлоком завдяки цим чудовим панянкам.

  Шерлок. О, він безумовно настільки Шерлок, наскільки подібну головасту субстанцію взагалі можливо перенести у текст, він настільки Шерлок, що мені доводилося чухати перенісся, коли щось в ньому дратувало, та щипати себе за щоки, коли він дивився на Моллі з голови до ніг, й думав про ключиці (взагалі-то, думав тричі й просив себе не бути жалюгідним; збираюся запам’ятати цю його думку до кінця життя, бо в мене від неї був опік на серці й захотілося трошечки пройтись, до якогось з полюсів, щоб голова охолола, бо, о господи, наскільки вона йому близька). Взагалі, я не впевнена, що коли-небудь зустрічала щось настільки схоже на те, що завжди уявляла подумки про нього, абсолютно усе: починаючи звичною втратою орієнтації у часі й закінчуючи тим, як він думає, як мислить, чого потребує і це зважено, обумовлено, це не притягнуто за вуха – і те, що їм доведеться вкладати Шерлока в солону колиску замість героїнових ейфорій, мені здається, настільки про нього, що я знову захоплююся й кланяюся вашій здатності поєднувати подібні акценти та контексти.

  Я сто відсотків забула щось, що хотіла зазначити окремо, але я відчуваю, що буду повертатися ще не один раз в очікуванні продовження, бо ох, це дійсно чіпляє, зачіпає, ловить на гачок і вкладає на стіл поряд з трупами потойбічних створінь, щоб мати кращу точку для спостереження, що ці двоє зроблять один з одним та один для одного, та що зробить з ними Гокінс. Тому обов’язково буду чекати, щиро дякую за кожне слово та відлуння від нього, бажаю вам натхнення та наснаги надалі ✨

   

  taika_i_titi

  Ох, Ви знову прийшли до мене з неймовірним відгуком, який я буду перечитувати всякий раз, щоб надихнутись!

  Для мене важливо знати, що поєднання Всесвітів вийшло вдалим, а героїв органічно вписались в новий канон, бо я завжди стараюсь передати якомога точніше образи персонажів. Думаю, що вісідмесяті, насправді, розкриють Моллі так глибоко, що вона цього ніколи б не передбачила :)

  У повному захваті, як ви чітко уловили образи кожного та кожної в цій історії — саме так, як мені того хотілося. Неймовірне відчуття бачити відображення своїх власних задумів у чиїхось словах — бо я справді боялася, що занадто метафорично це пишу, лиш деталями і непрямими словами — і що це важко для сприйняття. 

  За Шерлока переживала більше всього, бо він складний персонаж особисто для мене і завжди страшно недо-недописати, зробити його занадто простим. Рада, що Ви зацінили момент з ключицями, це було спонтанно, але я його теж люблю :) Хех, Ви одразу зрозуміли задумку з сіллю, я щаслива!

  Дякую Вам ще раз щиро! Не уявляєте. що Ваші слова значать для мене :) Постараюсь зробити так, щоб продовження принесло не менше задоволення!