pink pony
Відомі люди
0+
Слеш
Міні
Запитуйте дозволу
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах

Прекрасному Кості. Дуже перепрошую за драму.

запитуйте дозволу, якщо бажаєте використовувати дану роботу для натхнення та розмістити покликання в полі "Ф-ки за мотивами ф-в"
Немає схованих позначок
ср, 01/11/2023 - 20:14
ср, 01/11/2023 - 20:52
5 хвилин, 56 секунд
Читачі ще не додали роботу у збірки
Навіґація

Костю знову поглинають темні думки.

З моря віє сирістю. В темряві майже не видно перехожих, що вирішили прогулятися найхиткішим мостом Одеси.  Якби його не було поруч, чи спробував би я стрибнути? Тридцяти метрів більш ніж достатньо, аби все пройшло вдало…  

- Кость. - Міша поклав руку на напружене плече. - Все гаразд?  

- А? Так, все нормально. - Трембовецький кинув короткий погляд на друга, посміхнувшись однією з тих посмішок, що більше схожа на парафінову маску.  

- Про щось замислився?   

Я втомився. Втомився. Не хочу більше виснути на твоїй шиї якорем. Не хочу отруювати тобі життя. 

- Про подкаст. - Відповів майже невимушено, поправляючи неслухняне волосся, що розметало вітром.  

Рудь завважив в його голосі знайомі нотки. Зазвичай Костя говорить так, коли намагається стримати всередині щось наболіле.  

- І що надумав?  

- Поки що нічого. - Одесит перевів очі на горизонт.

Там море зливається з небом в однорідну темну субстанцію. Не найкраща метафора. Між ними явно забагато недоказаного. Незручна тиша могла б їх поглинути. Але ж це Міша. Він завжди рятує в потрібний момент. Притягає друга до себе за плечі.  

- Не думай. Я люблю цей подкаст. Він дуже багато разів рятував мене. І мені дуже страшно його втратити. - Короткий чмок у змерзлу від вітру мочку. - Мені дуже страшно тебе втратити.  

Маска спала. Рудь цього не бачить, лиш відчуває як невпевнено Костя обіймає його у відповідь і як на сорочку падають гарячі сльози. 

Навряд чи це щось змінює, адже з моря досі віє сирістю і в темряві майже не видно перехожих.

 

  Примітки
  Перший фанфік. Я відчуваю, що тут забагато драми, але письменницькі навички не дозволяють мені це поки що виправити. Буду рада почути конструктивну критику, щоб надалі покращувати якість творів(якщо сюди хтось добереться).
  Вподобайка
  8
  Ставлення автора до критики