oigania
0+
Гет
Міні
Дозволено з покликанням на даний сайт
  • Забороняю перекладати роботу російською
  • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
вт, 12/06/2022 - 15:55
вт, 12/06/2022 - 19:13
21 хвилина, 2 секунди
1
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Стейсі — Новорічний фрік і у суворому порядку влаштовує «Таємного Миколайчика». Всі сміються, п’ють гарячий шоколад і згадають рік, який скоро мине, не підозрюючи, що сьогодні ввечері хтось признається в своїх почуттях

Я сиділа посеред кімнати оточена скотчем, крафтовим папером, бантами, блискітками і стрічками. Позаду мене була купа зіпсованого упакування, схожа на паперові сніжки різних форм і кольорів. 

По академії повсюди були гірлянди і ліхтарики, на подвір’ї були гірки зі снігу і велика ялинка. 

Сьогодні день святого Миколая. Стейсі запропонувала зіграти у таємного Миколайчика і я весь час відкладала покупку подарунку. Тому сьогодні я прокинулася, одягнулась і одразу поїхала у місто. Даниїлу, що не подаруй він все одно буде щасливий, головне щоб від щирого серця.

На фоні був туторіал по запакуванню подарунків. Чому ні хто не казав, що це так важко?! Я використала весь скотч, щоб це все трималося купи і наклеї бант, на місце, де було видно мої спроби все виправити. Я важко видихнула і обернулася.

Таке відчуття, що у мою кімнату увірвався ураган. Я торкнулася свого розпірханого волосся і дістала звідти скотч. 

Через декілька годин всі почнуть збиратися у нашій кімнаті, біля ялинки, яка зайняла найбільше місця. Ми ледь не побилися із коменданткою за дозвіл її встановити у кімнаті. Стейсі десь вичитала якийсь заговорі, щоб на різдвяне дерево (і тільки на нього) падав сніг і не танув. Здається наша кімната сама новорічна і якби був конкурс ми б 100% виграли. Я поклала подарунок і записку під ялинку і почала прибирання. 

В кімнату прийшла Стейсі із чашками гарячого шоколаду. Не думала, що вона той самий новорічний фрік. Ще на початку листопада сусідка дістала усе, що має хоч якесь відношення до нового року і почала прикрашати кімнату. Тоді я ледь не вбилася перечіпившись за коробку з ялинковими прикрасами. 

—Таке відчуття наче таргани влаштували апокаліпсис. — промовила Стейсі переступаючи мій творчий безлад.

—Якби ж. — видихнула я вибираючи із килима дрібні папірці.  

—Даниїл собі місця не знаходить. Переслідував мене, щоб я сказала йому хто має бути його Миколайчиком. — подруга сіла на край свого ліжка.

—Він зіпсував сюрприз на своє день народження, бо не зміг дочекатися вечора. Що ще від нього можна очікувати? — пирхнула я і викинула сміття. 

Ближче до восьмої всі почали сходитися. По дресс-коду Стейсі, усі і кожний мають бути у новорічних піжамах чи светрах, а хто б допустився помилки не отримає свого подарунку. От так все дуже суворо. Під ялинкою вже була чи мала купа запакованих подарунків. Даниїл вже не міг терпіти і ми посадили Єсена на охорону. 

—Ще довго? А зараз? Можна? Стейсіііі. — хлопець був як мале дитя. 

Настя прикрила очі.

—Йди шукай свій подарунок. — вилихнула дівчина. Той ляснув в долоні, посунув Єсена і почав перебирати подарунки. —Ви теж, чого посідали?

Даниїл передавав подарунки навіть не обертаючись тільки бубонів «Юрі, для Стейсі, козаку, Марії»

—от моє золотко! —Рудий стрибнув на ноги і почав рвати упакування.

—А я так старалася. — прошепотіла я із жахом дивлячись на все це. Юра поруч пирхнув і я обернулась посміхнувшись. 

—А мій подарунок? —незадоволено промовила Дамелі.

—Під ялинкою візьми. — фиркнув Даниїл. Дівчина прошепотіла лайку (я в цьому впенена) і присіла за своїм подарунком. Всі почали відкривати дарунки.

—Це піжама із динозаврами! — задоволено пропищав Даниїл, роздивляючись її. —У мене піжама з динозаврами! — Він почав стрибати і кружляти, кожному показуючи подарунок. Я дивилася на хлопця не ховаючи посмішки, поки хтось дивився на мене. Маровець одразу одягнув її і плюхнувся між нами, змушуючи відкривати свої подарунки швидше. Кімната заповнилась сміхом, посмішками, словами вдячності. Напевно так виглядає комфорт. На душі стало так легко і спокійно. 

Я обережно відривала папір.

—Ну ж бо Марія! — підбурював Даниїл.

—Люди ж старалася. Не можу так просто все порвати. — промовила я і відчіпила ще один кінчик паперу. Спочатку я побачила записку, яку відклала аби прочитати на самоті, а під нею пара в’язаних шкарпеток, які точно теплі і шарф. Я широко посміхнулась. Це те що мені потрібно. Одяг був нерівним в деяких місцях і це робило подарунок ще більш особливом, бо хтось його в’язав власноруч! Стейсі весь час була у нашій кімнаті, Дамелі не в’яже, Даниїл 80% часу спить інші 20% робить вигляд, що щось робить, Єсен зайнятий новорічним плануванням якогось заходу в академії, Юра… він злається був у батьків декілька днів. Щось тут не пов’язано.

—Дякую. — я широко посміхнулась накинувши шарф на шию. Весь залишок вечора ми згадували як пройшов наш рік, всі пригоди і смішні ситуації. До нас тричі заходила комендантка зі словами «я вас зараз вижену». 

Стрілка годинника зупинилася на другій ночі. Я вже давно позіхала, але й спати не дуже хотіла, досі думала хто ж мій Миколайчик.

—Думаю настав час розходитися. — промовив Єсен, підіймаючись із свого місця. Всі схвально кивнули, забираючи із собою сміття. З усіма попрощавшись, я сіла на ліжко і дістала записку із подарунку.

«Впевнений, Стейсі мене вб’є, бо це все має бути анонімним»

 Даниїл відпадає. Йому б було все одно на правила. 

«Вітаю тебе із святом і бажаю веселої зими. Насправді я дуже радий, що мені випала можливість саме тобе зробити щасливою, бо насправді я не цікавлюсь життям інших. Зараз ти подумаєш, що я займаюсь сталкерством але ні, просто… просто ти мені подобаєшся більше інших. « 

У грудях розлилось тепло.

«Знаю, що ти мерзниш завжди і забула взяти свій шарф із дому , тому я спробував його зробити власноруч (думаю це помітно)» 

Я засміялася.

«Ці відео у інтернеті доволі складні для сприйняття, це так на майбутнє але я навчився! Хоча більше в’язати я точно не буду)

 

Вітаю із днем святого Миколая, не мерзни. 

Юра :)

 

P.S. заховай записку інакше Стейсі мене приб’є.»

 

Я сиділа за партою перебираючи один кінець шарфа. До нового року ще трохи, пари це лише формальність. Учнів менше ніж десять. 

—Можете бути вільними. — промовив вчитель.

Коридором лунали колядки і щедрівки, для підняття новорічного духу (хоча куди вже вижче), між натовпом я побачила компанію друзів, які сміялися із Єсена, який був весь у гірлянді. Бідний хлопчик, пронеслось у мене в голові. Я приєдналась до них, вставки поруч із Юрою. Його погляд ковзнув по мені, ще як тільки я з’явилася на горизонті. У очах хлопцям спалахнуло щастя. 

—Я ж кажу, так виглядає кожен староста! — фиркнув Єсен поки всі наново почали сміятися. Я схрестила мізинці з Юрою, від чого той трохи розгубився. Жест був загублений у сміхові та натовпі. 

—Дякую. — прошепотіла я одними губами, коли наші погляди зустрілися. 

 

 

    Вподобайка
    14
    Ставлення автора до критики

    Відгуки