Loftr
Sonrisa_
Кросовер
18+
Змішані
Вартові легенд | Rise of the Guardians (м. 2012), Костянтин: Володар темряви | Constantine (ф. 2005), Аладдін | Aladdin (м. 1992), Тор | Thor (ф. 2011 — 2022), Месники | The Avengers (ф. 2012 — 2019), Місячний лицар | Moon Knight (с. 2022 — ...), Гаррі Поттер | Harry Potter (ф. 2001 — 2011), Гаррі Поттер | Harry Potter || ав. Джоан К. Ролінґ (к. 1997 — 2007), Король Артур: Легенда меча | King Arthur: Legend of the Sword (ф. 2017), Володар перснів | The Lord of the Rings || ав. Джон Роналд Руел Толкін (к. 1954 — 1955), Сильмариліон | The Silmarillion || ав. Джон Роналд Руел Толкін (к. 1977)
Драбл
Заборонено
 • Забороняю перекладати роботу російською
 • Забороняю розміщувати роботу на рос.ресурсах
Немає схованих позначок
чт, 12/01/2022 - 19:15
вт, 05/30/2023 - 20:58
309 хвилин, 19 секунд
12
Читачі ще не додали роботу у збірки
1
Навіґація

Збірник замальовок на грудневий письменницький челендж «Юлетид».

  Вподобайка
  7
  Ставлення автора до критики

  Відгуки

  не знаю

  Чудовий фанфік. Описи  погоні та почуттів Джека дуже легко читається і водночас відчувається страх та напруження. 

  Те, що Бог Снів врятував Джека, можна сказати, нагородив за не дитячу мудрість та сміливість, викликало посмішку. Хоча в деякому сенсі діти є більш відкритим до нового та не мають упереджень.

   

  Дякую за вашу роботу та зимовий настрій! 

  Loftr

  Не очікувала, що відгук буде аж настільки швидко і… Божечки, я плачу.
  Мені дуже приємно, що вам сподобався досить напружений початок і те, що Пітча (Бабая) я показала не «виключно злом».
  Дякую вам за цей прекрасний відгукheart

  ok_loqie

  Вітання з твітеру!

  Просто неймовірна атмосфера обох робіт. 

  Ця цікавість Джека до Пітча, дитяча цікавість, що пересилює страх – я просто в захваті! Ще й це примарне відчуття того скипню на шкірі, поки читаєш момент погоні за Джеком. Особлива дяка за те, що Пітч не зле зло, що має ціль лише робити зло. Це просто вау. 

  За Люцифера та Джона окремий шматочок мого серденька відправляється тобі до скарбнички. Навіть не знаю, що ще написати, бо я в захваті від цих двох, твоїх описів та того примарного аромату кориці та табачного диму, що я відчула під час прочитання. 

  Ще раз дякую за твою працю heart

  Loftr

  Ох, неочікувано було побачити такий великий відгук.
  Мені дуже приємно, що тобі сподобалися ці дві замальовки. Пітч - це не зло, адже кошмари - не завжди про те, що спрямоване на те, аби створити людині зло. Стосовно Джона… то куди ж без його «улюблених» цигарок?
  Дякую за такий коментар і мені дуже приємно, що тобі сподобалосяheart

  мокряков

  як твоєму стилю пасує великий (більший) обсяг. історія атмосферна, власне, як для кожної докладено багато зусиль, щоб ця атмосфера з’явилась. деталі, місця, описи, екшн і так далі. тут окрім атмосфери є можливість пірнути ще й в світ, він достатньо об’ємний. захоплююча і цікава річ, оце провідні почуття, які в мене були при читанні. дякую!

  Loftr

  Мені дуже приємно бачити, що навіть у цей більший об’єм я змогла вкласти історію так, щоб читач відчув її, прожив ту частину життя з існування Аскюра.
  Дякую тобі за те, що продовжуєш слідкувати за цими замальовкамиheart

  мокряков

  апельсин як апельсин. 

   

  солодко-гіркуватий, насичений. з добрим гумором, легкою посмішкою, але все ж гірчить. красивий текст, мені імпонує його ритм, розставлені тобою акценти і сама історія. цікава і така ще дуже-дуже жива, не далека, а дуже близька. 

  знаєш як то буває, чистиш апельсин - а тобі в око соком. отак і відбувається занурення в твою історію. в тебе справді класні персонажі. дякую ❤️

  Loftr

  Тема війни й того, як ми всі у цьому зараз живемо… Те, що горить в мені - я намагаюся перенести в текст. І мені дуже приємно бачити, що у мене те вдається - вдається перенести почуття та оживити їх.
  Дякую тобі^__^

  мокряков

  сутінки - найбільш незвична робота цієї збірки. звісно, гарна. місцями читаєш і відчуваєш себе ніяково, аж потім розумієш, що, блін, напевно герой в той момент, десь глибоко всередині, почувається так само, як і ти. і стає так приємно. дуже круто, відчувається цей захват і пристрасть, з якою замальовка писалася. більше того хіба що в частині «спів». оце заради такого взагалі і сідаєш щось читати. продовжуй, успіхів! 🌸

  мокряков

  спів, напевно, найбільш пристрасна робота збірки. такої любові і уваги до тексту не відчувалося ніде до цього, і цим прям заражаєшся та заряджаєшся. неймовірно естетична та витончена річ, яку просто неможливо не полюбити ❤️

  Loftr

  Спів - це частина мене. Те, як я бачу Локі насправді, якби він дійсно трохи зупинився, подумав головою, проаналізував… і якби поруч був Мімір, який вміє показати правильний шлях.
  Мені дуже приємно, що тобі сподобалася ця замальовкаheart